Sun-gazing, niezwykła technika umożliwiająca ludziom korzystanie z energii Słońca

Źródło:

Podobno, wielu zwolenników starożytnej techniki pozyskiwania energii ze Słońca stosowanej przez wiele ze starożytnych kultur, takich jak Majowie, Egipcjanie, Aztekowie czy Tybetańczycy uważało że za jej pośrednictwem ludzie są w stanie posiąść ponadnaturalne zdolności. Zgodnie z ich opinią regularne spoglądanie na tarcze słoneczną uaktywni w nas lecznicze zdolności, umożliwi nam funkcjonowanie bez jedzenia oraz obdarzy nas umiejetnością telepatii.

 

 

Tak zwany sun-gazing jest dość ciekawą  praktyką polegającą na stopniowym przyzwyczjaniu ludzkiego narządu wzroku do bezpośredniego odbioru światła słonecznego. Ci, którzy uczą ludzi jak prawidłowo praktykować sun-gazing zaznaczają jednak że istnieje kilka zasad których każdy początkujący musi przestrzegąć. Po pierwsze, obserwacja Słońca musi zostać przeprowadzona w ciągu godziny po wschodzie lub przed zachodem słońca, aby uniknąć uszkodzenia oczu. Po drugie, trzeba być boso, w kontakcie piaskiem, ziemią lub błotem. I wreszcie po trzecie, pierwszego dnia należy rozpocząć tylko od 10 sekund, konsekwentnie zwiększając ten wynik o 10 sekund dziennie. Przestrzeganie tych zasad sprawia, że sun-gazing jest bezpieczny dla oczu i nie zagraża życiu praktykującego.

Sun-gazing znany jest również również jako zjawisko HRM. Fenomen naukowy zarejestrowany przez naukowców z NASA po tym gdy niejaki Hira Ratan Manek, poddał się serii badań naukowych, aby potwierdzić, że rzeczywiście posiada prawie „nadludzkie” zdolności. Podobno dzięki stosowaniu tej techniki, kompletnie nie czuje on potrzeby jedzenia. Finansowany przez NASA, zespół lekarzy z University of Pennsylvania obserwował go przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez 100 dni. NASA potwierdziła, że jest on zdolny do przetrwania bez jedzenia i tylko czasami pił on odrobinę wody lub maślanki. Wszystko to miało zostać osiągnięte dzięki energii pozyskanej ze Słońca.

Zdaniem praktykujących tę technikę, podczas pierwszych 3 miesięcy energia solarna przemieszcza się naszymi oczami i rozpoczyna ładowanie podwzgórza. Podwzgórze stanowi drogę do tylnej części siatkówki, która prowadzi do mózgu. Z biegiem czasu, również i on jest aktywowany przez źródła energii odbierane przez Słońce. Raporty na temat sun-gazingu głoszą, że wpatrywujące się w Słońce osoby odczuwają rozluźnienie i stopniowy zanik negatywnych emocji takich jak gniew, strach, zazdrość, pożądanie. Rzekomo, zostają one zastąpione przez pełną ufność, spokój i „duchową wiedzę”.

Po 3-6 miesięcy wpatrywania się w Słońce, badania pokazują, że choroby fizyczne zaczynają zanikać. Do tego czasu Słońce jest przez nas obserwowane 30 minut dziennie i osiągamy punkt kulminacyjny całego procesu. Jeśli ktoś zdecyduje się kontynuować proces, po 6 miesiącach, energia zgromadzona za pomocą tej techniki nie jest już stosowana do naprawy ciała lub umysłu, a wzamian za to umożliwia ludziom uzyskanie ponadnaturalnych zdolności, takich jak choćby wspomniana na początku telepatia czy permanentny brak łaknienia.

źródło:

http://innemedium.pl/wiadomosc/sun-gazing-niezwykla-technika-umozliwiajaca-ludziom-korzystanie-z-energi-slonca

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s