Nów w Pannie z zaćmieniem Słońca i początkiem Nowego Cyklu Osobistego – 13 września 2015

 

Czas nowiu, jest okresem ciemności, zanurzenia w sobie i odnowy, kończenia starego i zaczynania nowego. Ten, który nadchodzi, działać będzie jeszcze silniej, ponieważ towarzyszyć mu będzie częściowe zaćmienie Słońca (niewidoczne w Polsce). Zaćmienia mają moc wypalania starych wzorców i przynoszenia wydarzeń wyjątkowych, przełomowych, wymykających się logice zdarzeń, w szczególności osobom, których horoskop urodzeniowy aktywizują. Jednocześnie nów ten jest początkiem nowego roku osobistego w systemie numerologicznym Gladys Lobos, w mojej opinii nadzwyczaj dobrze się sprawdzającej metody prognozy (więcej o tym przeczytasz tutaj). Czyli mamy aż trzy w jednym! 🙂   Słowem jest to nów szczególny, wieńczący kończący się cykl i otwierający nowy, warto się więc do niego dobrze przygotować.

Znak Panny sprzyja uzdrawianiu, oczyszczaniu ciała i umysłu, podążaniu za mądrością ciała. To właśnie nasze ciało jest najlepszym przewodnikiem kiedy szukamy głębokiej odnowy, prostych i naturalnych rozwiązań, życia zgodnego z potrzebami naszego serca. Nów w Pannie to więc znakomity czas na oczyszczanie ciała i duszy. Można w tym czasie robić głodówki lub dowolny detoks od tego co nas zamula i obciąża (internet, telefon, facebook, toksyczne relacje, niezdrowe jedzenie czy używki etc.). Zastanów się co w Twoim codziennym życiu Ci nie służy, co obciąża Cię i zabiera Ci czas. Możesz również oczyścić przestrzeń wokół siebie, wyrzucić to co zbędne, przypomnieć sobie o zasadach feng shui 🙂 Znak Panny uczy: mniej znaczy więcej! A także o tym, że porządek w przestrzeni przekłada się na porządek w życiu. Im więcej zrobimy przestrzeni wokół siebie i w sobie w tym czasie, tym więcej zaprosimy Nowego. Podsumujmy odchodzący rok osobisty, podziękujmy z pokorą za jego owoce i doceńmy siebie za to co nam się udało:)

Jednocześnie to dobry czas na skupienie się na planach i zasianie intencji Nowego. Pomyśl o tym co chcesz przyciągnąć do siebie w nowym cyklu, co zapraszasz, zrób listę, harmonogram działań lub pomyśl o innym sposobie na to by skutecznie „zasiać” swoje intencje w materialnej, codziennej rzeczywistości 🙂 Chodzi jednak nie o przepracowywanie się – nów jest zazwyczaj czasem niezbyt dużej energii i skierowania się do wnętrza – co o najprecyzyjniejsze możliwe sformułowanie swoich celów i wypuszczenie dobrze przemyślanych intencji w świat 🙂 Dobrze wykorzystany czas nowiu pozwoli nam zebrać energię na ten pracowity czas, pozbyć się toksyn i zamętu myślowego, wyrzucić z głowy i z życia to co zbędne i zrobić miejsce na to co przed nami.

Dobrego nowiu i nowego roku osobistego Wam życzę! Niech intencje się spełniają! 🙂

 

źródło: http://moonsetstory.blogspot.com/2015/09/now-w-pannie-z-zacmieniem-sonca-i.html

Pan Leon Zawadzki zwrócił moją uwagę na fakt, że 13 września br. obchodzona będzie również Rosz ha-Szana, czyli Nowy Rok w kalendarzu żydowskim. To święto upamiętniające zakończenie Boskiej Kreacji, a dokładnie jej szósty dzień, w którym został stworzony człowiek, ma ono więc charakter uniwersalny i dotyczy całej ludzkości. Co ciekawe, teraz nastąpi też Szmita – tym terminem określa się rok szabatowy, który w dosłownym tłumaczeniu oznacza: uwolnienie, upadek, wstrząs, trzęsienie, zawalenie się lub darowanie długów. Samo święto Szmity ma miejsce raz na siedem lat i towarzyszą mu znaczące wydarzenia, a kulminacja zawirowań i kryzysów następuje podczas zakończenia cyklu. Wg tradycji hebrajskiej ostatniego dnia szmity, który w kalendarzu żydowskim nazywa się 29 Elul, działo się coś wyjątkowego – wszystkie długi były darowane, konta całego narodu czyszczone. Było to błogosławieństwo dla narodu, jednak kiedy Izrael odwracał się od Boga, szmita powracała jako znak Sądu. Rok szabatowy rozpoczął się 25 września 2014 r. i potrwa do 13 września 2015. Po cyklu 7×7 (49 lat) następuje rok jubileuszowy – kolejna szmita jest w 2015 r., a 2016 będzie rokiem jubileuszowym. Informacje pochodzą z wywiadu z Jonathanem Cahnem, autorem książki „The Mystery of the Shemitah”.

źródło: http://astrotranslatio.com/zacmienie-slonca-w-pannie-13-09-2015-r/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s