5 porad na prosperowanie w Matrycy

.

.

Możesz mieć życie niesamowite i pełne obfitości, wolne od niewolnictwa Matrycy, gdyzdasz sobie sprawę skąd Matryca się wzięła, jak również w jaki sposób twoje myśli i uczucia tworzą twoją rzeczywistość w każdym momencie.  Jesteś mistrzem swoich własnychmanifestacji i twoje wybory mają moc, aby cię uwolnić lub zniewolić tak jak zdecydujesz.  Na pierwszy rzut oka życie wydaje się niesprawiedliwe i może myślisz, że tkwisz w systemie, który cię konsumujeNa jednym poziomie, to jest prawda, ale to nie jest jedyną rzeczywistością, jaką możesz doświadczyć.

 Świat jest labiryntem kłamstwZnajdowanie prawdy jest wielkim dziełem, nietakim łatwym do rozeznaniaCały system został stworzony po to, aby c zniewolićdo agendy opartej na fałszywych ideachZrozum, że cały system jest „afirmującyśmierć i zniszczy cię, jeśli nie podejmiesz kroków, by się uwolnić Jeśli pragnieszniesamowitego życia w dostatku, wolnego 0d Matrycy, będziesz musiał wyjść ponad kłamstwa.  Kwestionuj wszystko to co ci powiedziano.  Nie przyjmuj żadnejkontroli.  Powiedz TAK własnej prawdzie i NIE czemukolwiek na zewnątrz, co chcetwojej służalczości wobec systemu To będzie trudne, ponieważ masz na przykładobowiązki podatkowe do uhonorowania Zawsze będziesz miał jakieś zobowiązania w stosunku do systemu.  Najważniejsze jest jednak, aby być w tym świecie, ale pozanim Nie trać poczucia tożsamości i nie dawaj mocy kłamstwom Matrycy.

 Jeśli chcesz doświadczyć wolności i odnosić sukcesy w Matrycy oto pięćprzydatnych rzeczy do zapamiętania:

1.  Jesteś odpowiedzialny za swoje życie i tym samym za swoją relację zMatrycą.

Matryca istnieje ponieważ przywołałeś ją do rzeczywistości swoimi myślami.  Jest to jedyna logiczna odpowiedź, która oferuje nadzieję na wolność, ponieważ daje cimoc, aby ustanowić swoją własną rzeczywistość Tak długo, jak myślisz inaczej,jesteś uwięziony jako ofiara w tym systemie, który zacznie cię konsumować uwolnisz się, albo pogodzisz się na pozostanie w nim w nieszczęściu do końcaswojego życiaWszechświat jest w rzeczywistości całkowicie sprawiedliwy i niemoże dać ci czegoś, co nie ma związku z twoim rozwojemJeśli Matryca jest problemem, użyj jej jako lustra, aby poszukać tego w sobie, co utworzyłopowtarzające się doświadczenie uwięzienia, zniewolenia i niemocy.

Matryca jest jednostką samą w sobie, utworzoną poprzez zbiorową podświadomośćw oparciu na strachu, zwątpieniu i niepewności.  Poprzez nienawidzenie systemupo prostu oddajesz mu twoją moc, jak również zewnętrznym istotom, którekorzystają z tej energii, aby cię kontrolować, pogłębiając stan postrzeganegouwięzieniaCzęsto słyszę, jak „oni to zrobili” lub „oni to kontrolują.  Poświęć trochę czasu, aby zbadać, kim „oni” w rzeczywistości Kiedy zrozumiesz, że takzwani „oni” prosperują na twoich własnych lękach i niepewnościach, możeszuwolnić swój umysł i uwolnić się od dramatu kontroli związanego ze zniewoleniemMatrycy.

Uwolnij swój umysł i ciało podąży w tym samym kierunkuNie możesz uciec z systemu, jeśli twój umysł nie jest gotowy, aby być wolnymTwój umysł tworzytwoją rzeczywistość w każdym momencie.

