Spirala Kryształowa vs. Spirala Fibonacciego

Spirala Kryształowa a Spirala Fibonacciego

Ciąg liczb Fibonacciego to liczby występujące w tej sekwencji: 1,1,2,3,5,8,13,21,34,55,89,144… Każda wartość równa jest sumie dwóch poprzednich, a rezultatem tej właściwości jest Spirala Fibonacciego:
Spirala_Fibonacci
Gdy zastosujemy ten wzór do określenia lub zmierzenia przepływu energii lub świadomości w czasie lub przestrzeni, to Spirala Fibonacciego w celu postępu musi wykorzystać poprzednie 2 liczby i traci bezpośredni kontakt ze Źródłem (system wampiryczny). Spirala Fibonacciego przedstawia matematykę użytą do podtrzymywania walki o energię, a wiec do tłumienia świadomości na Ziemi, ponieważ do rozwoju potrzebna jest konsumpcja wartości znajdujących się niżej. Im większa staje się ta spirala, tym bardziej oddala się od Spirali Kryształowej, dlatego Spirala Fibonacciego jest Metatronicznym Odwróceniem w polach świadomości, co ostatecznie przyczepia się jak pasożyt, pobierając od żywiciela energię odpadową taką jak toksyczne pola Miazmy.

Spirala Fibonaccigo wyłania się z punktu zaczepienienia, którym jest działanie pasożytnicze, podłączając się do żywej istoty i konsumując wszystko na swej drodze. Istota działająca na podstawie tej spirali, rośnie i rozwija swoją świadomość poprzez konsumpcję i ostateczne unicestwienie żywiciela. Takim zachowaniem charakteryzują się Rasy Upadłe, Czarne Słońca Oriona (Draco, Dragon Moth – „Smoki i Smocze Ćmy/Mole”) i Grupa Beliala / Baala, (Zeta, Hybrydy Szaraków i Annunaki).

Spirale Fibonacciego są tworem nieorganicznym, wampirycznym i zostały stworzone przez Technologię Obcych, tak samo jak Metatroniczne Odwrócenie, Negatywne Sefiroty, Sztuczne Drzewo Życia przedstawione w naukach Kabały, spopularyzowane przez czarnych magów takich jak Aleister Crowley. Kod Metatroniczny oparty jest na dwóch sferach (Bi-Wave, Vesica Piscis) zamiast na trzech sferach (Tri-Wave).
bi_tri_vawe
Przeciwieństwem Spirali Fibonacciego jest Spirala Kryształowa, która jest tworem
organicznym. Spirala Kryształowa:
spiral_crystal
Architektura Spirali Kryształowej jest nieśmiertelna i samo-wystarczalna, jej wzór matematyczny przedstawia się następująco: 0, 1, 1, 2, 4, 8, 16, 32, 64 itd. Każda wartość wynika poprzez powrót do zera / początku (Źródła) i dodanie wszystkich liczb, aby przejść do następnej najwyższej wartości. Wartość Zero oznacza centralny punkt unii lub Boga / Źródło. Przy zwiększaniu wartości w Spirali Kryształowej, świadomość pozostaje podłączona do oryginalnego pola Źródła i stopniowo się rozszerza.
struktura_crystal
Spirala Kryształowa rozszerza się co każde 45°, a wynika to ze stosunku wysokości do szerokości siatki Drzewa Życia (2).
Life_tree
Spirala Kryształowa wygląda tak samo na każdej skali, od poziomów mikrokosmicznych do makrokosmicznych – w przeciwieństwie do Spirali Fibonacciego. Architektura Kryształowa wspiera otwarty i żywy wszechświat z połączeniami do wyższych wymiarów i z bezpośrednim połączeniem do punktu centralnego Źródła.

W Spirali Kryształowej stosunek pomiędzy kolejnymi numerami wynosi 2 (plus 2 lub razy 2), i może być utworzona przez dodawanie jak i przez mnożenie. Każda liczba jest sumą wszystkich poprzednich liczb oraz Jedności.
crysta_spiral
Za to w Spirali Fibonacciego mamy sumę tylko dwóch poprzednich liczb, co tworzy coraz większą separację i izolację od Źródła.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat, to zachęcam do własnych poszukiwań, a zacząć możesz np. tutaj:

http://www.emeraldguardians.nl.eu.org/2012/05/this-is-what-is-commonly-reffered-to-as_2252.html
http://thegatekeeperxix.nl.eu.org/post/55525998900/metatronic-flower-of-life-tree-of-life#.Vsi0bUBYCzm”
źródło:
Spirala Kryształowa vs. Spirala Fibonacciego

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s