Wywiad z Kobrą, 25 marca 2017, cz. 1

Projekt MontaukMarihuana – David Rockefeller i jego syn –  AntarktydaRadioaktywność w Płn. Europie i innych rejonach – Michael FlynnBill Cosby – Bitcoin – DUMBS w Rosji – Ziemia, szkoła czy więzienie? – FukushimaSieć pedofilska – Republika USA – Merkel i więcej

.

.

Lynn – tu Lynn z www.prepareforchange.net i Aaron, on zadaje połowę pytań.

KOBRA –  Biblia ma wiele wskazówek na temat Wydarzenia, Przełomu Kompresji i Ekstaza jest w rzeczywistości jednym z późniejszych etapów procesu Wzniesienia

Wydarzenie będzie, gdy nastąpi Przełom.  Oznacza to Ujawnienie, oznacza to aresztowanie kabała i oznacza to finansowy reset. Proces wznoszenia się zacznie się tak naprawdę w tym czasie.

Wydarzenie oznacza pełne Ujawnienie, bez żadnych kompromisów lub ukrytej agendy.

O pełnym Ujawnieniu –  Nie jest to opcja.   Nie jest to przedmiotem dyskusji. Powtórzę to jeszcze raz, otrzymamy pełne Ujawnienie.

Celem projektu Montauk był grą z liniami czasowymi.  Chcieli uzyskać kontrolę nad różnymi liniami czasowymiNie odnieśli sukcesu, ale w wyniku ich eksperymentów zaistniała pewna ilość pierwotnej anomalii, która wtedy była bardziej widoczna na powierzchni planety, ale to już nie jest problemem.  Jedynym problemem są ofiary tego programu, które wciąż potrzebują uzdrowienia i to nastąpi po Wydarzeniu.

Aaron –  Znalazłem następujące stwierdzenie:  „Czy naprawdę myślisz, że otrzymujesz czystą marihuanę, czy nieskażoną marihuanę?  Pomyśl jeszcze raz!  To jest marihuana, w szczególności ta z klasy medycznej, która jest skatalogowana w Quantico Virginia w FBI;  z implantami i czipami i nanotechnologią. Wszystko jest to kompatybilne z nanotechnologią GMO – bardzo małe systemy komputerowe.  Tak samo jak w papierosach, fast foodach itp.”  Czy to prawda?

KOBRA –  Tak, to prawda.

Lynn –  Rząd Stanów Zjednoczonych każdego miesiąca zbiera ponad 3 biliony dolarów rachunków za elektryczność w dużych miastach!  Nie ma czegoś takiego jak deficyt.  Zbierają 100-krotnie większą kwotę pieniędzy, która jest im potrzebna, tylko przez opodatkowanie ludzi.  Wymyślają sposoby, jak marnować i wytwarzać deficytowy umysł.  Drukują pieniądze i wytwarzają je z  powietrza.  Istnieje energia punktu zerowego i replikatory, więc mogą wytwarzać (i robią to) wszystkie potrzebne materiały, narzędzia, rzemiosła, podczas gdy ludzie są w zasadzie utrzymywani w dołku.  To wszystko jest pokazem.  Wszystkie rachunki są przed-płacone.  To, co mi powiedzieli członkowie Elity.  Powiedzieli, że to wszystko jest „na koncie”.  Reszta to oszustwo, żart i im się to bezkarnie udaje i planują zakończyć tę cywilizację i uciec do innego środowiska.”  Czy możesz skomentować to, Kobra?

KOBRA –  To całkiem dobry opis tego, co dzieje się obecnie na tej planecie i dobrze, że ludzie budzą się do tej rzeczywistości.  I oczywiście zmienimy to. To się nie wydarzy.

Aaron –  Powiedziano nam w poniedziałek 20 marca 2017 r.,
że David Rockefeller zmarł tego dnia w swojej posiadłości w Nowym Jorku.  Jeśli to prawda, to jego śmierć zbiegła się z marcową równonocąCzy możesz nam powiedzieć, czy naprawdę umarł w tym czasie?  A może była to fałszywa śmierć, wydana publicznie, aby coś osiągnąć?

KOBRA –  To jest prawda.  Naprawdę umarł i nie był w sklonowanym ciele, więc naprawdę nie żyje.  Powiedziałbym, że umarł w wyniku strachu po pewnych akcjach sił Światła.

Lynn –  Doniesiono również, że w czerwcu 2014 r. syn Davida, dr Richard Rockefeller, zmarł w katastrofie lotniczej blisko posiadłości ojca.  Ale Ben Fulford napisał kiedyś, że Richard Rockefeller upozorował swoją śmierć i tak naprawdę uciekł do podziemnej bazy w Ameryce Południowej.

KOBRA –  Tak, właściwie poszedł do tej bazy, ale już go tam nie ma.  Został pojmany.

