Rok numerologiczny , a rok urzędowy lub astrologiczny

Nie wiedziałem (do dnia dzisiejszego) że już jutro rozpoczyna się rok numerologiczny 2016- jest to rok „9”. Ta „9” według interpretacji numerologów oznacza bardzo niezwykły rok. Rok numerologiczny rozpoczyna się inaczej aniżeli rok astrologiczny czy rok urzędowy w kalendarzu gregoriańskim, W ślad za kabałą, która przyjmuje za rok „narodzin” Świata 6-7 października 3761 p.n.e.rok numerologiczny rozpoczyna się również w nowiu, w tym roku ten dzień przypada właśnie dzisiaj czyli 13 października 2015 roku wypada to 163 dni po święcie Paschy ( 14 dzień Nissan).163 numerologicznie jest równe 1 , z drugiej strony 163 to (9×9)x2+1 .

Z uwagi na to że święto Paschy jest ruchome( zgodnie z kalendarzem księżycowym), najwcześniej może przypaść 25 marca, rok Numerologiczny rozpoczyna się dokładnie w dniu nowiu księżyca po 4 września( w fazie Panny lub Wagi) – w każdym roku kalendarzowym inaczej, poniżej podano dokładne daty rozpoczęcia kolejnych lat Numerologicznych w danym roku kalendarzowym.

Kolejny Rok Numerologiczny rozpoczyna nów księżyca po 4 września:
2000 – 27 września
2001 – 17 września
2002 – 7 września
2003 – 26 września
2004 – 14 września
2005 – 3 października
2006 – 22 września
2007 – 11 września
2008 – 29 września
2009 – 18 września

9 – Czas rozstawania się ze „starym”, robienia miejsca nowemu – czy to sposób bycia, działania, związki międzyludzkie – wszystko, co nie przyda nam się już w życiu, co straciło już swą ważność i odegrało swoją własną w naszym świecie.
OCENA – „GENERALNE PORZĄDKI”
To Rok kończenia starych spraw i związków – oczyszczania z przeszłości. Należy ze zrozumieniem przyjąć ewentualne odejście przyjaciół, zmiany miejsca zamieszkania, zmiany warunków życia. Ten okres przygotowuje nas do nowego, innego, twórczego okresu w naszym życiu. To czas refleksji nad poprzednimi ośmioma latami i marzeń o przyszłości. Właśnie teraz zastanów się jak chcesz żyć dalej – oceń otaczającą Cię rzeczywistość i rozstań się z wszystkim, co nie odpowiada Twojej nowej wizji świata. To bardzo ważne, aby właśnie teraz pozwolić odejść „staremu”, aby w pełni wykorzystać nadchodzący, nowy – „czysty” czas. Wyobraź sobie, że niesiesz dwie olbrzymie walizki, już za chwile odjeżdża Twój pociąg (1 Rok), Ty jednak jesteś jeszcze daleko od niego, czujesz ciężar Twego bagażu (przeszłości), a tu nagle trzeba przyspieszyć – jak będzie łatwiej? Z tymi walizami czy bez nich – wiesz, co zawierają i wiesz, czego po ich zawartości możesz się spodziewać, ryzykujesz, jasne – tym, że je zostawisz i zostaniesz z pustymi rękami, tak? Ale wiesz też, że rzeczy, które taszczysz ze sobą już do niczego Ci się nie przydadzą, więc podejmij decyzję i zostaw je, będzie Ci łatwiej w dalszej wędrówce – zaufaj! Wszystko, czego potrzebujesz masz w sobie. Masz niepowtarzalną szansę już wkrótce zacząć wszystko od nowa – nie zmarnuj jej! Może też być tak, że będzie to jeden z najpiękniejszych okresów w Twoim życiu – on męczy, jeżeli kurczowo trzymamy się starego, ale jeśli jesteś osobą, która na bieżąco kończyła i pozwalała odejść wszystkiemu, co „chciało”, wówczas nie nagromadziło się tyle „śmieci” i ten czas upłynie na podróżach, a nawet miłych niespodziankach, wróci całe dobro, jakie świat otrzymał od Ciebie.

źródło:
http://www.solaris-rozwojosobisty.pl/lata-numerologiczne-i-lata-osobiste-izis/

źródło: https://nnka.wordpress.com/2015/09/13/rok-numerologiczny-a-rok-urzedowy-lub-astrologiczny/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s