Energia Tachionu jest z poziomu, który nazywamy Bogiem – Źródłem

5energia_kosmiczna

Najbardziej niezwykłe cząsteczki elementarne, jakimi  są tachiony hipotetyczne cząstki, o ile w ogóle istnieją z punktu widzenia kosmologii.
Czy tachiony w ogóle istnieją? Na dzień dzisiejszy naukowcy nie potrafią odpowiedzieć na to pytanie.

Całokształt zdrowia, harmonia i leczenie ciała, emocji, duszy i poziomów duchowych są zależne od źródła energii, które jest niezbędne dla naszego istnienia. Dlatego leczenie na którymkolwiek poziomie zależy od połączenia z energią pierwotną, która jest źródłem istnienia. Zaczynając od utrzymywania i odmłodzenia ciała aż po najgłębszy poziom leczenia holistycznego, wszystko to zależy od naszej zdolności połączenia ze źródłem energetycznym.
Tachiony to hipotetyczne cząstki poruszające się z prędkością większą od prędkości światła.
Jak pamiętamy z lekcji fizyki jest niewiarygodnie olbrzymia, bo aż 300 tys. km/s w próżni (dla porównania – w ciągu sekundy promień światła zdoła aż siedem razy obiec naszą piękną Ziemię dookoła). Jest więc oczywiste, że tachiony znacznie różnią się od „zwykłych” cząstek.
Tachion nie jest frekwencją ani polem elektromagnetycznym. Na poziomie, na którym istnieje – wyższym niż prędkość światła – nie istnieją frekwencje, wibracje ani rotacje. Tachion nie leczy, lecz zaopatruje ciało w niezbędną energię potrzebną do tego, aby organizm sobie sam pomógł.

Stosowanie energii tachionowej ma jedną ogromną przewagę, ponieważ redukuje do zera możliwość niepożądanych rezultatów. Dlatego możemy stwierdzić, że stosowanie energii tachionowej jest czymś zupełnie innym i nie może być porównywane z żadną formą medycyny energetycznej.
Energia tachionowa zawiera w sobie wszelki potencjał do tego, aby mogła stworzyć w jakiejkolwiek indywidualizowanej formie życia doskonałe energetyczne kontinuum. Wszystko, co jest obecne w ludzkim ciele, isnieje w doskonałym kształcie (formie). Doskonały przykład znajdziemy w królestwie zwierząt i roślin. Wiemy, że zwierzęta i rośliny, których świat nie był w żaden
sposób naruszony przez ludzi, prowadzą zdrowe życie. Na przykład długość życia ssaków sięga aż siedmiokrotnej długości okresu ich dorastania. U ludzi oznaczałoby to 140 lat w pełni zdrowego życia. Z czterdziestu tysięcy chronicznych i degeneracyjnych chorób, jakie zna ludzka medycyna, było u dziko żyjących zwierząt rozpoznanych tylko kilka. Powodem jest brak u dzikich zwierząt zdolności do blokowania swojego energetycznego kontinuum i wytwarzania w ten sposób niedostatku i choroby.

Przyroda jest ewidentnie niemalże doskonała i właśnie takie same są właściwości energii tachionowej.

Patrząc z punktu widzenia leczenia holistycznego, doskonałym leczeniem jest to, które łączy leczenie ciała, emocji, duszy i duchowego poziomu jednocześnie. Rozwijamy się w górę po nieprzerwanej spirali od porządku do chaosu, dalej do wyższego poziomu ładu, a przez chaos i choroby do jeszcze wyższego poziomu porządku.
Chaos jest odskocznią od jednego poziomu porządku do dalszego, wyższego poziomu ładu. Przeżywa to każdy niezależnie od tego czy jest tego świadomy czy nie. Każdy wyższy poziom ładu jest nowym poziomem zdrowia.
Energia tachionu jest kluczem, który nas poprowadzi przez chaos i obciążenia naszego codziennego życia i wytworzy nowy życiowy ład i nową jakość.

Tachion jest oczywistym łącznikiem między tym, co ma kształt, a tym, co go nie ma na wszystko co jest.
Energia tachionu jest tym elementem, który łączy wszystko co istnieje z nieskończenie inteligentną energią informacyjną Stwórczej kreacji.

