Wywiad z Kobrą – 16 kwietnia 2015

Po zmianie czasu na letni, niedzielna medytacja jest teraz o godz. 21.00

******

Kobra odniósł się do wybaczania ciemnym w swoim wywiadzie, a tu myśli z komentarza Dajamantiego w tej kwestii:  „Ty jesteś twórcą swojego życia, a więc wybaczyć osobie, która wyrządziła Ci krzywdę, jest bardzo łatwo, ponieważ na poziomie twórczym, ta osoba tylko dopasowała się do Twoich wibracji „ofiary”. I to wszystko 🙂 Wybacz sobie, obejmij swoją istotę miłością, a poprzez połączenie wszystkiego w jedną całość, wybaczysz jednocześnie wszystkim tym, którzy wchodzą z Tobą w życiową interakcję.”

******

Jade Helm – Oszacowanie ryzyka – Statki sferyczne – Syriusz A – Nibiru- Cykle – Rezonans Schumanna – Komory uzdrawiające tachion – Brazylia i kraje BRICS – Operacja Dreamland – Głód w Irlandii – Plan redukcji populacji –  Klonowanie – Miłosierdzie i wybaczenie dla kabała – Polska – Transmigracja duszy do nowego ciała  – Implanty – Kamień Cintamanni –  Pamietanie swoich inkarnacji – Tunel światła – rola AIIB – Trzęsienia ziemi 

.

Rob –  Wydają się istnieć dowody, że masy obcych wojsk żyją normalnym życiem i zostaną zaktywowane jako śpiące komórki, by dołączyć do operacji NATO w pewnej wspólnej operacji zwanej „Jade Helm” (Jadeitowy Hełm).  O co chodzi z tą operacją?  Jest to obecnie bardzo ważne dla wielu ludzi.

KOBRA –  Pierwszą rzeczą, o której chciałbym tu wspomnieć, to fakt, że jest to obusieczne ostrze.  Na powierzchni może to wyglądać jako duża operacja dla kabała. Z drugiej strony, mogę powiedzieć, że te same wojska, ten sam ruch, może być zinterpretowany jako ruchy pozytywnego wojska.  Nie byłbym na to zbyt wrażliwym.  Nie przejmowałbym się zbytnio tą sytuacją, oraz jeśli byłaby nikła szansa, że coś takiego mogłoby się wydostać spod kontroli, Ruch Oporu mógłby rozpocząć Wydarzenie w razie konieczności.

Rob – Jeśli Ruch Oporu mógłby to powstrzymać, na przykład, dlaczego nie powstrzymają podobnych ruchów, jakie występują na Ukrainie?  Jest kolejną okropną tragedią to co się tam dzieje.  Dlaczego ten rodzaj wydarzeń nie spowoduje poważniejszej interwencji?

KOBRA –  Jest to ocena szacowanego ryzyka.  Mamy grupę Chimery z ich bombami dziwadełko po jednej stronie i okrucieństwa, które ci ludzie robią po drugiej stronie. Ruch Oporu zainterweniuje kiedy ryzyko będzie tego warte. Na przykład, jeśli mielibyśmy ogromny scenariusz taki, jak stan wojenny w USA, który dotyczyłby 250 milionów ludzi, mogłoby to być poważne ryzyko dla zaryzykowania kilku eksplozji bomb dziwadełek i wtedy Ruch Oporu by zainterweniował.  Nie będę podawał żadnych strategicznych detali jak te ryzyko jest przeliczane.  Powiem tylko, że Ruch Oporu i siły Światła wiedzą dokładnie jak zminimalizować cierpienie na tej planecie. Nigdy nie pozwolą na trwanie niepotrzebnego cierpienia.  Jeśli mogą mu zapobiec, zrobią to.  Nie będzie podejmowane niepotrzebne ryzyko, by zminimalizować pewną ilość cierpienia, jeśli potencjalnie istnieje ryzyko wystąpienia jeszcze większego cierpienia.

