2014 -drugi rok Nowej Ziemi, rok pomyślnych przemian

.

Pozdrawiam Mistrzów!  Jestem Metatron, pan Światła!

.

Upływają ostatnie tygodnie 2013 roku, dlatego każdego z was prosimy o zrobienie krótkiej przerwy na przemyślenie ogromnej progresji, jakiej dokonaliście indywidualnie i zbiorowo w mijającym roku.  Nieważne, na ile kto rozumie, że planetarne Wzniesienie się wypełniło – to temat do dyskusji – jednak czas upływa szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

.

Mistrzowie, rok 2014 będzie rokiem ekstremalnych zmian i te zmiany nastąpią – logicznie ujmując – podczas węzłów, które nazywacie aspektami astrologicznymi.  Jednak ich znaczenie będzie znacznie silniejsze, niż to obecnie rozumiecie.  Z każdym węzłem pojawią się kody, które wpłyną na pole aury – przez indukcję.  Te kody posłużą niezliczonym celom.

.

Kodowany aspekt astrologiczny przypomina animowane źródło energii, zacieśniając kaskadę, która działa na was na bardzo głębokim poziomie.  To jest świadoma infuzja i celowa koordynacja świętej częstotliwości. Napłynie opalizujące światło z własnym układem cząstek, które jest tak samo żywe jak żywi jesteście wy – różnica polega tylko na tym, że ono nie ma indywidualnych programów, a jego rozwój zależy od jego otoczenia podobnie jak w przypadku środowisk wszystkich innych gwiezdnych bram. Gdybyście potraktowali astrologiczne węzły energetyczne powstające szczególnie podczas przesileń słonecznych, równonocy i zaćmień jako urządzenia do indukcji – czym są w rzeczywistości – wtedy zdefiniowalibyście je celnie – jako ewentualne otwory w czasoprzestrzeni, jako celowe wstawki regulowane przez organiczną geometryczną naturę oraz ramy rezonansu dostępu i poziomu rozszerzalnej natury. Nic nie stoi w miejscu, a niezależnie od tego, jak jest mierzony czas czy wymiarowość, zmiany postępują ujawniając się i wyrażając poprzez zdarzenia astrologiczne – tak się dzieje w logiczny sposób.

.

A więc zaczynamy dyskusję o roku 2014.  Każdego z was otulamy odżywczą energią i polem usamodzielnienia, ponieważ każdy jest prawdziwym mistrzem na indywidualnej ścieżce wniebowstąpienia. Naszym celem jest dać wam inspirację i jasność, lecz naprawdę ważnym i niezbędnym warunkiem jest stosowanie przez każdego z was – będącego świętą niezależną ISTOTĄ – zdolności rozróżniania pomiędzy różnymi „channelingowanymi” przekazami.

.

Najmilsi, w tych radykalnych czasach transformacji zawsze pamiętajcie, że Duch przemawia z miłością.  Duch nie atakuje.  Każda współczesna ziemska religia ma własne prawdy i wypaczenia.  Kluczem jest dar rozróżniania.  Musicie umieć odróżnić prawdę od nieprawdy, oraz to, co wypływa z serca od tego, co wywołuje strach.  Nic, co jest naprawdę święte, nie ogranicza prawdy ani piękna grupy.

.

Obecny czas oferuje każdemu okazję do zdecydowania, czy chce żyć wolny – okazję do wyboru, czy chce pozbyć się trosk i obaw, a w zamian stworzyć własny dobrostan.  Czy szanuje i troszczy się o innych z MIŁOŚCIĄ?  Tak stanowi nauka i takie są częstotliwości Boga.  To jest sposób, w który narody ziemskie się ZJEDNOCZĄ, to jest sposób, w jaki ludzkość dokona Wzniesienia, a rok 2014 jest główną fazą tego procesu, pozwalając wam wspólnie tworzyć Ziemię, jakiej pragniecie.  ROK DRUGI NOWEJ ZIEMI – 2014 zainicjuje energetycznie prawdziwą fazę tego, co nazywacie „Erą Wodnika”, prawdziwy początek wodnikowych przemian.

