Dlaczego nie jestem już pracownikiem (fałszywego) światła

Cameron używa tu terminu demiurg dla machiny 3W matrycy.  Kochani, weźcie pod uwagę następny punkt widzenia jednego ze spostrzegawczych wojowników prawdziwego Światła, który woli się określać jako Boski Agent/Pełnomocnik.  Artykuł ten poruszył globalnie społeczność pracowników światła – obecnie ma 879 komentarzy.  Jeśli ktoś nie przeczytał jeszcze  Jak opuścić system reinkarnacji, to polecam tamten artykuł najpierw.  Sami musimy zdecydować jak znaczący ten artykuł może być dla nas na drodze ekspansji naszej świadomości  – kr

Tłumaczenie – Hania (dzięki Haniu za udostępnienie) Korekta i tłumaczenie pominiętych fragmentów – Krystal

 

.

Ten artykuł jest prawdopodobnie najważniejszym, jaki napisałem do tej pory, w celu przekazania pełnej wiadomości. Trochę historii wstecz jest konieczne.  Trzymaj się ze mną i pod koniec zrozumiesz, dlaczego nigdy ponownie nie będę nazywać siebie „lightworker”.

Planeta Ziemia i większość zakątka naszego wszechświata była przez bardzo długi czas pod  zaklęciem, które budzi wątpliwości w naszych umysłach na temat tego, czy jesteśmy tak naprawdę połączeni z Nieskończonym Źródłem wszelkiego stworzenia.  To zaklęcie powoduje, że czujemy się osamotnieni, podatni na zranienie i odizolowani,  zrzuceni z Niebiańskich Królestw do okrutnego świata, gdzie „pies zjada psa”.  Zaklęcie to jest czystą fikcją, oszustwem na najwyższym poziomie, które spętało głęboko ten i inne światy.

Wbudowany w to holograficzne zaklęcie jest pogląd, że dualizm i polaryzacja są naturalnymi aspektami życia, i że musimy służyć jednej stronie dualizmu, albo drugiej.  Ten elegancko prosty nadruk binarny stał się tak widoczny, że straciliśmy z oczu większe zaklęcia holograficzne, który go zrodził.  Rzeczywiście całkowicie straciliśmy z oczu hologram i uwierzyliśmy, że jest to suma całkowitej rzeczywistości.

Ludzie zostali uwarunkowani, aby czcić holograficzne oszustwo i agentów, które je utrwalają.  Ten hologram został nazwany Maya przez Hindusów, a gnostyków, jako skorumpowany Demiurg. Uważam to określenie za bardzo dokładny opis i od tego momentu będę go używał – skorumpowany demiurg.

 

Ciemność przeciwko (fałszywemu) Światłu – Dwoistość Demiurga

W celu uchwycenia i kontrolowania możliwie jak najszerszego spektrum dusz, skorumpowany demiurg podzielił swoich agentów na dwie pozornie przeciwstawne grupy: Ciemność przeciw (fałszywemu) Światłu.

Nie każdy może być świętym, więc musi być miejsce dla grzeszników wewnątrz demiurga, tak długo jak wszyscy zaangażowani są pod jego zaklęciem.  Najważniejsze dla demiurga jest to, że czcimy go lub jednego z jego agentów, niezależnie, czy są oni zespołem jasnym, czy ciemnym.

Istnieje wiele imion dla graczy w tym kosmicznym dramacie wielowymiarowym, o których bez wątpienia słyszeliście:   Lucyfer, Jehowa, Belzebub, Szatan (inny koleś niż Lucyfer), Ashtar, dziesiątki archaniołów, rzekomo wzniesieni „mistrzowie” i różne inne czanelowane istoty.

Chociaż niektóre z tych istot grają dla zespołu ciemności, a niektóre grają dla zespołu (fałszywego) światła, wszyscy ostatecznie grają dla skorumpowanego demiurga, który je kontroluje i w istocie jest to wielka tajemnica archontów: Nie ma tylko „szatańskich, demonicznych istot”, ale także takie, które udają aniołów i wzniesionych mistrzów.

Jaki jest sens całej tej kontroli?

