Święta moc krwi menstruacyjnej.

Święta moc krwi menstruacyjnej.

Święta moc krwi menstruacyjnej.

“Prawda zawsze zostanie odkrycia.”

Krew menstruacyjna była kiedyś najświętszą substancją na ziemi, a teraz nauka na nowo odkrywa jej niezwykłe właściwości lecznicze …

Gnostycy chrześcijanie zwani Synesaktismami ( https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Agape) ,nieśli za sobą idee miłości międzyludzkiej zwanej Agape – “Drogą Shaktismu”, co odnosi się do tantrycznego kultu Yoni (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Joni).

tumblr_o1eo0vvBbu1v2otspo5_1280

Jednym z najważniejszych rytuałów było przygotowanie “napoju nieśmiertelności ” ,wykonanego z krwi menstruacyjnej, która jest pełna uzdrawiających komórek macierzystych, które w rzeczywistości mogą uaktywnić naszą zdolność komórek do regeneracji.

(Co zrobił, z tym Aleister Crowley, sprofanował święty rytuał, zmienił akt regeneracji w picie krwi, moczu, spermy i jedzenie kału … Oto fałszywy prorok …)

W sensie duchowym rytuał ma otworzyć człowieka na życie wieczne w innym wymiarze.

To, “Święto Miłości” lub “Święte Małżeństwo” będące rdzeniem miesiączkowych tajemnic – zostało w końcu uznane za herezję, a kobiety zostały wyłączone z udziału w chrześcijańskich obrzędach. Hieros Gamos, zostało zniszczone …

Jednak moc odnowy, odrodzenia i zmartwychwstania … związana z łonem i krwią menstruacyjną Boskiej Matki została przeniesiona do historii o Jezusie i rytuale Eucharystii – “hic est sanguis meus – to jest “kielich” krwi mojej (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Eucharystia_(sakrament)). Czciciele pijąc krew, mieli uzyskać moc odrodzenia. Znów dokonano profanacji, której napewno nie popierali esseńczycy i należący do nich, jeden z Jezusów … (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Esseńczycy)

tumblr_o1eo0vvBbu1v2otspo1_1280

W większości starożytnych mitów i religii na całym świecie czczono moc odrodzenia i kobiece łono od setek tysięcy lat. Kapłanki wielkiej bogini znane były w wielu kulturach.

Chociaż istnieje wiele legend o “miesiączkowaniu kobiet szamanów” ,których krew była kradziona przez bogów, dziś temat ten jest powszechnie uważany za tabu.

Święty Graal, to w istocie kobiece łono. Choć próbowano, przez wieki ukryć znaczenie tego symbolu, przerwał on we wszystkich kulturach i religiach.

Kobiety urodzone wiele, wiele tysięcy lat temu, zwały akt regeneracji, odnowy “pierwotnym aktem niewinności”.

Od tamtych czasów, kult kobiecego łona, niewinności zaczął wygasać, a kapłanki wielkiej bogini zwane niekiedy wiedźmami podzieliły los czarownic, i zbyt mądrych wolnych ludzi.

Miłość i pierwotna niewinność, podobnie jak energia i fizyczne zdolności komórek macierzystych, mogą aktywować szybką regeneracje ran, urazów …

tumblr_o1eo0vvBbu1v2otspo8_1280

Wiedza ta została prawie stracona przez ostatnie tysiąc lat, przez dezinformacje, wyniszczenie i głupotę …

Zobaczmy jak zniszczono pojęcie fontanny życia (pojęcie znane we wszystkich kulturach i religiach , https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Fons_Vitae), komórki macierzyste pozyskiwane z krwi menstruacyjnej, mają zdolność czynienia cudów.

Jeden ze znanych nam naukowców, mówi wprost:

JM : “ Kiedy po raz pierwszy zastosowałem terapie opartą na komórkach miacierzystych pozyskanych z krwi menstruacyjnej, poczułem jak mój organizm zaczął się odradzać , mam ponad 50 lat … Nigdy nie miałem tyle energii … ”

Kolejny naukowiec po sześćdziesiątce, pokazuje nam swoje zdjęcia :

WG: “ Pracując z komórkami macierzystymi, doświadczył cudu, moje włosy z siwych stały się czarne… W ciągu kilku miesięcy mój wiek fizyczny spadł do 40 lat … ”

Na całym świecie, w tajemnicy, eksperymentuje się nad komórkami macierzystymi pozyskiwanymi z krwi menstruacyjnej.

