Wywiad z Kobrą – 17 czerwca 2014, cz. 2

 

Homoseksualizm – Bliźniacze płomienie – Idea karmy – Statki TR3 – Pochodzenie dusz – Pozytywni Reptylianie –  Okno czasowe dla wyzwolenia

 

Rob –  Co sądzisz o homoseksualnych, długotrwałych relacjach opartych na prawdziwej miłościCzy uważasz, że homoseksualizm jest zboczoną energią generalnie zaprogramowaną przez Archontów?

Kobra   Mogą być różne tego przyczynyTak, to jest możliwe, że niektórzy ludzie mogą mieć duchowy, miłosny związek homoseksualny i nie ma nic w tym złego    Jest także prawdą, że ​​dla wielu istot ludzkich było to sztucznie uwarunkowane przez Archontów, ponieważ chcieli zapobiec zdrowej polaryzacji pomiędzy mężczyzną i kobietą Zwłaszcza wśród członków kabała jest wiele zachowań homoseksualnych, które zostały zaprogramowane w ich umysłach.  Bo na przykład, jeśli członek kabała miałby zdrowe relacje z kobietą, on nie byłby już kabałem, ponieważ nie chciałby nim być.

Rob Czy istnieje coś takiego jak bliźniacze płomienie  i oczywiście bliźniaczy płomień oznacza jedenCzy możesz mieć więcej niż jednego?

Kobra   Każda istota przed zstąpieniem z wyższego wymiaru dzieli się na męską/żeńską polaryzację i są to tak zwane bliźniacze duszeZawsze będziesz miał tylko jednąAle masz wiele bratnich dusz. które mają to samo pochodzenie, pochodzą one z tej samej rodziny dusz.  Miały taką samą ogólną ewolucję po wyłonieniu się jako grupa dusz z galaktycznego centralnego słońca.

Rob –  W końcu, gdy dusza rozwinie się i wzniesie, faktycznie połączy się następnie ze swoim bliźniaczym płomieniem w jednolitą,w pewnym rodzaju dualistyczną istotę na innym poziomie płaszczyzny, czy to prawda?

Kobra   Tak, ta fuzja się stanie.  Najpierw będzie taki moment przed twoim Wzniesieniem,  gdzie spotkasz się ze swoją bliźniaczą duszą i będziecie wzrastać razem i wznosić się razem w większości przypadków.  Po Wzniesieniu te dwie dusze zespolą się w w jedną istotę, z całkowicie zintegrowaną męsko/żeńską polaryzacją.

Rob Tak, i to może być dość długi czas dla wielu ludziNie musimy się o to martwićDla niektórych osób to może się zdarzyć zaraz wkrótce po Wydarzeniu.

Kobra To jest daleko poza zrozumieniem i poziomem  świadomości nawet najbardziej zaawansowanych istot na tej planecie w obecnym czasieJest o wiele więcej w tej ewolucji, która jest dużo dalej poza sceną w jakiej obecnie jesteśmy.  Wydarzenie nie jest końcem ewolucjiWydarzenie jest początkiem prawdziwej ewolucji. O wiele więcej na nas czeka.

Rob –  Dla osób, które stworzyły ból i smutek dla nas w tym życiu, czy to jest nasza zarobiona karma?

Kobra   Cała idea karmy jest utworzona przez Archontów to dlatego, że chcą, abyście się czuli winnymi tego, czego nie zrobiliście i nie chcą, abyście stawiali opór negatywnym działaniom kabałaTo nie jest to, że zrobiliśmy coś złego i jesteśmy za to karani lub musimy nauczyć się jakiejś lekcji.  Jedyną lekcją, jakiej musimy się nauczyć to powiedzieć „NIE”  tym kreacjom,  Archontom, Kabałom, Iluminatom.  Powiedzieć nie i wyzwolić planetę.

Rob –  Kto jest głównym nadzorcą lub dyrektorem tego planetarnego procesu wyzwolenia?

