Cała prawda o czakrach

„Czy zastanawiało Cię kiedykolwiek dlaczego osoby zajmujący się wszelkiej maści terapiami naturalnymi (energetycznymi) zawsze pracują z czakrami? Odpowiedź znajdziesz właśnie w poniższym artykule.

Myślę, że nadszedł czas aby podzielić się z czytelnikami wnioskami uzyskanymi nad kontrowersyjnym tematem, uznanym często w światach terapeutycznych jako bzdurny i niedorzeczny. Ten artykuł będzie raczej treściwy, ponieważ tak naprawdę nie ma o czym pisać. Jak zwykle informacje pochodzą z moich osobistych doświadczeń oraz są również wynikiem eksperymentów na wybranych ochotnikach.

Na podstawie prowadzonych przeze mnie badań nad czakrami człowieka, które trwały niezmiennie od 3 lat autorytatywnie stwierdziłem fakty, które mogą wywołać tzw. efekt motyla w sieci, jednak uważam, że to dobry czas na publikację tej wiedzy. Fakty i wyniki są na tyle jasne i czytelne, że z pełną odpowiedzialnością umieszczam je na tym blogu.

No to zaczynamy.

Czakry człowieka znajdującego sie na poziomie świadomości liniowej (świata materialnego) służą tylko i wyłącznie do:

a) zniewolenia człowieka

b) uzyskania pełnej kontroli nad świadomością człowieka

c) pozbawienia człowieka samoświadomości

d) odciągnięciu człowieka od akceptacji siebie jako istoty nieograniczonej

e) zakotwiczeniu człowieka w rzeczywistości materialistycznej w celu odciągnięcia go od samoekspresji i rozwoju na wszystkich poziomach.

f) wzmocnieniu poczucia zależności i bezradności

g) wywoływania emocji lęku, strachu i stresu na zawołanie, za pomocą broni psychotronicznej, mediów i wprowadzania destrukcyjncych programów do pól morfogennych świadomości zbiorowej na poziomie cywilizacyjnym.

To tylko najważniejsze punkty, lista jest koszmarnie długa i nie znajduje się na niej ani jeden punkt służący pozytywnym celom posiadania czakr[…]

Po rozpuszczeniu czakramów w ciele eterycznym, o którym kiedyś już pisałem, następuje ich przywrócenie po jakimś czasie. Ale można uzyskać tzw. wersję demo niezależności i wolności od pasożytów energetycznych. Najdłuższy okres, gdzie udało mi się przetrwać bez czakr (usuniętych smodzielnie) to około trzy tygodnie, następnie za każdym razem czekało mnie pół godziny pracy na ponownym usuwaniu.

W końcu postanowiłem wykonać prosty plan, aby zakończyć ten niewygodny kołowrotek. Po pierwsze usunąłem informację o czakramach z osobistej matrycy świadomości i zastąpiłem ją informacją o energetyce zespolonej oraz czakramie tzw. białym lub czakramem gwiazdy – nomenklatura nie gra roli. Mentalnie zamknąłem wszystkie czakry (nawet te nieaktywne) . Następnie usunąłem na stałe czakry z mojej konstrukcji energoinformacyjnej. […]

Następnie załatałem powstałe luki, przeprowadziłem nową synchronizację pól energoinformacyjnych mojej istoty, aby w końcu za pomocą prostej operacji na polach kwantowych umieścić się i zakotwiczyć w rzeczywistości bezczakrowej i………uffff od 6 miesięcy żadna czakra już się nie pojawiła.

Warto na koniec nadmienić, dla wszystkich którzy myślą o usunięciu czakr, o konsekwencjach takiej wolności.

Gdy nie masz czakr – nie ma możliwości abyś był sterowany przez otoczenie, ani wampirzony przez ludzi lub byty astralne. Odłączając się od wszystkich pasożytów uzyskujesz wolność, ale od tej pory samodzielnie rządzisz swoim życiem. Wszystkie systemy pasożytnicze do których byłeś podłączony, które tobą sterowały, odrzucą Cię z wielkim hukiem. Dzieje się tak, ponieważ przestajesz być dla nich marionetką i użytecznym, darmowym polem zasilającym.