To się dzieje.! W Chinach, Rosji, Indiach i innych krajach, choć głownie w tajnych laboratoriach.

Moje prywatne odczucia, i przesłania pisane w wieku 9 lat, nie tylko okazały się prawdą, ale faktem …

Idźmy w kierunku wiedzy, bowiem nauka i zabawa ludzkim dna skończy się śmiercią istoty, którą zwaliśmy człowiekiem.

Obecnie testuje na sobie tą kuracje, aby odzyskać sprawność fizyczną po zabójczym ataku przedstawicieli naszego państwa …

Patriarchalna ideologia zepchnęła ludzi w czarny odmęt strachu i niewiedzy, każda ideologia hierarchiczna, kończy się obłędem dążącym do władzy osadzonej na strachu. W systemach hierarchicznych wiedza jest zatrzymywana dla wybranych i uprzywilejowanych.

Dziś podaje się kobietom narkotyki aby zatrzymać ich cykl menstruacyjny, stosuje rakotwórcze tampony i podpaski, aby poprzez wpojony wstręt, pozbyć się niewygodnego przekleństwa, zaprogramowano kobiety, ich myśli i odczucia.

http://zanimkupisz.hvs.pl/tampony-podpaski-czyli-chemia-bezplodnosc-i-choroby/

Błogosławieństwo miesiączki w mitach.

tumblr_o1eo0vvBbu1v2otspo2_400

Dowody świętości miesiączki we wszystkich kulturach przed powstaniem patriarchatu, są dobrze udokumentowane …

* Maorysi twierdzili, że dusza ludzka jest wykonana z krwi menstruacyjnej, kiedy pozostaje w łonie matki przybiera ludzką postać.

* Afrykanie twierdzą, że menstruacyjna krew “zakrzepła w młodym człowieku”.

* Arystoteles powiedział, że życie wykonane jest z “skrzepu krwi” menstruacyjnej.

* Hinduska Wielka Matka, tworzy życie w kosmosie poprzez zakrzep krwi menstruacyjnej.

* Indianie z Ameryki Południowej twierdzą, że cała ludzkość została wykonana z krwi księżycowej.

* W starożytnej Mezopotamii, wierzono w Wielką Boginię Ninhursag (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Ninhursag), która ulepiła ludzi z gliny i ożywiała ich za pomocą “krwi życia”.

tumblr_o1eo0vvBbu1v2otspo4_1280

* Adam, Adamah, (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Adamah) oznacza “krwawą glinę.” Opowieść o Biblijnym Adamie została wykreowana z opowieści o stworzeniu człowieka z gliny i księżycowej krwi.

* Koran, mówi, że Bóg “uczynił człowieka z płynącej krwi”; ale w pre-islamskiej Arabii, Bóg był boginią stworzenia, Al-Lat (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Al-Lat).

* Plutarch (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Plutarch) powiedział, że człowiek powstał poprzez połączenie siły księżyca i krwi menstruacyjnej.

* Bogowie byli zależni od cudownej mocy krwi menstruacyjnej. W Grecji było to eufemistycznie nazywane “nadprzyrodzone czerwone wino” podawane bogom przez Herę i Hebe (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Hebe_(mitologia)).

* Wielka Matka objawia siebie jako ducha kreacji (Kali-Maya – https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Maja_(religie_Wschodu)).

Maya zaprosiła bogów do kąpieli w jej krwawym łonie, i do picia z niego; a bogowie, poprzez komunię świętą, pili ze źródła życia …

tumblr_o1eo0vvBbu1v2otspo3_500

* “Hic est sanguis meus” – “To jest kielich Krwi mojej”, słowa chrześcijańskiej Eucharystii odnoszą się do krwi menstruacyjnej Wielkiej Matki, a nie Chrystusa.

* Na ceremonii religijnych, australijskich Aborygenów malują oni swoje święte kamienie, czerwoną orchą (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Ochra), co oznacza wieczny aspekt życia – kamień jako wieczność, kolor krewi menstruacyjnej jako wieczny aspekt życia.

* Ezoterycznym sekretem bogów, był fakt czerpania mistycznej mocy długowieczności, kreatywności z esencji krwi menstruacyjnej.

* Thor, Skandynawski bóg osiągnął magiczną krainę oświecenia i życia wiecznego przez kąpiel w rzece wypełnionej krwią menstruacyjną pochodząca od kobiet gigantów, “giantesses” (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Giantess).