.

Moment kluczowy

.

Mistrzowie, w związku z powyższym trzymajcie się fali tych kluczowych czasów.  Tak, bywają okresy bardziej się wyróżniające w waszych burzliwych żywotach, określone chwile czasu/przestrzeni wyzwalające gwałtowne skoki kwantowe.  Chodzi tu między innymi o decydujące krzyżówki decyzji, które was definiują.  To jest jedno z takich wcieleń. Energia i czas poruszają się szybko, na waszej Ziemi wiele się dzieje, a wy staracie się dopasować i skalibrować z krystalicznym przejściem do Nowej Ziemi w roku 2014.  To nie będzie łatwe, nic, co jest wartościowe, nie dzieje się bez wysiłku…, ale ten wysiłek przyniesie efekty i da kwalifikację. Należycie do tych Dusz, które zbierają się razem, aby stworzyć planetę harmonii.

.

Dlatego rok 2014 będzie bardzo ważny – pod wieloma względami ważniejszy od roku 2013.  W roku 2013 byliście we wczesnej fazie adaptacji do Nowej Ziemi.  Ćwiczyliście się w korzystaniu z nowych czakr, które rozciągnęły się do wyższych wymiarów.  W 2014 zaczniecie eksperymentować z używaniem nowych skrzydeł do wzlatywania ku nowym spektrom Światła.  Będziecie stwarzać wizualnie nowy świat harmonii w spójności theta!  To zajmie czas, lecz potężne narzędzia są już dostępne. Rok 2013 dał nowy początek. Każdy początek to nowe szablony na Nowej Ziemi.  Wzniesienie planety umożliwiło zmianę wymiarów i jej ekspansję.  Ziemia poszerzyła się do krystalicznego obszaru – przez piąty do dwunastego wymiaru.  W 2013 zaczęliście uczyć się sposobów postępowania, a w 2014 będziecie je doskonalić i szerzej odkrywać.  To będzie wymagało wspólnych starań.

.

W 2014 będziecie mogli ujrzeć wiele subtelnych zmian na poziomie świadomości.  Rozbudowany system czakr ciągle się dopasowuje do nowego sposobu funkcjonowania, a w rzeczywistości również do nowych wymiarów.  Warstwy CEF (krystalicznego pola aurycznego) u większości z was nadal się przeobrażają i stabilizują.  Rozszerzenia w różnym stopniu wpływają na systemy sensoryczne i obszary emocjonalne.

.

Skupienie mentalne

.

W DRUGIM roku Nowej Ziemi zachęcamy was do podjęcia większych starań o mentalną koncentrację.  Czasem może się wam wydawać, jakbyście walczyli o równowagę i utrzymanie ześrodkowania.  To jest mieszanka płynącej ku wam nowej energii, która was nie tylko reguluje i kalibruje, lecz krystalizuje wasze cele i zamiary . Wodnikowe przesunięcie ze zmianą w stosunkach jonowych (w ciągu ostatnich dwóch dekad promieniowania słonecznego), otacza teraz planetę zmuszając każdego z was, aby doprowadził do porządku swoje życie duchowe.  Przesunął się w górę wskaźnik zmiany stosunku – programy kodowe pomiędzy mentalnymi obszarami świadomego i nieświadomego, pomiędzy fizyczną rzeczywistością i boskimi wzorcami.  Z powodu koronalnych wyrzutów masy ze Słońca strumienie anionowej plazmy krążą wokół Ziemi i napełniają nisze niektórych „świętych miejsc”.  To ułatwia dostęp do spójnej świadomości, w spójności theta, dzięki czemu jesteście w stanie skutecznie stwarzać Nową Ziemię.

