Wywiad z Kobrą – 17 czerwca 2014, cz. 1

Chociaż od dłuższego czau słucham godzinnych, comiesięcznych wywiadów z Kobrą, to po raz pierwszy zamieszczam tłumaczenie streszczenia jego wywiadu.  Uważam, że odpowiada on na wiele istotnych kwestii związanych ze Wzniesieniem i Wydarzeniem.  Kobra jest rzecznikiem Ruchu Oporu, który działa na rzecz Wzniesienia i Wyzwolenia Ziemi od wielu lat w kooperacji z Plejadianami i innymi duchowymi kosmitami.  Pytania są od jego słuchaczy i czytelników.  Jeśli masz jakieś dobre pytanie dla Kobry, napisz i ja je przetłumaczę i prześlę Robowi.  Oczywiście nie ma gwarancji, że będzie odpowiedź na to pytanie, gdyż Rob dostaje ich setki.  Zauważyłam, że odpowiedzi czasem nie pokrywają się z materiałem czanelowanym, dlatego przyjmij te informacje z otwartym, umysłem.  Wszyscy uczymy się rozróżniać prawdę od dezinformacji, jednak Kobra według mnie jest solidnym wojownikiem Światła z dużą wiedzą ezoteryczną i o sytuacji na świecie.   — kr

 

Wydarzenie – Planowanie finansowe – Technologia pyłu gwiezdnego – Bezpośredni kontakt z kosmitami – Grupa ISIS w Iraku –  Porwanie duchowych symboli przez Archontów –  Sytuacja na Ukrainie – rola Putina – Uzdrawianie ludzi po Wydarzeniu – Planeta X – Kontrast polaryzacji – Finansowy reset – Spożywanie mięsa po Wydarzeniu – Machina reinkarnacji

Rob Potter przeprowadza wywiad z Kobrą – 17 czerwca 2014 roku.

Transkrypt:  Dannell Polanie
Modulacja głosu:  Ricky Seraphico

Strona z całym wywiadem; manuskrypt i audio po angielsku:  http://thepromiserevealed.com/cobra-interviews-page/

 

Rob: Czy jest wystarczająco rzeczników przygotowanych na Wydarzenie dla początkowej fazy w obecnym momencie?

Kobra   populacja na Ziemi została tak zaprogramowana, że może być problem w początkowej fazieMożemy nie mieć wystarczająco dużo ludzi przeszkolonych na tyle lub zrównoważonych na tyle, aby poradzić sobie z sytuacjami.  Możemy mieć trochę trudny okres na początku, gdy Wydarzenie się stanie, ale zostanie to zrównoważone dość szybko, gdy informacje zaczną wychodzićW początkowej fazie będzie niedobór ludzi.  Informacje wyjdą, ale nie będzie wystarczająco dużo wykwalifikowanych osób do dystrybucji tych informacji.

RobCzy przejmą stacje telewizyjne i czy mają pewne informacje gotowe do udostępnienia dla publiczności?

Kobra   Mają pakiety informacji do udostępnienia dla publiczności i zostaną one podane dla osób, które będą gotowe pójść do stacji telewizyjnych i przedstawić te informacje dla ludzkości.

Rob   Czy jest jeszcze zbyt duży wpływ na poziomie eterycznymMówiłeś w zeszłym roku, że Wydarzenie może się stać zanim niefizyczne płaszczyzny zostaną całkowicie oczyszczoneCzy nadal jest taki plan?

Kobra   To jest możliwe, ale chciałbym powiedzieć, że eteryczny wpływ na ludzkość nie uległ zbyt dużej poprawie To są ważne kwestie i wciąż spory problem.  Nie będę komentował, w którym momencie nastąpi decyzja  uruchomienia spraw.

Rob   Wiele osób zastanawia się, czy mógłbyś zrobić jakieś konkretne sugestie dotyczące planowania naszych materialnych potrzeb w międzyczasie przynajmniej do czasu, gdy fundusze dobrobytu będą uwolnioneProsiłeś nas, abyśmy wyjęli pieniądze z banków.  Czy powinniśmy umieścić je pod naszymi materacamiZamienili na srebro lub złotoCo mamy zrobić zanim fundusze zostaną uwolnione?

