Wywiad Untwine z Kobrą – 7 czerwca 2015

Szambala – Król Świata – Bafomet – Kali – Czas liniowy i spiralny – Statki nad miastem Feniks, Arizona* – Fioletowy Płomień AA Zadkiela – Kielich z mołdawitu – Libijski tektyt – Kamień Cintamani – Proces upadku archaniołów – Wiry Bogini i Boga na Ziemi – Rola układu Syriusza –  Grupa katarska – Posągi na Wyspie Wielkanocnej – Corey Good – Kręgi zbożowe w Anglii – Sfinks – Dou Mu i więcej

.

Untwine:  Czy możesz wyjaśnić do czego odnosi się nazwa Szambala?

Kobra:  Szambala jest nazwą podziemnego królestwa Światła, gdzie siły Światła zakotwiczały i uziemiały Światło przez ostatnie 25.000 lat, odkąd zostali przepędzeni z powierzchni Ziemi, gdy Ziemia została objęta kwarantanną 25.000 lat temu.

U:  Ok.  Czy może się to również odnosić do miast na eterycznym i astralnym poziomie, nad powierzchnią?

K:  Oczywiście wszystkie podziemne miasta Światła mają swoje eteryczne i astralne odpowiedniki, i niektóre z tych miast mieszczą się ponad powierzchnią Ziemi wysoko w stratosferze.

U:  Czy możesz powiedzieć o opowieściach odnośnie Króla Świata?  Do czego one się odnoszą?
K:  Król Świata to starożytna, mądra istota Światła, która była strażnikiem ewolucji tej planety przez miliony lat i ona jest w zasadzie wzniesioną istotą, która jest poza iluzją przestrzeni i czasu.  Wyszedł on  poza wymiar czasu i przestrzeni i jest w zasadzie istotą oświeconą.

U:  Ok.  Czyli on nadal jest obecny na planecie w tej chwili?

K:  Nie jest obecny na planecie w tej chwili, ale jego uwaga jest obecnie skierowana na planetę.

U:  Czy możesz opowiedzieć o centrum energetycznym umiejscowionym w dolnej części pleców, gdzie tworzą się nasze komórki macierzyste? Do czego się on odnosi?

K: To centrum energetyczne jest właściwie kluczem do tajemnicy DNA.   Chciałbym powiedzieć też, że za dużo uwagi jest poświęcane samemu DNA.  Co jest ważniejsze to schemat o wyższym wymiarze, zwłaszcza w ciele eterycznym, który objawia się potem jako fizyczne DNA i to centrum energetyczne reguluje przepływ energii uwzględniając to.

U:  Mówiłeś wcześniej, że Droga Mleczna i galaktyka Andromedy mają przeciwne polaryzacje, i że Centralne Słońce Drogi Mlecznej jest gigantyczną Boginią.  Czy to znaczy, że Centralne Słońce Andromedy jest gigantycznym Bogiem?

K:  Nie upraszczałbym tego w ten sposób.  Przeciwne polaryzacje na tych wymiarach nie są linearne jak mężczyzna i kobieta.  Są raczej jak magnetyczne polaryzacje +  i  –

U:  Czyli nie ma to nic wspólnego z męską i żeńską energią?

K:  Na tym poziomie męskie i żeńskie energie są trudne do opisania ludzkimi słowami, ale najbliższe byłoby określenie różnych polaryzacji + i – jak magnetyczne i elektryczne pola, ale nawet to jest bardzo bardzo toporną interpretacją tego co się tak naprawdę dzieje na tamtych poziomach tworzenia.  Powiedziałbym, że opis tego, co dzieje się na tych płaszczyznach nie jest łatwy ludzkimi słowami, ale najlepsze możliwe przybliżenie byłoby inne polaryzacje + i – tak, jak pola magnetyczne i elektryczne, ale nawet to jest tylko przybliżona interpretacja tego, corzeczywiście dzieje się na tych poziomach stworzenia.

U:  Czy podobne anomalie które obecnie mamy z ciemnością zdarzały się w poprzednich wersjach wszechświata?

K:  Tak, były różne wersje tej anomalii, ale nie manifestowały się w całości przed tym kosmicznym cyklem.

