Bioczipy

Kobra, aktualizacja sytuacji, 9 października 2016
 .

Część Intela wypuszczonego w niniejszym raporcie może być trudna lubniepokojąca dla niektórych osób, ale niemniej powinna zostać wydana.

Usuwanie grupy Chimera trwa. Po tym jak Chimera otworzyła wojenny frontwewnątrz naszego Układu Słonecznego, siły Światła straciły dużo terytorium na płaszczyźnie plazmowej w całym Układzie Słonecznym i flota Plejadian musiaławycofać się niemal całkowicie.

Część z tego terytorium została odzyskana w ciągu ostatnich kilku dni i Plejadianiepowracają.

Nie było znane wcześniej dla Oporu, że fizyczne bioczipy nie zostały całkowicie usunięteJest pewna część biochipów, które nie zostały rozpoznane przez wszystkie zaawansowane technologie wykrywania i usuwania Oporu i niestetykażdy człowiek wciąż ma co najmniej trzy z tych biochipów Te trzy bioczipy fizycznymi punktami zakotwiczenia dla trzech głównych implantów plazmowychznajdujących się w płacie czołowym i powyżej pępka.

Bioczipy w płacie czołowym są przyłączone do nerwu wzrokowego obu oczu i podłączone do kory słuchowej mózgu sztucznymi synapsamiWysyłają ciągłystrumień audio tego co widzisz i slyszysz do głównego komputera grupy Chimera. Komputer ten nieustannie monitoruje aktywność populacji na powierzchni i zapobiega kontaktowi ludności na powierzchni z siecią Agarthy i pozaziemskimiistotami Światła  za pomocą odwetowych mechanizmów plazmowej bomby toplet.

Bioczipy powyżej pępka mogą skutecznie kontrolować zachowanie populacji.

 
 .

Aktywność biochipów wzrasta podczas plazmowych, skalarnych  atakówdodatkowo tworząc konflikty i obniżając wibracje ludzi.

Niektóre grupy Agarthan i  tajnych programów kosmicznych  zakażone tymibiochipami.

Z drugiej strony, rasy, które całkowicie opanowały przenoszenie ciała fizycznego-eterycznego (Opór, Plejadianie, Siriusze, Arkturianie i pozytywni Andromedanie) są całkowicie od nich wolne.

Jak już wspomniałem wcześniej, te bioczipy zostały opracowane podczas Drugiej Wojny Światowej w hitlerowskich obozach koncentracyjnych na zlecenie grupyChimera, aby zapewnić, że stan kwarantanny planety jest utrzymany i ludność jestkontrolowana.

Siemens był firmą, która dostarczyła technologicznego know-how w zakresierozwoju tych chipów:

 .

Zostały one skutecznie rozprzestrzenione wśród populacji  po zakończeniu wojny,wprowadzone w szczepionkach programów szczepień przez WHO na całym świecie.

Aktualizacja technologii tych biochipów była w latach 1979 i 1984, a druga w latach 1996 i 1999. Kolejne uaktualnienie było pod koniec 2009 roku, a od 2009 rokunowe szczepionki mają nowszą, potężniejszą wersję biochipów.

Chociaż Oporowi udało się zamknąć i usunąć większość komponentów tychbioczipów, jeden aspekt pozostał niewykryty do 1 września 2016 roku, kiedy to zostały jednocześnie zaktywowane przez Chimerę wśród całej populacjipowierzchni, i wśród większości frakcji kosmicznych programów.  Opór obecnierozwija technologię do usunięcia tego co jest pozostałością tych  biochipów.

Również Chimera nakazała swoim pozostałym sługusom, Drako uaktywnić całą,pozostałą plazmową, skalarną broń, która została zainstalowana w tajemnicy przezDrako w większości satelit o niskiej orbicie okołoziemskiej.  Te plazmowe, skalarne promienie są obecnie najbardziej kierowane w stronę przebudzonych wojowników Światła i pracowników Światła na powierzchni planety na pełną skalę.  Opór i flotaPlejadian nie mogą jeszcze zneutralizować tych broni, gdyż są one chronione przez plazmowe bomby toplet.