Kobra –  Jeżeli masz pieniądze w banku, wyjmij je.  Możesz zamienić je na złoto lub srebro lub ziemię lub zainwestować w jakiś projekt, który pomoże w wyzwoleniu naszej planetyNie polecam giełdyNie polecam trzymania pieniędzy w banku, ponieważ zostaną skonfiskowane na pewnym etapie.

Rob   Jedna osoba złożyła oświadczenie, że Plejadianie przypuszczalnie przetransportowali na swój statek 11.000 mniejszych członków kabała, którzy zostali zmuszeni do współpracy z kabałem poprzez łapówki, groźby lub rzeczy poza ich kontrolą i bali się wydostaćCzy jest w tym jakaś prawda?

Kobra –  Nie odpowiem na to pytanieSą pewne operacje sił Światła i niektórzy członkowie zostali usunięci z tej planety.  Nie będę komentować liczby lub sposobu w jaki to zostało zrobione.  Mogę tylko powiedzieć, ze niektórzy członkowie kabała zostali usunięci z tej planety.

Ciemni mają opcję.  Jeśli zdecydują się przyjąć Światło, nie zostaną zabrani do centralnego słońca.  Muszą jednak przejść przez proces reedukacjiMuszą zrobić wszystko, aby skorygować konsekwencję swoich wcześniejszych działań.   Niektórzy członkowie kabała odrzucają tę opcję i nie chcą przejść do Światła i ci są zabierani do centralnego słońca.

Rob Czy byli tam też inni członkowie kabała, którzy chcieli być chronieni przez Ruch Oporu i Galaktyczną Federację?

Kobra Tak, tak było w niektórych lokacjach, ale to skomplikowana sytuacja. Zasadniczo Archonci nie dopuszczają nikogo do kontaktów z siłami Światła.  To jest sytuacja kwarantannyJest wiele członków kabała, którzy chcą się wydostać, ale nie pozwalają im na to. Nie każdy jest tam z własnej woli.

Kobra o technologii pyłu gwiezdnego (stardust technology):

Zasadniczo technologie gwiezdnego pyłu mogą być stosowane do usuwania źródła przewlekłego bólu, naprawy organów, naprawy struktury komórkowej DNA.  Mogą one być też użyte do blokowania centralnego układu nerwowego, i będą zastosowane podczas Wydarzenia na członkach kabała.  Jeśli istnieje jakikolwiek rodzaj strukturalnego uszkodzenia ciała fizycznego, może to być naprawione po około 15 minutach.  Jest to technologia  Plejadian, która będzie dostępna dla ludzkości wkrótce po WydarzeniuWszystkie przypadki przewlekłych chorób zostaną wyleczone bardzo krótko po Wydarzeniu tą technologią.

Rob Czy to będzie wydane bez ludzkiej wiedzy.

Kobra   Nie, to będzie bardzo świadomy procesOczywiście, ludzie będą musieli zmienić sposób swojego myślenia i zachowania.  Choroba może być ponownie utworzona poprzez systemy wierzeń i stany emocjonalne.  Ale cokolwiek stało się z ciałem fizycznym zostanie naprawioneMusi zaistnieć pewne psychologiczne dostosowanieWiększość ludzi będzie uzdrowiona.
Rob   Te statki macierzyste oraz członkowie Federacji, o których mówi Kobra, z jakiej gęstości i wymiarów pochodzą?  3. 4. lub wyżej?
Kobra –   5-ciowymiarowymi istotami i powyżej.  Ale oczywiście mogą się zmaterializować w fizycznym  3. lub 4. wymiarze jeśli zechcą i jeśli mają w tym jakiś cel.
Rob   Jeśli nie są oni w naszym wymiarze, czy będziemy mogli ich tylko zobaczyć, gdy podniesiemy nasze wibracje lub czy mogą korzystać z ich technologii do kontaktu z nami?

Kobra –  Mogą używać technologie, aby skontaktować się z ludźmi w 3. wymiarze. Ich energetyczna obecność jest bardzo intensywnaLudzie będą musieli wykonać pracę z energią, aby móc utrzymać tę obecność i przetrwać w tej obecności, ponieważ pole energetyczne wzniesionych istot, 5-cio wymiarowych istot jest bardzo silne.  Istoty ludzkie nie będą w stanie przetrwać bezpośredniego kontaktu.  Pola energetyczne istot Światła, którzy przyjdą, będzie dostosowane do częstotliwości ludzkiej, aby ludzie mogli wchodzić z nimi w interakcje i podnosić powoli swoją częstotliwość w celu jeszcze większej interakcji.  Będzie to stopniowy proces.