U:  Czyli teraz, gdy manifestują się w pełni, będą kompletnie rozwiązane?

K:  Teraz będą kompletnie rozwiązane gdy się w pełni manifestują, tak.

U:  Czy planety są istotami które przeszły przez ścieżkę ewolucji tak jak zwierzęta, ludzie i wtedy wzniosły się i ewoluowały do bycia planetą?

K:  Niezupełnie.  Większość wysoko rozwiniętych istot nigdy nie przeszła przez ewolucję zwierząt. Najniższym punktem o który zahaczyli to doświadczenie człowieka.  Są tak naprawdę dwa strumienie ewolucji. Jeden idący prosto od materii wznoszenia się przez minerały, rośliny, zwierzęta i królestwo ludzkie i w górę do ducha.  I drugi strumień idący w dół do doświadczeń człowieka i z powrotem w górę.  Więc mamy dwa strumienia ewolucji wzajemnie się uzupełniające.

U:  Jaki jest kolejny stopień ewolucji po Wzniesieniu?

K:  Wzniesienie jest właściwie początkiem powrotu do domu, do Jedności i jest to ciągły proces, który kończy się połączeniem z Absolutem.

U:  Czy istnieją różne zwierzęco-głowe istoty we wszechświecie?

K:  Większość zwierzęco-głowych istot było rezultatem generycznych eksperymentów na okupowanych planetach.

U:  Ok. Nawet istoty o głowach lwa?

K:  Nie wszystkie, ale większość z nich.

U:  Czy istnieją jakieś humanoidalne istoty o cechach drzew lub innych roślin?

K:  Próbowano takich rzeczy na Atlantydzie, ale bez większych sukcesów.  Jest to rzadkie, a w wyzwolonym wszechświecie nie jest to popierane.

U:  Jakie jest oryginalne znaczenie Bafometa, istoty o głowie kozła?

K:  Jest to, powiedziałbym manipulacja bardzo starego archetypu przez kabała.  Są archetypy jednorożca, archetypy starożytnych bogów i bogiń, które zostały scalone w ten symbol przez kabalistycznych okultystów zwłaszcza przez ostatnie kilka stuleci.

U:  Kto stworzył ten symbol?

K:  To nie jest symbol, który został stworzony.  Jest to zlepek różnych starożytnych symboli i ten zlepek został wykonany przez kabała, aby zmylić energię stojącą za tymi symbolami.

U:  Czy ten symbol może być używany również dla Światła?

C:  Może, ale powiedziałbym że jest za dużo negatywnej energii z nim związanym.  Więc dobrze jest oczyścić tę energię.  Jest wiele innych symboli do użycia, które są bardziej neutralne, nienaładowane tak bardzo znaczeniami.

U:  Ok. Kim jest Kali?

C:  Kali jest starożytną Boginią, jest istotą Światła i jej celem jest transmutacja przeterminowanych form i uwolnienie przeterminowanych wzorców.

U:  Czy możesz pomówić o sytuacji wróżek pod kwarantanną na Ziemi?

K:  Zwłaszcza po inwazji archontów w 1996, wróżki i wszystkie inne istoty żywiołów po stronie Światła miały trudną sytuację ze względu na zatrucie eterycznej atmosfery związkami radioaktywnymi i niskimi częstotliwościami wysyłanymi przez urządzenia skalarne.  Nie był to dla nich dobry czas.  Było im bardzo trudno egzystować i szukały miejsc, które były najmniej zatrute w ten sposób. Dlatego było ciężko je znaleźć w zamieszkałych, miejskich obszarach.

U: Czy istniały jednorożce podczas kwarantanny Ziemi?

K:  Tak, ale były rzadkie.  Rzeczywiście istniały, ale nie było łatwo je spotkać.

U:  Zwykle na eterycznym i astralnym planie, tak?

K:  Tak zwykle na wyższych planach.

U:  Czy możesz wytłumaczyć różnicę między czasem liniowym i spiralnym?

