Wywiad z Kobrą, 20 czerwca, 2015

ezonowanie z różnymi źródłami informacji – 3 dni ciemności –Burze słoneczne –  Nici DNA – Koło reinkarnacji – Sieć agarthańska – Smoki – Kriszna – Prawa nauki – Historia globalnych, zabezpieczonych kont –  M1 – Konta bankowe St Germaina – Strażnicy kont – Język baskijski, fiński i węgierski – Wybory w Polsce – John Kerry – Spotkanie papieża z Putinem – BRICS (na zdjęciu) – Stacje implantów po Wydarzeniu – Zmiany we wrześniu – Wielki Zderzacz Hadronów

.

Rob –  Kobra, przepraszam bardzo za opóźnienie w ostatnim tygodniu.  Zaczęliśmy mówić o Corey Goode i kwestii ras pozaziemskich, o drobnych różnicach i ludziach atakujących się nawzajem. Weźmiemy pod uwagę stronników Kobry, stronników Tolec’a, kogokolwiek kto nie zgadza się z Corey’em, lub kimkolwiek kto nie zgadza się z Kobrą.  On już przeszedł przez młyn bycia atakowanym. Wie przez co przechodzi Corey.

KOBRA –  Atakowanie jakichkolwiek wojowników światła nie ma jakiegokolwiek sensu.  Jest to, zwłaszcza teraz, czas to zjednoczenia sił i wspierania siebie nawzajem, ponieważ mamy ten sam cel, a jest to wyzwolenie planetarne.

Najpierw chciałem powiedzieć, że absolutnie popieram podstawowy kierunek Corey’a w przebaczaniu, zjednoczeniu, samorozwoju i to wszystko, co mogę wspierać.  Niezależnie od jego informacji, z moich źródeł informacji mogę potwierdzić, że on był zaangażowany w sekretne programy kosmiczne i jest wiele części z tych informacji, z którymi się absolutnie zgadzam.  Więc powiedziałbym, że ma on pewne prawdziwe perełki w sobie, jeśli wiesz gdzie je znaleźć, ale nie mogłem potwierdzić przez moje źródła, że on aktualnie odbywa te pozaplanetarne konferencje. Więc będziesz musiał używać swojego własnego przewodnictwa i wewnętrznego rozeznania w tej sprawie.  Faktycznie jest bardzo rozważne używanie wewnętrznego przewodnictwa i rozeznania odnośnie jakichkolwiek informacji, które istnieją, wliczając moje.  Ponieważ ja również czasem mogę się mylić.  Nie jestem doskonały.  Mam bardzo dobre źródła informacji, ale każdy może robić błędy na tej planecie, kto jeszcze nie przeszedł procesu Wzniesienia, kto nie jest jeszcze kompletnie i absolutnie oświecony.  Więc jest zawsze dobrze używać własnego rozeznania i jeszcze jedna rzecz – ludzie posiadają różne źródła informacji.  Ja mam swoje źródła.  Corey ma swoje źródła.   Inni ludzie mają swoje własne źródła.  Fulford ma swoje własne źródła i te informacje nie zawsze absolutnie ze sobą współgrają, ponieważ istnieje większy obraz i my wszyscy jesteśmy częścią tego większego obrazu.  Więc, kiedy zbliżamy się do planetarnego wyzwolenia, ten większy obraz staje się coraz bardziej szczegółowy i przejrzysty.  I chciałbym zachęcić każdego do używania własnego rozeznania i wykonywania dogłębnych badań w tym większym obrazie i nikogo nie atakować,  tylko dlatego że czyjeś informacje są nieco inne niż te, w które ty wierzysz.

Rob –  Ktoś pyta, czy 3 dni ciemności, o których była mowa przez lata, będą miały miejsce i czy możesz to wyjaśnić?

KOBRA –   Jest to starą, kolektywną pamięcią z czasów Atlantydy i tym razem będzie inaczej.  Nie będzie 3-ch dni ciemności.   W rzeczywistości, w ostatniej super-fali, galaktycznych super-falach, które miały miejsce tysiące, tysiące lat temu, dziesiątki tysięcy lat temu, były dni ciemności, ponieważ były szczątki gruzów rozniesione w atmosferze z powodu wyładowań korony słonecznej, ale tym razem jest nieco inaczej z wielu powodów i kiedy Wydarzenie nastąpi i po Wydarzeniu, przechodząc przez tę wielką kosmiczną tranzycję, będzie bardzo silna obecność sił Światła, która zmieni całą sytuację.