Kobra o statkach sferycznych –  Powiedziałbym, że jeśli są w stanie zablokować coś negatywnego, zrobią to.  Nie zgadzam się również z tym co Corey powiedzial, że istoty sfer chciałyby dać ludziom naukę, jako że jest to jedyny sposób, gdzie ludzkość mogłaby się nauczyć z trudnych lekcji.  Siły Światła nigdy nie wprowadzają tak zwanych ciężkich lekcji dla różnych kosmicznych gatunków by zwiększyć zrozumienie, ponieważ zrozumienie i świadomość nie rozwijają się w ten sposób. Jest to jeden ze starych programów archontów, więc nie mogę się z tym zgodzić.

Egzopolityczna sytuacja znacznie wpływa na geopolityczną sytuację, o wiele bardziej niż wyobrażają to sobie ludzie.  Dla przykładu, Bush i Kissingerowie i wszyscy ci, którzy są przy władzy, to jedynie dlatego że są elementy poza zakresem tej planety, które ich wspierają.

Jeśli rozumiesz co się dzieje w Układzie Słonecznym, zrozumiesz też kto jest za tymi wojnami, co się dzieje, co ma miejsce ze Wschodnim Przymierzem, ponieważ istnieją siły na tej planecie, które wspierają Putina.  Istnieją siły poza tą planetą, które wspierają Wschodnie Przymierze. Istnieją również inne siły, które pochodzą spoza tej planety, i które wspierają kabała.  Jeśli zrozumiemy te pozakulisowe mechaniki, będziemy mieć o wiele bardziej wyraźniejszą perspektywę, tego co dzieje się na powierzchni.

Rob –  Czy mógłbyś pomówić  nieco o Syriuszu A?  Syriusz A, jak to rozumiem, jest domem niebieskiej loży i misją 144.000 wzniesionych mistrzów ziemskich.  Czy jest to prawdą?

KOBRA –  Jest to całkowicie prawdziwe.  Syriusz A jest Latarnią Świetlną dla tej lokalnej grupy gwiazd, w tym lokalnym sektorze galaktyki.  Syriusz A utrzymywał Światło, kiedy nastąpiła inwazja archontów i wypełniła ten kwadrant galaktyki trylionami mrocznych istot.  Dzięki Syriuszowi A jesteśmy ciągle żywi i jesteśmy tutaj.  Dzięki Syriuszowi A i jego Świetle, mówię teraz do ciebie.

Rob –  Kolejne pytanie jest odnośnie gigantycznych sferycznych statków.  Nie są one pomylone przez ludzi z tą ciągłą rozmową o Nibiru i tej ukrytej planecie lub gwieździe w naszym systemie słonecznym, prawda?

KOBRA –  Te sferyczne statki lub kosmiczne, sferyczne wrota albo portale, jakkolwiek je nazwiecie, nie mają absolutnie nic wspólnego z tak zwanym Nibiru lub jakimkolwiek innym bytem lub planetą lub obiektem, do którego odnoszą się ludzie. Nibiru jest kompletną i absolutną dezinformacją.

KOBRA o cyklach  –  Musisz zrozumieć, że historia nie powtarza się w cyklach. Powtarza się w spiralach.  To oznacza, że ewolucja przyspiesza i każdy cykl jest szybszy od poprzedniego.  Te cykle się zbiegają.  Punkt zbieżny tych cykli jest kompresją Przełomu.  Po prostu znaczy to, że zachodzi pewien proces oczyszczania, który ma miejsce w całej galaktyce, a który zbiega się na tej planecie.

Ponieważ ta planeta jest najbardziej pożądanym kawałkiem własności w tej galaktyce, to dlatego tak wiele różnych ras chciało zająć ją dla siebie.  Po drugie, jest ona punktem zbieżności dla transformacji galaktycznej ciemności.  Kiedy zbliżamy się do tego punktu zbieżności, rzeczy przyspieszają i wzmagają się.  To jest właśnie to, co dzieje się teraz.  W trakcie kompresji Przełomu Światło przedostaje się i zwycięża.  To jest czas, kiedy ciemność i te wszystkie różne rasy, z różnymi programami już nie mogą dłużej odgrywać swoich sztuczek, ponieważ zostają oczyszczani.  To jest jeden aspekt tej historii.

