Zaufaj w Obecność Miłości

“Wasza ludzka osobowość po prostu nie może uwierzyć w to, że coś tak pięknego jak dusza chciałaby związać się z czymś tak zranionym i zniszczonym”

.

“Już czas się poddać”,  z serii “Nauki Michała”

Jest to rzadkie wydarzenie na Ziemi, aby doświadczać ludzkie istoty prawdziwie ucieleśniające swoje dusze.  Wielu ludzi mówi o duszy, wielu o niej pisze i opowiada historie o jej cechach i zaletach, ale bardzo niewielu tak naprawdę pozwoliło, aby dynamiczna obecność ich duszy stała się również ich ludzką tożsamością.  Ponieważ my dostrzegamy naturę waszej duszy jako ogromną i nieskończoną, honorujemy również tę przemianę, która właśnie ma miejsce na Ziemi. To ten czas, kiedy wielu z was doświadczając natury swojej duszy zstępującej w życie, wciąż nazywa te odczucia informacjami “channelowanymi”.  Wasza ludzka natura była oddzielona od tego świętego związku przez tak długi czas, że teraz czuje się zagrożona boską obecnością.  A przecież ta boska obecność wciąż i wciąż powtarza waszej ludzkiej osobowości: “kocham cię takim, jakim jesteś”!

Te słowa trafiają w samo sedno waszej zranionej osobowości, ponieważ wielu z was nigdy nie słyszało tak słodkich zapewnień.  Ale kiedy zbliżamy się do tej znaczącej przemiany świadomości milionów ludzi, możliwość ucieleśnienia tak  dogłębnej świadomości, leży w waszej ludzkiej naturze.  Jednak dusza, wasza prawdziwa tożsamość, nigdy nie będzie starała się przeforsować swojej obecności ponad waszą ludzką jaźń.  Wasza osobowość, musi chcieć otrzymać ten dar.  A jednak, nie przestaje się ona opierać, nie ufając wystarczająco, że taka miłość jest prawdziwa.

Skupialiśmy swoją uwagę przez jakiś czas na tym potencjalnym zjednoczeniu waszej ludzkiej natury z naturą duszy, ponieważ służy ono wielu aspektom was samych, które również jednoczą się na przestrzeni tego doświadczenia w  ludzkiej postaci.  Nazywacie je przeszłymi życiami, alternatywnymi osobowościami oraz waszą kobiecą i męską naturą. Wszystkie te aspekty czują się jednak tak bezbronne, że boją się zaufać tej obecności i energii miłości.  Ale teraz dusza was pyta, czy stawianie tego oporu naprawdę was spełnia?  Jeśli tak, to kontynuujcie. Lecz jeśli nie, to czy dzisiejszy dzień nie byłby bardzo dobrym dniem, by wreszcie poddać się waszej prawdziwej naturze?  Czy ty, jako ludzka osobowość, pozwolisz tej nowej, otwartej na współpracę, relacji rozwijać się, czy też będziesz upierał się przy sprawowaniu kontroli?  Dusza jasno widzi wszystkie wasze osobiste i globalne dylematy, oferując  nieskończone okazje i potencjały do rozwiązywania tych konfliktów.

Gdyby wasz umysł był w stanie postrzegać szerszy obraz, to wzniesienie waszej świadomości byłoby bułką z masłem!  No i jak wam idzie, kochani przyjaciele?  Historia ludzkości ciąży na waszych barkach – są to eony zakłopotania!  Umysł dobrze wie, że bez swojego dopełnienia, nie ma zielonego pojęcia, co zrobić z tym całym bałaganem, w którym znajduje się ludzkość.