KOBRA –   Powiedziałbym, że jest zbyt duża koncentracja na Antarktyce.  Obecnie nie jest ona główną kwestią exo-polityczną na tej planecie, ale po prostu jednym z miejsc, gdzie się coś dzieje. I Antarktyda NIE JEST AtlantydąMuszę to powiedzieć.  Antarktyda ma wiele starożytnych ruin, które zostały odkryte, tak samo jak w innych miejscach na całym świecie i wszystkie te miejsca zostaną ujawnione po Wydarzeniu.  Kabał nie będzie w stanie wykorzystać tych odkryć, aby odwrócić uwagę od ich zbrodni.  To się nie wydarzy.  Ruch Oporu ma obecnie tam intensywne  operacje.

Lynn –  Pod koniec lutego podano, że było promieniowanie powodujące zanieczyszczenie Antarktyki, a także części Europy i Ameryki Północnej z powodu eksplozji łodzi podwodnej.

KOBRA –  W wyniku tego incydentu była ograniczona radioaktywność, ale została ona zahamowana.  Ewakuacja personelu cywilnego wtedy była spowodowana wojną.  Miało to związek,  powiedziałbym, z wojn
ą zdalną, która toczy się na Antarktydzie pomiędzy siłami Drakonów i Galaktyczną Konfederacją.

Aaron –  Czy znasz prawdziwą przyczynę dla której gen. Michael Flynn złożył rezygnację ze stanowiska doradcy ds. Bezpieczeństwa Narodowego w USA?

KOBRA –  Powiedziałbym, że teraz jest bardzo silna walka pomiędzy różnymi frakcjami.  Nazywam to frakcją Clinton / Rockefeller i frakcją Trump / Jezuici i ta walka powoduje wiele rezygnacji i zmian w tej administracji i nie jest to tak ważne, jak wiele osób myśli, ponieważ te osoby, które naprawdę pociągają za sznurki za kulisami, nie są widoczne.  Nie są w mediach.  Nie pokazują się. Po prostu umieszczają kogoś na froncie do realizacji swoich planów.

Lynn –  Jedynym sposobem na powstrzymanie zakupu NBC przez Billa Cosby’ego
było zepsucie jego reputacji.  Zaczęli od fałszywych oskarżeń o gwałt.  Czy to prawda?

KOBRA –  Właściwie tak.  Były zarzuty, które nie były oparte na prawdzie.  Są pewne rzeczy, które jeszcze nie zostały ujawnione na temat jego sytuacji.  Chciałbym powiedzieć, że rzeczywistość była skręcona, ale nadal jest za nią pewna prawda.

Kobra o Bitcoinie —  Bitcoin nie stanie się globalną walutą przyszłości.  W pewnym stopniu jest bezpieczny i jeśli chcesz z nim grać, to jest całkiem OK.  Nie zamieniłbym jednak większości swoich oszczędności na Bitcoin.  Srebro lub złoto jest lepszym, bezpieczniejszym rodzajem inwestycji niż Bitcoin.  System Bitcoin nie pochodzi z innej planety.

Lynn –  Jak to jest, ze Bitcoin po prostu nie jest naruszony przez sztuczną inteligencję (A.I.) czy komputerowe włamanie?

KOBRA –   A.I. Nie jest tak potężna, jak ludzie się obawiają, ponieważ ludzki umysł jest zawsze silniejszy.  Ponieważ ludzki umysł połączony ze Źródłem może manewrować wszystkimi działaniami sztucznej inteligencji.  Pozytywny Sojusz jest pośrednio związany z Bitcoinem.

Lynn –  Jeśli kabał posiada podziemne, technologicznie zaawansowane bazy i ich statki kosmiczne mają zaawansowaną technologię, taką jak replikatory, to co powstrzymuje ich od naciśnięcia przycisku i stworzenia złota i metali szlachetnych, tyle ile potrzebują, aby utrzymać na nieokreślony czas ich obecny nieudany system finansowy?

KOBRA –  Zdecydowana większość kabała nie ma dostępu do tych zaawansowanych technologii. Jest bardzo mała grupa, która ma do tego dostęp i nie dają jej reszcie kabała.

Lynn –  W rosyjskim wywiadzie niedawno odpowiedziałeś, że nie ma już żadnych pozostałych wojskowych, podziemnych, głębokich baz w Rosji (DUMBS).  Czy można powiedzieć to o reszcie świata?

KOBRA –  Większość baz należących do kabała jest w krajach, które są tradycyjnie związana z kabałem, więc to są Stany Zjednoczone, Izrael, Arabia Saudyjska i do pewnego stopnia Wielka Brytania, Turcja, Japonia.  Ale w większości inne kraje w tej chwili są od nich raczej wolne.

Aaron –  W ostatnim rosyjskim wywiadzie powiedziałeś, że „Ziemia jest najbardziej strzeżonym więzieniem, gdzie archonci i Chimera są strażnikami i na pewno nie szkołą”. Zawsze nam mówiono, że Ziemia jest szkołą, i że możemy wstępować na wyższe poziomy istnienia lub iść do nieba, jeśli zrobimy to, co musimy tu zrobić.

