Flota Sojuszu i Raport z Konferencji Przełomu

Flota Sojuszu – 31 marca 2015

Raport z Konferencji Przełomu – 25 marca 2015

Od inwazji archontów w 1996 roku, trwa intensywna wojna w tym Układzie Słonecznym.

Tuż po 1996 roku, wspólne Drako-Reptyliańskie floty wraz z wieloma frakcjami Illuminati tajnego programu kosmicznego miały niemal całkowitą kontrolę nad tym Układem Słonecznym.  Wielu ludzi zostało zmuszonych do pracy dla nich jako niewolnicy w kopalnictwie na asteroidach.  Siły Drako zajmowały kolonie w zewnętrznym Układzie Słonecznym, a Iluminaci byli skoncentrowani bardziej na pasie asteroid, Marsie i Księżycu.

Na Księżycu był tradycyjny podział pomiędzy bliższą stroną i przeciwną stroną.  Bliską stronę zajmowały głównie pozytywne rasy, z głównym wyjątkiem bazy Archimedesa, zniszczonej wcześniej w 1977 roku, która należała do programu Słonecznego Strażnika.  Drakoni, Reptylianie i Iluminaci mieli swoje bazy głównie po przeciwnej stronie.  Powodem tego było to, że chcieli ukryć swoją działalność od wścibskich oczu ludzkości na powierzchni Ziemi, ale zarazem nie mieli zaawansowanej, maskującej technologii, jaką posiadały siły Światła.  Z tego samego powodu malowali swoje tajne statki kosmiczne w kolorze czarnym, aby obniżyć ich albedo (refleksyjność), w celu uniknięcia ich wykrycia przez profesjonalistów i amatorów astronomii na powierzchni Ziemi.  Również musieli dostosować trajektorie lotu, aby zminimalizować ryzyko wykrycia.

LOC (Lunar Operations Command – Dowództwo Operacji Księżycowej), które było głównym bastionem programu Słonecznego Strażnika, a które teraz należy do sił Światła, znajduje się po drugiej stronie Księżyca.

To jest interesujące, że pewien  głęboki intel o koloniach wyciekł w internecie, w przebraniu fantastyki naukowej, z niektórymi opisami kolonii bardzo blisko rzeczywistości:

http://www.karridian.net/robotech_sc_offworld.html

Ponadto, istnieją pewne ciche spekulacje o możliwości podziemnych baz księżycowych w mediach głównego nurtu:

http://rt.com/news/242893-moon-lava-tubes-size/

Na szczęście, po inwazji w roku 1996, główna baza sił Światła na Ganimedesie [Ganimede] nie została przejęta.  Baza na Ganimedesie jest lokalizacją głównego portalu w kierunku Syriusza.  Międzywymiarowego dla tego systemu słonecznego i portal ten był utrzymywany w stanie nienaruszonym w czasie całej tej inwazji, utrzymując Światło.

Oprócz tego, został zorganizowany ruch oporu w niewolniczej kolonii Drako/Illuminati na planecie X.  Ruch Oporu fizycznie skontaktował się z Plejadianami zaparkowanymi poza heliopauzą w zewnętrznym pasie Kuipera i z plejadiańskim poparciem zorganizował bunt na planecie X w grudniu 1999 roku, wyrzucił Illuminati, uwolnił planetę i przeniósł swoją bazę do podziemnej sieci Agartha na planecie Ziemia.

Od tego czasu Planeta X była używana przez siły Światła jako baza strategicznych operacji porządkowych Układu Słonecznego. Najpierw wyczyścili główną fortecę wojskową sił ciemności na Charonie.  Potem działali dość szybko na zewnętrznym Układzie Słonecznym, oczyszczając go, a następnie intensywne walki miały miejscew głównym pasie planetoid pomiędzy 2000 i 2003 r.

W marcu 2001 roku, pewna ważna operacja sił Światła została zakończona iCentralna Cywilizacja mogła interweniować bezpośrednio w Układzie Słonecznym. Umiejscowili swoje sferyczne, centralne stacje o wielkości Księżyca na obrzeżach heliopauzy tego Układu Słonecznego, aby ustabilizować napływ intensywnych energii z Galaktycznego Centralnego Słońca, które miało się stać bardziej aktywne u szczytu cyklu 26.000 lat.  Kierując te energie harmonijnie do Układu Słonecznego, wiele kataklizmów, w tym te na Ziemi, zostało uniemożliwionych.  Gdy Iluminaci wykryli obecność tych globów, wystraszyli się i stworzyli 9-11.

W 2003 roku, siły Światła zaczęły przeważać w Układzie Słonecznym, a w 2012 roku, wszystkie negatywne tajne programy kosmiczne, z wyjątkiem tych, podłączonych bezpośrednio do grupy Chimery zostały wyczyszczone.