Dalszym jedynym w swoim rodzaju aspektem korzystania z energii źródła jest to, że nie musimy martwić się o efekty uboczne. Nawet jeżeli zastosujemy tyle energii, że pewne części naszego ciała zaznają bardzo silnego i bardzo szybkiego efektu uzdrowienia, a na inne nie będzie miała specjalnego wpływu, to nie stanowi to żadnego problemu. Energia tachionowa powoduje czasami oczyszczanie i takie efekty gojenia, że człowiek może je chwilami uważać za nieprzyjemne, ale efekt będzie pozytywny. Używanie energii tachionowej nie jest także związane z dalszymi ograniczeniami. Nie potrzebuje dużej wiedzy, doświadczeń, które byłyby konieczne do jej właściwego stosowania, dlatego że proces uzdrawiania jest zadaniem samego ciała. Energia tachionu jest po prostu naturalnym katalizatorem procesu samouzdrawiania.

Kiedyś, dawno temu wiedza i duchowość oddzieliły się od siebie, i obie weszły na drogę prowadzącą w kierunku źródła wszelkiej egzystencji. Tachion jest energią synergiczną, która drogę wiedzy i duchowości sprowadza z powrotem do jednego punktu. Rozwój naszego potencjału duchowego, osiąganie harmonii we wszystkich dziedzinach życia oraz staranie o utrzymanie dobrego zdrowia, to nasze naturalne cele. Ich osiągnięcie bezpośrednio zależy od tego, jak dobrze nasze subtelne organizujące pola energetyczne potrafią zamienić tachion na różne potrzebne frekwencje, które przechodzą przez wszystkie poziomy ciała naszej istoty, aby na koniec dostały się do naszego ciała fizycznego.

Jeśli spojrzymy na to od strony duchowej, stwierdzimy, że jesteśmy współtwórcami naszego zdrowia. Nasz duchowy potencjał może się rozwijać tylko na tyle, na ile będziemy się bronić przed powstaniem blokad w naszym organizmie, które przeszkadzają wolnemu przepływowi energii. W życiu możemy osiągnąć doskonałe zdrowie, a tym samym i wyższe poziomy radości. Zmierzamy do stanu optymalnego zdrowia i najwyższego poziomu porządku dzięki procesowi porządek – chaos – porządek. To jest to, co się dzieje, kiedy zaczynamy energią tachionu oczyszczać wszystkie blokady. Każde usunięcie blokady dostarczy dalszej radości, którą nam przynosi kosmiczna energia, kiedy przez nas płynie. Możemy to dosłownie poczuć. Kiedy to regularnie przeżywamy a boska energia nas nieustannie napełnia radością, spokojem i zadowoleniem zaczynamy rozumieć, że tą boską energią jesteśmy my sami.

Tylko my sami w tym życiu musimy podejmować decyzje. Czy wybieramy taki styl życia, taki pokarm, taką drogę przez świat, które nam pomagają stać się super przewodnikiem? Czy też decydujemy się, że będziemy ignorować prawa przyrody i Boga, a tym samym będziemy w swoim życiu wytwarzać więcej chaosu, entropii i degeneracji? Jak podchodzimy do takiego wyboru? Chodzi o świadomy wybór czy może działają tu jeszcze też dalsze czynniki, które mają wpływ na ten bardzo krytyczny faktor – utrzymanie lub zniszczenie życia? Co określa nasz wybór.
Nie ma żadnej częstotliwości, nie podlega rotacji, grawitacji ani wibracji.

ENERGIA TACHIONU

UZDRAWIANIE raka odbywa się przez Energię Tachionu, która jest najwyższą formą energii we Wszechświecie, bezpośrednio od Najwyższego Źródła. Jest to zakres fizyki kwantowej, który jednoczy pola energii czasu i przestrzeni, które leżą u podstaw fizycznej rzeczywistości. Wszystko jest podłączone do tego pola, dzięki niemu można skutecznie eliminować to co nazywane jest rakiem i innymi ciężkimi chorobami.
Energia Tachionu wnosi w ciało niesamowite efekty, przez które można osiągnąć całkowite wyzdrowienie.
Energia Tachionu jest z poziomu, który nazywamy Bogiem -Źródłem. Tachion jest rdzeniem, z którego przenoszone są energie do innych miejsc we Wszechświecie poprzez słońca (transformatory energii), do których jest przesyłana za pomocą promieni uniwersalnych (kanały energii), a stamtąd też za pomocą promieni słonecznych do innych planet. Dlatego ludzkość zawsze tak mocno była związana ze Słońcem.