Rob   Mówi się o Izys (ISIS)  lub grupach terrorystycznych w IrakuCzy to operacja typu kabał mieszający w garnkuWydaje się poza przypadkiem, że ostatnie powstańcze rewolty w Iraku zostały nazwane Izys.

Kobra   Tak, Archonci wybrali tę nazwę specjalnie Biorą symbol, który jest pozytywny i próbują skojarzyć go z czymś negatywnym w umysłach ludzi.  Teraz nazwa ta jest we wszystkich środkach masowego przekazuJeśli ktoś z ulicy czyta o Izys w ludzkim umyśle obraz jest; fanatycy zabijający ludzi zamiast Bogini Światła.  To jest tak jak skojarzenie umysłowe działaNaziści zrobili to samo, wzięli bardzo stary symbol swastyki co oznacza duchową ewolucję i zamienili go w symbol złaTo samo stało się z pentagramem i innymi symbolami w przeszłościTo jest to, co Iluminaci używają np. Wszystkowidzące Oko – oni porwali ten symbol.  To jest symbol Źródła i oni porwali go i teraz oznacza wszystkowidzące oko NWO. W ten sposób działają Archonci.  Zawsze, gdy ludzie widzą te symbole, kojarzą je z czymś negatywnymI tak pozytywne energie symbolu nie mogą przepływaćTo jest wojna okultystyczna.
Rob   Czy siły Światła robią coś, aby rozwiązać sytuację na Ukrainie i czy Putin współpracuje z nimi?

Kobra   Tak, robią wiele rzeczy, aby rozwiązać sytuację Ukrainy, ale znowu mamy tu czynnik ludzki i ludzką wolną wolęW wielu wypadkach  osoby nie zastosowały się do wskazówek w sytuacji UkrainySiłom Światła udało się zmniejszyć liczbę ofiar i skalę konfliktu, ale nie były w stanie całkowicie go usunąćI tak, Putin wspiera siły Światła, ale ma on również swój własny program tworzenia silnej RosjiPowiedziałbym, że Putin w tej chwili ma o wiele bardziej pozytywną rolę niż struktura kabała, która chce korzystać z Ukrainy w celu promowania swojej agendy.

Rob –  Jaka jest obecna sytuacja Archontów i grupy Chimera?

Kobra   Większość Archontów straciła dużo energii w ostatnim półroczu, a także nastąpiło dużo poprawy.  Były działania sił Światła, aby zmniejszyć siłę grupy ChimeraTo udało w dużym stopniuBędę w stanie uwolnić pewne informacje już wkrótce.

Rob   wiele osób pytało o niedawnej śmierci  Richarda Rockefellera (syna Dawida) w wypadku samolotowym.  Czy to dzieło sił Światła w ramach ruchu oporu w usunięciu kabała?

Kobra   Chciałbym tylko powiedzieć, ze sytuacja wydarzyła się w piątek, 13-tego i piątek 13-go jest dniem, kiedy ten przywódca templariuszy został usunięty.  Będzie więcej o tym, i to jest jedyna rzecz, jaką powiem w tej chwili.

Rob –  Ile gwiezdnych nasion jest na Ziemi?

Kobra W mojej ocenie około 10 mln.

Rob   Kilka osób wspomniało, że w czasie Wydarzenia, gwiezdne nasiona w szczególności otrzymają uzdrowienie i będą uleczone fizycznie. Czy możesz potwierdzić, czy jest to prawda dla wszystkich, czy tylko dla nasion gwiezdnych?.

Kobra –  Proces uzdrawiania rozpocznie się z Wydarzeniem i będzie trwał przez  dłuższy czasPierwszą rzeczą jaka nastąpi to dużo uzdrawiania, ponieważ kontroli kabała już nie będzie.  Uwolni to dużą presję dla istot ludzkichpewne emocje wyjdą na powierzchnię i zostaną uzdrowione.  2) uzdrowienie umysłu, ponieważ będzie dużo informacji dostępnych, które nie są dostępne obecnie i ludzie będą mieć znacznie lepszy obraz tego, co się dzieje.   3) będzie uzdrowienie ciała za pomocą uwolnionych, nowych, wspaniałych technologii medycznychTo jest proces i nie może się zdarzyć przez nocDla przeciętnego człowieka może to potrwać miesiące, a nawet lataBędzie stała poprawa.  Nie tak jak teraz: kiedy nie mamy prawie żadnej poprawy, a tylko ciągłą kontrolę.