Skorumpowany demiurg jest entropicznym systemem sztucznie spowodowanej separacji, który powoli obumiera.  Jego przetrwanie zależy od zbioru energii z dusz wcielonych wewnątrz systemu.  Aby zebrać możliwie jak największą ilość energii duchowej, stworzył paradygmat dwoistości – ciemność-światło, aby zapewnić, że każda istota wcielona na świecie, jest pod jego zaklęciem i będzie służyć jako „duchowa bateria”, aby pomóc w dostarczeniu energii dla demiurga.   „Dobre” dusze poszukują zespołu (fałszywego) światła, a „złe” dusze poszukują zespołuciemnego, ale bez wiedzy większości tych dusz, wszyscy służą temu samemu systemowi.

Aby gra dwoistości była interesująca dla jej uczestników, demiurg ustawił gęstości istnienia w taki sposób, aby „wtajemniczeni” na ciemnych i jasnych ścieżkach mogli się wznosić, co daje istotom poruszającym się przez te gęstości poczucie spełnienia, podczas gdy w rzeczywistości nawigują przez labirynt iluzji demiurga.  Gracze na wyższych szczeblach hierarchii wiedzą, że są w systemie służącym sobie, ale nie mają z tym problemu, ponieważ mogą sprawować władzę i dostawać energię wielbienia od istot stojących niżej na drabinie.

 

Co o „duchowej hierarchii?”

Większość czanelowanych istot stwierdzi, że są związane z Duchową Hierarchią opartą na świetle, która obejmuje „arch aniołów”, „wzniesionych mistrzów” i „pozytywnych kosmitów.  Brudnym małym sekretem jest to, że te istoty mają zobowiązania wobec skorumpowanego demiurga i toczą psychologiczną walkę na ludziach, którzy nie chcą być powiązani z żadną formalną strukturą religijną.

Innymi słowy, „New Age” (prąd nowego wieku – kr) jest wielowymiarową operacją psychologiczną, mającą na celu skierowanie duchowej energii „wierzących” w te nauki do  „wzniesionych” nauczycieli.

Kolejna z ich tajemnic jest tym, że większość tak zwanych „wzniesionych mistrzów” w ich „hierarchii” nigdy nie miała ludzkiego wcielenia.   Są to niezwykle zwodnicze istoty, które są w grze gromadzenia energii adoracji.  W prawdziwym wszechświecie bez oszustwa nikt by ich nie czcił, ale w złudnym „pod-wszechświecie” skorumpowanego demiurga, są oni w stanie nabrać ludzi dobrej woli do przelewania dla nich energii miłości, oddania i uwielbienia.

Jeśli chodzi o”arch  anioły” są one mniej więcej w tej samej kategorii.  Nie są one zrównane z Nieskończonym Źródłem wszelkiego stworzenia, ale raczej służą mniejszej istocie pozującej jako stwórca: skorumpowanemu demiurgowi.  W związku z tym nie są aniołami w ogóle.
Na cześć naprawdę zwodniczej natury tych istot, dałem im nowy, bardziej dokładny tytuł: Duchowa Kłamliwa Hierarchia (Spiritual Liar-archy).

 

Ciemna strona sprawia, że fałszywe światło wygląda dobrze

Te dwa zespoły mają grać swoje role w sposób przekonywujący i naprawdę ciemny zespół objął swoją rolę nikczemnej szumowiny gotowego zabijać, gwałcić, torturować i robić jakiekolwiek zdeprawowane rzeczy.  I to uchodzi im na sucho.

Ciemna strona jest zaprogramowana tak, aby być niezwykle odrażająca, tak aby większość „dobrych dusz” uciekała na drugi koniec polaryzacji, prosto w „miłosne” objęcia jednego z patriarchalnych religii fałszywego światła, albo do religii nowego wieku ( New Age ) z jego legionem kanałów i „mistrzów”.

Ziemia była trudną planetą dla skorumpowanego demiurga dla pełnej kontroli.  Ludzie byli kiedyś bardzo świadomi ich połączenia z Nieskończonym Źródłem i całym życiem i ta świadomość była utrzymywana przez osoby duchowe podczas całego panowania ciemności na tej planecie.  Ponieważ ta świadomość nie może być „z nas wybita” przez ciemne siły, został uformowany plan zaadoptowania duchowej natury człowieka.