Innym aspektem jest to, że ludzie postrzegają sytuację z perspektywy ofiary.  „Oh, jestem czystym człowiekiem i inne rasy manipulują moim przeznaczeniem”, kiedy tak naprawdę każda osoba, każdy z nas, jest suwerenną istotą z pełną intencją Obecności Jam Jest.  I jeśli jesteś połączony z tym potencjałem i praktykujesz go, nie będziesz manipulowanym przez nikogo, przez żadnych drakońskich władców lub jakikolwiek inny byt.  Wszystkie te strachy mają na celu, powiedziałbym, odwiedzenie cię od skupienia uwagi na twoim własnym połączeniu z twoim wyższym Ja i twoją własną mocą manifestacji.

KOBRA –  Jest wiele dezinformacji pośród kręgów New Age o częstotliwości rezonansu Schumanna.  Rzeczywiście, istnieją mnogie częstotliwości rezonansu Schumanna.  Główna ma około 8 Hz.  To pozostało takie same. To się nie zmieniło.

Rob –  Czy byłoby możliwe dla członków Chimery poddanie się, jeśli uświadomią sobie, że gra dla nich jest skończona?

KOBRA –  Poddanie się zawsze jest opcją.  Ci, którzy się poddają mają łatwiejszą drogę.  Ale większość istot tego typu nawet nie rozważa opcji poddania się.  Ale poddanie się istniało w przeszłości, istnieje i będzie istnieć w przyszłości.

Rob –  Kiedy uzyskamy komory uzdrawiające tachion?  Czy będą one dostępne by natychmiastowo wyleczyć raka, Alzheimera i inne zagrażające życiu choroby?

KOBRA –  Mamy podstawowe wersje tych tachionowych komór leczniczych już teraz, na powierzchni.  Są one budowane.  Nie są one w stanie leczyć chorób bezpośrednio, ale uzdrawiają wewnętrzną przyczynę choroby i taka osoba przechodzi wewnętrzną transformację i to może pomóc wyleczyć chorobę.  Prawdziwie silne komory będą dostępne jedynie po Wydarzeniu.

Rob –  Jeśli ktoś jest ekstremalnie podłączony do swojej obecności Jam Jest, czy skalarne pole sieci plazmowej będzie mniej efektywne czy zatrzymane kompletnie?

KOBRA –  Będzie mniej efektywne.

Rob – Czy jest jeszcze cokolwiek, co mogłoby być przeszkodą, aby rozpocząć Wydarzenie?

KOBRA –  Kiedy oczyścimy bomby dziwadełko i toplet, te plazmowe, będzie wielki Przełom, i będzie on odczuwalny.  Kiedy to zrobimy będzie już bardzo blisko.

Rob –  Oczywiście, mogą się pojawić jeszcze inne przeszkody, które nie były wcześniej znane, ale to jest finalny proces, ten ostateczny.  Nie ma nic poza nim…

KOBRA – Mogą się pojawić lub się nie pojawią.  Mamy do czynienia z grupą Chimery w przybliżeniu przez ostatni rok i jest naprawdę spory postęp.

Rob –  Czy jest jeszcze kilku Reptylian tu w fizycznej formie?

KOBRA – Nie w ciałach Reptylian.  Inkarnowani w ludzkich ciałach – tak.

Rob –  Wielu ludzi pyta o Brazylię.  Brazylia jest częścią BRICS.  Wielu ludzi jest smutnych, że posiadają prezydenta płci żeńskiej.  Czy jest infiltracja w Brazylii?  Czy kabał wciąż posiada tam kontrolę?

