Jezu ufam Tobie-Chrystus Kosmiczny

Jezu ufam Tobie
Długo zastanawiałem się czy umieścić te wpis. Jednak ostatnie dyskusje na blogu n/t Jezusa i jego historyczności zadecydowały. Zapewne każdy z nas zna wizerunek Jezusa Chrystusa Miłosiernego, tego z wizji siostry Faustyny Kowalskiej. Z serca, a właściwie z czakramu serca wychodzą dwa promienie .Jeden biały, a drugi czerwony. Według jednej z interpretacji ten czerwony promień oznacza krew czyli życie, a drugi wodę do obmycia grzechów. Moim zdaniem jest jednak nieco inaczej ten drugi promień oznacza światło i jest symbolem eucharystycznego, uświęconego ciała Chrystusa. Chrystus powiedział „Kto będzie pożywał moje ciało i pił krew moją będzie żył na wieki”. Najczęściej używanym symbolem eucharystycznego ciała Jezusa Chrystusa jest bochenek chleba, ale moim zdaniem może to być również promień światła. Ciało eucharystyczne Chrystusa jest ciałem mistycznym i ma zupełnie inne właściwości, aniżeli ciało fizyczne. Ciało mistyczne Chrystusa może przenikać ściany, może bilokować, może przemieszczać się z prędkością światła( i większą!). Najważniejsze przesłanie(a) Jezusa Chrystusa brzmi: będziesz miłował Pana Boga swego z całego serca swego, ze wszystkich sił swoich, a bliźniego swego jak siebie samego –Przykazanie Nowe daje Wam abyście się wzajemnie miłowali. To przesłanie jest najważniejsze. Warto zwrócić uwagę na kontekst historyczny tego przesłania. Zostało ono ogłoszone w momencie kiedy Żydzi wyznawali zasady Starego Testamentu( Pięcioksiągu) a w państwie rzymskich panowało Prawo 12 tablic i były stosowane zasady z Kodeksu Hammurabiego- „Oko za oko, ząb za ząb”, podczas gdy Jezus Chrystus nauczał „Jeśli ktoś uderzy Ciebie w policzek – nadstaw mu drugi”. Zastanówmy się kto dzisiaj stosuje w swoim życiu tę naukę?. Być może jest to jedyne lekarstwo na nieprawości tego świata. A jeśli wszystko jest prawdą co powiedział Jezus o sobie „Królestwo moje nie jest z tego świata, gdyby było z tego świata aniołowie i moi poddani nie pozwolili by na to abym został skrzywdzony”. Ja się po to narodziłem aby dać świadectwo prawdzie.
Obecnie w świetle tego co wiemy na temat kontaktów z UFO słowa Jezusa brzmią bardzo w współcześnie. Zapłodnienie Najświętszej Marii Panny mogło się odbyć pozaustrojowo, a Jezus Chrystus był darem (awatarem), który miał przygotować ludzkość na ostateczne przyjście Jezusa, co może być równoznaczne z włączeniem ludzkości do społeczeństwa Galaktyki. Chyba własnie to przesłanie brzmiące :Nie jesteście sami we Wszechświecie, nie jesteście jedyną Cywilizacją, powinno dla nas Ziemian w XXI wieku powinno być zachętą, żeby dołączyć do grona innych Cywilizacji. Nie powinniśmy nigdy podróżować w Kosmos z zamiarem zawłaszczania i podbijania sąsiednich planet czy układów gwiezdnych, bo to by tylko świadczyło o naszym barbarzyństwie cywilizacyjnym. Powinniśmy raczej iść z przykazaniem Miłości, a nie Wojny.
Jezu ufam Tobie, że tylko Miłość potrafi zachować Cywilizację Ziemską od złego, że tylko Miłość może spowodować, to że będzie się po prostu chciało żyć tutaj, na Ziemi i będzie się dumnym z tego, że jest się Ziemianinem.

 

źródło: http://nnka.wordpress.com/2013/10/11/jezu-ufam-tobie-chrystus-kosmiczny/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s