2.  Pracuj z systemem zamiast z nim walczyć 

Nie możesz kontrolować Matrycy.  Jest ona o wiele większa od ciebie i wypalisz sięw procesieCzym bardziej opierasz się i oburzasz na system, tym bardziej cię on zniewala.  Rzeczywistość jest plastyczna i reaguje na twoje myśli, uczucia i system wierzeńNie możesz walczyć poprzez zewnętrzny opór, ale możeszprzeprogramować swój umysł tak, aby twoja świadomość rozwinęła zdolność  byciaponad podporządkowaniem się systemowi.

Akceptuj to co jest i działaj z tego punktu.  Pozwoli to zaoszczędzić ci sporofrustracji, marnowania energii, utraconych możliwości i ostatecznie twojego zdrowia psychicznegoPrzy każdej próbie kontrolowania systemu tracisz energię, a tym samym zdolność do pozostania podniesionym na duchu i w obfitości.  Kiedy pracujesz z systemem, używasz go do zwiększenia swojej życiowej energii (a tym samym dostatku) nie pozwalając mu na niszczenie ciebie.  Matryca może wtedystać się twoim przyjacielem zamiast być postrzegana jako demoniczna jednostkakonsumująca ludzkośćJeśli widzisz Matrycę jako swojego wroga, widzisz swoje własne demony rzutowane na zewnątrzMasz wolną wolę wyboru własnej ścieżki.

Wolność jest wewnętrznym zadaniem!

To może oznaczać różnicę pomiędzy życiem w zadłużeniu i życiem w obfitości. Długjest odzwierciedleniem utraconej energii i utraty mocy na rzecz systemuObfitośćjest wskaźnikiem usamodzielnienia, wolności i samostanowienia (możliwościokreślania własnego losu).

3.  Bądź etyczny

Nie możesz oszukiwać, jeśli chcesz wyjść z systemuWszechświat działa na zasadzie bilansu energii (tzw. karmie), a tym samym wolność może przyjść jedyniepoprzez zrównoważenie starych długów Karmiczny dług tworzy predyspozycjęzwiększenia podatności na uwięzienie w systemie.  Nie ma drogi na skróty, jeśli chodzi o praktykowanie silnego i etycznego życia.

Widziałem wielu pracowników Światła podniszczających wszystkich innychenergetycznie i metafizycznie całkowicie lekceważących etykę.  Jakże szkodliwymoże być brak integralności w dążeniu do wolności!  Cokolwiek robisz innympowróci do ciebie później Nieetyczne zachowanie wciągnie cię z powrotem do Matrycy zamiast uwolnić cię od niej.  Wykradnie też wszelką obfitość, którą udało ci się zgromadzić.

Jakakolwiek postrzegana korzyść, jaką myślisz, że zyskałeś, nie jest realna i może być zabrana spod twoich stop bez ostrzeżenia.  Tylko z wystarczającą integralnościąmasz szansę stworzenie wibracyjnego sanktuarium, wolności od dramatu kontroli iuziemionego stanu obfitości we współczesnym życiu.

Praktykuj nieskazitelność(etyczną czystość) a staniesz się odporny na nawet najbardziej ekstremalne koleje życia.

4.  Mądrze wybierz swoją karierę.

Jeśli jesteś w tak zwanym „wyścigu szczurów” w świecie pracy, może być pomocna refleksja, że jeśli dostaniesz się na górę, to nadal będziesz szczurem. Nie marnujżyciowej energii w pogoni za fałszywymi marzeniami, które nic ci nie przyniosą. Identyfikacja z ideą zewnętrznej konkurencji jest dla ciebie drenująca i poniżająca. Niszczy także połączenie ze Źródłem.  Możesz również doświadczyć wypalenia orazzłego stanu zdrowiaKonkurencje tworzą walkę o władzę, frustracje i stratę energii.  Zadaj sobie pytanie, czy chcesz spędzić kilka dekad swojego życia w pogoniza fałszywymi przesłankami.