.

W określonych okresach roku 2014 skoncentrujecie się na rejonach strumieni życia, co do których poczujecie, że musicie się nimi zająć. Będziecie poproszeni, aby skonfrontować się ze sobą i podjąć wszelkie wymagane ku temu środki.  Zdefiniujecie wewnętrzne umowy i określicie, jak chcecie zużyć czas, jaki wam pozostał na Ziemi.  Będziecie zmuszeni wykorzystać chwilę i zrobić listę rzeczy, których jeszcze chcecie dokonać!

.

Nie będziecie już mogli siedzieć z założonymi rękami.  2014 to czas na odnalezienie brakujących kawałków puzzli.  To czas, aby nosić swoje imię, wnieść swoją część i pozostawić po swoim życiu spuściznę.  I tak, to znaczy, złożyć razem kawałki…, montaż jest konieczny!  Krystaliczna częstotliwość będzie w 2014 jeszcze silniejsza.  To jest rezonans, który będzie na was wpływał coraz silniej, prowadząc do „doskonałości”.  Chodzi tu po prostu o aspekt rozumienia, kim kto jest i czy naprawdę odzwierciedla najwyższy standard.  To wymaga od każdego przyjęcia i zintegrowania własnej mocy oraz pozostawania bez skazy.

.

Każdy może przeżyć każdy dzień bez błędów.   Scenariusz, w którym rozpoznajesz własne słabości i uczciwie przyjmujesz własne konflikty, to dzień, w którym wykazujesz się prawdziwym mistrzostwem, i to jest prawdziwa podróż.  A w dniu, kiedy jesteś zintegrowany z własnymi prawdami, rozpoznasz prawdy drugiego człowieka, dotrzesz do współczującego aspektu uczciwości.  Ta prawda dotyczy zarówno ludzi jak i narodów, dotyczy skali mikro i makro.

.

W roku 2014 aspekty wewnętrznych konfliktów będą się topiły w tyglu oczyszczenia.  Nieuczciwość, różne błędy, które były ukrywane, wszystkie cienie – wyjdą na powierzchnię, aby stawić im czoła.  Nakieruj swoje czyny na najwyższe cele.  Ustal priorytety!  Badaj drogę…, i planuj podróż świadomie.

.

Wtedy zrozum, że energia Ziemi we wznoszeniu zrównuje się z 144-częściową krystaliczną siecią, która to umożliwiła i nadal doprowadza krystaliczną energię ekspansji Ziemi do szerszej i klarowniejszej gamy wymiarów.  I zwróć uwagę, że energia wymiarów od piątego do dwunastego, która jest dla was dostępna, to dopiero początek.  Rozszerza się do wymiarów energetycznych, które istnieją w was, lecz są ukryte, nie były dostępne dla ogółu – te krystaliczne wymiary stanowią wasze prawdziwe źródło pochodzenia, i w nich istniejecie w wyższej formie.

.

Niezbędne zrozumienie

.

Najpierw chcemy jeszcze raz oznajmić, że Wzniesienie planety dokonało się naprawdę.  Ważne jest, aby to rozumieć i nie tracić wiary.  Zawsze znajdą się osoby negujące, a wątpliwości, czy coś się zmieniło po 21 grudniu 2012, mogą mieć nawet ci, którzy znajdują się na ścieżce. Ascendencja się dokonała – dokonali tego wszyscy, którzy wywodzą się ze Światła.  Jednak chcemy wyjaśnić, że planeta podlega gradacji, rozszerzeniu na 12 wymiarów.  I to jest to Wzniesienie planety, które umożliwia ascendencję ludzkości.

.

Dlatego powiemy, że Wzniesienie jest nowym początkiem.  W 2013 roku Ziemia narodziła się w nowym formacie, który umożliwi ludzkości dalsze klarowne wznoszenie świadomości w wyższe wymiary.  Dzięki wsparciu siatki krystalicznej Ziemia stanowi teraz matrycę, która umożliwia ludzkości uświadomienie sobie jej prawdziwej wielowymiarowej natury.

