Faza 2 jest nieunikniona

Kobra, 10 lutego 2016,  – Faza 2 jest nieunikniona

Kobra dał tę krotką aktualizację wczoraj.  Poniżej zamieściłam wcześniejszy artykuł Kobry  o 3-ch fazach w procesie Wydarzenia, który myślę, że był wart przetłumaczenia dla większej jasności co się będzie działo.  Od początku tego roku światowa giełda się zawala, cena złota, srebra idzie do góry, a baryłka ropy dziś spadła do 27 dolarów, między innymi wydarzeniami.  Sprawy idą do przodu według planów Światła.

Simon Parkes w swoim ostatnim wywiadzie powiedzial, że energia dla USA w 2016 roku wygląda tak; okres od połowy marca do połowy kwietnia będzie gorący (Planeta X i inne, warto mieć zapasy), czerwiec, lipiec (łagodny upadek ekonomiczny) i ostry kryzys, konieczny dla przebudzenia 75% śpiących, przewiduje w październiku, listopadzie (aktualny Reset?).  Jest 12 głównych wymiarów z podwymiarami.  Jeśli ktoś mówi, że jest z 34 wymiaru, bierzcie to z przymrużeniem oka.   Krystal

 

Faza 1: Aresztowania

Kabał zrobił tak wiele szkód w społeczeństwie, że musi być natychmiast zatrzymany. Aresztowania kabała są jedynym pozostałym sposobem działania.  Są niektórzy ludzie w ruchu New Age przeciwni temu postępowaniu, mówiąc że przemoc wywołuje jeszcze więcej przemocy.  Muszą oni jednak zrozumieć, że działanie to nie jest promowaniem przemocy, ale ochroną niewinnych ludzi przed socjopatami kabała.  W każdym dniu 25.000 ludzi umiera z głodu z powodu działań kabała.  Dlatego akcja zostanie podjęta tak szybko, jak wszystko będzie gotowe w kierunku usunięcia kabała ze społeczeństwa.

Faza 2: Rozstrzygnięcie

Po Wydarzeniu, członkowie kabała zostaną zabrani do więzienia z zerowym kontaktem ze światem zewnętrznym i będą także odizolowani od siebie.

Proces rozstrzygnięcia wtedy się rozpocznie i będzie to miało związek z całą ludzkością.  Będzie to masowe oczyszczenie i znaczące uzdrowienie dla ludzkości, które będzie świadkiem tych przestępców ostatecznie pociągniętych do odpowiedzialności za ich działania.  Ludzkość jako całość zadecyduje, co stanie się z tymi osobami tak, aby została osiągnięta nowa równowaga.

Amnestia zostanie przyznana dla niektórych z nich.  Dotyczy to przede wszystkim tych, którzy urodzili się w rodzinach Iluminatów i w zasadzie nie mieli wyboru, mogli tylko iść z programem lub ryzykować swoim życiem.  Jest tam wiele dobrych dusz, które chcą się wydostać.  Niektórzy z nich już to zrobili i teraz są po stronie Światła.  Wielu zdezerteruje tuż przed aresztowaniami.  Wielu z młodszych pokoleń Illuminati nie zgadzają się z programem kabała i potajemnie pomagają siłom Światła w ich usuwaniu.  Po Wydarzeniu pomoc psychologiczna zostanie zaoferowana dla nich i będą oni mogli być zintegrowani do społeczeństwa.

Dla wielu członków kabała amnestia nie zostanie przyznana.  Będą musieli zrównoważyć swoje przeszłe czyny.  Ci, którzy nie będą w stanie lub nie zechcą tego zrobić zostaną usunięci z planety.

To musi być proces zgodny z prawem, podczas którego ludzkość jako całość będzie rozstrzygać ich losy.  Żadne prywatne „polowanie na czarownice”nie będzie dozwolone, ponieważ pozbawiłoby to innych procesu oczyszczenia i równoważenia.  Nie będzie to robione z zemsty, ale aby przywrócić równowagę.  Zemsta jest pułapką i to niczego nie rozwiązuje.  Wystarczy przypomnieć sobie, co wydarzyło się podczas rewolucji francuskiej.  Po Wydarzeniu, prywatne akty przemocy wobec członków byłego kabała nie będą tolerowane i będą traktowane jako przestępstwo na mocy prawa powszechnego.

Faza 3:  Integracja ze społeczeństwem lub dezintegracja do Centralnego Słońca

Ci, którzy zrównoważą konsekwencje swoich przeszłych działań, rozpoczną proces integracji ze społeczeństwem.  Jednak nie będą oni mogli sprawować żadnych funkcji w nowym społeczeństwie.  Każdy, kto zechce zająć jakieś stanowisko w nowym społeczeństwie będzie musiał przejść egzamin socjopatii.  Ten test pozwoli określić, czy jest ona w stanie utrzymać ten urząd nie robiąc krzywdy ludziom.

Większość członków kabała to socjopaci, którzy krótko mówiąc, nie są zdolni do pozytywnych emocji, które czynią nas ludźmi.  Możecie przeczytać dość dobre podsumowanie tego, czym są socjopaci i jak się zachowują:

http://www.mcafee.cc/Bin/sb.html

Ci członkowie kabała, którzy będą usunięci z planety, zostaną zabrani do Galaktycznego Trybunału, gdzie będą sądzeni zgodnie z Galaktycznym Kodeksem, Sekcja III:

http://2012portal.blogspot.com/2012/04/galactic-codex-normal-0.html

Niektórzy z nich będą w stanie przyjąć Światło i zrównoważyć konsekwencje swoich przeszłych działań.  Najpierw zostaną oni zabrani do wirtualnych komór symulacji rzeczywistości, aby zrozumieć, co czuły ich ofiary, a potem zrobią co w ich mocy, aby naprawić sytuację.  Następnie zostaną włączeni do galaktycznej społeczności.

Inni nie będą w stanie, lub nie zechcą zaakceptować Światła i nie zrównoważą konsekwencji swoich przeszłych działań.  Ci są nie do zrehabilitowania i zostaną zabrani do Galaktycznego Centralnego Słońca na restrukturyzację.

Ich osobowości i esencje duszy zostaną zniszczone Elektrycznym Ogniem w istocie podstawowej esencji pierwiastkowej.  Elektryczny Ogień Centralnego Słońca rozłoży ich ciała przyczynowe (pojazd duszy).  Zindywidualizowana iskra duszy zostanie więc rozpuszczona ze wszystkimi jej wspomnieniami i indywidualnymi cechami. Powróci do Źródła i będzie musiała zacząć swój nowy cykl ewolucji od początku.

Proces ten zostanie ukończony przed Pierwszym Kontaktem. Po Pierwszym Kontakcie z Galaktyczną Konfederacją na Ziemi żadna ciemna istota będzie istniała nigdzie we Wszechświecie.

http://2012portal.blogspot.com/2012/05/removing-cabal-normal-0.html

 

Przetłumaczyła Krystal

źródło: https://krystal28.wordpress.com/2016/02/11/faza-2-jest-nieunikniona/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s