Dlaczego Wydarzenie się opóźnia?

Kobra, 17 października 2016 (źródło strony https://krystal28.wordpress.com/
.
Plejadianie szybko odzyskują terytorium wewnątrz naszego Układu Słonecznego i już odzyskali go w takim stopniu, który jest porównywalny do sytuacji w maju 2016 rokuFloty Syriuszy i Andromedan nie były tak mocno dotknięte przez wydarzeniawe wrześniu i na początku października i były w stanie lepiej utrzymać swojestanowiska
.
Po każdym takim ważniejszym opóźnieniu następuje duży skok do przodu. Plejadianie już ustanawiają nową membranę tachionową usytuowaną wokół Ziemiw pewnej odległości wewnątrz orbity Księżyca.  Ta membrana jest strukturalniepodobna do tego, co niektórzy ludzie nazywają „zewnętrzną barierą.  Ta nowamembrana odetnie głowę ośmiornicy, Yaldabaoth od jej macek i drastycznieprzyspieszy oczyszczenie Układu Słonecznego.
 .
 .

Plejadianie zaczęli również kontaktować sie z niewcielonymi ludźmi na wyższejpłaszczyźnie astralnej.

Sytuacja na niefizycznych płaszczyznach była dość trudna pomiędzy rokiem 1996 i 2016.  Po wielkiej ewakuacji niefizycznej ludzkości w sierpniu 1999 roku zaledwie kilka miliardów niefizycznych ludzi pozostało na eterycznych i astralnych przestrzeniach wokół Ziemi i wielokrotnie więcej Reptylian.  Te reptyliańskie hordybyły usuwane warstwa po warstwie w całej przestrzeni lat przez siły Światła do 2015 roku, kiedy to rasa ludzka ponownie stała się większością na niefizycznychpłaszczyznach wokół Ziemi.

Teraz Plejadianie przebudzają niefizyczne osoby i szkolą je na duchowychprzewodników dla wcielonych ludzi.  Proces ten również oczyszcza ścieżkę dla istotanielskich dla ponownego zamieszkania astralnych i eterycznych płaszczyzn.

Następnie Plejadianie zaczęli częściowo wyłączać plazmową, skalarną brońzainstalowaną na satelitach w niskiej orbicie okołoziemskiej.  Likwidacja tejskalarnej broni będzie kontynuowana. 
.
Sytuacja z biochipami jeszcze nie jest lepsza.
.
Jest pewien protokół kasowania implantów, który może być w pewnym stopniuskuteczny w zwalczaniu aktywności fizycznych biochipów, ponieważ znajdują sięone w tych samych miejscach w ciele gdzie są implanty plazmowe.
 .
 .

Głównym czynnikiem powstrzymującym Wydarzenie są wciąż plazmowe bomby,toplet.  Są one rozprzestrzenione wzdłuż plazmowych macek istoty Yaldabaoth.  Wgłowie ośmiornicy wokół Ziemi są one podłączone do:

1.  Plazmowej, skalarnej broni na satelitach, LEO dzięki technologii plazmowychultradźwięków.

2.  Fizycznych bioczipów w ciałach ludzi na powierzchni Ziemi.

3. Infradźwiękowych, plazmowych, skalarnych urządzeń w niskich bazachpodziemnych Chimery.

Podczas gdy Plejadianie czynili postępy w ciągu ostatnich kilku dni, Chimerapodburza pracowników i wojowników Światła przeciwko PlejadianomJednym z przykładów są aktualne „channelingi niektórych istot o nazwie „Stan-X” i „Sherr-On, które rozprzestrzeniają kompletną dezinformację o Plejadianach i o RuchuOporu.

Nie pozwólcie, aby te rzeczy odwracały waszą uwagęPlejadiański,energetyczny kontakt z najbardziej przebudzonymi i jak najmniejzaprogramowanymi pracownikami i wojownikami Światła wzrośnie. Plejadianie istotami miłości i Światła, bez żadnej ukrytej negatywnej agendy ikażdy, kto kiedykolwiek ich spotkał może to potwierdzić z własnego doświadczenia.
.
Drugim głównym czynnikiem powstrzymującym Wydarzenie jest stan głębokiegozaprogramowania umysłów ludzkości na powierzchni Ziemi, która wybrałamożliwie najwolniejszą  ścieżkę w kierunku Wydarzenia.  Obecnie niewielka częśćludzi działa z nadwyżką niosąc ładunek Wyzwolenia dla wielu, podczas gdyzdecydowana większość jest bierna i po prostu tylko narzeka.  Wiele osób pyta mnie, co zrobić, aby przyspieszyć Wydarzenie.  Odpowiedź jest bardzo prosta:Każdy z was urodził się z misją.  Wejdźcie do swego Serca, odkryjcie tęmisję i ją realizujcie.  Wszystkie nasze połączone misje stworzą Wydarzenie.
 .
 .

Jak już mówiłem wiele razy wcześniej, reset finansowy nie nastąpi przed Wydarzeniem.

Jak powiedziałem także wcześniej, zarówno Trump jak i Hillarymarionetkamikabała:

 .