.

Zapewniamy, że w 2013 zalśniło nowe Słońce, które naprawdę jest Słońcem przemian.  Przyniosło Światło dla wspaniałej Nowej Ziemi.  I, moi drodzy, mamy na myśli – WSPANIAŁEJ.  W tej nowej erze na szukających spoczywa emanowanie radością, światłem dla ekspansji do krystalicznej harmonii – każdy foton mentalnego światła, jaki emitujecie, jest wzmacniany wykładniczo.  Na Nowej Ziemi 2014 roku będzie to zachodziło jeszcze szybciej.  Dlatego wasze role nabierają nowego znaczenia – wykażcie więcej życzliwości, a wasze moce tworzenia wzrosną, i to jest nazywane wodnikowym przesunięciem.  Porozmawiajmy na temat specyfiki roku 2014!

.

2014 – ważne daty i fazy aktywacji

.

Energie 2014 będą mniej intensywne, niż wibracje toru przeszkód we Wzniesieniu, jakich doświadczała ludzkość w latach 2011 i 1012, choć może intensywniejsze niż w niektórych okresach 2013.  Lecz jeśli poznacie fazy intensywności 2014 i ich działanie, możecie nimi świadomie manipulować. Choć to nie oznacza, że okresy z niższą intensywnością nie mają znaczenia, ponieważ faktycznie ”takt częstotliwości” jeszcze wzrasta i jest dostosowywany do specyficznych kodów energetycznych, które mają być importowane podczas astrologicznych bram.

.

W 2014 kwadratury równonocy, przesileń słonecznych i zaćmień będą szczególnie silne, a każda z tych dat będzie zawierać unikalne zaszyfrowane otwarcia oktaedrycznych portali nowej Ziemi.  Podczas równonocy, przesileń a zwłaszcza czterech zaćmień 2014 roku, planeta zostanie zalana falami „nowo” kodowanych energii.

.

Centralne kluczowe daty:

.

15 kwiecień – całkowite zaćmienie Księżyca podczas pełni

8 październik – całkowite zaćmienie Księżyca podczas pełni

29 kwiecień – roczne zaćmienie Słońca

23 październik – częściowe zaćmienie Słońca

20 marzec 2014 – równonoc wiosenna

21 czerwiec 2014 – letnie przesilenie

22 wrzesień 2014 – równonoc jesienna

21 grudzień 2014 – zimowe przesilenie.

.

Współdziałanie będzie tu całkowicie naturalne, więc należy pamiętać o tych datach i przewidzieć zakodowany napływ.  W trakcie tych wydarzeń (przesilenia, równonoce i zaćmienia) otwierają się bramy, powstają otwory, które zawsze były jedynymi w swoim rodzaju okazjami dla takich transferów.  Z tego powodu w starożytnych kulturach i w wielu obecnych duchowych sektach były one traktowane jako dni samoobserwacji, modlitwy i medytacji.

.

Zaćmienia w 2014 roku przejmą jeszcze bardziej wyjątkową rolę związaną z uruchomieniem katalitycznej energii przemian indywidualnych i planetarnych.  W 2014 nastąpią dwa całkowite zaćmienia Księżyca – w kwietniu i październiku, które zajdą w kulminacyjnych momentach pełni. To da doskonały czas na zmiany kursu życia poprzez zmianę kierunku, kalibrację i poprzez medytację.  W 2013 wielu z was odkrywa nowy cel, doświadcza odrodzenia i jest na nowych twórczych ścieżkach, które w 2014 będą kontynuowane i nabiorą rozpędu.  Niektórzy zdecydują się na pozostanie na tym samym kursie, lecz nabiorą impetu, nowej perspektywy i przyłączą się do zadań grupowych.  W 2014 wielu odkryje nowe cele czy wyłoni na powierzchnię produktywne talenty, które dotąd spoczywały w uśpieniu i nie były realizowane.