KOBRA –  Ludzie muszą zrozumieć, że postęp sił Światła ze Wschodnim Przymierzem nie znaczy, że wszystkie te kraje po prostu zamienią się w raj.  Jest sporo wpływów kabała w Chinach, Brazylii, Indiach, we wszystkich tych krajach, w Rosji.  Ale jest silna obecność Światła, które przeniknęło do struktur rządowych w tych krajach.  Mają wiele naglących zadań.  Priorytetem jest stworzenie alternatywnego systemu finansowego.

Wiele innych aspektów struktur rządowych tych krajów będzie po prostu musiało poczekać, ponieważ nie są jeszcze na tyle silne, by poradzić sobie ze wszystkim naraz.  Jest wciąż sporo korupcji w Brazylii, wiele wpływu kabała.  Ale możesz zaobserwować pewne pozytywne trendy:  Zmniejszenie wpływu międzynarodowych korporacji, zmniejszenie wpływu wojska USA i zmniejszenie wpływu petrodolara. Możesz łatwo je zaobserwować w Brazylii, Chinach, Rosji i innych krajach BRICS.

Rob –  Czy Operacja Dreamland (Kraina Snów) jest planowana po Wydarzeniu?

KOBRA –  Operacja Dreamland wprost wybuchnie kreatywnością po Wydarzeniu. Będzie to nowy renesans.

Rob – Czy możesz udostępnić ludziom więcej informacji o Dreamland?  Sporo z nas o tym wie, ale wielu jeszcze nie wie?

KOBRA –  Powiedziałbym ci, abyś udał się na mój blog, wyszukał Operację Dreamland i przeczytał ten wpis.

Rob –  Czy głód w Irlandii został zaprojektowany z powodu przebudzenia Irlandczyków, czy był naturalnym zjawiskiem?

KOBRA –  Tak, oczywiście.  Był zaprojektowany dla wielu celów.  Pierwszym było stworzenie wielu tanich, niewolniczych prac.  Wielu z Irlandii przybyło do USA i pracowało w straszliwych warunkach przez ten głód.  Innym powodem było powstrzymanie energii Bogini, która była silna w Irlandii.  Taki był plan archontów – oraz powstrzymanie przebudzenia Irlandii jako nacji, ponieważ celem kabała było zjednoczenie ich ze Zjednoczonym Królestwem Anglii.

Rob – Możliwie, że Dr Frank [Stranges] powiedział, że będzie o wiele więcej wypadków samolotowych w przyszłości.  Wygląda na to, że mamy teraz jeden co kilka miesięcy.  Oczywiście wszyscy chcą wiedzieć, czy kabał był zamieszany w ten ostatni wypadek w górach?  Możesz nam podać powód?

KOBRA –  Tak, oczywiście.  Istniało wiele powodów.  Pierwszym było to, że byli pewni ludzie na pokładzie, których chcieli uciszyć.  Drugim powodem było utrzymanie strachu wśród populacji na powierzchni w celu utrzymania kontroli.

Rob –  Celem kabała jest zredukowanie ludzkiej populacji, a ponieważ kontrolują oni niefizyczny wymiar, czy nie byłoby bardziej wydajnym, jeśli pozwoliliby oni po prostu duszom tu inkarnować?

KOBRA – To jest tylko celem jednej z frakcji kabała, aby zredukować populację.  To jest frakcja Illuminati Rockefellera, Kissingera, Busha.  Inne frakcje nie przystają na ten plan.  To jest jeden z powodów, dlaczego ten plan zawodzi.  Nie będzie udany. Główna większość kabała chce utrzymywać ludzką populację, nie ją redukować, ponieważ w rzeczywistości lubią mieć wielu niewolników.

Rob –  Powiedziałeś, że Wydarzenie jest blisko. Jak blisko jest Wydarzenie?

KOBRA –  Wyjaśnię moją perspektywę.  Byłem aktywnie i bezpośrednio zaangażowany w operacje wyzwolenia planety przez 20 lat.  I dla mnie blisko nie oznacza jutra lub następnego tygodnia.  Jest to więc względne, co ktoś postrzega za bliskie.