W praktyce jak to wygąda?

Przykład klasyk: nienawidzisz swojej pracy ale pracujesz, ponieważ masz przekonanie, że musisz. Nagle odłączyłeś się od tego pola, które było dla Ciebie udręką i….tracisz pracę ! Tragedia ? Nieeeeee…..to wielkie szczęście ponieważ czas na zwrot akcji. Gdy pozwolisz już sobie na odrzucenie przez wszystko co tylko Cię trzymało za tyłek, poczujesz się tak wolnym człowiekiem jak nigdy dotąd.

Od tego miejsca przydają się właśnie afirmacje. Jeżeli było Ci dane afirmować przez lata bez skutku i manifestacji – to będziesz teraz dziękować sobie za każde pojedyńcze słowo.

Dlaczego ? Dlatego, że jeżeli znajdujesz się poza systemem to Twoja wibracja drastycznie i szybko wzrasta. Im wyższa wibracja – tym szybsza mnifestacja myśli. Ihaaaaaaaaaaaaa 🙂

Na tych, którzy nie afirmowali a znaleźli się poza systemem z nawykami negatywnych myśli czekają dwie ścieżki. Pierwsza to fakt, że szybko się nauczą na własnych błędach, druga to prawdopodobieństwo, że szybko ich obecna inkarnacja dobiegnie końca, ponieważ sami wykończą się swoim negatywnym myśleniem. Manifestuje sie ono nieubłaganie według praw kosmicznych, czy tego chcemy czy nie, ponieważ drastycznie wzrasta częstotliwość planety. Nieskomplikowane prawda ?

Od tego miejsca zaczyna się Twoja suwerenność i wolność kreacji. Jeżeli myślisz o sobie poważnie i masz zamiar znaleźć się jak najszybciej we własnej rzeczywistości szczęścia i obfitości – czeka Cię nieuchronnie odłączenie od systemu. Pierwszym krokiem do tego jest usunięcie czakr.

Oczywiście wymaga to odwagi, ale na końcu tej ścieżki czeka na Ciebie wielka nagroda. Jest nią Twoja świadomość siebie, zwana popularnie świadomością chrystusową. Nieograniczoność, kreacja na zawołanie poprzez zamiar, szczęście i niezależność. A co najważniejsze NIKT I NIC nie będzie Ci w stanie przeszkodzić. Tu termin „osiąganie celu” jest już historią i archetypem. Tu jest „wybieranie celu”. Tak prosto i tak szybko, że opadnie Ci szczęka.

Teraz już wiesz dlaczego terapeuta pracuje z czakrami. Tak…dokładnie po to, aby usunąć cały śmietnik energoinformacyjny, który jest do nich przyczepiony.

Tajemne zdanie brzmi: Nie masz czakr – nie ma agresji energetycznej.

Dobra wiadomość również jest taka, że zaraz po usunięciu czakr, na dobre wykształca się i aktywuje samodzielnie centralny czakram (średnicy około 50-70 cm w fazie początkowej), którego środkiem jest torus serca – siła kreacji i manifestacji w Nowej Erze. Da Ci to nowe, potężne możliwości i bardzo ułatwi życie, na kolejnych stopniach drabinki po której się wspinasz.

Etapem końcowym jest zespolona energetyka – czyli całkowita jedność wszystkiego, czakra centralna zanika a w jej miejsce pojawia się wszechpotężna siła, zwana Białym Światłem Miłości Bożej , która obejmuje wszystkie elementy Twojej istoty. W moim przypadku od czasu usunięcia czakr do rozpoczęcia etapu wykształcania energetyki zespolonej minęło cztery lata i tysiące godzin mojej pracy.

Energetyka zespolona daje trwałe połączenie z tzw. doskonałym umysłem Boga, umożliwia natychmiastowe i odczuwalne przekształcenie przestrzeni kwantowej za pomocą świadomego rozkazu.”

Źródło

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s