.

W PIERWSZYM roku nowej Ziemi – 2013 – reaktywował się Zielony Płomień i przyniósł wam szersze zdolności do komunikowania się z żywiołami i królestwami Ziemi. Przyniósł też portal odrodzenia, który zestroił wasz obecny hologram czasu z trzema poprzednimi Złotymi Erami. To było zakodowane w Navals w Delfach i w Rapa Nui.

.

Rok 2014 dostarczy energię umożliwiającą „odrodzenie i dostrojenie przez ‘załadowanie’ celowo niedokończonych punktów waszych duchowych umów”, które dotąd nie zostały wypełnione lub wprowadzone do działania.

,

Rok 2014 będzie jeszcze bardziej zróżnicowany od poprzednich licząc od 2009.  Każda z wyżej wymienionych dat oferuje:

.

* czas głębokiej introspekcji w kierunku samopoznania i nakierowania celów na Nową Ziemię;

* czas na samooczyszczenie i ustanowienie bezbłędności w możliwości uzdrowienia relacji indywidualnie i globalnie – zasianie pokoju i harmonii;

* poprawę energii w węzłach energetycznych, lepszą wizualizację i świadome sny;

* okno ładowania i równoważenia energii, odnowę determinacji i odwagi;

* odbieranie kodów, które umożliwią lepsze wykorzystanie pełnych 33 czakr w krystalicznej formie Mer-Ka-Na.

.

Wielka triada 2013 będzie miała jeszcze energetyczny wpływ do połowy 2014.  Trzy kodowane „fazy napływu z portali” osiągną punkty szczytowe w marcu – kwietniu, maju – czerwcu i we wrześniu oraz październiku 2014.

.

2014 – główne portale napływu kodów

.

Poniżej trzy fazy z kodowanymi portalami:

– portal harmonii – 20 marzec do 8 maja

– gwiezdna brama / portal Fioletowego Promienia Prawdy – 14 maj do 21 czerwca (słabnący w dniach 22- 26 maj)

– portal Platynowego Promienia – 21 wrzesień – 23 październik

.

Pierwsza kodowana faza wyłania się z równonocy marcowej – Wielkiego Krzyża całkowitego zaćmienia Księżyca, zaćmienia Słońca oraz roju meteorów Eta Akwarydów, który pojawi się w maju. W kwietniu będzie zaćmienie Słońca, zaćmienie Księżyca i tzw. Wielki Krzyż wciśnięty pomiędzy zaćmienia, na który złoży się Mars, Uran, Jowisz i Pluton.  Będzie to święty i pomyślny czas poszukiwania harmonii i wspólnej projekcji.  Są to kody, które umożliwią duchowe odrodzenie na poziomie globalnym i pozwolą na modyfikację lub przebudowę relacji międzyludzkich.  Da okazje do zasiania ziarna pokoju na świecie w rejonach konfliktowych, szczególnie na Bliskim Wschodzie.  Na poziomie indywidualnym będzie to czas, który może doprowadzić do większego zamieszania w związkach.  Aby pogodzić to, co zostało rozdzielone nastąpi dopływ współczucia. W bardzo realnym sensie chodzi tu o import „bezwarunkowej miłości” określanej mianem „energii chrystusowej”.

.

Druga faza nastąpi pomiędzy majem a czerwcem przynosząc pierwszy spust, który napłynie z kwietniowego portalu harmonii.  Ta faza obejmie też energie Wielkiej Triady Wody, która zaczęła się i pozostaje aktywna w 2013 do czerwca 2014.  To jest czas wypełnienia.  W bardzo realnym sensie portal bramy gwiezdnej w maju 2014 będzie stanowił początek Ery Wodnika.  To czas, w którym Sojusz Syriańsko – Plejadiański nabierze większego wpływu, szerszej obecności.   To wyjątkowo piękny okres dla globalnych modlitw – czas, aby się zbierać i wspólnie medytować w intencji powrotu dharmy i wielkiej szlachetnej prawdy.