Najpierw powstały patriarchalne religie, które zostały narzucone na tak wielu ludzi na świecie, jak to tylko możliwe.  Każdy kto nie stosował się do jednej z głównych religii był wyrzutkiem społeczeństwa, aż do ubiegłego wieku, kiedy narodził się „ruch teozoficzny” , który dał podstawy dla ruchu nowego wieku w latach 50., 60. i 70.  I ten nowy ruch nabiera tempa, gdyż przyciąga wielu ludzi, którzy odwrócili się od hipokryzji patriarchalnej religii.

Skorumpowany demiurg wydaje się mieć „łatwą odpowiedź” dla każdego wewnętrznego zamętu jakiego ludzie doświadczają.  Jeśli religia nie posłuży w zaspokojeniu jednostki, to New Age będzie dobre.  To nie ma znaczenia dla demiurga, tak długo jak wybierzemy stronę , którą on kontroluje.  To dlatego musimy przekroczyć poza te strony.

 

Czanelerzy zostali oszukani.

Napisałem artykuł w 2011 roku o niektórych problemach z czanelowanymi wiadomościami.   Jeśli religia może być uznana za „opium dla mas”, to przekazywane wiadomości są „HOPIUM dla niezadowolonej mniejszości  [hope znaczy nadzieja w jęz. ang. – kr]”.  Każda przekazywana wiadomość, która pochodzi od duchowej kłamliwej hierarchii, jest podstawowo taka sama, gdy jąoczyścisz z puszystych mów i opowieści, które są używane do obwijania tych wiadomości.

Oto co współczesny przekazywany komunikat, skondensowany w kilku zdaniach:

„Kochani, jesteście bardzo umiłowani przez każdego z nas w duchowej hierarchii.  Tęsknimy do zjednoczenia z wami, gdyż jesteśmy waszą dawno zagubioną rodziną.  Pozostańcie silni i utrzymujcie swoje światło, ponieważ wkrótce będziemy z wami obecni.   Cierpliwie czekajcie na nasze przybycie, z nadzieją, ze uratujemy was z waszej sytuacji.  Kiedy przybędziemy, zbudujemy dla was złoty wiek na Ziemi. ”

Kiedyś myślałem, że ta dezinformacja pochodząca od Michała Anioła, „Saint Germaina” itp., była wynikiem ingerencji ciemnej strony przejmującej kanały bez ich świadomości.  Czego nie rozumiałem, gdy na pisałem artykuł ” Kto jest naprawdę na tym kanale” jest to, że transmisje z „prawdziwie pozytywnych istot” nie były przechwytywane i korumpowane przez ciemną stronę, ale raczej wiadomości pochodziły od istot  „fałszywego światła” duchowej kłamliwej hierarchii.

 

„Pracownicy Światła” są na wskroś używani

W 1998 roku, kiedy po raz pierwszy rozpocząłem oczyszczanie energii, nigdy nie słyszałem określenia „lightworker”, mimo że zostało już wymyślone.  Pierwszy raz usłyszałem je na początku 2000 r., i brzmiało to dla mnie dziwnie w tamtym czasie.  Teraz rozumiem, dlaczego: ponieważ „światło”, dla którego duchowa kłamliwa hierarchia stara się nas zatrudnić to FAŁSZYWE światło dwoistości demiurga!

Widzisz, istnieje ogromny wysiłek istot, które teraz nazywam „Boskimi Agentami”, aby całkowicie znieść skorumpowanego demiurga.  Gdy to się stanie, wszystkie istoty, które zyskały moc przez demiurga stracą tę skradzioną moc i będą musiały wziąć odpowiedzialność za oszustwo, które było szerzone.   Żadne z nich nie chce żeby to się stało, więc sprytnie opracowały genialny plan, aby podważyć cały ten wysiłek.

Plan był prosty: Zbliżyć się do wszystkich inkarnowanych Boskich Agentów, zazwyczaj w stanie snu, albo czasami podczas „uprowadzenia przez kosmitów” i powiedzieć im, że aby wykonać swoją misję muszą „pracować dla (fałszywego) światła” i przyjmować dyrektywy od duchowej kłamliwej hierarchii.