Kobra   Nie ma szefa, są po prostu różne istoty, które mają inne role w tym procesie.  Istoty te są prowadzone przez Źródło bezpośrednio przez różne role i różne funkcjeMam wiele kontaktów z wieloma istotami na wielu różnych wymiarachNiektóre z nich są na tej planecie, a niektóre nie są z tej planety.

Rob –  Czy trójkątne statki zwane TR3w rękach Chimery?

Kobra   Tak, oni mają niektóre z tych statków, ale teraz nie mogą latać powyżej 220 km, co stanowi około 104 mil, ponieważ zostaną one skonfiskowane przez siły Światła.  Mają ograniczony dostęp i możliwości tymi trójkątnymi statkamiMogą latać w stratosferze, jak na razie, ale to się wkrótce zmieniNie będą mogli z nich korzystać w bardzo krótkim czasieWszystkie bazy kabała zostały zupelnie usunięte z układu słonecznego; z Marsa, z Księżyca, z ​​pasa planetoid. Ich już nie ma.

Rob Wspomniałeś, że wiele pozytywnych baz sił Światła jest przygotowywanych wewnątrz systemuJak długo potrzeba czasu na ukończenie takiej bazy przez Galaktyczną Federację Światła?

Kobra  Maksimum kilka dni.

Rob   Jaki rodzaj operacji będzie z tych baz?

Kobra   To zależy od ram czasowychTeraz jednym z głównych działań jest usunięcie grupy Chimera.

Rob –  Kilka miesięcy temu zrobiłeś sondaż, jak wiele ludzi jest gotowych na Wydarzenie.  Kiedy Wydarzenie ma się stać?  Co  było celem tej ankiety i co zostało przez nią osiągnięte?

Kobra   Celem tego badania było sprawdzenie opinii mieszkańców na powierzchni Ziemi o Wydarzeniu i oczywiście to było bardzo ważne, ponieważ ludzka wolna wola musi być respektowanaFaktycznie wynik tego sondażu dał  zielone światło dla pewnych działań sił Światła, zwłaszcza w celu usunięcia grupy ChimeraTo przyspieszyło dość znacznie ten procesUsuwamy 25.000 lat kontroli, warstwa po warstwie sieci kabała.

Rob Czy to prawda, że wyższe sfery nie mają wolnej woli, tak jak my mamy na ZiemiCzy jest inaczej?

Kobra   To nie jest prawdąKażdy ma wolną wolę w tym Wszechświecie.

Kobra o przyszłych miejscach modlitwy:   Nie będzie religii w tradycyjnym znaczeniu tego słowaNie będzie księży na ambonie mówiących ci, co masz robić.  Będą  świątynie podobne do tych, jakie były na naszej planecie w czasach Atlantydy, aby łączyć się z żeńskim aspektem stworzenia.

Rob   Ogólnie rzecz biorąc, dla tych z nas, na Ziemi, czy mamy jedną planetę pochodzenia lub jedną galaktykę, czy jesteśmy wędrowcami.  Czy to prawda, że nasz dom może być na świetlnym statku?

Kobra   Większość dusz pochodzi z centralnego słońca galaktyki, a niektóre dusze z centralnego słońca niektórych innych galaktykA następnie oczywiście przeszliśmy różne systemy gwiezdne i spędziliśmy czas na różnych planetach i wiele czasu na statkach macierzystych i oczywiście większość ludzkości została stworzona na tej planecie i wzrosła i rozwinęła się na tej planecie.

Centralne Słońce jest gwiezdną bramą narodzin dla duszyPotem dusze wychodzą z galaktycznego Centralnego Słońca i podróżują i zdobywają doświadczenie najpierw w centralnej części galaktyki, a potem one oczywiście wędrują w różnych kierunkach.

