Apoptoza śmierci

” Ujawnianie jest formą aktywności.”

Typowa nagonka działająca na podświadomość zaprogramowanego bohaterstwa przede wszystkim Polaków.

Mam nadzieję, że większość tutejszych czytelników nie stosuje wskazówek Kobry, sam nick wskazuje na wężowo- żmijowaty charakter całego przedsięwzięcia zwanego Wydarzeniem.

@Ktoś bardzo mocno zawsze się napracuje, by wyszukać ichnie „perełki” celem OSTRZEŻENIA ! a nie byście się tym bezmyślnie indukowali .

Ostatnia burza GM była bardzo poważna. Rozpoczęły się już bowiem działania wojenne na szeroką skalę, co widać było po szumanie. W czasie skoków częstotliwości Ziemi, posiłkując się mocą wyrwanej, skradzionej plazmy Słonecznej eskadry „talerzy” OBCYCH wleciały w przestrzeń Kwazaru Ziemskiego.

Nawoływania Ktosia są w pełni zasadne, sprawa jest na tyle poważna, że nie zamierzam nikogo uspokajać. Czas na pozbywanie się fałszywych implementów OBCYCH w postaci nano-chipów energetycznych, wspomagających podpięcia, przejęcia i inne formy zniewolenia dobiega końca. Za chwilę lenie radośnie czytające tą stronę zostaną wyautowani skutecznie z naszego rodowego grona, bo są nie tylko balastem dla nas, ale i zagrożeniem.

Nie jesteśmy w stanie wraz z Ktosiem dokładnie pomóc każdemu, co jest chyba oczywiste. Robimy co możemy, jak wiemy i potrafimy wg naszej najlepszej wiedzy, lecz to będzie na pewno nieskuteczne dla osób z naszego RODU czytających tą stronę jak niusiki dnia, beletrystykę czy inne nakręcone SF. Po prostu nie wyrażam zgody na pomaganie leniom z premedytacją, bo nie rzucam mojej pracy na wiatr.

Tą pomoc otrzymuje natomiast każdy człowiek nieświadomy obecnej sytuacji i prawdziwej historii.

Dodatkowo na naszej stronie odczuwamy fizycznie nalot radosnych kretynek hybrydowych, bowiem działania wojenne przekładają się przede wszystkim na faktyczny, odpowiedni „klik” w ich oprogramowaniu.

Nawet nie wiem co mam odpowiedzieć klonowi o nazwie RH-/+, chyba tylko że:  rąsia w rąsię powinna gaworzyć sobie o swoich najnowszym oprogramowaniu z mistykowiczami z innej strony, to bowiem ten sam sposób i poziom konwersacji z powodu kompatybilnego oprogramowania.

Jako najnowszy nabytek ezobełkotu utworzyła kolejną przestrzeń do inwigilacji z Osho-mądrościami. Czyli jakąś nowo-powstałą stronkę przed którą ostrzegam.

W tym momencie zakładam blokadę na tego typu kretynizmy, bowiem nie mamy czasu na tracenie energii, a tym samym przekazywanie jej takim HYBRYDOM, jak sama siebie dumnie nazywa. Tu przynajmniej nie ma złudzeń, a oprogramowanie jak oprogramowanie raz jest lepsze raz gorsze.

Ono za pomocą doświadczeń podlega koniecznym modyfikacjom, dlatego już nigdy więcej nie zgodzę się na ocalenie choćby jednego klona, bowiem ONI – nauczeni doświadczeniami skutecznie unowocześnią oprogramowanie tak, że my jako delikatne BOSKIE TCHNIENIE możemy sobie następnym razem nie poradzić z bezdusznymi maszynami mającymi setki kombinacji, a w związku z tym i odpowiedzi, antidotum  na nasze działania, poczynania.

To jest ostatni raz kiedy doprowadzeni do ostateczności podjęliśmy walkę z tym okupacyjnym systemem. W wielu z Was budzą się wspomnienia z przeszłości Atlantydy, to dobrze, wyrzućcie z siebie ogromny strach przed widokami z tamtych czasów, bowiem to on jest GŁÓWNĄ BLOKADĄ WIEDZY z tamtego okresu.

Ta forma blokady została nam genetycznie wszczepiona na Atlantydzie. To jest cały zestaw genów i molekułów samoistnie się replikujących. To jest tzw. BARIERA ŚMIERCI.