Rob – Czy istnieje planeta X?

Kobra Tak, planeta X istnieje.  Jest na orbicie zewnętrznego obszaru Układu Słonecznego, nie ma Nibiru, nie ma żadnego obiektu, które upadnie na Ziemię, zbliżającego się do Ziemi, lub w jakikolwiek zagrażającego planecie Ziemi.

Rob –  Czy Archontowa siatka eteryczna może być opisana jako  pewnego rodzaju sztuczna inteligencja, której celem podstawowym jest nieskończenie wielokrotne pętle i manipulowanie polami elektrycznymi człowieka, tak aby zmaksymalizować cierpienia i negatywne emocje?

Kobra –  tak, to można tak określić.

Rob –  Dlaczego wolno nam się rozwijać, gdzie jesteśmy dzisiaj z technologią i wiedzą, a ciemni są tak zaawansowani z ich technologią?  Dlaczego nie zatrzymali nas?  Czy bawią się nami, abyśmy zobaczyli przebłyski wolności a potem trach aby utrzymać nas w cierpieniu jeszcze bardziej?

Kobra   Próbowali zatrzymać ewolucję w jak największym stopniuNie powiedziałbym, żeby ta planeta była zaawansowana technologicznieJest to jedna z najbardziej zacofanych planet jakich doświadczyłem.

Kobra o kontakcie z siłami Światła:  Możesz mieć kontakt z siłami Światła tylko po dokonaniu kontaktu z własną wyższą jaźniąMożesz nawiązać kontakt z siłami Światła tylko przez własne Wyższe JaJeśli nie masz tego kontaktu z własnym wyższym ja i próbujesz nawiązać kontakt z siłami Światła najprawdopodobniej otrzymasz kontakt z planem astralnym i eterycznym i oczywiście Archontowie przeszkadzająProponuję dla każdego najpierw dokonać bezpośredniego i stabilnego kontaktu z własną wyższą jaźnią.

Rob   Co możemy zrobić na poziomie 3W i wyższym poziomie, aby chronić, pomóc i ratować walenie i wszystkie inne piękne żywe istoty na Ziemi, które niszczone?

Kobra   Na poziomie duchowym, możecie podłączyć się z nimi z miłością.  Na poziomie psychicznym, możecie rozpowszechniać informacje dla mas, co dzieje się z nimi, aby zwiększyć ludzką świadomośćKiedy wystarczająca ilość ludzi zda sobie sprawę, większość rzeczy, które dzieją się teraz, nie będą mogły istnieć.

Kobra o polaryzacji światła i ciemności   Kontrast światła/ciemności nigdy nie miał istnieć. Ciemność nie została celowo stworzonaTo było wynikiem nieprzewidzianej losowej funkcji, która została utworzona z próżniKiedy ciemne siły zostaną usunięte, nie będzie więcej potrzeby na istnienie ciemności. Kontrast, który będzie kontynuowany nie będzie kontrastem polaryzacji pomiędzy Światłem i ciemnościąBędzie to naturalny kontrast pomiędzy różnymi życiowymi doświadczeniami, które będą miały mniej lub bardziej pozytywną naturę.

Rob   Wydaje się, że jest ogromna ilość bólu i ogromnego cierpienia na planecie z tymi wszystkimi pedofiliami i torturamiWszystkie o tym informacje są ujawnianeJak ludzie zintegrują ten aspekt naszej zbiorowej jaźni?  Na poziomie duchowym lub na mocniejszym poziomie wymiarowym, w jaki sposób możemy ominąć gniew i oburzenie, gdy przechodzimy przez te zmiany?

Kobra   Po pierwsze, będzie to proces stopniowyTo nie jest coś, co przeciętny człowiek może przetrawić przez jeden dzień.  Wielka część uzdrawiania nastąpi, kiedy ludzie zaczną rozumieć, że cała ludzkość w znacznym stopniu przyczyniła się do tego, co się wydarzyło, ponieważ milczała i nie powiedziała NIE.  Wiele osób, które wiedziały o tym i tolerowały to, czego nie można tolerowaćTeraz to się skończy tylko dlatego, że wystarczająca ilość ludzi mówi, że ma już tego dość.

