Konsekwencje Reiki

„Czym jest natura „miłości” replikowanej przez osoby z III stopniem systemu REIKI.

Czy potrafisz werbalnie zdefiniować różnicę pomiędzy naturalnie przepływającą energią tzw. „miłości” a tą zakontraktowaną za pomocą inicjacji w systemie REIKI?

Jakie są konsekwencję bycia kapłanem/kapłanką w strukturach III poziomu systemu REIKI ?

Jest oczywiste dla mnie, że taki kontrakt obejmuje penetrację świata ludzi poprzez kanały tych osób bytami zrzeszonymi w systemie REIKI.

reiki

Chcę zapytać czy istnieje realna szansa uratowania osoby, która została zmanipulowana i w „dobrej wierze” z powodu ignorancji wskoczyła na III poziom eksploatacji systemu REIKI?

Jaką grupę pasożytów zrzesza system REIKI?

Czy jesteś w stanie wyjaśnić mi w kilku zdaniach na czym polega przekręt jaki jest dokonywany w systemach REIKI pod kątem uratowania osoby, która wtopiła się w tym systemie inicjacyjnym na III poziomie, Chi Kung oraz Detha Healingu (1 i 2 poziom)?

Przeczytałem jeszcze raz obie części artykułów o uzdrowicielach. Mam całkowicie to samo zdanie na ten temat, żeby nie trzeba było powtarzać rzeczy oczywistych.

Jest pewna osoba, która doskonale projektuje na zewnątrz energię owych bytów, które opisałaś w swoich artykułach. Jednak nie wyczerpuje to tematu do końca.

Wydaje się ona całkowicie przekonana o boskim źródle tych energii. Przez co zupełnie nie dopuszcza do swojej świadomości tego, że jest wykorzystywana.

Moim zdaniem jest nieświadoma swej prawdziwej roli i naprawdę chce dzielić się „tą miłością” z nastawieniem pomocy dla innych ludzi.

Wg. mnie jest pod bardzo silną hipnozą potężnych pasożytów. Bardzo chciałbym uratować tą osobę. Jest wegetarianką, podróżniczką i naszą bratnią duszą tkwiącą w błędnym przeświadczeniu o dobrodziejstwie REIKI.

Czy zbombardowanie radiacją wszelkich połączeń jest w stanie uwolnić taką osobę od wpływu swych podstępnych uzurpatorów.

Wiele osób zaczyna wędrówkę po tej ścieżce nie podejrzewając tego z kim naprawdę ma do czynienia. Wiem, że są to takie  właśnie osoby, którym przez myśl nie przejdzie co stoi za całym tym obłędnym systemem.

Wielu z nich  jest naprawdę wspaniałym człowiekiem i szukam sposobu aby jakoś  otrząsnąć ich z tej hipnozy jednak najczęściej  nie dopuszczają żadnych argumentów, że ta „miłość” której służy z całego serca ma swe źródło w Nimru albo czymś podobnym.

Co mogłabyś poradzić w tym konkretnym przypadku? Takie osoby są naszymi bratnimi duszami, dlatego zostały „bez masła” i perfekcyjnie wykorzystane w klasyczny sposób.

Dodam jeszcze z perspektywy kolejnych kilku godzin, że za systemami „miłości” REIKI stoją złodzieje dusz. Jestem tego absolutnie pewny. Ich bezczelność i tupet to jawna drwina z naszego rodu. Czują się ścierwa bezkarne niczym pedzie wobec dzieciaków w piaskownicy.

Czuję od rana taki wqurw na nich i chce aby ich bezkarność wreszcie się skończyła.

Podsumowując temat systemów miłości namierzyłem bezpośrednio skurwiela, który doi tysiące jeśli nie miliony ludzi na całym świecie z tej aplikacji jaką wskazałem, a która jest żywym człowiekiem.

Takich aplikacji /apek/ jest miliony. Tolerowanie ich jest podobne akceptowaniu wszy u własnych dzieci – skutek jest wiadomy.

Z moich obserwacji wynika, że drenowane są wszystkie dosłownie osoby będące w zasięgu: od dzieci, męża, żony po przypadkowo poznane osoby.

acupressure-twarz-dostaje-mczyzna-jego-garskiego-reiki-11118267

II stopień REIKI jest podkładem, który działa podobnie destrukcyjnie na całe otoczenie osoby, która jest w zasięgu apki. Innymi słowy ludzie są niszczeni całymi rodzinami – wysysani od wewnątrz.

Aby znaleźć ulgę robią skok na poziom III.

Wówczas bardziej wysublimowane formy zostają uruchomione w arsenale działań apki.

Zostaje ona wyspecjalizowana w dużo większym stopniu niż apka z poziomu II i działa prawie non stop.

Jedną z zaobserwowanych przeze mnie funkcji apek jest ich ukierunkowanie na intensywne kontakty z ludźmi. Wygląda to tak, że apka nie usiedzi w domu. Musi być łowcą w ciągłym ruchu. Jak nie wykonuje tego zadania jej najbliżsi i ona sama odczuwa efekt smażenia we własnej rodzinie, co ostatecznie zmusza ją do penetracji środowiska dużo bardziej niż robią to przeciętni ludzie.

Apce podpinane są projekcje marzeń – celów – i ona spełniając je / „realizując siebie” / aktywnie i interaktywnie wymiata wszystko w przestrzeni wskazanego celu (z krótkimi przerwami na regenerację).

Jest przekaźnikiem dużych strumieni bardzo intensywnych energii. Jedne apki wchłaniają emocje nazywane potocznie „tęsknotami” i „nostalgiami” inne mogą specjalizować się w generowaniu pasma odczuwanego jako „uczucie zamknięcia”, a jeszcze inne wysublimowały się na jakąś formę agresji niekoniecznie fizycznej lecz bardziej jest to agresja emocjonalna, która objawia się tak, że u osoby w zasięgu apki indukowane są wzorce odczuwania uczucia urazy, agresji wobec znanych obiektów.

Jeśli moje obserwacje pokrywają się z twoimi to napisz mi kilka zdań na ten temat – jestem ogromnie ciekawy, czego jeszcze można spodziewać się po takich apkach.”

źródło strony  https://mistykabb.wordpress.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s