Zbadajmy teraz tę możliwość przyzwolenia duszy, by prawdziwie zamieszkała w każdej komórce waszego ciała.  Dusza spogląda na waszą obecną rzeczywistość i po prostu mówi: “ok, zacznijmy z tym, kim jesteśmy w tej chwili. Pozwól mi dodać moją mądrość, zrozumienie i wglądy w to życie i wspólnie zacznijmy  wzrastać, zmieniać się, aż w końcu uwierzymy, że moja miłość do życia, wszelkiego życia jest prawdziwa.” To są bardzo głębokie stwierdzenia dla waszych ludzkich uszu.  Wasza ludzka osobowość po prostu nie może uwierzyć w to, że coś tak pięknego jak dusza mogłaby chcieć związać się z czymś tak zranionym i zniszczonym.  Naszą radością jest bycie pośrednikami pomiędzy waszą ludzką naturą, a waszą duszą oraz dostarczanie tzw. “duchowych narzędzi” dla waszej osobowości, by mogła nauczyć się, jak być “w otrzymywaniu”.  Zdajemy sobie sprawę z tego, że wasza osobowość była “po otrzymującej stronie” w wielu nieprzyjemnych sytuacjach, i że jej nieufność jest uzasadniona.  Przypominamy wam również, że ten dylemat jest bardzo symboliczny, bo odzwierciedla kwestie, z którymi spotyka się wasza galaktyczna rodzina – pozwolenie sobie, aby być tak bezbronnym i tak wyeksponowanym bez żadnego wyraźnego dowodu, że jest się bezpiecznym.

Miłość nie będzie napierała swoją obecnością na wasze życie. Musicie być chętni, by ją otrzymać. Tych niewielu, którzy przyjęli to zjednoczenie, stało się częścią religii stworzonych na bazie ich życia. Ale sprawa, na którą waszym religiom nie udaje się położyć nacisku, jest podstawową prawdą: że ta miłość jest podstawowym prawem, przysługującym wam z urodzenia.  Nie musicie na nią zasługiwać, ona otwarcie oferuje siebie, gdy tylko nauczycie się opuszczać swoje emocjonalne tarcze i wchłaniać tę afirmującą życie Obecność w każdą komórkę swojego ciała.  Dla tych, którzy czytają te słowa: to teraz jest ten czas na Ziemi. Wpuszczanie miłości do swojego życia, od całego stworzenia, jest waszym skokiem kwantowym, który zaczyna się pomiędzy waszą osobowością, a duszą.  Dla nas nie ma znaczenia, jakim mianem określicie strach. Możecie go nazwać przeszłym życiem, albo częścią waszej duszy z innego wymiaru. określcie go jako wasz umysł albo jako samego Lucyfera.  W ten sam sposób określacie waszą duszę, królestwo aniołów i waszą boskość jako miłość.

Wolimy, aby to wszystko pozostało proste, żeby nie pozwolić waszym umysłom tworzyć kolejnych historii wokół tego tematu. I to, co nazywamy strachem, namawiamy was, abyście poczuli jako ból małego dziecka, któremu odmawiano miłości.  Objęcie, zauważenie obecności strachu,  pozwala strachowi doświadczyć miłości. I to jest ta wielka transformacja, która zmienia nie tylko wasze życie, ale WSZELKIE życie. Taka jest moc miłości i taki też jest opór każdej spolaryzowanej rzeczywistości.

Jak zawsze, kiedy głosimy te prawdy, wy chcecie wiedzieć, jak to jest możliwe poddawać się tej dynamicznej naturze duszy i nie nazywać tego channelingiem. Naszą służbą dla ludzkości jest uczyć każdego z was, jak być “w otrzymywaniu”.  Jak to jest, nie być w tym?  Ponieważ bez obecności duszy w pełni podłączonej do waszego ciała, to tylko marzenie. Doświadczanie obecności duszy nie jest jakąś wyszukaną, złudną nadzieją czy pragnieniem. Przyznamy wam jednak, że przyjęcie i podtrzymywanie świadomej relacji pomiędzy tymi dwoma pozornymi przeciwieństwami, jest największym wyzwaniem, z jakim spotkacie się jako ludzka istota. Opór przed byciem kochanym jest tak mocno zakorzeniony, że wielu z was czuje, jakbyście tracili kontakt z rzeczywistością, kiedy wasza dusza daje o sobie znać. A my zatem powiemy, że jest to doskonały moment, żeby spotkać się z przyjaciółmi i świętować to uczucie was wspierającego życia.  Kiedy każdy z was nauczy się godzić ze sobą te dwa różne i tak ważne aspekty samego siebie, wtedy staniecie się nośnikami potężnych narzędzi do pracy z podziałami, które separują was od waszych rodzin, sąsiadów, społeczności, krajów i samej planety.