.

Trzecia faza będzie miała miejsce pomiędzy 20 września a 23 października 2014. Może się okazać tą, która sięgnie najgłębiej.  To faza zawierająca kody udoskonalone Platynowym Promieniem, energią bogini Ziemi. Harmonizuje wszystkie 12 fizycznych czakr.  W tej fazie zaistnieją możliwości samo-kalibracji i uwolnienia wszelkich przeszkód, które nie służą już wam jako jednostkom oraz jako kolektywowi ludzkości na nowej planecie Ziemi.  To chwila, aby zrzucić z siebie pozostałości i uwolnić ukryte przeszkody.  Platynowy Promień reprezentuje czas dla jednostek, nowego Ja, nowego celu, nowego partnerstwa, związku lub kierunku.  To czas intensywnej rewitalizacji, odmładzającej siły życiowej.  To będzie czas na zainstalowanie nowych kodów oraz kroczenia w kierunku lepszej siły osobistej i zbiorowej.  Platynowy Promień jest energią odżywczą.  W swojej naturze może być określony jako kobiecy, gdyż umożliwia poczucie wsparcia, ponieważ każda dusza poszukuje większego Światła.

.

Para 13 – 14

.

Rok 2014 jest powiązany aspektami z 2013.  W nowoczesnym sekwencjonowaniu nowo narodzonej ekspansywnej Ziemi normą stanie się dobieranie dat w pary.  Astrologiczne kody, które zainicjowały rok 2013, w roku 2014 zostaną dopełnione, wtedy ich prawdziwa współczesna gama obejmie okres 24 miesięcy.  Baza 12 podwoi się, stanie się oczywista na wielu płaszczyznach waszych doświadczeń, przede wszystkim odnośnie waszych kalibracji i reformacji związków.  Powiedzieliśmy, że lata 2013 – 2014, to czas przemian.  Potraktuj tę uwagę jak łagodną nutę „głosu pobudki” wyzwoloną przez naszą głęboką miłość do ciebie.  Najpierw popatrz w lustro i podążaj za odbiciem interakcji w twoim życiu.  Zwróć uwagę na przebieg śladów każdego roku twojego życia, które doprowadziły cię do chwili „teraz”.  Mocno wczuj się w wyrażone współczucie, bez angażowania serca, i zrozum, co zyskałeś, a co utraciłeś.  Czy do tej pory podróżowałeś tylko po to, aby powrócić w to samo miejsce?

.

Kochani, jeśli wasza obecna sytuacja do was nie pasuje, wtedy wspólnie postarajcie się podjąć działania na rzecz zmian.  Jak powiedzieliśmy, energie 2014 oferują rozszerzone możliwości takich działań.  Relacje muszą być zdefiniowane i określone. Skuteczne zbadanie tego rodzaju pracy wymaga rekwizytu w postaci absolutnej uczciwości we wszystkich formach związków – od A do Z – w relacjach z krewnymi, znajomymi, kochankami, braćmi, siostrami a nawet z tymi, których uważacie za wrogów, przeciwników czy oponentów.  3 podstawowe fazy roku 2014 przyniosą energie, dzięki którym uwięzione uczucia, utajone i sprzeniewierzone emocje wypłyną na powierzchnię.  Są to rzeczywiste częstotliwości, które, jeśli zechcecie wybrać nieskazitelność, mogą wywołać efekt tygla.  Zawsze jest wybór – osiągnięcie jasności lub pozostanie w sprzeczności z projekcją.  Osoby naprawdę szukające mogą w harmonicznych fazach 2014 uzyskać większe oczyszczenie i więcej świadomości „zintegrowania”.