W trakcie zaprogramowanej śmierci komórkowej – APOPTOZY naszego ciała fizycznego, co jest zupełnie obce naszemu BOSKIEMU TCHNIENIU następuje wielki wyrzut energii przetrwania i w tym właśnie momencie następuje replikacja fraktali, kwadrów, nano-sub – atomowych molekuł strachu jako rezerwuaru przygotowanego na najbliższe wcielenie.W wielu przypadkach te zbiorniki sa obecnie wykorzystywane do uruchomienia wcześniejszej destrukcji poprzez rakowacenie. Tam gdzie jest najwięcej Strachu tam tworzy się nowotwór.

Ten nikczemny projekt z premedytacją  wykorzystał  przeciwko nam nasz RODowy Instynkt Samozachowaczy wyzwalający w trakcie zagrożenia śmiercią ogromne pokłady energii Perpetum Mobile kumulowanej w zbiornikach, rezerwuarach energii służącej replikacji molekuł strachu umieszczonych w naszych jądrach komórkowych. Te molekuły jądrowe automatycznie zakładały blokadę na naszą pamięć komórkową,a  co za tym skutecznie idzie tworzyły szczelną  Barierę Pamięci, Ś-Wiadomości.

I teraz – aby odzyskać wiedzę, wspomnienia należy pozbyć się tych genetycznych molekuł w ciałach fizycznych i subtelnych, których pierwowzór pobrany z Or został Wam wszczepiony na Atlantydzie.

Należy spowodować proces odwrotny – APOPTOZĘ ŚMIERCI,  co brzmi jak oxymoron, ale nim nie jest.

Dlaczego to takie ważne ?

Byście obecnie nie umarli ze strachu, a przy okazji odzyskali Pamięć z Atlantydy, gdzie każdy z Was pozostawił sobie wskazówki mające pomóc w czasach które nadejdą. One właśnie nadeszły. Nie byliśmy tak głupi jak nam wmawiano 🙂

PAMIĘĆ → PA MIEĆ → Ś → WIADOMOŚĆ

Posiadanie, mienie Wiadomości/Świadomości to podstawa naszego życia, a przede wszystkim przetrwania.

Tylko dlatego mnie udało się uzyskiwać wiadomości, bowiem bardzo skutecznie kilka lat temu wyrzuciłam z siebie STRACH, ale tylko ten świeży, nie wiedziałam do niedawna, że  jest jeszcze strach będący wynikiem atlantydzkich manipulacji genetycznych.

Kiedy odkryliśmy ostatnio, że ich system jest skompilowany na zasadzie CYFROWO-BINARNEJ, inaczej mówiąc CYBERNETYCZNEJ, co wydawałoby się wcześniej oczywistym, lecz dopiero niedawno przekonaliśmy się o zasadności tej wiedzy.

A ta tym samym pozwoliła na odkrycia związane z ich działaniami, co w kolejności przełożyło się na zidentyfikowanie przyczyny i sposobu ich funkcjonowania.

Z obecnego poziomu mojej odkrytej wiedzy zobaczyłam bardzo wyraźnie jak w omawianych już Laboratoriach na Atlantydzie wszczepiono nam molekuły genowe Strachu – samoreplikujace się, powtarzam to po raz kolejny, bo to istota naszego przetrwania.

Każdorazowa śmierć czyli zaplanowana apoptoza naszych komórek powodowała w nas ogromny Strach, zupełnie nam obcy przed przybyciem Or na Kwazar Ziemski.

Ten strach kumulował się w naszych zbiornikach, Tymi zbiornikami są na-rządy, Or-gany czytaj Or – geny WEWNĘTRZNE.

Ot taka subtelna zamiana miejscami: Ar – geny na Or – Geny !

Po skumulowaniu odpowiedniej ilości molekuł strachu w trakcie śmierci, w następnym wcieleniu podlegały uwolnieniu się powodując rozprzestrzenianie się po naszych ciałach fizycznych i subtelnych wirusa Strachu stanowiącego samo-replikującą się blokadę Świadomości czyli wiadomości, czyli tworzenie tzw. Pa-mięci.

Wiadomości to też widzenie, wiedzenie, słyszenie i czucie.

Można sobie z tym defektem znakomicie poradzić, dzięki czemu uzyskacie wgląd w Wasze Istnienie Ś-Wiadomości.

Mając do tej pory ograniczone możliwości poprzez manipulacje genetyczne nad nami, byliśmy doskonała fermą hodowlaną mającą w końcowym stadium zrobić z nas zoombi.

Zapytałam – po co nas potrzebują, przecież na bieżąco produkują tyle klonów ?

Otóż klony potrzebują zasilania, to strata czasu i energii, do tego są potrzebne odpowiednie urządzenia, a my jesteśmy Perpetum Mobile.