Rob – Czy możesz pomówić nieco o burzach słonecznych i jaki mają one wpływ na implanty lub ludzi, albo czy ma to jakikolwiek wpływ na ludzką świadomość w negatywny lub destrukcyjny sposób?

KOBRA –  W rzeczywistości, ta moneta ma dwie strony.  Burze słoneczne są po prostu częścią wyładowania bardzo czystej plazmy, która oczyszcza anomalie plazmy i z drugiej strony jest oczyszczenie tej negatywnej plazmy wokół Słońca.  Te burze słoneczne są w rzeczywistości wywoływane przez aktywność Centralnego Galaktycznego Słońca, ponieważ wszystko musi zostać oczyszczone.  Możesz postrzegać to jako część globalnego i kosmicznego procesu oczyszczenia.

Rob –  Czy możesz nam udostępnić informacje na temat 12-tu nici DNA?

KOBRA –  12-niciowe DNA nie jest fizycznym DNA; jest to eteryczne DNA.   Każdy mówi o aktywacji DNA, nie mówią oni o fizycznym DNA, mówią oni o eterycznych płaszczyznach. Oczywiście jeśli zestroisz się z eterycznym planem, fizyczne ciało dopasuje się prędzej czy później.  W fizycznym wymiarze mamy 2 nici DNA, jak każdy naukowiec może potwierdzić, kiedy analizuje DNA.

Rob –  Rozmawialiśmy o tym wcześniej, ale ludzie mieli sporo pytań w ostatnim miesiącu odnośnie sprecyzowania, ponieważ ta osoba, dość sławna mówiła o archontach kontrolujących proces reinkarnacji.  Że jesteśmy podstępnie zmuszani do reinkarnacji.  Czy mamy wybór by zejść na Ziemię i reinkarnować, czy musimy powracać zanim osiągniemy pewną częstotliwość, albo czy jesteśmy dosłownie złapani w koło reinkarnacji, z którego nie możemy wyjść, jedynie poza Wzniesieniem?

KOBRA –  Początkowo, plus nasz indywidualny wybór, aby tu wejść.  Wrzeczywistości, wkroczenie w tę część galaktyki było uważane za niebezpieczne, więc my świadomie podjęliśmy ryzyko wkroczenia w ten obszar, by asystować w procesie wyzwolenia tego obszaru i sektora włączając planetę Ziemię i po tym jak wkroczyliśmy w ten obszar otrzymaliśmy implanty.  I od tego czasu zostaliśmy uwięzieni w tym kole reinkarnacji.  Więc nie mogłeś tak naprawdę zmienić swojego zdania i uciec z tego obszaru.  To nie było możliwe.  Bardzo rzadko komukolwiekudało się opuścić ziemską kwarantannę.  Więc nie ma znaczenia, co ktoś chce powiedzieć.  Jeśli ludzie twierdzą przeciwnie, muszą podać dowód wspierający ich stwierdzenia.

Rob –   Różne grupy są bardzo ciche i ten finansowy reset wydaje się być ich wyjściem na scenę publiczną.  Czy możesz powiedzieć o innych grupach, ogólnych planach, o których wiesz?  Nie musisz wymieniać nazw lub krajów, ale inne sieci Agarthiańskie w różnych częściach pracują z populacją na powierzchni dla prawdy i sprawiedliwości.

KOBRA – Agarthiańska sieć nie pracuje bezpośrednio z populacją na powierzchni. Mają słaby kontakt z populacją na powierzchni Ziemi i znam kilku z nich, ale nie wyjawię obecnie ich planów., Pracują oni na swój sposób.  Niektórzy ludzie z pośrednim kontaktem są widzialni na powierzchni, gdy udostępniają informację w ten czy inny sposób.  Ale ci, którzy mają z nimi bardziej bezpośredni kontakt nie pracują publicznie.  Pracują pośrednio przez innych.  Kierują  pewnymi projektami nie bezpośrednio, ale nie są częścią informacyjnej sieci na powierzchni.

Rob – Ktoś chce wiedzieć, czy Smoki są prawdziwe, kiedy były na Ziemi i co się z nimi stało?