KOBRA –  To prawda, że możemy wstępować na wyższy poziom, pracując nad swoją duchową ewolucją, ale to nie znaczy, że Ziemia jest szkołą, która uczy jak ewoluować na wyższy poziom.  Celem archontów nie było wspieranie nas w ewolucji duchowej.  Chcieli nas powstrzymać od duchowej ewolucji i kiedy robisz postęp, jest to pomimo programowania, który tu istnieje.  Kiedy podniesiesz swoją perspektywę i świadomość poza ograniczenia kwarantanny, wtedy robisz postęp duchowy.

O promieniowaniu z Fukushimy — Nie ma nadmiernego promieniowania pochodzącego z Fukushimy, który wykracza poza bardzo ograniczony obszar poza samym reaktorem. Powiedziałbym więc, że jeśli mieszkasz dalej niż 10 lub 20 mil od reaktora, jesteś bezpieczny, a wszystko inne jest tylko dezinformacją.  Mam kontakt z osobami, które wykonują dokładne pomiary licznikami Geigera i nie wykryły one nadmiernego promieniowania blisko Fukushimy.

Aaron –  Czy Galaktyczni zmniejszają napromieniowanie?

KOBRA – Robią to w wielu przypadkach, nie tylko w przypadku Fukushimy.  W przeszłości było wiele poważniejszych katastrof jądrowych, które były zahamowane, ponieważ siły galaktyczne zapobiegły wyciekom promieniowania zbyt daleko.

Aaron –  Czy jesteś świadomy, że ludzie z sieci pedofilskiej są aresztowani na całym świecie?

KOBRA –  Tak, powiedziałbym, że wiele z tych osób zostało aresztowanych, ale jeszcze nie osoby z najwyższego szczebla.  Powiedziałbym, że ze średniego poziomu tej sieci są obecnie aresztowania w wielu krajach i są ujawniani przez alternatywne media, a także w pewnym stopniu za pośrednictwem głównych mediów masowego przekazu.

Aaron –  Czy spodziewasz się handel dziećmi i pedofilia wkrótce dojdzie do świadomości publicznej?

KOBRA –  Tak, to jest częścią procesu ujawniania informacji i to już pojawia się w niektórych miejscach na całym świecie i będzie nadal pojawiać się doputy, dopóki nie stanie się niezaprzeczalne na tyle, aby ludzie nie byli w stanie temu już dłużej zaprzeczać.  Powiem, stanie się to dość szybko.

Lynn –   Na temat raportu Benjamina Fulforda z 20 marca mamy kilka pytań.  Faktycznie są to wypowiedzi, a następnie pojawiają się pytania.  Korporacja Stanów Zjednoczonych z 1861 r. została zastąpiona przez Republikę Stanów Zjednoczonych Ameryki utworzoną w 1776 r.  Rząd nie zamknął się 15 marca, kiedy osiągnięto limit długu 20 000 000 000 USD, ponieważ dług należał do korporacji, a nie do republiki.  Korporacja została uznana za zbankrutowaną i ten dług został unieważniony.  Czy to prawda, i czy widzisz w najbliższym czasie, że coś stanie się finansowo dla Stanów Zjednoczonych i prezydencji?

KOBRA –  Nie mogę potwierdzić, że Republika została ponownie przywrócona.  Kiedy Republika zostanie przywrócona, znaczące i natychmiastowe zmiany będą widoczne dla wszystkich mieszkających w Stanach Zjednoczonych.  To nie będzie pojęcie teoretyczne.  Będzie praktyczna, bardzo solidna zapowiedź, który przebije się przez media, nie tylko przez nieznaczące alternatywne strony internetowe.  Powiedziałbym więc, że ta część nie jest prawdą.  W odniesieniu do długu państwowego istnieją pewne manipulacje za sceną, które zawsze cudownie rozwiązują sytuację aż do następnego kryzysu, ponieważ kabał nadal kontroluje system finansowy i mogą robić wszystko, co chcą z tymi liczbami.

Lynn –  Ben mówi dalej, że w zeszłym tygodniu Trump odmówił przejęcia łapówki oferowanej przez kanclerz Angelę Merkel, aby nie ścigał sługusów Rothschilda takich jak John McCain i Hillary Clinton.  Jego źródła mówią: Właśnie to było za publiczną odmową Trumpa, by uścisnąć rękę Merkel.  Na tej podstawie, czy Merkel po prostu wykonuje rozkazy swoich rothschildowych kontrolerów?

KOBRA –  Tak.

Aaron –  Czy przewidujesz legalizację narkotyków w najbliższej przyszłości?

KOBRA –  To się dzieje już z marihuaną w pewnych stanach i w niektórych krajach na całym świecie, więc jest to początek tej tendencji.  Kiedy kabał straci moc, nie będzie w stanie tego już zatrzymać.  Wojna z narkotykami była tylko podstępem, tak aby kabał zarobił więcej pieniędzy za pośrednictwem biznesu narkotykowego.  Koniec cz.1

Streszczenie przetłumaczyła Krystal
 .
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s