Jesteśmy blisko Przełomu, ponieważ większość operacji, w które byłem zaangażowany przez wiele lat, została skutecznie zakończona.  Powiedziałbym, że większość projektów została ukończona.  Większość rzeczy, które miały zostać wykonane zakulisowo zostały wykonane.  To dlatego mówię, że Przełom jest bliski. Nie mówię, że będzie miał miejsce jutro.  Nie mówię, że wydarzy się 1 stycznia, 2016. To jest docelowa data Wschodniego Przymierza i ich planów.  Może być docelową datą Wydarzenia lub nie.

Rob –  Czy możesz powiedzieć o procesie klonowania?  Mamy istotę duchową, która zamieszkuje ciało.  Co staje się… jeśli powiedzmy oni utworzą 3 różne klony?  Czy te klony są zamrożone i czekają na wypadek, gdyby George Bush został zabity, a następnie ta dusza wprowadzona by była w sklonowane ciało, albo czy istnieją funkcjonujące mnogie ciała?  A jeśli tak, czy ta sama dusza działa w tych ciałach?

KOBRA – W rzeczywiści jedna dusza w znacznej większości przypadków.  Są pewne wyjątki, jednak bardzo rzadkie.  W znacznej większości dusza zamieszkuje jedno ciało.  Jeśli mamy George’a Busha, dla przykładu, jeśli byłby zabity, zostałby przejęty przez archontów na eterycznym planie.  Następnie zostałby przetransportowany do miejsca na Long Island na eterycznym planie i umieszczony w silnych magnetycznych polach, wprost do swojego sklonowanego ciała, które zostało dla niego wybrane.  Obudziłby się w tym miejscu i byłby przetransportowany do jego pierwotnej lokacji.

Rob –  Więc w tym czasie, kiedy widzisz istotę, która jest Georgem Bushem, czy jest możliwe dla klona by funkcjonował i nie miał w sobie duszy George’a Busha?  Jeśli tak, jak to działa, dla tego klona?

KOBRA – Istniały pewne, jak ludzie to nazywają klony-roboty, które były sklonowanymi robotami bez duszy.  Te istoty zostały usunięte z powierzchni planety długi czas temu.  To co teraz mamy poza klonami to sobowtóry.  Są istotami, które wyglądają podobnie do George’a Busha, na przykład, i mają zwyczaj pojawiać się w pewnych miejscach, które są, ze względów bezpieczeństwa, ryzykiem dla George’a Busha.

Rob –  Czy możesz pomówić o miłosierdziu i współczuciu wobec kabała i osób w to zaangażowanych?  Wiesz, jest tak wiele cierpienia w tym momencie i silne uczucie odwetu.

KOBRA –  Współczucie wobec kabała ma miejsce dopiero po jego powstrzymaniu.  Ludzie są gniewni i  gniewni dla słusznych powodów, ale ich gniew musi być skierowany na zatrzymywanie kabała.  Po tym jak kabał zostanie zatrzymany, po ich aresztowaniu, nie polecam, aby dawać upust frustracji na kabała, gdyż to niczego nie rozwiąże.  Po ich aresztowaniu będą mieli prawo do sprawiedliwego procesu sądowego.  Gdy ich zbrodnie zostaną ujawnione, ich przyszłość będzie decydowana.  Jeśli chcieliby naprawić swoje przeszłe działania, dostaną taką możliwość.  Jeśli nie są w stanie tego zrobić,  zostaną wysłani do Galaktycznego Centralnego Słońca i ich indywidualne dusze zostaną usunięte z tego wymiarowego wszechświata.  Przestaną istnieć.

Rob –  Ktoś wspomniał, że Polska jest w środku dużego stresu, ponieważ graniczy ze Wschodem i Zachodem.  Ludzie zastanawiają się, czy powinni wyemigrować z Polski. Czy istnieje możliwość tam na jakieś większe potyczki?

KOBRA –  Znowu jest to sianie strachu.  Eskalacja na dużą skalę między siłami NATO i Rosji jest bardzo mało prawdopodobna.