A teraz już przejdę do odpowiedzi na ostatnie posty nie wiedzieć czemu napisane na Wieściach:

„ warto by było sprawdzić
–co, w jakiej formie i w jakiej ilości kryje się za tymi WROTAMI
–o co biega z tymi STATKAMI PLEJADAN jakimi cobra bez przerwy straszy w swoich wywiadach….

to takie MINIMUM jak się komuś chce być gotowym na starcie.”

https://mistykabb.wordpress.com/2016/03/09/wiesci-z-kraju-i-ze-swiata/comment-page-3/#comment-31083

Gotowość bojowa została osiągnięta mimo fałszu przebijającego przez Kobrowe opowieści.

Za wrotami jest nasza wolność, ale na to potrzeba trochę czasu, minimum ok. 3 miesięcy, dlatego obecnie jest potrzeba synchronizowania Czasu, bo będą starali się robić przeskoki w czasie.

W minioną sobotę zaistniała kuriozalna sytuacja, bowiem w związku z zapowiadaną na niedzielę burzą GM powiedzmy np. plejadianie przygotowali się skutecznie do wpłynięcia przez swoje szczątkowe Wrota w przestrzeń Kwazaru Ziemskiego, co im się udało. Ich flota to około 800 000 pojazdów, skopiowanych Viman.

Z tym, że to nie są Vimany z naszego punktu widzenia, bowiem nasze były sterowane w zupełnie inny sposób. Nawet do lotu odpalane były inaczej, lecz poza tym technologicznie ich kopie zostały całkiem poprawnie skonstruowane, w końcu podpieprzyli nam kilka rozwalonych sztuk.

A jurne klony powiedzmy Plejadian, chytrze, nie po raz pierwszy wykorzystując GM do wlotu w naszą przestrzeń, wpadły w zastawiona na nich pułapkę. Szczegółów nie przekażę.

I to by było na tyle. Tylko dodam, że to dopiero połowa wleciała w naszą przestrzeń, jednak w tym momencie dopalają się szczątki ich baz, więc chyba to by było na tyle w najbliższym czasie lecz nie czas na triumf, gdyż oni na pewno nie zasypią gruszek w popiele.

clone-4

A teraz odpowiedź na ten post:

„ Liczba 13 wpisuje się w Zasadę złotego podziału i pochodzi z Ciąg Fibonacciego Skoro nie można powrócić obecnie do Jedności Wszystkiego Stworzenia do Świetlanej Osobliwości tj Początku może warto przemeblować tutaj porządek Świat i przywrócić Kosmiczną Harmonie w Tym Ziemskim Ogródku.

Będziemy mieć 13 miesięcy Księżycowo-Solarnych każdy równiutko po 28 dni będziemy mieć jeden dzień poza Czasem na Świętowanie Nastania Nowego Roku tak jak to ma być czyli na przełomie Zimy i Wiosny”

https://mistykabb.wordpress.com/2016/03/09/wiesci-z-kraju-i-ze-swiata/comment-page-3/#comment-31093

Nic z tego Alicjo. Akurat tak się niefajnie złożyło, że od kilku dni pracujemy nad fizyką i matematyką okupanta, w co doskonale wpisał się min. Ciag Fibonacciego, „Święta” geometria, pomysły na nią D. Melchizedecha, Prawo przyciągania Newtona, liczba Pi, itd. Było miło i się rozłożyło na nicość. Już nieaktualne. To całe lustrzane odbicie naszej wiedzy właśnie się posypało w dri biazgi.

klony

Obecnie jest czas na ogromne skupienie, skuteczne zniszczenie w jądrze komórkowym każdej swojej komórki molekuł strachu. Należy włączyć sobie skaner unicestwiający i przelecieć po każdym swoim ciele równocześnie, bowiem oprócz ciał fizycznych mamy ciała subtelne będące naszą własnością.

W międzyczasie ochraniać się, czyścić, dbać o siebie i swoich bliskich, a nie o wroga czy pseudo-przyjaciela, bo i takich można spotkać we śnie. Nie certolić się ze swołoczą, bo litość to zbrodnia.

Wasza wyobraźnia, to Wasza kreacja, to Wasze widzenie i czucie. Materializujcie bez egzaltacji i nadmiarowych emocji. Wskazówki, wiedza i świadomość wrócą do każdego po pozbyciu dokonaniu APOPTOZY ŚMIERCI czyli STRACHU.

Budowa komórki

Copyright by BasiaB.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s