.

Spust Uran – Pluton

.

Kochani, jeśli nie jesteście całkowicie zintegrowani, żyjecie w wewnętrznym konflikcie.  Wprawdzie faza czyszczenia zaczęła się w tym roku, lecz w roku 2014 wyłoni się ponownie.  Szczególnie podczas dwóch kwadratur pomiędzy Uranem a Plutonem.

.

21 kwietnia 2014 o godzinie 13 minut 34 uściśli się kwadratura Plutona, który będzie w tak zwanym biegu wstecznym, znajdującego się w znaku Koziorożca do Urana w biegu prostym znajdującego się w znaku Barana.

.

15 grudnia 2014 o godzinie 12 minut 35 obie planety w tych samych znakach, z tym, że Pluton będzie w biegu prostym a Uran w ruchu wstecznym.

.

Te energie mogą być dobrze wykorzystane, kiedy zamkniecie niespełnione uczucia, odkryjecie i zbadacie emocje oraz mądrze wyrazicie nie wyrażone dotąd opinie.  Dzięki temu rzeczywiście możecie pozbyć się brzemienia przyćmionego przez wewnętrzne poczucie własnej prawości. Pełna szczerość może prowadzić nie tylko do do lojalności, lecz również do zwiększenia ilorazu światła świadomości.  I ten rok wyzwoli taką możliwość.

.

Powiadamy wam, że ci z was, którzy znajdują się w „starszych” fazach swojego ziemskiego pobytu, faktycznie mogą się czuć bardzo napędzani, zmuszani prze energie roku 2014, żeby uczynić wszystko „właściwie” i, kochani, nie ma lepszego czasu, lepszej energii, niż harmoniczne fazy roku 2014.  Wykorzystajcie tę okazję pamiętając, że tkwicie w ramach czasu. Zmiana jest naturą fizycznej rzeczywistości, a rzeczy mogą się zmieniać w jednej chwili.  Ludzie przychodzą i odchodzą, i często, ktoś jest, a za chwilę, kiedy tego najmniej oczekujesz, już go nie ma.  Odnajdź przebaczenie! Spójrz głęboko do wnętrza i na zewnątrz, a te słowa niech staną się ostoją w twoim sercu i niech cię poprowadzą do działania.

.

Zakończenie

.

Możemy powiedzieć, że rok 2014 zaoferuje czas, aby popłynąć i rozkwitnąć.  Dla wielu z was będzie to rok wielkich przemian.  Na planecie jest nowa energia.  Wy ją stworzyliście.  Lecz jest jeszcze wiele do zrobienia.   Wykorzystajcie ten czas, aby odnaleźć swoje role.

.

Ci z was, którzy nadal „siedzą na płocie” – zaangażujcie się w swoje role, piszcie swoje historie, wyraźcie swoją wewnętrzną sztukę… , teraz jest czas działania, aby zebrać plon z zasiewu roku 2013.  2014 to wasz rok realizacji.  Energia będzie wspierać wasze najwyższe dobro.  W roku 2014 wrzućcie swój drugi bieg i szlifujcie swoje zdolności do działania na Nowej Ziemi.  Podejmijcie się nowych misji.  Nadchodzi czas, aby zbierać się, wspólnie medytować w zgodnych grupach, aby stwarzać Ziemię, jakiej pragniecie – planety pokoju i duchowego dobrego samopoczucia. Nadchodzi czas, aby skorzystać z ulepszonych zdolności kreacji, jakie daje wam Era Wodnika.

.

Jam Jest Metatron i dzielę się z wami tymi prawdami.

.

Archanioł Metatron via Tyberonn, nr 90 18.11.2013 www.Earth-Keeper.com

.

tłumaczenie Teresa Serafinowska

źródło: http://krystal28.wordpress.com/2013/12/29/2014-drugi-rok-nowej-ziemi-rok-pomyslnych-przemian/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s