KOBRA – Smoki jako istoty były prawdziwe.  Żyły tutaj przez wiele milionów lat, jako część zwierzęcej ewolucji.  Część z nich ewoluowała poza zwierzęcą ewolucję i wiele z nich było częścią drakońskiego pierwowzoru.  I oczywiście mamy pozytywny drakoński pierwowzór i negatywny drakoński pierwowzór.  Wygląda na to, że oba były obecne na tej planecie.  Jest to nieco skomplikowany obraz.

Rob – Czy mogą one zionąć ogniem?

KOBRA – Nie zionąć ogniem, ale powiedziałbym silnym, niefizycznym ogniem, eterycznym ogniem.  Tak, ująłbym to w ten sposób.

Rob – Ktoś pytał o Krisznę, indyjskiego boga.  Czy powróci na Ziemię, kiedy nastąpi Wydarzenie? Gdzie jest on teraz?

KOBRA – Kriszna jest tym samym bytem znanym na Zachodzie jako Chrystus.  Oczywiście ta istota powróci.  Ta istota powróci wraz z innymi wzniesionymi mistrzami po Pierwszym Kontakcie.

Rob –  Jeśli po Wydarzeniu daleko zaawansowane technologie zostaną udostępnione publicznie, ludzie zastanawiają się, czy obecnie jest znaczącym by studiować nowoczesną naukę? Czy nie byłoby to przeszkodą w zdobywaniu nowych naukowych systemów zrozumienia po Wydarzeniu?

KOBRA –  Nie.  Wiedza nie jest przeszkodą.  Jeśli zyskujesz lepszą wiedzę, po prostu zastępujesz tę starą.  Więc tak, możesz oczywiście studiować tę naukę.

Rob – Czy mógłbyś pomówić o podstawowych prawach nauki, fizyki, chemii lub biologii gdzie pewne nowe informacje zostaną wprowadzone?

KOBRA –  W fizyce oczywiście drugie prawo termodynamiki jest wadliwe, ponieważ mówi o zamkniętych systemach.  W naturze, względnie nie posiadamy zamkniętych systemów.  Na poziomie kwantowym istnieje komunikacja, kwantowy telefon.  Nigdy nie możesz odizolować cząsteczki od jej środowiska.  Planeta komunikuje się na poziomie kwantowym z resztą Wszechświata.  Nie posiadamy zamkniętego systemu, więc drugie prawo termodynamiki jest wadliwe.  Mamy dwie podstawowe teorie współczesnej fizyki.  Mamy teorię względności i mamy mechanikę kwantową i nie współgrają one ze sobą, ponieważ istnieje wiele brakujących części, i ponieważ fizyka nie akceptuje rzeczywistości eteru.  Nie akceptuje rzeczywistości wyższych wymiarów i nadal nie może wyjaśnić grawitacji, więc mamy wiele rzeczy, które są tutaj niekompletne lub celowo zniekształcone przez kabała.  Chemia jest całkiem OK.  Nie mam żadnych głównych rzeczy do powiedzenia o chemii, ale w przypadku biologii sprawa jest inna. Oczywiście mamy teorię ewolucji Darwina, która jest błędna, następnie mamy genetykę, która jest, powiedziałbym w 60% błędna, ponieważ nie uwzględnia wyższych wymiarów.  Eteryczne plany, rzeczywiście są matrycą dla transmisji genetycznej informacji.  Biologia – i tutaj jeśli pójdziesz w kierunku medycyny jest bardzo separatystyczna.  Nie uwzględnia perspektywy całego systemu, więc mamy wiele rzeczy, które muszą być skorygowane i wiele podejść, które muszą być ulepszone.

Rob –  Jaka jest prawdziwa i okultystyczna historia globalnych, zabezpieczonych kont i  specyficznych ich zaczątków oraz ich przyszłych celów?

KOBRA – Możemy powrócić daleko w przeszłość historii, gdzie istniało wiele dynastii, wiele królewskich dynastii w różnych częściach świata, które gromadziły dobra w pozytywny sposób i w niezbyt pozytywny sposób.  I część z tych królewskich dynastii była połączona z siłami Światła, a część z nich była połączona ze złymi osobnikami.  Przez proces kulturalnej wymiany i handlu, te dynastie poznały się bardzo dobrze i powoli budowały planetarną sieć.  Powiedziałbym początek tego sięga do 18-tego wieku, ale została ona ukończona w 20-tym wieku, kiedy zadecydowali o zawieraniu małżeństw pomiędzy osobami z różnych królewskich dynastii na całej planecie. Chcieli stworzyć globalny system finansów. Część z nich z programem dla sprawiedliwej i uczciwej dystrybucji dóbr i część z nich z programem kontroli dóbr i kontroli planety, i źli ludzie opanowali tę sytuację, jak to widzimy w obecnym systemie finansowym.  Podstawowym pomysłem było stworzenie globalnego systemu finansowego.   Globalny system finansowy może być dobrą rzeczą, jeśli jest w rękach sił Światła i może być bardzo złą rzeczą jeśli nie jest w rękach sił Światła, jak możecie to dostrzegać w swoim codziennym doświadczeniu.  I przez proces krzyżowania się przez małżeństwa, stworzyli kogoś, kto jest zwany M1.