* NWO to wojna wielkiej bogini z wielkim bogiem.

* Odin uzyskał przewagę, kradnąc i pijąc krew “mądrości” z kociołka w łonie Matki-Ziemi.

* Indra ukradł ambrozję nieśmiertelności w ten sam sposób co Odin.

tumblr_o1eo0vvBbu1v2otspo6_540

* Obraz wampira serwowany nam przez Hollywood, ma zupełnie inny aspekt niż przedstawiają nam twórcy, o czym wiedzą tylko wtajemniczeni.

* Soma (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Soma_(bóg)) został wyszedł “pierwotnego morza”, reprezentowanego przez krew Bogini Matki. Krew jest pijana przez kapłanów podczas ceremonii ofiarnych i mieszana z mlekiem podczas rzucania uroku gojenia.

* Podczas starożytnej ceremonii zwanej: Soma-Vati, kobiety z Maharasztry okrążały święte drzewo figowe będące symboliczną kobietą, gdy księżyc w nowiu, ukazywał się w poniedziałek.

* Wielka Bogini, czczona pod nazwą Lakshmi, (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Lakszmi) uczyniła Soma Indra, królem bogów. Jego mądrość, moc i zdolność zajścia w ciąży, przyszła z chwilą wypicia przez niego mistycznego napoju Lakshmi. Krew bogini stała się jego mądrością.

* Grecy wierzyli, że mądrość ludzi lub bogów była skoncentrowana w krwi, duszy podarowanej przez matkę. Dlatego metody genetyczne, są metodą tworzenia istot bezdusznych.

* Egipscy faraonowie przyjmowali “krew Izydy”. Jej hieroglificzny znak był taki sam jak znak sromu, zwany Krzyżem ankh lub krzyżem życia. Pomalowana na czerwono, pętla oznacza waginę i bramę do nieba.

* Amulet Izydy – Tjet, chowany wraz ze zmarłym w starożytnym Egipcie, reprezentował srom Isis i powstawał z czerwonego jaspisu, substancji – Karneol, czerwonej porcelany, szkła lub czerwonego drewna. Ten amulet niósł odkupieńczą moc krwi Izydy.

* Ten sam eliksir nieśmiertelności otrzymał nazwę amrita w Persji. Czasami nazywano go Mlekiem Wielkiej Bogini Matki. Zawsze był związany z księżycem.

* Królowie Celtyccy czcili boginię pijąc miód Medhbh . W ten sposób bogini dawała im napić się siebie. Celtycką nazwą tego płynu było dergflaith, czyli piwo lub “czerwona suwerenność”.
W celtyckiej Brytanii, piwo barwione na czerwono było podawane wybranym przez Boginię na króla. Celtic Ruadh oznacza zarówno “czerwony” i “Królewski”.

* Pogański raj był w centrum macicy ziemi, w miejscu magicznego źródła życia. W starym rękopisie w British Museum czytamy, że mieszka tam Phoenix, zródło wiecznej młodości przelewało się tam raz w miesiącu.

* Wino było pijane przez czarownice w formie Komunii. Symbolizowało to krew menstruacyjną. Claret był tradycyjnym napojem królów, a także synonimem krwi; jego nazwa dosłownie oznacza “oświecenie”.

* W średniowieczu pod wpływem czarownic i tradycji tantrycznej wino dla poetów i mędrców stawało się symboliczną krwią mądrości.

* Znacie znaną z Tytanica kwestie : “Jestem panem świata”, kiedyś mógł to powiedzieć człowiek, który miał kontakt z kapłanka wielkiej bogini, która miesiączkując wykonywała rytuał mocy. Oglądajcie filmy takie jak Tytanic, Wywiad z Wampirem … od zupełnie nowej rytualnej strony.

* W Indiach, kiedy dziewczyna po raz pierwsza miesiączkuje, mówi się, że “ponosi kwiat”. Kwiat w języku angielskie znaczący dosłowne “to, co płynie”.

* Historia Graala, gdzie wiele osób zauważa wers: “ krwawienie wewnątrz zamku Graala ” ,jest również symbolicznym odniesieniem do wcześniejszych mitów o Wielkiej Bogini. https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Percewal_z_Walii_czyli_opowieść_o_Graalu

tumblr_o1eo0vvBbu1v2otspo7_500

* Taoiści twierdzą, że człowiek może stać się nieśmiertelny (lub przynajmniej długowieczny) absorbując menstruacyjną krew, zwaną czerwonym sokiem yin.

