Transformacja Ziemi do 5 wymiaru

  • Przed rozpoczęciem procesu przejścia  Matki Ziemi do piątego wymiaru  22 maja 2016 roku, nasza Matka Ziemia otrzymała siedem uniwersalnych emanacji światła, miłości i harmonii od 17 lipca 2015 do 9 kwietnia 2016 roku od Kreatora Planety w celu stymulowania i zwiększenia jej wzrostu i ekspansja w 5-cio wymiarowym Wszechświecie. Po zakończeniu otrzymania jej siódmej emanacji w dniu 9 kwietnia 2016 kreator planety Ziemi zaczął dostosowanie każdego z jej siedmiu czakr w uniwersalnym siatki Sun-Stars w dniu 30 kwietnia 2016 roku, począwszy od jej korzenia Chakra. Matka Ziemia zakończy swój cykl wyrównania czakr w dniu 8 marca 2017 roku i a całkowite jej przejście do 5 wymiaru nastąpi 27 marca 2017. W przeważającej części, siedem uniwersalnych Emanacji i wyrównanie podstawowych czakr Matki Ziemi czakr, (korzeń, gardło ,  krzyżowego) , które służyły przede wszystkim do tworzenia inicjalizacji własnej integracji z Wszechświatem piątego wymiaru. Ale jak wiemy, nic we Wszechświecie w izolacji lub w próżni nie istnieje, jedynie pod wpływem i sama w procesie transformacji siebie, jak wszystko i wszyscy we wszechświecie jest połączone przez wspólną więź jedności z Bogiem ! Począwszy od 3 października 2016 roku, kiedy Matka Ziemia wyrównuje jej trzeci Chakra Eye w uniwersalną siatką Sun-Stars. Transformacja Matki Ziemi  do piątego wymiaru Transition będzie przekształceniem z procesu inicjalizacji Jaźni zmian do wszechogarniającego procesiu integracji wszystkich zmian
  • Obecny etap Matki Ziemi w jej transformacji w kierunku stania się w pełni zdolnym Creatorem Planety Ziemia we  Wszechświcie pięcio- wymiarowym jest na etapie środkowego segmentu przejściowego. Dla Matki Ziemia rozpoczął się proces  zakończenia jej przejścia do piątego wymiaru .Przejście w dniu 30 kwietnia 2016 roku, kiedy rozpoczął serię trasowania w celu dostosowania Jej siedmiu czakr w Powszechnej siatki Sun-Stars, począwszy od jej korzenia Chakra. Początkowy etap przejścia Ziemi w piąty wymiar przebiega  poprzez transformację polegającą m. inn. na  wyrównaniu każdej z jej trzech podstawowych czakr, korzeń, gardła i krzyżowego czakr i zaczął inicjując wyrównanie Chakry jej korzenia  w dniu 30 kwietnia 2016 r. Czakra gardła w dniu 21 czerwca 2016, a zakończono z dostosowaniem jej Sakralnej Chakry w dniu 12 sierpnia 2016 roku środkowy segment przejściowy z jgo serii wyrównywania czakr zaczęły z dostosowaniem jej Sakralnej Chakry w dniu 12 sierpnia 2016 roku i będzie postępować, aby wyrównała się jej Chakra trzeciego oka na 03 października 2016, a następnie stwierdzić, wyrównując jej splot słoneczny Chakra w uniwersalnym siatki w dniu 24 listopada 2016. jej końcowy odcinek przejściowy rozpocznie się z dostosowaniem jej splot słoneczny Chakra dniu 24 listopada 2016 roku, a następnie postępować zgodnie z dostosowaniem jej Korony Chakra w dniu 15 stycznia 2017 roku, a zakończona w dniu 8 marca 201& roku z dostosowaniem jej czakry serca. W dniu 27 marca 2017 Matka Ziemia będzie wtedy w pełni włączona Creator Planeta Wszechświata piątym wymiarze, aby spełnić swoje każda nadzieja, pragnienie i marzy w swoim sercu i duszy, moi drodzy!

P.S -artykuł powstał na podstawie tłumaczenia google. Zamieściłem go w tej pisowni „nie po polsku” z uwagi na to, że otrzymanie przez Ziemie Czakry Trzeciego Oka dotyczy daty 3 października 2016!!!. Obiecuję, że niedługo wprowadzę do niego w formie edycji odpowiednie korekty.

źródło:

http://alexandriankosmos.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s