M1 jest osobą, która posiada swój genetyczny makijaż, geny ze wszystkich linii krwi rodów królewskich z całej planety.  Pierwszy M1 został urodzony w latach 20-tych i w przedziale powiedzmy 1920 i 1940, te 20 lat było okresem, który określił co działo się w okultystycznym systemie finansowym.  To było po stworzeniu Rezerwy Federalnej jaką znacie, ale to co działo się za sceną to było tworzenie globalnej finansowej struktury.  Bank Rozrachunków Międzynarodowych jest jednym przykładem tego, gdzie istniały układy poza sceną pomiędzy Smokami, pomiędzy zachodnimi liniami krwi reptyliańskiej i innymi rasami.  W rzeczywistości, to co miało miejsce, to linie krwireptyliańskiej i kabalistycznej przejęły kontrolę nad instytutem M1.

M1 jest jak prezydent – osoba jak prezydent USA, która nie ma żadnej właściwej władzy, ale jest publiczną osobą, która reprezentuje ideę.  Więc M1 nie kontroluje w rzeczywistości zabezpieczonych kont.  M1 jest po prostu symboliczną figurą, „najwyższym kapeluszem” kontrolowanym przez inne siły.  Instytut M1 będzie rozwiązany w czasie finansowego resetu.  Zabezpieczone konta nie będą dłużej pod kontrolą żadnej światowej dynastii, żadnej frakcji.  Nie będą w rękach Smoków.  Nie będą w rękach żadnej grupy na planecie.  Zostaną one udostępnione ludzkości i jedynym sposobem w jaki to może nastąpić to pod przewodnictwem pozytywnych sił, które nie są zaangażowane w żaden system na powierzchni planety.  To znaczy Ruch Oporu, to znaczy pozytywne pozaziemskie rasy i można wspomnieć wiele innych.  Ale tylko ludzie lub istoty, które są jedynie w kompletnej zgodzie z własnym wyższym duchowym JAM JEST mogą wziąć sprawę w swoje ręce i przewodzić procesowi i dbać o zabezpieczone konta bankowe.

Rob –  Słyszałem to od Ambasadora (rzecznik chińskiego Czerwonego Smoka – kr), potwierdził co mi mówiłeś, więc jest to naprawdę oświecające dla mnie i jestem pewien, że dla wielu ludzi słuchających tego wywiadu i wywiadu z Ambasadorem, który miałem wcześniej.  On wspomniał, że istnieją też inne konta.  Powiedział, że konto słynnego St Germaina należało do dynastii, która była powiązana z dobrami i złotem Marco Polo i powiedział, że jest ono w Austriacko/Węgierskiej twierdzy.  Czy mógłbyś potwierdzić powyższe?

KOBRA – Tak, rzeczywiście hrabia St Germain miał konto bankowe w tamtym czasie, nie było ono w Austriacko/Węgierskim, było ono w Austriacko/Habsburskim imperium.  Było w tamtym regionie i tak, część z tego złota pochodziło od Marco Polo i od innych, powiedziałbym, szlacheckich rodzin z Florencji i innych miast w Północnych Włoszech.  Jak wiesz, hrabia St Germain został wygnany wiele razy i odwiedzał różne miejsca we Włoszech wielokrotnie.  Był nauczany przez rodzinę Medici.  Istniały głębokie powiązania pomiędzy szlacheckimi rodzinami we Włoszech i hrabią St Germain.  Otrzymał on od nich część dóbr, by umieścić je na koncie bankowym.  Konto bankowe było w regionie Austriacko/Habsburskim imperium.

