1-2 września przez Ziemię przeszedł olbrzymi puls energetyczny

W trybie ekspresowym, na niecałe 24 godziny przed wydarzeniem Kierownictwo Lotów poinformowało depeszą telekomunikacyjną (tzw. NOTAM), że od 1-szej w nocy 1 września do północy 2 września, wschodnie wybrzeże USA od Virginii do Florydy (rozszerzono to aż do Nowego Jorku), do 200 mil wgłąb oceanu, będzie zamknięte dla lotów pasażerskich (zob: ADS-B, TCAS ‚Unreliable’ In Southeast In September). Nie podano dokładnie o co chodzi, była tylko mowa o „aktywności wojskowej”, która spowoduje że niektóre z urządzeń pokładowych mogą nie działać. Blokada dotyczyła także najbardziej ruchliwych korytarzy lotniczych w USA.
Krążą też informacje, że w tym czasie zamknięto CERN.

Puls

Oczywiście wzbudziło to czujność badaczy anomalii pogodowych i elektromagnetycznych, w tym dwóch najbardziej znanych, publikujących swoje obserwacje m.in. na YouTube na kanałach Dutchsinse i BPEarthWatch. Badacze doczekali się sensacji. Otóż, korzystając z publicznych animacji radarowych Morphed Microwave Background Imagery (MIMIC TPW), na stronie Uniwersytetu Wisconsin-Madison – Space Science and Engineering Center, zaobserwowali olbrzymi puls mikrofalowy, który praktycznie objął cały glob ziemski (link). Puls rozpoczął się już 31 sierpnia wieczorem, a jego szczyt nastąpił o 1 w nocy 1 września. Anomalie elektromagnetyczne zaobserwowano przypadkiem przy pomiarze opadów.

Yuri Beletsky - Atacama Desert Chile

1 września, podczas swojego pobytu na pustyni Atacama w Chile, astronom-amator Yuri Beletski zrobił niezwykłe zdjęcie Drogi Mlecznej. Niebo świeciło na czerwono, co było bardzo dziwne, bowiem światło odbijające się od atomów tlenu na wysokości 90-100 km powinno mieć kolor zielony. Kolor czerwony może być wynikiem obecności molekuł wodorotlenowych OH, które znajdują się w atmosferze na wysokości 85 km.
Beletski twierdzi, że dziwny kolor i kształt mógł być wynikiem działania fali grawitacyjnej.

Co więcej, mimo że od początku września aktywność słoneczna spada, Czech Martin Popek, także 1 września, zrobił zdjęcie tzw. atmosferycznych duszków zwanych też spritami (ang. sprites), które wystąpiły ponad chmurami burzowymi.

Polarlight

Jakie mogło być pochodzenie wielkiego pulsu elektromagnetycznego? Jedną z opcji jest Słońce, które wysyła wielkie fale energii (ang. heliosheet), przez które Ziemia co jakiś czas przechodzi. Ostatnio Słońce było bardzo aktywne, 2 września zaobserwowano wielki rozbłysk jednak skierowany nie w stronę Ziemi.
Potwierdzałyby to obserwacje norweskiego Polarlightcenter ( a także CERN w Szwajcarii), gdzie pomiary prądu gruntowego (tzw. prądu Halla) wykazały wielkie fluktuacje – rozpoczęło się to 2 września ok. godziny 21:43.

Dutchsinse przyznaje, że po raz pierwszy widzi puls o takim zasięgu. Pierwszy i największy puls nastąpił na Oceanie Spokojnym równo w połowie pomiędzy zachodnim wybrzeżem USA i Japonią. Pojawił się też pomiędzy USA i Europą oraz na Oceanie Indyjskim w pobliżu Indii i sięgał aż do Nowej Zelandii i Australii, gdzie niemal natychmiast rozproszył wir huraganu (!).Dutchsinse obawia się, że skutkiem tego pulsu mogą być nie tylko anomalie pogodowe, ale i wielkie trzęsienie Ziemi, być może w okolicy Nowej Zelandii.

Dr Simon Atkins

Co ciekawe, już w lipcu tego roku wizjoner dr Simon Atkins ostrzegał, że jeszcze tego lata przez Ziemię przejdzie Fala X, wewnątrz-galaktyczna fala energii, która w krótkim czasie dosłownie przemieni ludzkość. Ma być to „metafizyczny prezent” – fala przyspieszająca naszą ewolucję. Bez tej fali, Ziemia stała by się jednym wielkim więzieniem. Zniewolenie nas przez elity ma nastąpić przez „elektromagnetyczne kajdany” w piramidę kontroli, która jest znacznie wyżej niż ludzkości.

Dzięki Fali X ludzkość w przyspieszonym tempie dowie się kim naprawdę jesteśmy, skąd pochodzimy i dokąd zmierzamy. Fala przyniesie nam niezwykłe zdolności metafizyczne. Niektórzy z nas się ich przestraszą, inni zaczną ich nadużywać. Te zdolności to m.in. lewitacja, natychmiastowe leczenie, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, umiejętność wyczuwania emocji innych – obecnie, w przeszłości oraz w przyszłości, możliwość widzenia innych wymiarów, rozmów z duchami, bycia w wielu miejscach naraz itd. Dr Atkins uważa, że Planeta X nie jest właściwie planetą, lecz właśnie wewnątrz-galaktyczną falą ewolucji.

Niestety, niesie ona również z sobą katastrofy i rewolucje. Przewiduje, że już we wrześniu i październiku może dojść do zmiany nachylenia Ziemi. Przed październikiem, w Iranie lub jego pobliżu ma dojść do wielkiego trzęsienia Ziemi, o sile co najmniej 9.0. Na Morzu Śródziemnym ma być tsunami. Duża część ludności globu nie wytrzyma wielkiego magnetyzmu. Najmocniej dostanie się USA oraz innym wielkim połaciom z magnetycznymi skałami. 10-17% ludności globu może tego nie przetrzymać – dosłownie wybuchną jak „bezpieczniki po prądem” lub też dostaną szału lub też popełnią samobójstwo. Najbezpieczniej będzie na wybrzeżach, w pobliżu wielkich zbiorników wodnych – szczególnie bezpieczna jest południowa półkula.

Fala X ma wg. doktora Atkinsa nadejść pod koniec września lub najpóźniej na początku października. Kontrolujące Ziemię „elity”, które niekoniecznie mają ludzką naturę, będą się starały zablokować tę falę. Jednym ze sposobów blokady jest wykorzystanie CERN, którego impuls ma zneutralizować falę. Wg. Atkinsa daje to tylko 5-15% szansy na zablokowanie fali. Jest więc olbrzymia szansa, że do Ziemi Fala X dotrze i przyniesie to wszystkie oczekiwane korzyści.

Jeśli Atkins ma rację, to możemy mieć do czynienia z próbą generalną CERN przed nadejściem Fali X, lub też pierwszymi odznakami nadchodzącej wielkiej fali. Coś mi się zdaje, że dr Atkins wcale nie jest fantastą. Niedługo więcej na ten temat.

Materiały:

źródło: http://wolnemedia.net/ezoteryka/przez-ziemie-przeszedl-olbrzymi-puls-energetyczny/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s