Tiamat – nasza Ziemia ?

Należy pamiętać o Ziemi, która została rozbita jako Tiamat.
W odpowiedzi na ten sen Ainy:
https://mistykabb.wordpress.com/2016/09/21/superkomputery-black-goo-i-muki/#comment-24239
napisałam tak:
Bardzo realistyczny sen- jak …PRAWDZIWY !

zolnierze-kosmosu

A teraz wyjaśnię Wam co ta odpowiedź oznaczała. Pora ku temu najwyższa.
O tym, że każda legenda lub zapis jest w znacznej mierze bardzo istotna informacją dla nas – takich dzieci specjalnej troski, które zostały pozbawione: widzenia, słyszenia, wiedzenia, została nam tylko namiastka czucia.
Jedni dzięki intuicji odzyskali nieco więcej, inni dalej szukają wiatru w polu, lecz to nie ich wina, tylko wcielonego zła, wszeteczników, przebierańców i zbrodniarzy przybyłych w nasze rejony Istnienia nie wiadomo skąd, bo wczoraj na ogrodzie usłyszałam : przybyli znikąd !

I tak te znajdy wszeteczne postanowiły przywłaszczyć sobie Cud natury jakim jest Ziemia i jej okoliczni mieszkańcy. Napisałam okoliczni, bo nasze nacje i RODy Arya nie żyły tylko na Ziemi lecz w pełnej harmonii i symbiozie z ludami wywodzącymi się również z Rdzenia i RODu Arya mieszkającymi na podobnych Ziemi Wyspach czy Gwiazdach, celowo nie używam terminu Planeta, a wyjaśniałam to w artykułach, w których juz nie raz poruszałam kwestię naszej Ziemi i naszej tu egzystencji.
A poza tym nazwa Gwiazda nie odpowiada tym czynnikom , które w istocie powinny nosić miano Gwiazdy.

Dla nowicjuszy w skrócie:
Plan – net = komputerowy, binarny, cyfrowy, syntetyczny plan istnienia.

Z wikipedii o Tiamat, gdzie nota bene kiedy zawsze wypowiadam to słowo mam w zamyśle słowo Matka, to taki sam tworzący się u mnie kalambur za każdym razem🙂
Obecnie po wpisie Pawła na temat naszego Orła i Matki dostałam nieodparty impuls napisania tego co do mnie dotarło kilka dni temu.
Tak więc – Tiamat:
” Tiamat – w mitologii babilońskiej bogini-matka, personifikacja słonych wód oceanu, należała do pierwszego pokolenia bóstw. Apsu – partner Tiamat kojarzony był natomiast z wodami słodkimi.

Tiamat była matką młodszej generacji bogów, zabita przez Marduka, który z jej przepołowionego ciała utworzył Ziemię i sklepienie nieba. Z jej głowy i piersi zostały stworzone góry, natomiast z jej oczu wypłynęły Tygrys i Eufrat.

Jej walka z Mardukiem została opisana w eposie o stworzeniu świata Enuma elisz.”
Enuma Elisz wg wikipedii. Pamiętajcie dla kogo i przez kogo jest tworzona wiki.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Enuma_elisz
” Tablica IV
Gdy Marduk siedział na tronie, pozostali bogowie oddawali mu cześć i prosili o dowód jego mocy. Marduk znikł, a w jego miejsce pojawiła się gwiazda, co wszystkich obecnych przekonało o jego potędze. Marduk uzbroił się do pojedynku z Tiamat w łuk, strzały, buławę i sieć. Do pomocy miał siedem wiatrów i podarowane mu przez Anu cztery wichry. Do walki stawił się na rydwanie, w ręku miał zaklęte zioła.

Przed rozpoczęciem pojedynku Marduk i Tiamat wymienili powitania i błogosławieństwa. Następnie młody bóg rzucił na pramatkę sieć, uderzył ją wichrem w łono i przeszył strzałą. Rozciął jej brzuch i wyjął serce.
Po zwycięstwie nad Tiamat zgładził jej wojsko i wziął do niewoli Kingu, któremu przedtem odebrał tablice losu.
Odpocząwszy po bitwie, zwycięski bóg rozciął ciało Tiamat na dwie części: jedną umieścił na górze i uczynił z niej niebo, z drugiej stworzył ziemię.”

