O MNIE

Krystyna urodziła się  01.08.1959r w Kawęczynie w województwie świętokrzyskim. Wychowywała się w rodzinie katolickiej w której  jest kilku księży.

Ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Kielcach, jest nauczycielem z wykształcenia – w szkole pracowała przez 22 lata ucząc dzieci. Prowadziła również w tym okresie aż do tej pory Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy„Krystyna”  osób, niepełnosprawnych aż do chwili obecnej.

Od 18 lat zajmuje się medycyna niekonwencjonalną, jest EGZORCYTKĄ, BIOENERGOTERAPUTKĄ,JASNOWIDZEM,UZDROWICILEM i NAUCZYCIELEM DUCHOWYM .

Służy i pomaga innym. Jej rękami Bóg czyni cuda, czyści i usuwa skutki karmicznych związków – czyli usuwa bezpowrotnie przyczyny chorób człowieka.

Prowadzi codziennie modlitwy uzdrawiające-egzorcystyczne od 2010r, po których chore dzieci, osoby niepełnosprawne i inne uczestniczące w nich błyskawicznie wracają do zdrowia, czego dowodem są wpisy i świadectwa uzdrowień w księdze gości ORW „Krystyna” w Solcu Zdroju.

 

Tajemnica tej modlitwy jest oprócz podstawowych modlitw „Ojcze nasz”, „Zdrowaś Mario” czy „Pod Twoją Obronę” wytworzenie w umyśle i słowach podczas modlitwy najwyższej energii bożej poprzez

wysyłanie miłości i wybaczenia i wdzięczności do Boga,

wysyłanie miłości i wybaczenia ,i wdzięczności do  całego stworzenia   

wysyłanie miłości i wybaczenia i wdzięczności do każdej komórki naszego ciała 

wysyłanie miłości i wybaczenia i wdzięczności do skutków  karmicznych naszych związków

wysyłanie miłości i wybaczenia i wdzięczności  do osób chorych cierpiących i potrzebujących pomocy.

wysyłanie miłości i wybaczenia i wdzięczności do wrogów

 

 

Każdy uczestnik modlitwy uczy się bezinteresownej miłości do każdego i wybacza wszystkim. Uświadamia sobie, że musi zacząć kochać siebie, a to jest podstawą wyzdrowienia– powrotu do zdrowia każdego człowieka

 

Uzdrowiciele polscy badali Krystynę aparaturą kirlianowską  i stwierdzili, że wielkość jej aury nie jest do zbadania, że jej aura to platyna z tęczą – najwyższa w całym stworzeniu. Stwierdzili również, że Krystyna pracuje ze wszystkimi planetami, a równolegle z sześcioma – jest WYSŁANNIKIEM BOGA NA ZIEMI

Według horoskopu Majów KRYSTYNA  jest KRYSTALICZNYM SŁOŃCEM, CZYSTĄ ŚWIADOMOŚCIĄ BOSKĄ , tzw. PRALKĄ KOSMICZNĄ

TAKA OSOBA  JEST NAJLEPSZYM  NARZĘDZIEM  BOGA  NA ZIEMI I TO SAM BÓG NAJWYŻSZYCH STWORZYŁ JĄ ABY BYŁA JEGO SUPER SPRAWNYM NARZĘDZIEM – tak piszą o niej astrologowie.

Jest w całkowitej czystości i ascezie, od kilkunastu lat pracuje we wszystkich wymiarach całego stworzenia. Mówi, że będzie dotąd pracować, aż całe stworzenie będzie szczęśliwe:„MOJE SZCZĘŚCIE JEST WASZYM SZCZĘŚCIEM, NIGDY NIE  BĘDE SZCZĘSLIWA GDY WY BĘDZIECIE NIESZCZĘSLIWI.” 

W 2010r 23 marca gdy przebywała w Indiach, bardzo ciężko zachorowała na zakażenie całego organizmu. Miała sepsę, gangrenę, ropowicę, nadciśnienie tętnicze, cukrzycę, astmę oskrzelową i raka krtani. W ciągu 12 dni przeszła 6 operacji w pełnej narkozie w szpitalu w Bangalore – Manipal Hospital i wycięto jej prawie 35% ciała aż do kości, bo gangrena rozchodziła się błyskawicznie po organizmie a lekarze walczyli o jej życie.

Przeszła kilka śmierci klinicznych , przebywała cały czas na oddziale intensywnej opieki medycznej a w Polsce przebywała 6 miesięcy w szpitalu. W tym czasie z ran sączyła się cały czas ropa. Przeszła3 operacje w kraju, a operacja dziewiąta była operacja usunięcia guza krtani. Cały czas się modliła i nie traciła nadziei.

Bóg dał jej drugie życie, drugie ciało i stworzył ja na nowo. Dziury po operacjach same wypełniły się tkanką.

JEST ZDROWA!!!

      

Reklamy
6 Komentarzy

6 thoughts on “O MNIE

  1. Pingback: 28) Leczenie energiami z Kosmosu medycyną XXI wieku. Uzdrawianie poprzez sztukę (E. Poll-Sokołowska)// Medycyna intuicyjna (Caroline Myss) | esencja życia

  2. Witam serdecznie Pani Krysiu, tak ładnie Pani pisze, że musiałem wrzucić na swojego bloga KochaneZdrowie Pani posty, by więcej osób mogło zaglądać na Pani stronę, pozdrawiam
    adept.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s