Gen of Isis / Genesis, czyli jak Bóg stał się małpą.

„Izyda (stgr.Ἶσις Isis, dopełniacz Ἴσιδος Isidos, egip. Set, Iszet) – w mitologii egipskiej bogini płodności, opiekunka rodzin. W okresie rzymskim uważana za jedno z wcieleń Wielkiej Macierzy.” źródło https://pl.wikipedia.org/wiki/Izyda

Manipulacja genetyczna jest dokładnie opisana w Księdze Rodzaju / Genesis, czyli Gen of Isis/ gen Izydy w języku polskim.

Isis jest uważana za matkę ludzkości, która dała swoje geny i wprowadziła na Ziemię miłość, kobietę/mężczyznę, energię żeńską i męską, dobro i zło, czyli dualizm, rozdzielenie, energię pozytywną i negatywną.

Czym jest jednak prawdziwe przesłanie genu Isis? Co niesie za sobą wszczepienie tego genu w Ziemskiej przestrzeni?

Warto zauważyć rozprzestrzenianie genu Isis na Ziemi. Uświadomienie sobie istnienia tej sztucznej inżynierii, spowoduje, że w życiu codziennym zaczniesz zauważać jego szeroki zasięg, ponieważ gen Izydy nie odnosi się tylko do wcielenia znanego z mitologii egipskiej, jest energią, która ma wiele wcieleń materialnych, jednakże nie występuje tylko i wyłącznie w ciele ludzkim.

Pierwsze eksperymenty genetyczne miały miejsce na długo przed rozkwitem cywilizacji na Atlantydzie. Jak wszystko na Ziemi, zaczęło się od doświadczeń na zwierzętach zamieszkujących Ziemię. Te eksperymenty spowodowały narodziny agresji wśród zwierząt i to, co kiedyś Boskie, rozpoczęło walkę między sobą. Tak powstały rasy zwierząt zjadające inne istoty, żyjące na Ziemi.
Warto zauważyć, że do dziś testuje się najpierw na zwierzętach i później wprowadza w ciało człowieka np. czipy.

Poprzez wprowadzenie genów Izydy w pierwotnego Człowieka, powstała nowa forma życia Homo sapiens, kierująca się rozumem. Istota Homo sapiens to upadek świadomości i wejście w transhumanizm, technokrację: „techno” od greckiego tekhne/ umiejętność, „kracja” od greckiego kratos, czyli władza, prowadząca do nowego gatunku: postczłowieka.

Po upadku Atlantydy, wiedza o manipulacji genetycznej została rozwinięta w Egipcie, gdzie mają również początki manipulacji z roślinami. Nie każda roślina służąca dziś jako żywność, wpływa pozytywnie na ludzki organizm. Zauważ również, że nie wszystkie drzewa tracą liście… przypominasz sobie opowiadania ezoteryczne mówiące o śmierci jako o naturalnym zjawisku występującym na Ziemi? Posługiwano się przykładem opadających liści. Zastanów się nad tym.

Poprzez wprowadzenie genu Izydy, powstała polaryzacja na Ziemi, która sama siebie powiela poprzez system wierzeń i przekonań. Wiara w genetykę powoduje, że właśnie Gen of Isis/ Genesis istnieje do dziś w świadomości na Ziemi, pomimo Nowej Biologii Bruce Liptona: umysł ponad genami.

Ślady Genu os ISIS są wszędzie, tutaj parę przykładów:

-Biblia i księga Genesis.

-IS lub inaczej nazwana ISIS, lub IS czyli grupa terrorystyczna, przez kogo stworzona?

https://www.youtube.com/watch?v=TpbsUgXrnZY zobacz 2min 30 sek. Kim jest istota w tym filmie?

-Stacja kosmiczna ISS.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Genesis_(sonda_kosmiczna)

https://pl.wikipedia.org/wiki/ISIS min. < międzynarodowy system informacji o gatunkach).

Interesujące jest również słowo Gnosis, znów Gen od Isishttps://de.wikipedia.org/wiki/Gnosis, w polskim https://pl.wikipedia.org/wiki/Gnostycyzm.

Historia Adama i Ewy, rozdzielenie, powstanie dualizmu, dwóch odrębnych ciał i płci, i to ma związek z tak zwanymi duszami bliźniaczymi o których będzie mowa poniżej.

W Genesis opisują rozdzielenie zmysłów, wprowadzenie wojny, panowanie i pasożytowanie nad i na drugiej istocie. Dualizm zmaterializowano w słowie i w ciele, by Człowiek, myślał, że stworzono dobro i zło, że dobro i zło, to te samo stworzenie, a tak nie jest. Dobro jest dobrem i nie zawiera w sobie destrukcji, więc chcą, by zaakceptować negatywną stronę, jako stronę stworzenia. By ludzie uwierzyli w to, że sami są cząstką zła, by nie potępiali, by akceptowali, nie pokazywali palcem, nie walczyli o dobro, o życie!

Z wieków na wieki ludzkość została tak zmanipulowana, że sama zaczęła mordować i identyfikować się ze złem. Zaczęło się przyjmowanie cierpienia, wojen, morderstw, śmierci, jako swoją karę, karmę, przeznaczenie, jako swoją ścieżkę duchową, jako drogą do celu, który jest tak trudno osiągnąć.