Rob –  Co to jest transseksualizm?  Jakie będą możliwości korekcji ciała po Wydarzeniu?  Co się stanie z niektórymi osobami, którzy zrobili zmianę seksu?

KOBRA –  Na pewnym etapie po Wydarzeniu, bliżej Pierwszego Kontaktu, ludzie będą w stanie doświadczyć transmigracji z aktualnego ciała do ciała o przeciwnej polaryzacji.  Więc jeśli ktoś jest mężczyzną i chciałby doświadczyć życia z perspektywy kobiety, będzie mógł być przeniesiony do kobiecego ciała w tym czasie.  Przez niektóre z tych doświadczeń, niektórzy ludzie oczyszczą swoje tożsamości seksualne i uzdrowią niektóre z ich traum z przeszłości.

Rob – A więc będzie możliwość dla ludzi, aby zmieniać ciała.  Czy będzie to możliwe też dla osób ze skrajnymi chorobami?  Czy jest karma, gdzie nie możesz po prostu opuścić swoje ciało i uzyskać nowe ze względu na swoje złe działania?

KOBRA –   Nie ma karmy jak jest opisane w paradygmacie archontów.  Jeśli ktoś będzie potrzebował nowe ciało, zostanie mu ono dostarczone w oparciu o priorytet.  Osoby z chorobami śmiertelnymi, z przewlekłym bólem, będą uzdrowione.  Jeśli ciało nie może być uzdrowione, osoby będą mogły przenieść się do innego ciała w pobliżu Pierwszego Kontaktu i po Pierwszym Kontakcie.  Jak w większości rozwiniętych ras, będzie można wybierać i zmieniać swoje ciała według własnego wewnętrznego przewodnictwa.

Rob –  Wspomniałeś jakiś czas temu, że po inwazji Kongo w 1996 roku, archonci spędzili okres od 1996 do 1999 r. na masowym programie implantów.  Czy to było przez Szaraków?  Czy to były implanty fizyczne?  Czy to były implanty nano?  Czy mógłbyś trochę o tym powiedzieć?

KOBRA –  Po pierwsze, były masowe wszczepienia przez plazmową, eteryczną technologię skalarną.  Po drugie, wiele implantów było dystrybuowane globalnie za pośrednictwem programów szczepień z biochipami.  Była też pewna ilość doświadczeń typu MILAB, gdzie osoby były zabrane do podziemnych baz i fizycznie zaimplantowane po sesjach programowania umysłu na podstawie traumy.

KOBRA  o kamieniu Cintamanni  –  tu są dwa aspekty tego kamienia.  Jeden z nich to kamień, który spadł z Syriusza.  Istnieje wiele fragmentów tego kamienia.  W dużej części historii ludzkości, ten kamień był w rękach sieci Agarthan.  Małe fragmenty zostały dane dla ludzkości lub dokładniej dla niektórych, najpotężniejszych istot, które pracowały dla sił Światła.  I bardzo niedawno siły Światła zaczęły masowo uwalniać ten kamień.  Napiszę na blogu o tym dość szybko.

Rob –  Czy jest możliwe, aby przeciętna ludzkość otrzymała kamienie Cintamanni?

KOBRA –  Tak, to się wydarzy.

Rob – Czy znasz inny sposób w jaki ludzie mogliby skontaktować się ze swoimi przeszłymi wcieleniami, inny niż Złoty Dysk Słońca w peruwiańskiej Świątyni Siedmiu Promieni?

KOBRA –  Najprostszy i najbardziej pewny sposób, aby pamiętać, przeszłe wcielenia to wzmocnienie połączenia z twoją duszą, a gdy nadejdzie właściwy moment, pamięć duszy wejdzie do twojego fizycznego mózgu i będziesz pamiętać.