K:  To jest podstawowo postrzeganie przepływania czasu.  Czas płynie w fizycznej rzeczywistości.  Jak my go postrzegamy, to kwestia poziomu naszej świadomości.  Czas liniowy to czas, który faktycznie odczuwamy poprzez filtr umysłu używając kalendarza.  Spiralny czas to czas, który jest w rzeczywistości połączony z naturalnymi cyklami i kiedy my jesteśmy połączeni z naturalnymi cyklami możemy widzieć i czuć i doświadczać te cykle zbiegające się w spiralę ewolucji.

U:  Czyli ciemne siły w ten sposób manipulują czasem, że wzmacniają czas liniowy, czy tak?

K:  Do pewnego stopnia tak, ale to nie jest głównym celem ich starań.

U:  Czy możesz wyjaśnić w jaki inny sposób oni manipulują czasem?

K:  Oni nie manipulowali czasem tak bardzo, jak się ludzie tego obawiają, ponieważ nie jest to łatwe.  Dużo się mówi o podróżowaniu w czasie i większość z tego nie jest oparta na faktach.  Jest bardzo, bardzo trudno otrzymać cokolwiek z przyszłości.  Ktokolwiek kto chce otrzymać coś z przyszłości musi posiadać odpowiedni stan świadomości.  Kabał nie był w stanie połączyć się z liniami czasowymi przyszłości, niezależnie od tego co ludzie próbują mówić.  Nie udało im się to.

U: Wspomniałeś kilka lat temu że pracowałeś nad projektem odnośnie linii czasowych.  Czy możesz ujawnić coś na ten temat?

K:  Nie powiem dużo w tej chwili.  Ale tak, istnieją projekty, w których pracujemy nad liniami czasowymi, uzdrawiając przeszłe linie czasowe i otwierając przyszłe linie czasowe, ale może jest jeszcze odrobinę za wcześnie aby opisywać to dokładniej.

U:  Czyli dla istot Światła podróż w czasie jest możliwa?

K:  Nie w tym sensie w jakim ludzie ją rozumieją.  Ponownie chciałbym powiedzieć, że ta sprawa została bardzo wyolbrzymiona i nie jest tak prosta jak ludzie myślą.

U:  Czy możesz powiedzieć o wydarzeniu świateł Feniksa?  Co tam się działo?

K:  To był jeden z wielu pokazów pozaziemskich statków.  Było wiele innych pokazów.  Powiedziałbym, że to były pęknięcia w Matrixie podczas, gdy siły Światła i obce cywilizacje miały możliwość ujawnić nieco swoją obecność.

U:  Czy życie powyżej płaszczyzny umysłu również jest oparte na formie i świętej geometrii?

K:  Życie powyżej płaszczyzny umysłu nie bazuje na świętej geometrii.  Opiera się na płynnych wzorcach miłości i Światła.

U:  Czy eteryczne, astralne i umysłowe ciała umierają tak jak ciała fizyczne?

K:  Tak oczywiście.

U:  Ok, to gdy umrzesz na tamtych płaszczyznach, twoja świadomość udaje się na jeszcze wyższe płaszczyzny?

K:  Tak. Jeżeli ewoluowałeś wystarczająco, twoja świadomość idzie na wyższą umysłową płaszczyznę.  Spędzasz tam trochę czasu i w większości przypadków inkarnujesz się znowu na tej planecie.

U:  Czy to prawda, że nasze formy myślowe lub emocje mogą się stać istotami samymi w sobie?

K:  Faktycznie istnieją elementalne istoty,  które budują, formują bloki naszych stanów emocjonalnych.  Więc jeżeli czujesz gniew, na przykład, to ten gniew posiada określoną częstotliwość wibracji, która jest stworzona przez te istoty elementalne, i które same w sobie są formą życia.

U:   Niebieski i czerwony kolor często jest używany do symbolizowania męskości i żeńskości. Połączenie ich obu daje kolor fioletowy. Fioletowy jest również kolorem czakry korony, gdzie się łączą męskie i żeńskie kundalini.  Czy dlatego fioletowy płomień jest tak potężny?

K:  To nie jest związane z Fioletowym Płomieniem.  Fioletowy Płomień jest kolorem transmutacji i używając go faktycznie wywołujemy obecność określonego archanioła.  Jego imię to Zadkiel i energia tego archanioła transmutuje wszystkie przestarzałe formy i transmutuje część głównej anomalii.