Rob –  Czy to prawda, że kosmici mogą i będą wpływać na ludzi we śnie i na jawieJak im dano pozwolenie na to, czy jest to poza pozwoleniem na jakiś sposób?

Kobra   To jest umowa duszyKażdy, kto został wcielony na Ziemi i należy do sił Światła, wszyscy pracownicy Światła, wojownicy Światła zawarli umowę do korzystania z pomocy w procesie przebudzenia.  Oczywiście można anulować to porozumienie, ale nie polecamZawsze dobrze jest mieć trochę miłosnej pomocy od naszych braci i sióstr z gwiazd.

Rob   Czy system bankowy musi zostać zupelnie zatrzymany przed Wydarzeniem?   Czy jest możliwe, że coś można zrobić, aby był to proces stopniowy, a gdy to się stanie ludzie sami zauważą?

Kobra –  Będzie to nagły reset podczas Wydarzenia.  Nie jest możliwe, aby przekształcić system bankowy stopniowo, po prostu dlatego, że jest zbyt skorumpowany.  Musi być reset i kabał musi być usunięty z systemu bankowego.

Rob – Czy siły Światła lub inne siły Galaktycznej Federacji mają gotowe plany, aby wycofać rolnictwo zwierząt na rzecz alternatywnych metod produkcji żywności, replikatorów i innych zaawansowanych metod?

Kobra   Tak, oczywiścieMoże być, ze niektórzy ludzie nadal będą potrzebować jeść mięso, ale będzie to odbywać się w znacznie bardziej kochający i humanitarny sposób, niż do tej poryTo nie będzie przemysł masowy, jak jest teraz – to będzie skończone.

Rob Jak długo zajmie, aż planeta stopniowo stanie się wegetariańska?

Kobry To jest indywidualny procesNiektórzy ludzie są już wegetarianami, a niektórym zajmie trochę więcej czasu.  Jedynie co mogę powiedzieć, jeśli zwierzę jest zabite na żywność, jest to część cyklu życia, a nie część przemysłu w celach zarobkowychTo jest inna historiaNiektórzy ludzie w fazie, gdzie potrzebują mięsa jako żywności.

Rob   Ostatecznie wszystko ulegnie zmianie i lew położy się z barankiem. Według Szaruli lub Boni z Ziemi Wewnętrznej  pewnego dnia zobaczymy zwierzęta mięsożerne staną się zjadaczami trawyZgadza się, prawda?

Kobry   Tak to prawda Taki sam proces będzie z istotami ludzkimiLudziom może zająć sporo czasu na dostosowanie.

Rob –  Jeśli osoba umrze przed Wydarzeniem, podczas gdy Archonci nadal mają kontrolę nad ziemską machiną reinkarnacji, czy ona ma szansę ucieczki przymusowej reinkarnacji, jeśli ma wiedzę o Archontach?

Kobra   To jest możliwe, ale nie jest łatweZawsze była możliwość ucieczki od tego mechanizmu ponownych narodzin, ale to nigdy nie było łatwe i wciąż nie jest łatweAle jeśli masz trochę zrozumienia o Archontach, to staje się łatwiejsze, ponieważ możesz ukierunkować się po procesie śmierci i będziesz wiedział co się dzieje.

Rob   Wydaje się, że wielu pracowników Światła wyraziło zgodę na kontrolę Archontów i podjęło reinkarnację, aby służyć swoich braciom i siostrom w matrycy.

Kobra   Jest jedną rzeczą, aby podążać za procesem Archontów a inną, aby dokonać świadomego wyboru wcielenia i pomagania innym istotomTo są różne historie.

Rob   Więc niektóre istoty nie miały wyboru, jak tylko ponownie wcielić się, czy to prawda?
Kobra Tak, i niektóre istoty miały plan, aby pomóc ludzkości, ale Archonci wybrali im rodzicówTo jest powód, dlaczego wielu pracowników Światła ma problemy z rodzicami, bo nie wybrali sobie rodziców, Archonci wybrali im rodziców.
.

Opis Archontów:  http://treborok.wordpress.com/about/archonci/

 

http://krystal28.wordpress.com/2014/06/28/wywiad-z-kobra-17-czerwca-2014-cz-1/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s