Plan ten pracował zadziwiająco dobrze, w dużej mierze dlatego, że Boscy Agenci mieli trudności w życiu na Ziemi.  Społeczności są tu mocno wypaczone, duchowość jest powykręcana i nadużywana, gęstość wibracji jest ciężka, nasza pamięć jest w dużej mierze wymazana i generalnie wolelibyśmy tu nie być.  Więc każda istota, która emanowała światło (nawet fałszywe światło) i miłość mogła przekonać Boskiego Agenta, że ma prawdziwy kontakt z boską istotą.

Pamiętam jeszcze moją własną rekrutację przez fałszywe światło, które miało miejsce podczas niezwykle żywego snu, gdy miałem 6 lat.  Przekonali mnie, że mam do spełnienia misję jako Boski Agent przez pracę dla nich.  Myślę, że zawszewiedzieli, że się zorientuję, choć zajęło to bardzo, bardzo dużo czasu.

 

Czy kiedykolwiek budzisz się bardziej zmęczony niż zanim poszedłeś spać?

Wielu Boskich Agentów, którzy zostali zatrudnieni jako pracownicy światła mówią, że budzą się bardziej zmęczeni, niż kiedy poszli do łóżka, a ich sny były pełne walk.  Podczas tych „sennych misji” duchowa kłamliwa hierarchia wyciska z tych co kontrolują tyle energii, ile tylko mogą.  Możesz obudzić się ze wspomnieniem udania się na misje walki z ciemnością, ale efekt końcowy jest taki, że twoje ciało, umysł i dusza jest pozbawiona energii, która została zabrana przez istoty (fałszywego) światła.

Kilka miesięcy temu odwołałem wszystkie umowy zawarte ze wszystkimi istotami, które nie miały mojego najlepszego interesu w umyśle, bez względu na to, kim teistoty twierdziły, że są.  To brzmi jak taka prosta sprawa, ale jakoś to przeoczyłem. Podczas procesu, poczułem opór od istot, które twierdziły, że są pozytywne, alebyłem silny i powiedziałem im, że nie chcę być manipulowany w dawaniu energii dla demiurga.

To dało mi wyraźny przywilej bycia celem zarówno ciemnego zespołu (tychgryzących kostki) jak i zespołu fałszywego światła. Zespół fałszywego światłarzeczywiście angażuje się w wojnę psychiczną, tylko w inny, bardziej subtelny sposób, niż ich „ciemnibracia.  Warto było unikać tych ataków, bo wiem, że jestemwtedy bardziej dostosowany do mojej prawdziwej misji w położeniu kresudemiurga bez wciągania się w walki dwoistości.

Jest również bardzo miło wiedzieć, że się dobrze wyśpię, kiedy kładę się spać, bo nie będę  wciągany w niedorzeczne „misyjne walki z ciemnością, które istotyfałszywego światła tak lubią aranżować swoimpracownikom światła

 

Co z tym Złotym Wiekiem?

Istoty fałszywego światła pracujące dla skorumpowanego demiurga chcą utrzymaćkontrolę nad ludzkością.  Nasza energia duszy i umowy, aby żyć w naszej obecnejklatce umacnia demiurga i istoty, które mu służą, i nie zamierzają oni oddać tej energii tak łatwo.

Jesteśmy w tej chwili na etapie walki o naszą wolność.  Duchowa kłamliwa hierarchia chce przenieść nas z naszej obecnej, bardzo niewygodnej klatki w nieco bardziej ekspansywny stan istnienia, ale taki nad którym mają także mocną kontrolę.

Jedna metafora do opisania naszej obecnej sytuacji jest taka, że jesteśmy niczym stado kur stłumionych wewnątrz małego, ciemnego, śmierdzącego kurnikaCi, co nas hodowali, przygotowują się do wypuszczenia nas z kurnika do większego ogrodzonego obszaru, gdzie będziemy mogli czuć się nieco bardziej swobodni, ale nadal pod ich kontrolą.  Jest to sposób dla farmerów aby zapewnić, że nadal będą mogli sie żywić naszymi energiami, podczas, gdy my będziemy czuli się bardziej wolni, dzięki uprzejmości naszych zaborców.