Teraz jedynym problemem poza Ziemią jest bardzo mała liczba osobników Chimery i ich sługusów, którzy bronią swoich warowni słonecznego systemu (głównie strażnicze stacje implantów) z plazmowymi bombami, toplet i dziwadełko.  Ponieważ każdy na Ziemi ma implanty, które blokują dostęp do tego intela, cały intel o Chimerze jest w najgłębszym cieniu podświadomości zbiorowej, o wiele głębszym niż SRA, MK Ultra, MILAB lub SSP (tajne programy wojskowe i kosmiczne – kr).

Po udanym otwarciu portalu IS:IS w dniu 15 grudnia ubiegłego roku, co zakończyło triangulację ciemności dla lokalnej gromady galaktyk, Centralna Cywilizacja umieściła większe sferyczne, centralne stacje (niektóre z nich do 30.000 mil średnicy) w heliopauzie i przemieściła wiele mniejszych, te o wielkości Księżyca, wewnątrz Układu Słonecznego.

Po pomyślnym usunięciu wszystkich fizycznych bomb dziwadełko i toplet pod koniec stycznia tego roku, operacja na rzecz ostatecznego wyzwolenia naszego Układu Słonecznego (nazwa kodowa MOSS) została zainicjowana.

Planeta Ziemia jest wciąż przedmiotem wojny proxy (zdalnej – kr) pomiędzy wieloma rasami pozaziemskimi.  Przedstawiciele wielu ras weszli w tę kwarantannę wiele wcieleń temu i ciągle walczyli.  Po stronie Światła, większość pracowników Światła pochodzi z Plejad i Syriusza.  Wielu wojowników Światła pochodzi z Antaresa i Arkturusa.  Większość przedstawicieli rodzin Smoka pochodzi z pozytywnych frakcji drakońskiej rasyWielu członków Ruchu Oporu i pozytywnego wojska pochodzi z Andromedy.  Po ciemnej stronie, Rothschildowie pochodzą z Oriona.  Frakcja Rockefeller / Bush / Illuminazi pochodzi z negatywnych frakcji drakońskiej rasy.  Państwo Islamskie i najemnicy Blackwater / Xe / Academi mają pochodzenie Reptyliańskie.  Jezuici i rodziny Czarnej Szlachty pochodzą z negatywnej frakcji Andromedy.

Ogólny plan sił Światła, aby wyzwolić nasz Układ Słoneczny i ogólny zarys ich pozycji floty były znane od dziesięcioleci:

http://www.luisprada.com/Protected/Galactic_Federation_Fleets.htm

Wszystkie statki sił Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego są zamaskowane z membraną Tachyon, aby uniknąć wykrycia z powierzchni Ziemi.  Wiele z tych statków ma podobną orbitę jak główny pas planetoid i obiekty pasa Kuipera i większość ich membran Tachyon wyświetlają widmowe sygnatury zwykłego chondrytu (dla statków z pasa asteroid) i sygnaturę widmową zamrożonego metanu (dla statków z pasa Kuipera).  Dlatego też ziemscy astronomowie mylą je z regularnymi asteroidami albo z obiektami Pasa Kuipera.

Statki te nie są statkami takimi, jak to rozumiemy.  Są one wielowymiarowymi biosatelitami, organiczną interakcją świadomości i inteligentnej materii Światła.

Mniejsze statki należą do Komendy Asztara, Komendy Jowisza i flot Plejadian, Syriuszy, Andromedy, Arkturian i Oporu.  Większe sferyczne biosatelity należą do Centralnej Cywilizacji.

Centralna Cywilizacja jest starożytną rasą, która rozwinęła się w pobliżu Galaktycznego Centralnego Słońca i jest pierwszą rasą w Galaktyce, która osiągnęła dojrzałość duchową wiele milionów lat temu.  W niektórych kręgach, rasa ta jest znana jako WingMakers:

http://soulconnection.net/glossary_in_depth/central_race.html

Czasami objawiali się w historii ludzkiej jako fizyczne istoty anielskie ze skrzydłami.

Jedna z ich przedstawicieli, Iona, przyniosła na Ziemię tajemnice Bogini w Atlantis:
http://2012portal.blogspot.com/2013/10/make-this-viral-aion-portal-activation.html

