Kiedy rozpoczyna się Nowy Rok 2017? Czy rok 2017, to nowy początek?

wiosna_2017

Tak naprawdę rok 2017 rozpocznie się dopiero 20 marca 2017 roku o godzinie 10.40 wg czasu Greenwich. W tym dniu Saturn wraz Księżycem znajdzie się dokładnie w punkcie zwanym Środkiem Galaktyki. Dopiero wtedy może powiedzieć rok 2016 – rok chaosu odszedł do historii. Do tego czasu będziemy mieli do czynienia cały czas z wibracjami roku 2016.Rok 2016 to rok zakończenia bardzo wielu cykli. To od nas zależy z jakim ”dorobkiem” „wejdziemy” w Nowy czas- czas jedności.

Prawie wszyscy myślimy, że rok 2017 rozpocznie się w dniu 1 stycznia, nic bardziej mylnego! 1 stycznia to data zmiany konsulów w starożytnym Rzymie, kiedy Słońce znajduje się w okolicy 8 stopnia Koziorożca. Ten rok 2017 będzie kluczowy dla Całej Ziemi. To on zadecyduje jaka będzie przyszłość w roku 2018 i dalszych.Jak już wiele razy pisałem, rok 2017 to numerologiczna „1” i liczba pierwsza.20 marca 2017 to ostatnia data którą można określić jako kluczową dla przyszłości Świata  po 11 sierpnia 1999 i 21 grudnia 2012.

Wbrew pozorom ta przyszłość nie musi być wcale ani wojenna ani katastroficzna ani pełna nieprzyjaźni, ale Przyszłość może być pełna Radości i Miłości. Trzeba powiedzieć wyraźnie nie straszne są nam żadne półkrzyże czy symboliczne koniunkcje Księżyca z Saturnem właśnie w dniu 20 marca 2017 w punkcie zwanym środkiem Galaktyki ( ok 27 stopień Strzelca) .Jak energie kwadratur czy nawet półkrzyży zostaną wykorzystane zależy tylko od nas. Nie chcę mówić o żadnym trudniejszym pełnym niepokojów roku 2017, bo zrozumiałem wreszcie najważniejszą chyba prawdę ,że ekscytowanie się stopniami trzęsienia Ziemi w skali Richtera ( Kto da więcej?) czy możliwościami katastrofalnych rozbłysków na Słońcu czy upadkiem asteroid , a nawet wspominanie przepowiedni Malachiasza, Nostradamusa czy Klimuszki tylko ZASILA te negatywne wizje i wręcz sieje strach i obawę, obawę przed możliwością życia pełnego miłości radości i pokoju na planecie zwanej Ziemią albo Niebieską Planetą.

ziemia_niebieska_planeta

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s