Rob –   Więc rodzina Medici była rodziną białej szlachty (tak).  Tutaj jest następne pytanie, czy znasz prawdziwy powód dlaczego wszyscy strażnicy globalnych zabezpieczonych kont i osobę z którą się spotkałem, która utrzymuje konta Santa Romano (3375 kont).  On, można powiedzieć, ukrywa się.  On chce by te fundusze zostały udostępnione dla ludzkości i jest on bardzo skromnym człowiekiem.  Spotkałem go osobiście i żyje on w pewnego rodzaju ukrytej egzystencji, nie wychodząc na światło dzienne za często.  Dawid zapytał, czy znasz prawdziwy powód dlaczego wszyscy ci strażnicy globalnych, zabezpieczonych kont z różnych nacji, którzy rozprzestrzenili się po świecie, są proszeni przez rodzinę Czerwonego Smoka (co Ambasador mówił dzisiaj), aby oddali swoje kapitały Chinom, zwłaszcza że większość złota nie zaczęło się w Chinach, ale głównie w Północno-wschodniej Azji.

KOBRA – Istnieją prawdziwi strażnicy i tak zwani strażnicy pozerzy.  Wiele ludzi utrzymuje, że są strażnikami.  Część z nich naprawdę jest, a część nie jest.  Nie posiadają dóbr.  Posiadają pewne kody, pewne białe księgi, czerwone księgi, niebieskie księgi i czarne księgi z pewnymi kodami dostępu do kont.  To nie znaczy, że pieniądze lub złoto na tych kontach są, ponieważ kabał ukradł jego większą cześć.  Odnośnie złota, złoto nie jest tam gdzie ludzie go szukają.  Złoto zostało przemieszczone. I inną sprawą jest to, że nie powróci ono do Chin.

Rob –  Część z tych strażników globalnych zabezpieczonych kont ma czyste intencje i chce pomóc światu.  Śledzą twój blog i słuchają twoich wywiadów.  Aktualnie system finansowy blokuje ich nie pozwalając na udostępnienie tych funduszy dla ludzkości.  Czy masz jakąś radę dla nich w obecnej chwili, co mogą zrobić z tym kapitałem?   Wspomniałeś, że nie jest to w rzeczywistości kapitał, ale kody.  Czy masz jakąś radę dla tych ludzi z globalnymi, zabezpieczonymi kontami, którzy naprawdę mają dobre zamiary i chcą je udostępnić?

KOBRA – Oni muszą się wspólnie porozumieć, ponieważ są celowo podzieleni.  Kabał odizolował część kluczowych ludzi w różnych miejscach, by nie łączyli się razem i część tej izolacji jest fizyczna i część tej izolacji jest psychologiczna.  To jest  jedno.   Po drugie, oni muszą przepracować swoje wewnętrzne przeszkody.  Muszą pracować nad swoimi wewnętrznymi przyczynami, dlaczego nie zostało to jeszcze ukończone.  I wtedy jest to jak mandala.  Rzeczy klikają, kiedy są gotowe.  Kiedy osiągną stan wewnętrznej gotowości, zewnętrzny stan zostanie zamanifestowany. Spotkałem część tych ludzi i sprawdziłem ich pochodzenie mogę powiedzieć, że jest tam wiele dobrych ludzi, ale muszą oni kontynuować dopóty, dopóki nie dotrą do pewnego poziomu, gdzie będą czystymi transmiterami Światła w taki  sposób, gdy mogą być częścią tej mandali i wtedy kiedy wszystko to spaja się razem w perfekcji, jest to jak kod, który zostanie odblokowany i to się otworzy.  Więc każdy z tych strażników ma część tego kodu, jedną część odpowiedzi i kiedy to wszystko zbierze się razem nastąpi Przełom.  I każdy z tych strażników jest potencjalną osobą, która może stworzyć ten Przełom. Jest to tak jakby kabał postawił wiele osłon wokół tych kont. Wiele sposobów, żeby zapobiec dostaniu się do tych kont przez siły Światła.  Kiedy właściwa kombinacja czynników i okoliczności się wydarzy, to wtedy będzie Przełom. Potrzebujemy jedynie jednego przełomu. Jedno małe zwycięstwo w tym obszarze i wtedy powstanie reakcja łańcuchowa, która będzie nie do zatrzymania.

Rob –  Dlaczego baskijskie, fińskie i węgierskie języki są niepowiązane z innymi językami europejskimi i ze sobą nawzajem?