Również Chimera użyła stare hitlerowskie powiązania na terenie Niemiec od 2001 roku do rozpoczęcia budowy podziemnych baz, gdzie planują ewakuację personelukabała.  Niektóre z tych baz są wykorzystane również do umieszczania najbardziej brutalnych uchodźców” z fali migracji do Europy i planują uwolnić ich w globalnym konflikcie, który mają nadzieję zmajstrować.
.
Opór ma pełną kontrolę nad tą sytuacją, ponieważ świat podziemny jest ichterytorium i mają środki, aby do tego nie dopuścić i ciemne siły nie będą nigdy w stanie użyć tych baz lub zatrudnić tych „uchodźców„.

Jeśli ktoś z was jest ciekawy tych planów kabała, tutaj jest częściowo wiarygodnyraport z pierwszej ręki:

 .

Nie podaję powyższego linku, aby stworzyć strach, ale dla edukacji i z pełnąświadomością, że plany te nie będą skuteczne.

Jeśli chodzi o obecną eskalację napięć pomiędzy Rosją i USA, Putin otrzymał plan taktyczny od Plejadian jak uniknąć wojny globalnej.

Astronauta Edgar Mitchell wysłał maila do Johna Podesta, przewodniczącegokampanii prezydenckiej, Hillary Clinton, że pozytywne istoty pozaziemskie nie pozwolą na konflikt globalny:

 .

Analiza złożoności fali według Oporu przewiduje 65% prawdopodobieństwa, że Hillary Clinton wygra wybory.

Globalny system finansowy NIE jest jeszcze blisko upadku tak, jak ta strona błędnie mówi:

 .
Ogromna różnica między cenami srebra i złota na Zachodzie i Wschodzie jestspowodowana faktem, że kabał użył święta narodowego w Chinach, aby sztucznieobniżyć cenę złota.  To święto w Chinach nazywa się Złoty Tydzień i kabał poprostu nie mógł oprzeć się pokusie, aby zbić ceny złota w samym środku Złotego Tygodnia:
 .
 .
Giełda Złota Shanghai została zamknięta w czasie tych świąt i zostanie ponownie otwarta jutro.  Po otwarciu, oczekuje się, że ceny złota i srebra będą wyrównane:
 .
 

Z bardziej
pozytywnej strony, jest wiele miękkiego Ujawniania.  Jest wiele o tym tematów w mediach głównego nurtu.
 .
Stan kwarantanny Ziemi:
 .
 .
Potencjalne życie mikrobiologiczne w naszym Układzie Słonecznym:
 .
 .
Planeta podobna do Ziemi w systemie Proxima Centauri:
 .
 .
Mogę potwierdzić z moich własnych źródeł spoza planety, że istnieje wodnaplaneta w systemie Proxima / Alpha Centauri i roi się tam od pozytywnych form życia.
 .
Jest więcej dowodów na istnienie sfery Dysona wokół gwiazdy KIC 8462852:
 .
 .
 .
I kolejna gwiazda z potencjalną Sferą Dysona zostało znaleziona:
 .
 .
Istnieją plany, aby umieścić ludzkość na Księżycu:
 .
 .
Na Marsie:

http://www.space.com/34210-elon-musk-unveils-spacex-mars-colony-ship.html

.
W całym Układzie Słonecznym:
 .
 .
I dosięgnąć gwiazd:
 .
 .
Również jest więcej Ujawnienia w niektórych programach telewizyjnych, niż większość ludzi sobie to wyobraża:
 .
 .
I wreszcie, jeśli jesteś sfrustrowany, że to wszystko trwa zbyt długo, być możemógłbyś podjąć pewne pozytywne działanie.  Oto znakomity przykład tego, co tylko jedna osoba może zrobić:
 .
 .
Jeśli czujesz się  prowadzony, możesz pomóc w tym projekcie, aby nakarmićgłodnych tutaj:
 .
 .

Zwycięstwo Światła!

.

Przetłumaczyła Krystal
 .
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s