Duchowa kłamliwa hierarchia nie chce pozwolić nam na rozwój na własną rękę, abyśmy się usamodzielnili i po prostu odeszli od tego całego ich systemu kontroli.  Dlatego też przekazywane wiadomości subtelnie odbierają moc ludziom, udając że faktycznie chcą im zaoferować jakieś rozwiązanie.  Tak długo jak będziemy siedzieć i czekać na „tych dobrych”, aby przyszli i nas uratowali, nie będziemy w stanie rozpoznać, kto prawdziwie ma na myśli nasze dobro i sami nie będziemy mogli rozwiązać naszych własnych problemów.

 

Rozwiązania dla cierpiących na dwoistość

Więc w jaki sposób osoba może się wyzwolić z tego paradygmatu dwoistości?  Pierwszym krokiem jest, aby zaangażować protokoły Samo-oczyszczajacego Systemu i odwołać wszystkie umowy zrobione z wszelkimi istotami, które mają wyłącznie swój interes na uwadze.  Następnie cofnąć wszystkie umowy widzenia rzeczywistości w kategoriach spolaryzowanych.  Za każdym razem unieważniając umowy, pamiętaj, aby odzyskać energię, która poszła do nich.  Następnie potwierdź swoje postanowienie do przekraczania paradygmatów kontroli skorumpowanego demiurga bez wciągania się w bezsensowne polaryzacyjne walki.

Polecam również krótkie codzienne praktyki cofania wszystkich umów dotyczących doświadczania trudności, ograniczeń, złych związków, problemów zdrowotnych, problemów finansowych, dysfunkcji rodzinnych i wszystkiego innego co jest drenażem energii.  Liczba umów, które mamy nieświadomie zrobionych w matrycy tej fałszywej rzeczywistości jest naprawdę zdumiewająca.  Kiedy zwrócisz uwagę na subtelne i rażące umowy, które wskazują na niewidzialne kraty twojego więzienia, w rzeczywistości okaże się, że nie ma deficytu umów, które mają być odwołane.

W trakcie tego procesu, możesz zauważyć mniej „kontaktów” z fałszywymi istotami światła i możesz poczuć się trochę samotny, aż przyzwyczaisz się do zmian.  To jest bardzo dobry moment, aby wzmocnić połączenie z własnym Wyższym Ja, rdzeniem Ziemi i rdzeniem galaktycznym.  Po dostosowaniu, można zauważyć lepszy sen i poczucie, że łatwiej możesz zauważyć oszustwa ukryte w pozytywności.

Jeśli otrzymasz kontakt z jakąś istotą, możesz jej powiedzieć, że jesteś chętny do komunikowania się z istotami, które są ponad dwoistością i poza skorumpowanym demiurgiem.  Każdą istotę próbującą się z tobą skontaktować pytaj wprost: „Czy jesteś częścią demiurga?”,  Istoty Prawdziwego Boskiego Światła istniejące poza demiurgiem w rzeczywistym wszechświecie chętnie odpowiedzą na twoje pytania.   Miej świadomość, że nie mówią oni w języku takim jak my, ale w sposób, który ja nazywam „telepatią duszy”.

 

Rodzaj komunikacji jest głównym wskaźnikiem.

Siły Prawdziwego Boskiego Światła, które istnieją poza skorumpowanym demiurgiem, nie są związane z dynamiką lewej i prawej półkuli mózgu i polaryzacji ciemności-światła, które definiują podwszechświat demiurga.  Oznacza to, że NIE brzmią jak głos w twojej głowie!  Zamiast tego używają „telepatię duszy” aby emanować uczucia, archetypowe wyrażenia i wyjątkowo czystą jakość Światła, które przemawia bezpośrednio do twojej duszy.

Różnica pomiędzy istotami z Prawdziwego Boskiego Światła i tymi z fałszywego światła duchowej kłamliwej hierarchii jest taka, że Światło tych pierwszych jest ciepłe, obejmujące, czyste i bezwarunkowo kochające, podczas gdy światło tych drugich jest chłodne, przebijające w niewygodny sposób,  dominujące i często nadmiernie męskie.  Duchowa kłamliwa hierarchia to grupa zdominowana przez mężczyzn, a nawet kobiety w ramach tej struktury władzy mają bardzo męską energię. Ta dominacja mężczyzn jest powodem, dlaczego struktury religijne stworzone przez kłamliwą hierarchię włącznie wszystkie mają władczego boga płci męskiej, a nie wspominają o wszechogarniającej kobiecie-twórcy.