Miliony lat temu Centralna Cywilizacja rozpoczęła budowę międzywymiarowych bram w całej galaktyce i stworzyła galaktyczną sieć Światła.  Jak to robiła, napotykała w galaktyce wiele ras, pomagając im osiągnąć taki sam poziom dojrzałości duchowej.  Wszystkie te suwerenne, duchowo dojrzałe rasy stworzyły konfederacyjną unię, która nazywa się Galaktyczna Konfederacja (NIE Galaktyczna Federacja).  Jak sama nazwa wskazuje, to nie jest scentralizowana federacja o mentalności roju, ale luźna, konstruktywna, konfederacka unia suwerennych, dojrzałych ras.  Możesz przeczytać różnicę pomiędzy federacją i konfederacją tu:

http://www.diffen.com/difference/Confederation_vs_Federation

Istnieje specjalna dywizja Galaktycznej Konfederacji, która nazywa się Komendą  Asztara.  Celem Komendy Asztara jest wyzwolenie naszej planety.  Inną ważną dywizją jest Komenda Jowisza.  Komenda Jowisza jest strażnikiem portalu Ganymedesa i jego głównym celem jest duchowe wyzwolenie tego Układu Słonecznego.  Jest ona główną siłą duchową Orderu Gwiazdy i rodzin Niebieskiego Smoka.

Wielu ludzi było umysłowo zaprogramowanych przeciwko Komendzie Asztara po roku 1996.  Od tego czasu większość channelerów była również zaprogramowana.  Ich transmisje były zakłócone i obecnie głównie otrzymują zwodnicze wiadomości z eterycznej / plazmowej technologii siatki archontów.

Kluczem tutaj jest, aby szukać Światła.  Jeśli szukasz kontaktu z siłami Światła, znajdziesz to. Jeśli zdecydujesz się, aby zawsze skupiać się na negatywności, obawiając się, że wszystko jest tylko kolejnym oszustwem, znajdziesz to. Więc wybieraj swoje skupienie mądrze.

Będąc obecnie w fazie Przełomowej, celem Sojuszu (inne słowo na alianckie Światło) jest kontynuacja ostatecznej ofensywy, aby całkowicie wyzwolić Sektor 3.  Sektor 3 to głęboki intelowy kryptonim dla Układu Słonecznego.

Sojusz sił pozaziemskich stanowi główną siłę stojącą za BRICS i Wschodnim Sojuszem na powierzchni tej planety.

Po ukończeniu MOSS (Multidimensional Operations Solar System – Wielowymiarowa Operacja Systemu Słonecznego) i kolejnych Operacji Podksiężycowych nastąpi Wydarzenie.

Będzie to realizacja starej przepowiedni, która jest częścią duchowej tradycji Centralnej Cywilizacji o czasie, kiedy cała ciemność zniknie z Galaktyki i galaktyczna sieć Światła zostanie ukończona.

Wiele intela o sytuacji w naszym Układzie Słonecznym ukaże się w najbliższej przyszłości na moim blogu i także inne źródła intela, podczas jak operacje wyzwolenia są kontynuowane.  Dlatego jest ogromnie ważne, abyś sam studiował o podstawowych faktach na temat Układu Słonecznego dla lepszego zrozumienia intela, który się ukaże:

http://www.space.com/56-our-solar-system-facts-formation-and-discovery.html

Przełom jest blisko!

*******

Raport z Konferencji Przełomu – 25 Marzec 2015

Z zakończeniem ostatniej kwadratury Uran-Pluton ostatnie Okno Możliwości zostało zamknięte.  Oznacza to po prostu, że wszystkie nasze aktywacje portalu ustabilizowały eteryczną siatkę Światła wokół tej planety do tego stopnia, że ​​archonci i Chimera nie mogą ponownie jej całkowicie przejąć.  Jesteśmy teraz głęboko w fazie Przełomu.  Energia stale gromadzi się w kierunku końcowego Przełomu, który skumuluje się w Wydarzenie.

Naszej konferencji w Konstancji towarzyszyło wiele znaków na niebie.  Na tydzień przed konferencją, niebo w Niemczech i w Szwajcarii zostało rozświetlone jasnym meteorem, który później spadł gdzieś w Alpach Szwajcarskich:

http://rt.com/news/240977-switzerland-fireball-sky-dashcam/

Interesujące jest to, że ten meteor przeleciał dokładnie nad Konstancją.

Także dzień przed rozpoczęciem konferencji mieliśmy zaćmienie słońca zaledwie kilka godzin przed równonocą.  To zaćmienie oznacza powrót równowagi na planecie.  Zrobiłem to zdjęcie zaćmienia dość blisko Konstancji:

Konferencja odniosła wielki sukces, gdyż udało nam się stworzyć z silną, dedykowaną grupą przełom równowagi.  Energia równowagi będzie jedną z najbardziej potrzebnych energii w ciągu pierwszych godzin i dni po Wydarzeniu.

Przełom jest blisko!

Przetłumaczyła Krystal

http://2012portal.blogspot.com/2015/03/the-alliance-fleet.html

http://2012portal.blogspot.com/2015/03/march-monthly-update-another-interview.html

 

źródło:https://krystal28.wordpress.com/2015/04/01/flota-sojuszu-i-raport-z-konferencji-przelomu/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s