Egipskie Igraszki

Rozmowa przy świecach    Nie wiesz, co  działo się w Egipcie  wśród  kasty kapłańskiej. Wstrzykiwano  recesywne geny kotów, aby  uzyskać długowieczność.    Praktyki wyciagania    ciał astralnych (przyp. Materii)  były popularne. Tworzono z nich sztuczne merkaby. Chyba chodziło o Inicjacje, bo świetliści byli potem.
Byłem Pierwszym Kapłanem w Egipcie…
Tworzyliśmy energetyczne formy, strażników, panów.
To były zbiorowe rytualy, obwarowane tajemnicą, inicjacjami, ślubowaniami, pod groźbą.  Tak silne, że do dzisiaj czasem to odczuwam. W tych rytuałach było mnóstwo lęku. Na początku mieliśmy to pod kontrolą, potem już nie. Kapłani zasilali ten Byt. Kapłanki tworzyły sobie skrzydła, jak anioły. To też trzeba było zasilać, kosztowało to ubytki energii, tak jak i merkaby.
Czy to zniszczyliście?- zapytałam, jednocześnie myśląc o : egipskie-igraszki-2/
W dniu wczorajszym ukazało się ostrzeżenie.
 (…) George Kavassilas w swoim ostatnim nagraniu informuje o wielkim wydarzeniu, które może nastąpić w najbliższych miesiącach na skalę światową (jest ono od bardzo dawna przygotowywane) i mówi dosłownie, że to wydarzenie nie będzie spowodowane jak wszyscy się spodziewają przez tzw. Illuminatów ale przez wyżej stojących w hierarchii i będzie to wydarzenie podparte bardzo wysoko rozwiniętą technologią.(…) Istoty będą emanować miłością i światłem, będą wyglądać anielsko i pociągająco. Będą wyciągać ludzi z ciał (ich astralne ciała) i zabierać w sztuczne konstrukty Światła, będą tworzyć dla ludzi Merkabahy – sztuczne light body, wszystko aby tylko przekonać masy i zaprowadzić swoja własna światową religię. Dlatego chciałabym przestrzec was wszystkich. (…)
Całośc przekazu : http://astajuda.wordpress.com/2011/10/12/be-ware/
lub http://salontajemnic.wordpress.com/
Zobacz też: Wywiad z George’m Kavassilasem w TNS Radio z 24.02.2012,
 źródło: https://nnka.wordpress.com/2011/10/22/egipskie-igraszki/
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s