Atak na Syrię

.
Kobra – aktualizacja sytuacji planetarnej, 7 kwietnia 2017
.
Siły Światła intensywnie eliminują głowę istoty Yaldabaoth ze wszystkimi anomaliami plazmy i plazmowymi bombami oraz wszystkimi technologiami plazmowymi, skalarnymi Zasłony.   Zdając sobie sprawę, że przegra, Chimera zwiększyła ataki plazmowe na kluczowych pracowników i wojowników Światła, które są brutalne.
 .

.

W środę siły Światła Konfederacji Galaktycznej i Dowództwo Ashtara rozpoczęli z pełną mocą  aktywne usuwanie całej negatywnej plazmy w pobliżu powierzchni planety.  Każda bezpośrednia interwencja sił Konfederacji wewnątrz ziemskiej kwarantanny prowokuje do odwetu przez Chimerę.  Zaczęli najpierw próbę wywołania wymiany jądrowej pomiędzy USA i Koreą Północną.

 .
 .

Pomimo, że w środę w jednej z podziemnych baz była ograniczona wymiana jądrowa, odparowując pewną liczbę Drakonów pracujących dla Chimery, siły Światła NIE pozwalają na wymianę jądrową na powierzchni planety poza mini nuklearnymi ładunkami.Zdając sobie sprawę, że nie będą mogli walczyć bronią jądrową, grupa Chimera ucieka się do prób wywołania globalnej wojny bronią konwencjonalną.

Poprzez sieć archontów i jezuitów zrobili nacisk na Trumpa, aby zaatakował Syrię:

 .
Trump zrobił to bez zgody Kongresu, co jest oczywistym naruszeniem Konstytucji:
 .
 .

Ta operacja wojskowa pomaga archontom w ich próbach odzyskania Palmyry, istotnego punktu wiru w pentagramie Syrii:

.

.

.
 .
 .
Plan ciemnych sił to zaangażowanie Turcji i Izraela w konflikcie i rozszerzenie go na całym Bliskim Wschodzie:
 .
 .

Mają nadzieję na sprowokowanie Putina, ale on jest w kontakcie z  plejadiańskimi, genialnymi strategami wojskowymi i najprawdopodobniej rozegra to mądrze, używając dyplomacji, międzynarodową opinię publiczną i wojskowe wsparcie armii syryjskiej, zamiast bezpośrednią konfrontację ze Stanami Zjednoczonymi.

Międzynarodowa opinia publiczna staje się coraz bardziej świadoma, że atak chemicznym gazem w Idlib, który Trump wykorzystał jako pretekst do ataku na Syrię, był fałszywą flagą:

 .
 .
 .
 .
 .
Z udziałem Białych Hełmów:
 .
 .
 .

Teraz czciciele Trumpa wreszcie zaczynają trzeźwieć:

 .

Siły Światła zrobią wszystko, aby ograniczyć eskalację tego konfliktu militarnego.  Źródła Smoka potwierdziły, że będzie to krótka, intensywna, ale ograniczona eskalacja.  Opór oczekuje, że ta sytuacja osiągnie szczyt w następny wtorek.Bogini chce pokoju i pokój będzie!

PS. Gdy chciałem opublikować tę aktualizację i następną, która będzie jeszcze ważniejsza, blogspot.com nie funkcjonował przez kilka godzin na całym świecie, opóźniając mój post:

.
Ciekawy „zbieg okoliczności”.
.
Zwycięstwo Światła!
.
Przetłumaczyła Krystal
.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s