Zapytamy raz jeszcze, czy masz już dość swojej osobowości, czy też musisz po raz kolejny wprawić się w zakłopotanie, opierając się tej relacji, która tak hojnie oferuje samą siebie i pragnie przyjąć pełną odpowiedzialność za to ludzkie życie, takim jakie ono jest w tej chwili?  Czy jesteś gotowy, by się poddać?  Czy jutro będzie kolejnym dniem pełnym dramatów/traum, które karmią to poczucie braku miłości podtrzymujące złamane serce ludzkości?  Jest to wspaniała okazja, żeby doświadczyć autentycznej natury miłości, w taki sposób, jak zna ją twoja dusza.  Zażądać, aby ta Obecność była twoją nową tożsamością w relacji z twoją ludzką naturą.

Wielu z was uważa, że tylko wasza bezwarunkowa część może odziedziczyć tę Ziemię.  Kochani, to jest małżeństwo, pomiędzy waszą uwarunkowaną przeszłością i nieograniczoną świadomością, które pozwala w cudowny sposób Chrystusowej świadomości zakorzenić się w was. Czy nie chodzi w tej świadomości o tę “jedność”?  Jednoczenie się różnych fragmentów was, waszych przeszłych doświadczeń i komórek waszego ciała, pozwala frekwencji energii wspierać tę ewoluującą naturę waszej własnej biologii.

Przypominamy wam, że wasza biologia jest zawsze ostatnim ogniwem do doświadczenia, które wprowadzacie w życie. Czy możecie dać czas również ciału, by dostosowało się do nowej, dynamicznej obecności waszej duszy? Wiele waszych komórek wspierało świadomość waszej uwarunkowanej przeszłości, waszego trybu: atak- obrona.  Wielu z was zauważyło, że niektóre komórki odpowiadają na miłość w taki sam sposób, w jaki niektórzy światowi liderzy odpowiadają na pokojowe działania.  Bądźcie cierpliwi, ponieważ ci z was, którzy odpowiadają na to zaproszenie duszy, są na czele tej dynamicznej przemiany.

Będziemy kontynuować naszą służbę dla was poprzez zachęcanie waszej ludzkiej natury do praktykowania tej sztuki “bycia w otrzymywaniu”. Kiedy każdy z was uczy się odczuwać energetyczną obecność życia, które przybywa by was wspierać, nasze relacje pomiędzy fizyczną, ludzką rodziną i jej anielskimi korzeniami zaczną stapiać się w jedną, współdziałającą rodzinę miłości. Wasze serca tak bardzo tęsknią za tym połączeniem, a ono zaczyna się właśnie pomiędzy waszą duszą, umysłem/osobowością, ciałem i Duchem.  Już czas, droga rodzino, bo odmawiacie sobie wsparcia nie tylko od swojej własnej, pojedynczej duszy, ale też od całej wielkiej rodziny świadomości. Wsparcie, którego może nie otrzymujecie od waszej ludzkiej rodziny, jest dostępne w obfitości od waszych niefizycznych stron.  Kochamy was bardziej, niż to wiecie. I im więcej będziecie praktykować pozwalanie życiu kochać siebie, tym bardziej wzrośniecie w wiedzy, że nasza miłość do was jest tylko odzwierciedleniem waszej miłości do siebie samych.

http://www.theteachingsofmichael.com/free-media.html

Poniższa informacja jest darmowa i dostępna dla was- do drukowania, kopiowania i rozpowszechniania. Prawo Autorskie zabrania jednak jakiejkolwiek jej sprzedaży, za wyłączeniem wydawcy.

Przekazał Robert Theiss, 14 sierpnia 2007, przetłumaczyła i udostępniła Kalina http://joyfulcocreation.wordpress.com/

 

żródło: http://krystal28.wordpress.com/2013/10/15/zaufanie-w-obecnosc-milosci/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s