Bananowe komentarze i reakcje na moje ostatnie artykuły dowiodły, że jest jeszcze potrzebne wiele pracy w uzdrowieniu.  W obliczu tych uwag, gdy zwróciłem się doOporu, dlaczego mam nadal prowadzić mój blog, dostałem odpowiedź  „oni potrzebują głosu rozumu i rozsądku na powierzchni planety, który może pomóc wPrzełomie.

Głównym problemem jest strach, który ma tendencję do zamglenia osądu ludzi. Niektóre osoby mają tendencję do blokowania strachu i udają, że wszystko jest idealne i wszyscy jesteśmy jednym (tłumy z New Age) lub do rzucania strachu ipostrzegania wszystkich jako agentów kabała (tłumy teorii spiskowych):

 .

Kluczem do prawdziwego rozeznania jest:

1. Rozpoznaj swój strach i inne stłumione emocje i je przekształć.  Istnieje wiele sposobów, metod i technik uzdrawiania, aby przekształcić te emocje:

 .

2. Zapoznaj się z podstawami nauki, sztuki i wszystkich innych dziedzin ludzkiej wiedzy, tak aby twój umysł nie był rozproszony całkowitym nonsensemwielokrotnie pojawiającym się w alternatywnych mediach  (np. Nibiru rozbijające sie na Ziemi)    [teoria płaskiej Ziemi – kr]

3. Medytuj lub znajdź inny sposób, aby połączyć się ze swoim wyższym Ja.

4. Uwolnij się od uprzedzeń i nonsensów alternatywnych mediów tak, jak uwolniłeś się od uprzedzeń i nonsensów mediów głównego nurtu i zacznij myśleć własnągłową.

Było wiele strachliwych reakcji na moje obecne stanowisko o AsgardiiPowiemponownie, projekt Asgardia NIE jest podłączony do kabała i ludzie NIE będązbierani do niewolniczej pracy w przestrzeni, ani to nie jest następny drenaż mózgów.  [Link do artykułu – kr]

Jest to po prostu projekt grupy entuzjastycznych naukowców, którzy chcązainicjować oderwaną cywilizację, chociaż jest tam ludzki czynnik związany zewszystkimi stłumionymi emocjami i intelektualnymi uprzedzeniami twórcówprojektu wrzuconych do tej mieszanki. Projekt ten ma potencjał i Plejadianiepowiedzieli, że będą go wspierać i podejmą próbę nawiązania kontaktu wewłaściwym momencie.
.
W historii ludzkości było wiele udanych, pozytywnych, oderwanych cywilizacji, a wśród nich grecka, oderwana cywilizacja, Hav-Musuv w 4. wieku pne:
.
 .
Oderwana cywilizacja Majów w 9. wieku wne była kolejną pozytywną grupą, podobnie jak oderwane podziemne miasto Marconiego w Ameryce Południowej w 1930 roku:

http://www.anomalies.net/tesla-marconi-and-the-secret-city-in-the-clouds/http://www.bibliotecapleyades.net/tesla/esp_tesla_18.htm
 .

I oczywiście Organizacja (prekursor Ruchu Oporu) w 1970 roku. 

Jeśli Wydarzenie będzie miało miejsce w ciągu następnych kilku miesięcy, projektAsgardia nie będzie miał żadnego globalnego wpływu, ale jeśli Wydarzenie będzie za kilka lat, może to  stać się bodźcem dla Przełomu Kompresji.

Siły Światła wspierają wszystkie pozytywne linie czasowe niezależnie od okresu, ponieważ wszystkie tworzą przyciąganie magnetyczne, które przybliżają moment Przełomu Kompresji.

Plejadianie pragną dla ludzkości podniesienia się z Ziemi i wspierają wszelkiepubliczne inicjatywy kosmiczne o pozytywnym potencjale.  Wspierali dziewczynyVril‚a (projekt ten został później porwany przez Chimerę), wspierali publicznyprogram NASA, aby umieścić człowieka na Księżycu jako „nordyków, wedługświadectwa Williama Tompkinsa:

 .
Plejadianie zatem również wspierają projekt Asgardia i wspierają Elona Muska w jego wizji stworzenia publicznego programu kosmicznego Marsa.
.

Projekt Elona Muska to kolejny projekt, który ma potencjał, aby działać jako bodziec dla Przełomu Kompresji.

Plejadianie wspierają wszystkie pozytywne inicjatywy kosmiczne, ponieważ ułatwią one Pierwszy Kontakt.  Gdy Opór wysłał kilka swoich statków kosmicznych z planety X poza heliopauzę  w celu skontaktowania się z Plejadianami, ten kontaktspowodował rewolucję na planecie X i jej późniejsze wyzwolenie.  Kiedy mój zespół dokonał małego kroku w kierunku Plejadian poprzez wysłanie StratoProbe 1 poza Zasłonę, plejadiański statek pojawił się na tym zdjęciu:

.

Zwycięstwo Światła!

Przetłumaczyła Krystal

http://2012portal.blogspot.com/2016/10/pleiadian-situation-update.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s