U:  Gdy napisałeś imię Isis w poście o portalu IS:IS napisałeś je z dwoma kropkami w środku.  Czy możesz wyjaśnić znaczenie tych dwóch kropek?

K:  Nie

U:  Czy możesz wyjaśnić jakie istoty Światła i jakie działania mają miejsce przy aresztowaniach archontów?

K:  To proces, który obejmuje wiele małych grup sił Światła.  Jeżeli mówisz o tych na powierzchni planety to są to głównie działania Ruchu Oporu.

U:  A co z płaszczyzną eteryczną?

K:  Na płaszczyźnie eterycznej są inne, powiedziałbym galaktyczne siły Światła, które przeprowadzają te operacje.  Powiedziałbym że nie ma wielu archontów, którzy pozostali.  Ci co zostali na planecie są zwykle zinfiltrowani pośród Jezuitów i innych organizacjach i większość z nich pozostanie na planecie aż do Wydarzenia.  Wtedy zostaną aresztowani podczas Wydarzenia.

U:  A Chimera? Kto aresztuje ich?

K:  Tak samo.  Fizyczni będą aresztowani i usunięci z planety przez Ruch Oporu.  Ci którzy są na eterycznej i plazmowej  płaszczyźnie są usuwani przez siły galaktyczne.

U:  Kto wyrzeźbił kielich z mołdawitu dla Zakonu Gwiazdy?

K:  Został wykonany przez Galaktyczną Konfederację zgodnie z instrukcjami centralnej cywilizacji miliony miliony lat temu.

U: Jakie jest przeznaczenie libijskiego tektytu?

C: Przeznaczeniem jego jest transmutacja ciemności Oriona od środka.  Zatem jest to bardzo potężny kamień uzdrawiający dla tych którzy mieli interakcję z energią Oriona w poprzednich inkarnacjach.  Potrafi transmutować i transformować te energie ze środka ich pól energetycznych.

U:  Jak został stworzony kamień Cintamani na Syriuszu?  I czy było jakieś specjalne wydarzenie, które spowodowało że ten kamień jest tutaj?

K:  Tak, rzeczywiście była planeta w systemie Siriusza.  Planeta o jasnoniebieskim świetle która eksplodowała, a części tej planety powędrowały we wszystkich kierunkach i mała ich część trafiła na planetę Ziemia.  To było miliony, miliony lat temu.  Zostały zebrane przez siły Światła obecne wtedy na Ziemi i zostały przechowane w sieci Agharthy, a część z tego była dana ludzkości. Głównie w obecnym czasie,  aby pomóc przy Wydarzeniu.

U:  Archaniołowie, którzy zanurkowali w przypadkowość i zostali odłączeni 8 milionów lat temu – kiedy zaczęli stawać się szaleni, jak to się zaczęło?  Jakie były ich pierwsze ruchy?

K:  To się stało bardzo szybko, ponieważ oni w rzeczywistości stworzyli urządzenia, które poddały ich bardzo silnym elektromagnetycznym polom, które zniekształciły kontinuum czasoprzestrzeni dookoła nich.  Jak się to stało, wywołało to wielką traumę w tych istotach i ta trauma była tak wielka, że stracili połączenie ze swoimi duszami.  To był bardzo szybki proces i mutacja była bardzo szybka.  Nikt nie był w stanie jej przewidzieć lub jej zapobiec.

U:  I od razu zaczęli atakować inne istoty, czy tak?

C:  Tak, dokładnie.

U:  Jakie było życie na początku kwarantanny?  Czy to było jak epoka kamienia?

K:  Olbrzymia większość powierzchni Ziemi była w fazie epoki kamienia. To było jak pomieszanie społeczeństw, epoki kamienia i wysoce zaawansowanych i odizolowanych wysp cywilizacji Atlantydy.  Nie było między nimi zbyt dużego kontaktu.

U:  Te wysoce zaawansowane cywilizacje, jak długo one trwały?

K:  Trwały kolejne 12 lub 13 tysięcy lat, aż do ostatecznego zatopienia Atlantydy.

U:  Czy znasz jakieś zdrowe metody, aby uwolnić niechciane negatywne emocje i myśli?