Weź pod uwagę pracę w bardziej kooperacyjnych i pozytywnych sytuacjach i opuśćludzką sferę bitwy woli.  Złudzenie jest głębokie i możesz stracić całe życiestarając się wygrać złudny wyścig kosztem swojego dobrego samopoczucia.

Uwolnij wszystkie sytuacje, które wiążą się z fałszywym poczuciem konkurencji i zamiast tego podążaj własną ścieżkąJedyną prawdziwą pracę, którą masz do wykonania, to wydobycie swojej własnej energii z tak zwanej Matrycy, abyś mógł mieć wolność życia jako w pełni Suwerenna Istota.  Inni mogą to zrobić dla siebie,jeśli zechcą.

Uwolnienie się od karmy i zamanifestowanie wolności do życia na swoich własnych warunkach może być ogromnym przedsięwzięciem.  Tak więc upewnij się, że nietracisz czasu na marnowanie energii w niewłaściwych miejscachTo ostateczniedlatego wiele osób ma potrzebę opuszczenia swoich miejsc pracy w Matrycy.  Po prostu jest to zbyt kosztowne w kategoriach straconego czasu i odroczonegosamorozwoju.

5.  Obejmij pieniądze

Pokonaj swoje opory, jeśli chodzi o pieniądze.  Nienawiść do pieniędzy może dodać 10 lub nawet 20 lat do twojego życia pracyUbóstwo zniszczy twoje ciało i duchana długo zanim doświadczysz prawdziwej wolności, jaką finansowa (i energetyczna) niezależność od Matrycy może ci przynieść.  Pieniądze są czystą ineutralną energią Co jest ważne to twoje odczucia i twoja intencja.  Jeśli nie chcesz objąć pieniężnej obfitości ktoś inny to zrobi.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego banki i elity mają wszystkie pieniądze?

Ponieważ system zaprogramował cię do nienawiści pieniędzy tak, abyś pozostawał uwięziony w tym systemie, z którego chcesz się wydostaćW systemie, któremuoddałeś swoją moc i witalność  od samego początku!  Pieniądze mogą zwiększyćwibracje twojego życia ponad miarę, albo mogą cię zrujnować.  Zależy od tego jak jesteś zrównoważony i ile masz duchowej perspektywyJeśli chcesz przejść na emeryturę mając 40 lub 45 lat, dobrze, żebyś miał dom i samochód na własność już 20 lat wcześniej.

Ten rodzaj wolności jest możliwy, ale musisz pragnąc tego dla siebie.  Rozwiń relację dobrego poczucia z pieniędzmi tak, abyś mógł żyć w obfitości i to sfinansujetwoją wolność.  Wolność jest kosztowna!

Dobrze, żebyś zarabiał co najmniej 10 razy ponad minimalną płacę, abyś mógł byćcałkowicie wolny i w tym samym czasie mógł służyć ludzkości.  Jeśli uważasz, żeubóstwo jest sposobem służenia ile rezerwatów tropikalnego lasu mógłbyś kupićbędąc multi-milionerem, a nawet miliarderemCi ludzie mogą zrobić więcejdobrych uczynków w ciągu jednego roku, niż ktoś o minimalnej płacy miałbynadzieję zrobić przez całe swoje życie!

Oczywiście, w życiu nie chodzi tylko o pieniądzeWiele innych rzeczy jest równie ważnych miłość, przyjaźń, związki, zdrowie, duchowość i twoje połączenie zeŹródłem ale gdy już wszystko inne jest na swoim miejscu (życiowe mistrzostwo) wielka manifestacja pieniędzy może być poważnym błogosławieństwem, gdyż nigdy nie stracisz perspektywy.

Wejdź w relację z pieniędzmi z miejsca równowagi i wtedy będziesz mógł miećharmonijne i niesamowite życie we wszystkich dziedzinach.

20 września 2014

Artykuł  napisany przez Free Spirit

http://www.shiftfrequency.com/free-spirit-5-tips-for-thriving-in-the-matrix/

Tłumaczenie Krystal

 

źródło: http://krystal28.wordpress.com/2014/09/21/5-porad-na-prosperowanie-w-matrycy/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s