Nazwanie destrukcji i zniszczenia życia, jako część stworzenia, nierozłączną całość, spowodowało wiek po wieku, wcielenie po wcieleniu oddzielenie od Prawdziwej Struktury Człowieka, od Boskości. Każdy Człowiek ma w sobie tęsknotę za lepszym światem, lecz nie możesz tęsknić za czymś, czego nie znasz… jesteś Boskim Stworzeniem, jesteś Człowiekiem.

Człowiek to życie, chroniące i tworzące życie.

Dlaczego na Ziemi została rozpowszechniona idea genów? Praca Bruce Liptona ma o wiele większe znaczenie dla ludzkości niż tylko życie bez chorób genetycznych.

Prawdziwa moc jest poza fizyczną siłą i prawami, co nie wyklucza fizycznego ciała.

Tutaj chodzi o to, że kiedyś sami sobie budowaliśmy ciała fizyczne, poprzez świadomość.

Nie było rodzenia poprzez ciało fizyczne. Tunel porodowy, ciemność i wyjście do światła, czyli poród, to zaszczepiona manipulacja.

Zatracono siłę stwarzania materii ze świadomości.

Zobacz, ciało kobiety broni się przed ciążą np. wymioty. Oczywiście ciało kobiety w końcu zaakceptuje w swoim wnętrzu rozwój drugiej istoty, ale stało to się poprzez wieki inżynierii genetycznej. Miesiączka, jedzenie, są również skutkami tych manipulacji. Włosy, jak wiadomo są antenami więc zastanawiałeś się,dlaczego owłosienie Człowieka jest tak blisko gruczołów?

Dlaczego występuje agresja pomiędzy zwierzętami, pomiędzy ludźmi?

Zwierzęta… kiedyś nie było agresywnych zwierząt, to pod wpływem inżynierii genetycznej wprowadzili takie rasy, które później same się rozwinęły.

Tak jak u ludzi, agresja sama się rozwija dalej, raz zaszczepiona z pokolenia na pokolenie wciela się na Ziemi.

Insekty jak np. komary nie są ziemskimi istotami, mają pochodzenie pozaziemskie, nawet pszczoły są istotami, które zbierają in/formacje, przekazując ja dalej* pyłki zawierają in/ formację z danej przestrzeni.

Zobacz rysunki Egipt i insekty.

Kiedyś piramidy zbierały informację poprzez wodę i przekazywano je dalej na inne planety. Właśnie kształt piramidy umożliwiał przekazywanie skumulowanej energii. Zresztą nadal to się dzieje, ale już nie poprzez wodę.

Gen Of Isis rozwija się dalej. Stworzono już postczłowieka, https://pl.wikipedia.org/wiki/Postcz%C5%82owiek,

by wytępić prawdziwego człowieka z Ziemi. Gen po genie.

Czas, by ludzkość skupiła się na prawdziwej swej Istocie, a nie na ezoterycznych kłamstwach.

Bajka o bliźniaczych duszach jest następnym potomstwem

Gen of Isis.

Bliźniacze Dusze, Dusze Dualne, Dusze Karmiczne etc. to bardzo rozpowszechniona i uwielbiana forma miłości, która służy w kręgach duchowych do manipulacji. Wieczna miłość, wieczne poszukiwanie swojej drugiej połowy, rozstania i nadzieje na ponowne spotkanie, wieczne obracanie się w kole karmicznym, trzymanie dusz wiecznym poszukiwaniu, i rozdarciu, manipulacja wprowadzona w koło świadomości. Kreując własne wcielenia w iluzorycznej dualności, tworzysz pozorny podział dusz, wieczne rozdzielenia, poszukiwania, dążenia do jedności, oraz pragnienie tej jedynej, prawdziwej miłości. Szukając tej jedynej, drugiej połowy duszy, świadomość sama siebie wprowadza w cierpienie.

Warto zatrzymać się od czasu do czasu i puścić wyuczone, wyczytane i przeżyte doświadczenia i zrobić reset programu, by już nie kręcić i nie powielać genu Izydy w świadomości.

Czym jest opieranie życia na genach? Poprzez wprowadzenie tego genu w pierwotnego Człowieka, została zaszczepiona manipulacja na poziomie fizycznym, która tak ukorzeniła się w człowieku, że stała się częścią jego świadomości.

Czyli prawdziwy Człowiek z biegiem czasu tracił swoje pierwotne siły, poprzez ten gen.

Gen of Isis wpłynął na świadomość prawdziwego Człowieka i z pokolenia na pokolenie zostaje nie tylko materialnie, lecz również w świadomości przekazywany, osłabiając świadomość boskości człowieka.

Uwolnienie siebie z błędnego koła jest o wiele bardziej proste niż jest to wmawiane Człowiekowi.

Drogą nie jest medytacja i oddawanie siebie w stan transu. Nie! Konieczna jest koncentracja w każdej sekundzie życia. Pełna świadomość i kontrola chwili.

Świadomość Genu of Isis, świadomość wroga, jest już wygraną. Siłą jest jedność, lecz nie jedność z destrukcją, z śmiercią…

światłoprzestrzeń

Copyright by Mistyka

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s