KOBRA –  Podstawowo język baskijski pochodzi ze staro-europejskiej cywilizacji, która żyła w Europie przed pierwszą inwazją archontów.  Pierwsza inwazja archontów nadeszła z obszaru Kazariańskiego około 5.000-6.000 lat temu i większość europejskich języków pochodzi z tej inwazji.  Również języki fiński i węgierski nie są powiązane z tymi od europejskich najeźdźców.  To dlatego różnią się one od wszystkich innych języków.

Rob –  Ktoś ma przyjaciela, który ma pewną zwyrodnieniową chorobę, i  który stracił swoją pamięć. Czy będzie w stanie ją odzyskać? Czy to stanie się po Wydarzeniu?

KOBRA – Tak.

Rob –  Staramy się wyzwolić ludzki gatunek od kabała, zachodniej wersji NWO.  Teraz przymierze BRICS pojawia się do ustanowienia kolejnego NWO, wschodniej wersji.  Ktoś chce wiedzieć, jak rozpoznamy starego szefa od nowego szefa.

KOBRA –  Nie będzie nowego szefa. Ta nowa infrastruktura, która jest tworzona nie istnieje, by promować Chiny lub Rosję lub wschodnie kraje, ale po to aby służyć jako wehikuł do pokonania kabała i jest to spora różnica.   I poznasz tę różnicę jedynie kiedy jej doświadczysz.  Nie wcześniej.

Rob –  Czy możesz pomówić o sekretarzu stanu USA, Johnie Kerrym.   Widziałem jego zdjęcie.  Wygląda dobrze, zdjęcie z jego ramieniem w temblaku.  Rzekomo złamał swoje ramię w wypadku samochodowym.  Czy była to próba morderstwa?  Czy byli to dobrzy goście, czy źli goście?  Czy możesz pomówić o tym co stało się z senatorem Kerrym?

KOBRA – Była to próba morderstwa, tak.  Była dokonana przez negatywnychosobników, ponieważ Kerry chciał zerwać z kabałem.

Rob –  Naprawdę?  Wow, ponieważ był on naprawdę ich dobrym współpracownikiem we wszystkich ich sprawach.  Więc zadam następne pytanie. Co on stara się zrobić obecnie?  Czy mu zagrożono?

KOBRA – Będzie teraz utrzymywał niski profil, ponieważ otrzymał ostrzeżenie od kabała, by nic nie robić. Po prostu będzie utrzymywał niski profil.

Rob –  Duda wygrywa wybory.  Czy oznacza to pozytywne zmiany?  Jak będzie wyglądać sytuacja dla Polaków w przyszłości?

KOBRA – Istnieją spore wpływy Jezuitów w Polsce i te wybory są potencjalnym czynnikiem na  początek zmian.  Ale sytuacja w następnych kilku miesiącach ujawni, jak bardzo osłabł prawdziwy wpływ Jezuitów.

Rob –  Papież ostatnio odbył spotkanie z Putinem. Jaki był tego cel?

KOBRA –  Są pewne rzeczy dziejące się poza sceną.  W tym spotkaniu chodziło o to, że Jezuici otrzymali pewne ostrzeżenia od przymierza BRICS.

Rob –  To świetne wiadomości dla nas.  Czy przymierze BRICS jest już blisko?  Rosja i dobrzy ludzie w Chinach są blisko powiązani z przymierzem BRICS – prawda?

KOBRA – Tak, absolutnie racja.

Rob –  Czy możemy zapytać czy Ruch Oporu skontaktuje się z Grupami Wsparcia Wydarzenia (ESG) możliwie przez witrynę zespołu prepareforchange.net.  Czy to będzie miało miejsce w czasie Wydarzenia, przed lub możliwie po?

KOBRA –   Ruch Oporu skontaktuje się z pewnymi jednostkami, które są częścią pewnych wydarzeń dla grup nie przez PFC, ale najprawdopodobniej bezpośrednio przez email lub telefon. Stanie się to dla pewnych ludzi w początkowych fazach Wydarzenia.  Dla innych ludzi parę godzin po Wydarzeniu i dla pozostałych parę dni po Wydarzeniu.  Będą podane pewne instrukcje, jeśli zechcą podążać za nimi, otrzymają wtedy ich więcej.

Rob –  Co się wydarzy po tym, jak ostanie pozostałe stacje implantów Chimery zostaną usunięte z naszego Systemu Słonecznego.  Czy eteryczna sieć implantów będzie wciąż aktywna, ale żadne implanty nie będą już obecne i czy będzie to jednoczesne z Wydarzeniem?