Inną ważną różnicą pomiędzy istotami fałszywego światła demiurga i istotami Prawdziwego Boskiego Światła, które są zrównane z Nieskończonym Źródłem jest tym, że Boskie Światło nie jest kontrolujące, manipulujące, apodyktyczne, czy osądzające w żaden sposób.  Nieskończone Źródło niczego od ciebie nie oczekuje, choć będzie wspierać cię w twojej misji pomocy zdemontowania skorumpowanego demiurga.  Nie będziesz otrzymywał „rozkazów” od Nieskończonego Źródła lub istot Prawdziwego Boskiego Światła, które działają poza demiurgiem. Nie będą wysyłać cię na niekończące się, drenujące energię, misje podczas twoich snów i nie poproszą cię o zrobienie czegoś, co będzie skutkowało utratą twojej duchowej energii, w przeciwieństwie do oszustów fałszywego światła duchowej kłamliwej hierarchii.

Istoty Prawdziwego Boskiego Światła są pomocne, kochające, opiekuńcze, i dbają o ciebie jako o jednostkę.  Nie jesteś tylko trybikiem w ich maszynie, gdyż rozumieją, że jesteś bardzo ważnym aspektem misternie połączonego stworzenia.  Mają wielki szacunek dla tych z nas, którzy zgłosili się na ochotnika, aby wcielić się w tym „systemie bestii” skorumpowanego demiurga dla pomocy rozebrania go od wewnątrz.  W rzeczywistości muszą być pracujący Boscy Agenci, zarówno od wewnątrz jak i na zewnątrz skorumpowanego demiurga w celu jego demontażu.

 

Rozeznanie jest kluczowe

Będę pisać więcej na ten temat i jego wielu implikacjach.  W tym czasie wzywam was do drastycznego zwiększenia sceptycyzmu i wyostrzenia swojego rozeznania.  Zastosujcie swoją intuicję i logikę do informacji, które otrzymujecie i zadawajcie sobie pytanie „jaka jest tu agenda?”  Istnieje rzeczywiście bardzo duży, wielowymiarowy „spisek” w operacji na tej planecie, który z nas czerpie siłę, popychając nas z jednego spektrum polaryzacji do drugiego.  Każdy, wzywany do „wybrania strony” po prostu się nie obudził do faktu, że obie strony to są dwie połówki tego samego medalu, który jest kontrolowany przez skorumpowanego demiurga.

Zachęcam was do dyskusji na te tematy ze swoimi bliskimi i rozpoznawajcie sposoby, jak mogliście być manipulowani przez fałszywe światło w przeszłości.  Nie ma się czego wstydzić – istoty fałszywego światła są niezwykle wykwalifikowanymi kłamcami i manipulatorami.

Większość z was czytająca to, już podjęła decyzję, aby być Boskimi Agentami i wcieliła się w celu demontażu demiurgicznego systemu kontroli.  Już wybrałeś i teraz musisz przeprowadzić swoją indywidualną misję.  Aby to zrobić, jest niezwykle ważne, aby zerwać wszelkie więzi z kłamliwą hierarchią fałszywego światła. Poświęć trochę czasu, aby odzyskać energię i siłę, jeśli jest to konieczne, i zapytaj swoją wewnętrzną Świętą Jaźń, aby ujawniła ci, co konkretnie masz do zrobienia.

Bądź silny w prawdziwym świetle swojej Boskiej Wewnętrznej Jaźni i Nieskończonego Źródła.  Wiele miłości,

Cameron Day, 23 sierpnia 2013

http://www.ascensionhelp.com/blog/2013/08/23/why-i-am-no-longer-a-light-worker/

 

źródło: https://krystal28.wordpress.com/2015/01/25/dlaczego-nie-jestem-juz-pracownikiem-falszywego-swiatla/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s