TERAPIA DŹWIĘKIEM

Terapia dźwiękiem pomaga w odzyskaniu zdrowia, odporności, poczucia piękna i radości życia oraz co najważniejsze oczyszczenie skutków karmicznych.
Terapia dźwiękiem mis tybetańskich umożliwia:

 • delikatny masaż i zharmonizowanie każdej komórki ciała,
 • uwalnianie od problemów, zmniejszenie napięcia oraz usunięcie blokad w mięśniach,
 • uwalnianie od wszelakiego bólu,
 • regulację przemiany materii,
 • zasilenie energetyczne i wzmocnienie sił samouzdrawiąjacych,
 • szybkie osiągnięcie stanu wyciszenia i głębokiego odprężenia, w którym budzi się w człowieku pierwotne zaufanie,
 • uwolnienie od wątpliwości, niepewności, lęku,
 • pozytywny wpływ na poczucie własnej wartości,
 • rozwój kreatywności, intuicji i mocy twórczej,
 • poprawę zdolności koncentracji,
 • całościowe oddziaływanie na ciało, umysł i duszę,
 • uwolnienie od skutków karmicznych.

Jak odbywa się terapia ?

Sam masaż z wykorzystaniem mis tybetańskich polega na ułożeniu odpowiedniej misy lub mis na ciele, w ściśle określonych miejscach i delikatne pobudzanie do drgań. Fala akustyczna oddziałuje nie tylko na narząd słuchu, lecz również pobudza do drgań tkanki całego ciała. Położenie drgającej misy na ciele powoduje natomiast bezpośredni odbiór wibracji. Fale dźwiękowe przenoszone są za pomocą tkanek, gdyż wypełniająca nas w przeważającej części woda jest doskonałym przekaźnikiem. Drgania, które tworzą dźwięk, to energia szeroko występująca w przyrodzie, we wszechświecie i w nas samych. Jednak ludzkie ucho odbiera jedynie ułamek tego potężnego spektrum drgań, a przecież choć to niewidzialna, to jakże potężna siła, wywołująca u człowieka głębokie zmiany na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym.

Osoba masująca dostraja pacjenta do częstotliwości odpowiadających za zdrowie i harmonię jego ciała. Każdy człowiek w swej strukturze indywidualnej jest ukształtowany przez swój niepowtarzalny kod dźwiękowy. Jeśli potrafi żyć w zgodzie z samym sobą i swoim otoczeniem; czuje się szczęśliwym, zdrowym, jest w stanie samodzielnie i kreatywnie kształtować swoje życie. Ta harmonia jest zagrożona przez codzienny stres tworzący w nas chaos prowadzący do chorób.

Dźwięki z mis tybetańskich wnikają w ciało niosąc informację zdrowia. Dociera ona do każdej pojedynczej komórki pobudzając ją do właściwej wibracji.
Masaż oddziałowuje równocześnie na ciało fizyczne jak i na ciała subtelne, doprowadzając je do harmonii i wzajemnej równowagi, gdyż celem masażu jest stan zdrowia fizycznego, psychicznego i duchowego oraz przed wszystkim uwolnienie masowanej osoby ze skutków karmicznych. Podczas masażu ciało i umysł wprowadzane zostają w stan głębokiego relaksu (stan alfa), w którym to dochodzi do zsynchronizowania półkul mózgowych, a ciało pozbawione napięć i blokad zaczyna odczuwać lekkość i spokój. Właśnie w takim stanie likwidowane są negatywne wzorce, stare bezużyteczne sposoby myślenia, odczuwania i oceniania własnego ciała. Misy tybetańskie wydają wszystkie dźwięki, których potrzebuje nasze ciało. Zapewnia im to stop dwunastu metali i odpowiedni proces ich wykuwania dodatkowo.

  
Reklamy
Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s