Jest to tajemnicza droga, symbol kobiecej życiodajnej energii. Chińscy mędrcy nazwali to sokiem z istoty Matki Ziemi, który daje życie wszystkiemu. Twierdzili oni, że Żółty Cesarz stał się bogiem, pochłaniając sok yin od 112 kobiet.

* Mit o chińskiej bogini Księżyca Chang-O (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Chang’e), opowiada o zazdrości jej męża, który nie posiadał eliksiru nieśmiertelności, obrażona bogini uciekła i zamieszkała na księżycu. W taki sam sposób Lilith opuściła Adama aby żyć nad morzem czerwonym.

* Hebrajskie słowo krew, oznacza “matkę” lub “kobietę” w innych językach indoeuropejskich (E, g. Tamy, damy, pani, La Dama, dame). Dlatego biblijne tamy oznacza kobiety lub matki.

* Innym starożytny symbolem krwi jest rzeka życia zwana czerwonym dywanem, tradycyjnie stąpają po nim królowie, bohaterowie i narzeczeni. “Królewska Droga” – jest preferowana przez gwiazdy Hollywood.

* W chińskim Taoizmie święty kolor czerwony związany jest z kobietami, krwią, potencją seksualną i twórczą mocą. Biały był kolorem mężczyzn, nasienia, bierności i śmierci. To był tantryczny Idea esencji płci męskiej i żeńskiej: mężczyzna głównie jest postrzegany jako “pasywny”, a kobieta jako czynnik “aktywny”, jest to odwrotność późniejszych patriarchalnych poglądów.

* Pisanki, oznaczają klasyczny symbol łona- symbol bogini ēostre. (tak dlatego piszemy happy eastern : https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Ēostre ) Pisanki tradycyjnie były malowane na czerwono i kładzione na grobach zmarłych. Ten zwyczaj, powszechnie znany jest w Grecji i południowej Rosji. Można prześledzić całą drogę tego zwyczaju od paleolitu, gdzie groby, kryte były czerwoną ochrą, był to powrót do łona Matki Ziemi, z którego narodzimy się ponownie.“

* W starożytnych grobowcach odkrywano kości pokryte czerwoną ochrą. Czasami wszystko w grobie, w tym ściany, miał kolor czerwony.
JD Evans opisuje grobowiec na Malcie wypełniony czerwonymi kośćmi …”.

* Aborygeni świętują nie narodziny dziecka tylko ponowne odrodzenie na tym świecie.

* Greccy mistycy z “Ur” czcili rzekę Styks – zwanej Alpha lub początek. Ta rzeka siedem razy wchodzi w głąb ziemi i wypływa nieopodal sanktuarium w mieście Clitor ( kleitoris), które czci Wielką Matkę. Styx był strumieniem krwi płynącej z pochwy matki ziemi.

* Symboliczna śmierć i ponowne narodziny były związane z chrztem w wodach Styksu, jak w wielu innych świętych rzekach na całym świecie. Jezus został ochrzczony w Palestyńskiej wersji Styksu, Jordanie.

“Wtedy poszedł i zanurzał się w Jordanie siedem razy, zgodnie ze słowem męża prawdziwego Boga; potem jego ciało znowu było jak ciało małego chłopca, i stał się czysty.” (2 Królów 5:14).

* Gnostyccy Chrześcijanie uważali, że cytat : “Widziałem drzewo życia z jego dwunastu rodzajów owoców, wydające swój owoc każdego miesiąca” (Obj 22: 2), odnosi się do okresu.

* Spójrzcie na flagę polski.

tumblr_o1eo0vvBbu1v2otspo9_1280

* W większości europejskich tańców ludowych czerwony i biały to kolory noszone na przemian u kobiet i mężczyzn. W “ Bajkowym Pierścieniu” czarownice z Irlandii, czciły matkę ziemię pod nazwą Tara. (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Tārā_(buddyzm)) Taniec ludowy ukazuje kolorami świat bajki, do którego prowadzi oświecony taniec, zauważmy częstość ruchu w lewo odnosi się do mądrego księżyca.

* Obrzędy były kreowane przez kobiety po menopauzie, uważana za najmądrzejszych ludzi, ponieważ na stałe zatrzymały w sobie “mądrą krew.”

źródło tekstu  http://historiazakazana.hvs.pl/swieta-moc-krwi-menstruacyjnej/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s