Rob   Są gwiezdne nasiona inkarnujące, aby pomóc w procesie Wzniesienia. Oprócz fizycznych Archontów, kabała i grupy Chimera, czy są również inne istoty wcielone, aby blokować rozwój zwykłych ludzipo prostu blokować dobry wpływ tam gdzie się da?

Kobra   Grupy, które wymieniłeś są tymi, które blokują ewolucję.

Rob Czy są jakieś pozytywne grupy Reptylianów (gadów)?

Kobra –  Istnieje niewielki procent rasy gadów, które przyjęły Światło i teraz pracują razem z siłami Światła.  Mają one własne planety również w tym sektorze galaktyki.  Jest kilka planet, które są przeznaczone dla tych gadzich istotIstoty te obecnie rozwijają swoje wyższe ciało emocjonalne Rozwijają swoje pozytywne emocje w ramach przymierza z siłami Światła.

Rob   Więc nie ma już ciemnych sił w systemie Oriona?

Kobra –  Nie, już nie ma.

Rob –  Co myślisz o poglądzie, że niektóre istoty wzniesione będą służyć sobie a nie innym?

Kobry OKWzniesienie jest wyzwoleniem od kontinuum przestrzeni/czasuTo jest poza wszelkim pojęciem umysłuJest to po prostu życie w miłości i Świetle i promieniowanie miłości i Światła.

Rob   Czy Ruch Oporu nadal uważa, że jest bezpiecznie doprowadzić do Wydarzenia zanim niefizyczne płaszczyzny zostaną zupełnie oczyszczone, czy to się zmieniło?

Kobra   Możliwe jest, że Wydarzenie nastąpi zanim zostaną one wyczyszczone. To zależy od sytuacjiJeśli będziemy mieli drastyczny nagły wypadek na powierzchni planety taki, jak wojna globalna, Wydarzenie może być wywołane zanim płaszczyzny niefizyczne zostaną oczyszczoneTo decyzja taktyczna zależna od sytuacjiAle postęp w oczyszczaniu płaszczyzny eterycznej nie posunął się wystarczająco, aby powiedzieć, że jest bezpiecznie, ponieważ  jeszcze nie jest.

Rob –  Czy jest to twój pierwszy proces planetarnego wyzwolenia, w którym bierzesz udział, czy byłeś zaangażowany w innych, w innych życiach i na innych planetach?

Kobra   To nie jest pierwszy, ale na pewno ostatni.

Rob   Co będziemy robić po Wzniesieniu i jak długo, można powiedzieć, planeta dokona swoje Wzniesienie?  Czy jest na to wyznaczony termin?

Kobry –  OKNie będę wdawać się w szczegóły procesu WzniesieniaMamy 50-letnią ramę czasową pomiędzy 1975 a 2025 rokiem, kiedy planetarne wyzwolenie ma się staćBędzie to proces trwały i nieodwracalnyNigdy już nie będziemy niewolnikami.

Rob   To bardzo pozytywne i dobre wieści, KobraPonownie wspaniały wywiadDziękuję bardzo za twój czas.  Odpowiedziałeś na wiele pytań dla wielu ludziNie wszyscy otrzymali odpowiedź na ich pytania, ale zachowamy niektóre z nich na następny razPonownie bardzo dziękuję za przybycie.  To był dla nas zaszczytDziękuję, Kobra.

Kobra –  Dziękuję wszystkim za wysłuchanie i dziękuję za zorganizowanie tego spotkania, Rob.

 

Rob Potter – wywiad z Kobrą – 17 czerwca 2014 roku.

Transkrypt:  Dannell Polanie
Modulacja głosu:  Ricky Seraphico

Strona z całym wywiadem; manuskrypt i audio po angielsku:  http://thepromiserevealed.com/cobra-interviews-page/

Przetłumaczyła Krystal

 

http://krystal28.wordpress.com/2014/07/05/wywiad-z-kobra-17-czerwca-2014-cz-2/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s