K:  Jest wiele technik, które można użyć.  Zwłaszcza w duchowych kręgach jest wiele technik, które pomagają ludziom w uwalnianiu zebranych napięć, emocjonalnych i umysłowych napięć. Kolejną rzeczą zdrową i korzystną jest element wody.  I natura sama w sobie może absorbować wiele tego wszystkiego.  Inny aspekt to zdrowa komunikacja, która czasami, ale nie zawsze rozwiązuje te emocje.  Wszystkie te emocje i myśli mają start w implantach.  I gdy implanty zaczną się rozpuszczać, będzie zdecydowanie łatwiej dezintegrować i transmutować te emocje i myśli.

U:  Czy bomba dziwadełko kiedykolwiek wybuchła gdziekolwiek we wszechświecie?

K:  W kontrolowany sposób, tak.  Wysadzona przez siły Światła.

U: Czyli zrobili to aby ją przestudiować?

K:  Zrobili to, aby rozbudować technologię, aby zaabsorbować ją i przetransmutować.  Było to w kontrolowanych warunkach laboratoryjnych.

U:  Widzę że jest dużo świętej geometrii używanej podczas festiwalu Płonącego Człowieka do budowania siedlisk.  Jakie są powody dla tego i dla rytuału końcowego, gdzie palą figurę człowieka?

C:  Płonący Człowiek to festiwal interesującej mieszaniny Światła i ciemności.  Są tam silne stronnictwa Światła i ciemności – w organizacji festiwalu oraz wśród uczestników.  Tak więc festiwal ma wielki potencjał do wykorzystania przez Światło przy odpowiednim podejściu.  Inny aspekt tego jest taki, że populacja na powierzchni nie jest do końca gotowa na coś takiego.

U:  Czy możesz powiedzieć, które są najważniejsze wiry Bogini na Ziemi?

K:  Najważniejszy wir Bogini jest sądzę w Syrii.  Potem na Krecie w Grecji.  W Egipcie, Irlandii, Ukrainie, na Karaibach.  Macie je w wielu wielu miejscach na Ziemi.  W Australii, na Tahiti.  Macie je wszędzie.

U:  A co z wirami Boga? Te główne?

K:  Główne wiry Boga, wiry męskie są w wielu przypadkach świętymi górami, jak Mount Shasta (Kalifornia), Mount Fuji, Mount Kilash.  Są też inne ważne wiry Boga jak Stonehenge, piramidy, niektóre w głównych miastach na świecie.

U:  Mówiłeś przedtem że prawie żadna dusza nie weszła do kwarantanny od jej początku.  Co zatem ze sprawą dzieci kryształowych i indygo?

K:  Bardzo, bardzo mało z tych opowieści jest prawdziwych.  Głównie jest to fikcja New Age.

U:  Co sprawiło że Syriusz stał się tak mocny, że był jedynym układem gwiezdnym w odległości 1000 lat gwiezdnych od Ziemi który nie miał inwazji w 1996?

K:  Układ Syriusza jest bardzo mocnym portalem dla Galaktycznego Centralnego Słońca i siły Światła zdecydowały, aby zebrać ich energię, aby chronić ten portal gwiezdny, aby złagodzić przepływ docierający do planety Ziemia.  Ponieważ układ Syriusza jest bardzo blisko Ziemi i posiada tak mocną obecność Galaktycznego Centralnego Słońca, był najmocniejszą możliwą ochroną dla Układu Słonecznego i dla Ziemi szczególnie od roku 1996.

U:  Czy negatywna energia na tej planecie jest powodem dlaczego urządzenia darmowej energii nie za bardzo działają?

K:  Wiele urządzeń darmowej energii działa bardzo dobrze, ale te które działają są kradzione lub sabotowane przez kabała.

U:  Ok czyli negatywna energia na tej planecie nie ma nic do tego?

K:  Nie.  Są bardzo proste zasady fizyki, które działają niezależnie od ilości pierwotnych anomalii.  I te urządzenia działają bardzo dobrze, ale oczywiście kabał tego nie lubi i przejmuje je, hamuje ich rozwój lub je niszczy.

U:  Jaka była rola ukrytej loży katarskiej, która przetrwała do dzisiaj? (Cathar lodges)

K:  Grupa katarska jest zewnętrznym przejawem wewnętrznego Bractwa Gwiazdy.  Jest wiele istot Światła, które inkarnowały w wielu grupach katarskich, aby podtrzymywać Światło przeciwko inwazjom jezuickim na tej planecie.