Rob –  Wiele osób mówi o doświadczaniu śmierci i przejściu na drugą stronę.  Wiele osób niepokoi się członkami swojej rodziny, a szczególnie sobą.  Wspomniałeś, że eteryczna płaszczyzna nie jest obecnie najlepszym miejscem po przejściu.  Czy to archonci będą nimi manipulować?  Czy członek rodziny powie:  „Tak, chodź do światła.”  I idziesz do sieci reinkarnacji archontów.

KOBRA –  Właściwie po przejściu przez tunel do światła możesz spotkać swoich bliskich.  To nie jest sztuczka.  To prawdziwa sytuacja.  Są lżejsze obecności na eterycznych i wyższych płaszczyznach.  Jesteś jeszcze w środku cyklu inkarnacji.  Nie jesteś w stanie być w pełni wolnym i wyjść z Układu Słonecznego i przejść do Syriusza i Plejad.  Sytuacja nie jest tak zła jak była kiedyś.  Jeśli pozostawiasz inkarnację w zwykły sposób, jako stary człowiek, jesteś najprawdopodobniej w dość zrównoważonym stanie umysłu.  Ale jeśli popełnisz samobójstwo, jesteś w podekscytowanym stanie i przejście nie jest takie proste po prostu dlatego, że twoje emocje i twoje pole energetyczne są w stanie podekscytowanym i wtedy przejście nie jest tak łatwe i łatwiej jest archontom naciskać twoje ‚guziki’ – poczucie winy, na przykład, i wciągnąć cię bardziej w pułapkę.

Rob –  Czy możesz nam powiedzieć historię jaka stoi za AIIB i jaka jest rola AIIB w resecie finansowym podczas Wydarzenia?

KOBRA –  To jest po prostu pojazd dystrybucji funduszy, które zostaną wypuszczone po Wydarzeniu dla projektów infrastrukturalnych.  Teraz tylko tworzą, chciałbym to nazwać, biurokratyczną instytucję, która musi być założona dla obecnego poziomu świadomości.  Bo gdy nastąpi Wydarzenie, fundusze te muszą być przekazywane za pośrednictwem pewnych instytucji biurokratycznych infrastruktury.  I AAIB będzie do tego idealnym narzędziem.

Rob –  Było kilka dużych wybuchów niedawno pod ziemią słyszanych przez niektórych ludzi, i było także trzęsienie ziemi w Kalifornii – w obszarze miasta Burbank – bardzo małe.  Czy nadal jest możliwe trochę więcej trzęsień ziemi?  To jest oczywiście kontrolowane przez siły Światła dla uwolnienia napięcia wzdłuż linii punktów akupunktury ley dla uzdrowienia.  Czy będziemy mieli więcej informacji o głównych trzęsieniach ziemi i o tych w Yellowstone?

KOBRA –  Siły Światła monitorują sytuację w Yellowstone i w rzeczywistości buforują je już od jakiegoś czasu.  Mogą nie być w stanie w pełni mieć kontrolę bez trzęsień ziemi lub zakłóceń w tym obszarze.  Nie mogę tego zagwarantować, ale najprawdopodobniej, nie będą bardzo silne.

KOBRA –  Dziękuję wszystkim za uwagę.  I powiem jeszcze raz, przełom jest blisko. To nie znaczy, że wydarzy się on już jutro, ale muszę powtórzyć, że ważne jest aby zakotwiczać i uziemiać energię w świadomości ludzi.  Jesteśmy blisko fazy przełomowej.  Pracowaliśmy na to wiele, wiele wcieleń, a zwłaszcza w tym życiu i jesteśmy coraz bliżej.

Wywiad przeprowadził Rob Potter, edycja wywiadu i modulacja głosu – Rique Seraphico.

Tłumaczenie wyjątków z transkryptu –  black butterflies, tłumaczenie (od ‚Czy możesz pomówić o miłosierdziu…’) i edycja – Krystal

 http://thepromiserevealed.com/2015-april-q-a-with-cobra-rob-potter/

źródło: https://krystal28.wordpress.com/2015/04/26/wywiad-z-kobra-16-kwietnia-2015/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s