KOBRA –  Mamy również stacje implantów na planecie i nawet pod powierzchnią planety, tak więc System Słoneczny nie jest jedyną lokalizacją.  Podstawowo główne stacje implantów nie są na płaszczyźnie fizycznej lecz na plazmowej, więc kiedy System Słoneczny zostanie wyzwolony nie będzie to jeszcze koniec historii.

Rob – Zgaduję, że zmierza to do medytacji Wyzwolenia Kolonii, która pojawiła się kilka wpisów temu na twoim blogu. Czy wszystkie cele zostały osiągnięte podczas misji wyzwolenia tych kolonii?

KOBRA – Większość z nich tak, ale nie wszystkie.  Powiedziałbym, że operacja była w 80% udana.

Rob –  Ktoś mówił o Alexie Jonesie i myślę, że to również było o Benjaminie Fulfordzie.  Oni mówią, że coś wielkiego się niedługo wydarzy.  Ci goście są nieco tak jak ja i Dawid Wilcock – jesteśmy inni.  Jesteśmy reporterami i otrzymujemy pewne odczucia tych spraw, że się zbliżają. Czy możesz pomówić o jakichś konkretnych, pozytywnych planach sił Światła w bliskiej przyszłości?  Niektore osoby mówiły o wrześniu.  Mam pewien kontakt, który powiedzial mi, że wrzesień pokaże nam pewne zmiany i mówił on ogólnie.

KOBRA – Nie podam żadnych detali, ponieważ rzeczy się dzieją i są bardzo nieprzewidywalne. Im bliżej zbliżamy się do ostatecznego momentu Przełomu, tym bardziej rzeczy stają się nieprzewidywalne.  Jest więcej chaosu, jest więcej zmienności w każdej sytuacji, więc nie jest możliwe obecnie dokonywanie jakichkolwiek przewidywań.  A ramy czasowe września są interesującym czasem.  To wszystko co mogę powiedzieć, ale nie udzielę żadnych szczegółów, co stanie się we wrześniu.

Rob –   Miałem ostatnio wywiad z Alex’em Collier’em i rozmawialiśmy o liniach czasowych i wielu różnych tematach.  Wspomniał Wielki Zderzacz Hadronów w laboratorium CERN.  Według jego informacji oni mają zamiar użyć Zderzacz, by połączyć różne linie czasowe w jedną, negatywną linię czasową NWO.  On nie wyczuwał, by było to możliwe.  Czy możesz zgodzić się z tym co Alex powiedział?

KOBRA –  Nie ujmę tego w ten sposób.  Powiem, że starają się otworzyć negatywne portale, plazmowe portale.  Chcą stworzyć więcej dziwadełek, chcą stworzyć więcej anomalii.  Chcą zachować swoje anomalie.  To dlatego używają tego akceleratora. Ten akcelerator jest o wiele mniej groźny niż ten na Long Island, kolo Nowego Jorku, więc jest zbyt wiele uwagi na CERNie i za mało uwagi nad tym co dzieje się na Long Island, ponieważ tam akcelerator wyprodukował stabilne dziwadełko ostatniego roku. I te dziwadełka zostały wprowadzone do środka ziemi, gdzie są ładowane.  Naszczęście siły Światła mogą zrobić z tym wiele rzeczy, ale wciąż byłoby dobrze by pracownicy Światła i wojownicy Światła skupili więcej uwagi i zaczęli medytacjami uzdrawiać sytuację na Long Island.  To bardzo by pomogło.

Rob –  Mamy 2-3 minuty. Czy chciałbyś dodać coś ważnego; pytanie, które nie zostało zadane, coś co uważasz, że ludzie powinni wiedzieć?

KOBRA –  Powtórzę ponownie.  Nie atakujcie siebie nawzajem.  Skupcie się na Świetle. Utrzymujcie Światło.  Utrzymujcie skupienie.  Naciskajcie, ponieważ musimy dokonać ostatecznego Przełomu.

Rob –  Kobra, dziękuję ci bardzo i Zwycięstwo dla Światła, Bracie.

Streszczenie transkryptu przetłumaczył black butterflies, redakcja i edycja Krystal

http://thepromiserevealed.com/2015-june-24-q-a-with-cobra/

źródło: https://krystal28.wordpress.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s