U:  Czy niektóre grupy ruchu oporu z 2-giej wojny światowej nadal istnieją?

K:  Większość tych grup została rozwiązana.  Niektóre pozostały w zmniejszonych formach i są w ukryciu.  Niektóre z nich połączyły się znowu w ostatnich latach i połaczyły z różnymi pozytywnymi grupami templariuszy i innymi grupami, które pracują nad wyzwoleniem planety.

U:  Czy dusza może się inkarnować w różnych ciałach jednocześnie przed Wzniesieniem?

K:  Możesz być tylko w jednym ciele na ten moment przed Wzniesieniem.  Oczywiście możesz opuścić ciało i wejść w inne i potem znowu to zmienić.  Jest to możliwe ale w danym momencie możesz być tylko w jednym ciele.

U:  Jaki jest plan sił Światła jeżeli część populacji zacznie używać przemocy po Wydarzeniu?

K:  Jeżeli to się zadzieje po Wydarzeniu, oczywiście Ruch Oporu razem z pozytywnym wojskiem i miejscowymi aparatami prawa będą w stanie uspokoić sytuację.  To nie będzie głównym problemem.

U:  Jaka jest historia posągów na Wyspie Wielkanocnej?

K:  Te posągi są pozostałością rasy gigantów, które zamieszkiwały wyspę tysiące lat temu.

U: Czy możesz wytłumaczyć co się dzieje na spotkaniach poza-planetarnych, w którym uczestniczy Corey Good?  [coraz bardziej popularny insider, który twierdzi, że ma spotkania z kosmitami ze sferycznych statków  — kr]

K:  Moje źródła nie mogą potwierdzić, że rzeczywiście bierze udział w spotkaniach.  Mogę potwierdzić, że brał udział w tajnym programie kosmicznym i że ma czasem bardzo dobry intel.

U:  Czemu kręgi zbożowe pojawiają się tylko w kilku państwach, głównie w Anglii?

K:  Bo tam są otwarte portale, aby mogły się pojawiać te kręgi.  W Anglii są mocne portale Plejadian i ich statki wchodzą przez te portale, tworzą kręgi i znikają.

U: Kto zbudował Sfinksa?

K:  Sfinks był zbudowany przez pozytywną egipską tajną szkołę około 16 tysięcy lat temu.

U:  Czy krytyczna masa byłaby niższa, gdyby wszyscy ludzie biorący udział w cotygodniowej medytacji zebrali się w jednym miejscu fizycznie?

K:  Miejsce nie ma znaczenia.  Co ma znaczenie, to żeby ludzie fizycznie medytowali.  Masa krytyczna została określona i do tej pory nie została osiągnięta.

U:  Czy Dou Mu jest wzniesiona?

K:  Dou Mu nie jest wzniesiona, ale pochodzi z wyzwolonego wszechświata więc jest wystarczająco oczyszczona.  Nie posiada osobistych blokad lub osobistych anomalii. Jest kompletnie połączona ze Źródłem.

U:  Dlaczego ona potrzebuje laserowej technologii, aby utrzymać jej szyszynkę otwartą?  Przez anomalie na tej planecie?

K:  Przez anomalie na tej planecie i z powodu wielkiej różnicy częstotliwości wibracji na powierzchni planety i miejsca skąd ona pochodzi. To jest tak jakbyś nurkował na dno oceanu. Potrzebowałbyś czegoś żeby przetrwać.

U:  Czy ona jest w stanie zdalnie obserwować wszystko na Ziemi?

K:  Jest w stanie obserwować wiele rzeczy, ale nie wszystko bo nawet dla niej niektóre rzeczy są tajne.  Ziemia jest bardzo dziwną planetą.  Wiele tajemnic.

Transkrypt przetłumaczył Bartosz, edycja Krystal

* https://www.youtube.com/watch?v=53sfgp033Jg

http://recreatingbalance1.blogspot.com/2015/06/cobra-interview-7th-june-2015.html

 

źródło : https://krystal28.wordpress.com/2015/06/16/13152/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s