Raport o Medytacji Pokoju

Choć masa krytyczna nie została osiągnięta, nasza Medytacja Pokoju była ogromnym sukcesem.  Pomimo tego, że mieliśmy tylko cztery dni, aby ją zorganizować, o bardzo niewygodnej godzinie, podczas dnia roboczego ze względu na pilność sytuacji, i pomimo tego, że kabał prawie całkowicie zablokował udostępnianie tej medytacji na Facebook, medytacja była bardzo udana.Na kilka godzin przed medytacją był taki znak na niebie:
 .
 .
Dokładnie w momencie, kiedy chciałem opublikować tę medytację w ostatni wtorek, ktoś poświęcił wiele wysiłku, aby w całości zablokować Bloggera:
 .
 .
Warto także zauważyć, że cyberprzestępczość na Veterans Today zablokowała tę witrynę na 12 godzin mniej więcej w tym samym czasie.  Według ich źródeł, była za to odpowiedzialna Amerykańska Baza Wojskowa Cyber  w Ft. Huachaca. Szlak prowadzi do generała Mc Mastera.  Najwyraźniej nie chcą, aby ten artykuł został opublikowany:
 .
 .
Jak przewidział Opór, wtorek był punktem maksymalnego napięcia. Rodziny archontów są tu opisane:
 .
 .
Zwłaszcza Orsini i Pallavicini, starali się uaktywnić program zagłady, Doom 33, poprzez swoich chazarskie psy w Omega Grid, aby spełnić ostateczne wyroki zniszczenia:
 .
 .
To zostało szybko powstrzymane kilka godzin później, kiedy to Plejadianie skontaktowali się z kluczowymi ludźmi wewnątrz rosyjskich i chińskich wojsk, co było możliwe m.in. z powodu wsparcia energetycznego sieci energetycznej na całym świecie dzięki naszej medytacji.  Plejadianie mieli krótką rozmowę z Putinem, „mówiąc mu pewne rzeczy, których on osobiście nie lubił”.  Ale gdy wyjaśnili mu jakie jest zagrożenie, zrozumiał, podjął ryzyko i zdecydował się na współpracowanie ze Światłem.
 .
 .

Jeśli cały ten „stukot szabel” na całym świecie nie zatrzyma się wkrótce, będą udostępnione następujące opcje, w zależności od stopnia pilności: wyeksponowanie, ujawnienie i usunięcie.

Wyeksponowanie oznacza rosyjskie media ujawniające szczegółowe informacje o: a) światowej sieci Illuminati i ich operacjach, i / albo b) tajnych umowach pomiędzy rządem USA i negatywnymi istotami pozaziemskimi.

Ujawnienie oznacza pełne uwolnienie intela o obecności pozaziemskiej, Resecie finansowym i Wydarzeniu przez rosyjskie i chińskie media, które w rzeczywistości już się rozpoczęło:

 .
 .
 .

Usunięcie oznacza, że agenci Specnaza zajmą się siecią Illuminati, poczynając od Czterech Bezbożnych.

Wyeksponowanie rozpoczęło się natychmiast z Putinem, mówiącym dokładnie tak jak jest:

 .
 .
W wyniku naszej medytacji i plejadiańskiej interwencji nagle mówi się o pokoju:
 .
 .
 .
 .
Obawiając się, że teraz nastąpi pełne Ujawnienie, NASA pospiesznie ogłosiła, że istnieje możliwość obcego życia na księżycu Saturna, Enceladus:
 .
 .

Po raz pierwszy w historii ludzkości nauka głównego nurtu otwarcie przyznała, że nie jesteśmy sami.

Źródła Smoka przekazały, że niektórzy przedstawiciele kabała negocjują swoje poddanie, ale Opór jest bardzo sceptyczny, co z tego wyjdzie.

Jest jeszcze wiele pracy, którą trzeba zrobić, ponieważ węzeł konfliktu w Korei Północnej nie został jeszcze rozwiązany:

 .
 .
.
Plejadianie mogą podjąć dalsze działania i Opór pozostaje w pełnej gotowości.
.
Zwycięstwo Światła!
 .
Przetłumaczyła Krystal
 .
źródło strony  https://nnka.wordpress.com/
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s