Energia magnetyczna powszechnie stosowana do uzdrawiania przez wielu ludzi na świecie pochodzi z naszego Słońca, które podtrzymuje życie na Ziemi.

Słońce otrzymuje energię z Najwyższego Źródła, ale długość jej fal jest zupełnie inna niż ta, która pochodzi bezpośrednio z Najwyższego Źródła. Energia Tachionu wykracza poza prędkość światła, ma dużo większe właściwości i jest siłą życia jaką trudno tradycyjnie zdobyć.

Nie jest możliwa do zdobycia przez nauki, w pewnym sensie trzeba się z tym urodzić, aby można nią władać. Bywa, że można przez długie lata życia w twardej dyscyplinie, medytacji i sztuce oddychania pranajama otrzymać połączenie z Tachionem, ale to zdarza się na świecie niezmiernie rzadko.

Kiedy człowiek podąża za Stwórcą, będzie mógł robić tylko to co jest zgodne z wolą Boską aby znaleźć prawdziwe spełnienie na tej drodze.
Energia Tachion jest zupełnie inna od wszystkich innych. Cokolwiek pójdzie źle w naszym fizycznym ciele lub w subtelnych ciałach sama koryguje … więcej, sama podąża tam, gdzie jest najbardziej potrzebna. Sama potrafi znaleźć miejsce potrzebujące pomocy nawet wówczas kiedy osoba nie jest tego świadoma. Sama się wyłączy kiedy dokona swojej pracy i sama się wycofuje. To jest coś czego żaden człowiek, który nie jest podłączony do Źródła nie może sam dokonać. Osoby, które posiadają w sobie energię Tachion są inteligentne i manifestują mądrość na zupełnie innym poziomie. To widać, że czerpią z innego Źródła niż zwykły człowiek. Niestety, najczęściej są nie rozumiane przez ówczesny świat.
Energia Tachionu jest bardzo inteligentna, toteż jest najlepszym lekarstwem na wszystkie choroby. Nie połączy się również z inną formą energii, które są stosowane w tradycyjnym leczeniu (np. chemiczne substancje).
Tachion przenosi się z prędkością szybszą niż światło, toteż nikt nie jest w stanie zmienić energii Tachionu poprzez negatywne myśli, czyny, odczucia. Nie ważne jakie człowiek wysyła myśli w jej kierunku, nigdy nie można zmienić formy energii Tachionu. Jest to jedyne źródło energii, które nie tworzy żadnych skutków ubocznych a wpływ tej energii może być tylko pozytywny. Jeśli chcemy oczyścić szybciej swoje ciało za pomocą Energii Tachionu możemy wprowadzić większe jej ilości w ciało poprzez więcej zabiegów, ale należy pamiętać, że skutki mogą być przytłaczające z powodu szybkiego oczyszczania się wszystkich ciał człowieka, dochodzi do silniejszej detoksykacji, ale nigdy nie będzie ujemnego wyniku… toteż osoby, u których przebudzi się Energia i połączy się ze Źródłem, przechodzą bardzo bolesny proces oczyszczania. Tachion jest naturalnym katalizatorem do tego samoregenerującego się procesu. Osoby z przebudzoną świadomością mogą używać energii Tachionu, nie muszą mieć żadnych kursów, dodatkowej wiedzy, doświadczenia aby uzdrawiać. Energia Tachionu jest dla człowieka błogosławieństwem, włączając się w system człowieka rozwija jego samego na wszystkich polach i taka osoba może zatrzymać wiele ludzkich dramatów.

Wiedza nie ma nic wspólnego z myśleniem, analizowaniem i interpretowaniem.
Jest ona jakością odnalezioną w sercu i dzięki sercu.

Większość ludzi nie przeżywa swego życia świadomie. Prowadzą życie mechaniczne, myślą mechanicznie
– zazwyczaj cudzymi myślami – mechanicznie przeżywają emocje, mechanicznie działają, mechanicznie reagują.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s