Będziemy roztrząsać i analizować poszczególne fragmenty tekstów sumeryjskich i Enuma Elisz w późniejszym czasie. Jednak do obecnych naszych działań przytoczyłam te fragmenty celem przypomnienia początków tej części Ziemi na której obecnie żyjemy.
A z tych tekstów wyraźnie wynika, że jest kilka części Ziemi.
Zobaczyłam to bardzo wyraźnie kilka dni temu w trakcie pewnych działań energetycznych, dzięki czemu dostałam olśnienia dlaczego nasze prace musimy powtarzać i nie ma tak, by raz na zawsze coś zostało zrobione, a poza tym dlaczego tak często wielu z Was ma sny można by rzec – Rzeczywiste.

To jest właśnie wynikiem funkcjonowania co najmniej 2 części Ziemi.
Jest takie powiedzenie : „jak na górze tak na dole „
Co najczęściej odnoszone jest do zjawisk zachodzących na Ziemi .

Tyle razy opisywałam rozwarstwienia nas, Ziemi, a to takie proste.
Należy precyzyjnie scalić energetycznie, ponieważ inaczej teraz się nie da, zarówno każdego z nas funkcjonującego na pozostałych częściach Ziemi, jak i samej Ziemi.

Poscalać jak najsprawniej siebie , swoich bliskich, swoje zwierzątka, rośliny i Ziemię.
Pościągać kody zabezpieczające działania Marduka przed unicestwieniem, czyli chroniące Ziemię i nas przed scaleniem.
Bardzo wiele osób ma problemy psychiczne, problemy w swoich związkach. Okazało się, że tam gdzie występują takie anomalie osoba z zaburzeniami psychicznymi w większej części funkcjonuje na tej drugiej Ziemi stąd jej brak kompatybilności z obecnym stanem ziemskim.
To samo dotyczy związków partnerskich – jedno z nich jest bardziej tutaj, drugie większości tam.
Kochają się tu i tam, maja takie same domy, dzieci, ale nie potrafią nawiązać wspólnego języka, bowiem żyją tak na dobrą sprawę w odrębnych światach.
Wszystkich należy pościągać w jedno miejsce, a że nie znamy lepszego jak tą Ziemię to scalić ich tutaj.

Takie działania na masową skalę narobią sporo zamieszania wszystkim potomkom Marduka.

Dodam do tego jeszcze kilka słów z innych źródeł :
” Ramzes3 pisze:

Z kolei kosmologia Sumerów, którzy znali wszystkie planety naszego układu – podaje, że pomiędzy Marsem a Jowiszem znajdowała się planeta Tiamat wraz ze swym księżycem. Kolizja Tiamat z silnym polem grawitacyjnym oraz z jednym z księżyców planety Nibiru doprowadziła do jej rozbicia na dwie części tj. górna część wraz z księżycem została wyrzucona na nową orbitę. I tak powstała Ziemia z naszym obecnym księżycem. Reszta Tiamat została rozbita na kawałki i utworzyła pas asteroid między Marsem a Jowiszem. Nietrudno zauważyć, że kosmologia ta nie wspomina zupełnie nic na temat istnienia planety Koah! Raczej trudno uwierzyć, że był to przypadek biorąc pod uwagę wiedzę Sumerów o istniejących planetach naszego układu.

Przyjmując powyższe rozważania za prawdziwe można dojść do dość oczywistego wniosku, że autorem Genesis była jednak osoba pochodzenia hebrajskiego. Nie wiadomo jednak dlaczego sugeruje on początek gatunku ludzkiego na Ziemi pochodzący od Koah czy też obarcza winą o mord tej planety przez Nefilim. Na temat mieszkańców Koah (Malony) wiadomo, że w końcowej fazie istnienia tej planety byli w przeważającej większości ludem zaborczym, żądnym władzy, dzięki wysoko rozwiniętej technice rozpoczynającym podbój kosmosu.
Samo zniszczenie tej planety nastąpiło tylko i wyłącznie dzięki jej mieszkańcom.
Wyżej rozwinięte cywilizacje z kosmosu nie mordowały lecz pomogły w ewakuacji większości mieszkańców Koah na zamieszkałą przez ludzi Ziemię. „
http://cheops4.org.pl/phpBB3/viewtopic.php?t=570

Zobaczymy co takie zamieszanie energetyczne w naszym portalu stworzonym z 4 Gwiazd Kardynalnych przyniesie Nibiru, Mardukowi i gadziorkom🙂

Teraz chyba zrozumiałym staje się powiedzenie często rzucane bez medycznych wskazań: „rozdwojenie jaźni”.

Copyright by BasiaB.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s