Żyjemy w roku ‘zerowym’

12031_267825633360321_1447735125_n

Aluna Joy: Po tym, jak to obserwowałam i żyłam przez wiele miesięcy w 2012 roku, doszłam do wniosku, że czas, w jakim żyjemy, jest czymś o wiele większym, niż możemy sobie uświadomić w tym momencie. W przyszłości ten czas będzie historycznym znacznikiem, do którego zawsze będziemy się odnosić. Będziemy myśleć w kategoriach “Przed 2012″ i “Po 2012″, podobnie jak teraz myślimy o życiu na Ziemi “przed Chrystusem” i “po Chrystusie”. Tyle, że teraz będzie to zawierało w sobie całą ludzkość, a nie tylko pojedynczą jednostkę. Będziemy myśleć w kategoriach…przed Połączeniem w JEDNOŚĆ (czyli w czasach dualności) i po Połączeniu w JEDNOŚĆ (Zbiorowa Świadomość Chrystusowa). Gwiezdna Starszyzna chciała, żebyście wiedzieli o doniosłości tego faktu.

W rzeczywistości, jak to już przewidzieli Majowie, rok 2013 z powodu potężnego wpływu, jaki wywiera na ludzkość, okazuje się być majańskim rokiem ‘zerowym’. Niezależnie od tego, jak bardzo wciąż możemy się czuć ‘niepodłączeni’, jak jesteśmy zmęczeni tym, że jesteśmy zmęczeni, i jak często skamlemy o choć odrobinę pasji i inspiracji, ten rok JEST pustką pomiędzy światami, o której Gwiezdna Starszyzna mówiła przez wiele lat.

Wydaje się, że żyjemy na autopilocie, a jednak przygotowujemy się na coś, czego jeszcze nie pojmujemy. To tak, jakby prowadzić autobus, który ma zasłonięte szyby. Zeszłej nocy miałam taki sen. Jechałam dużym autobusem komunikacji publicznej, a kierowca prowadził bardzo szybko, ale nie było przedniej szyby, przez którą można było patrzeć. Wydawało się, że wszystko jest poza kontrolą, trochę straszne, a jednak w dziwny sposób w porządku. To dlatego czujemy, że żyjemy na pełnych obrotach, a równocześnie jakbyśmy byli kompletnie niesterowni.

Bądźcie jednak pewni, że nowy świat jest właśnie dla nas stwarzany. Ta nasza część, która, jak się wydaje, zupełnie się rozmyła, ‘wyfazowała się’ i zniknęła, jest tak naprawdę w tym następnym świecie i pomaga przy jego budowie…wraz z olbrzymimi zastępami naszej niebiańskiej rodziny światła. Nasze najśmielsze marzenia i wizje są tam obecnie manifestowane. Gwiezdna Starszyzna chciała, żebyście znali również rozmiary tego przedsięwzięcia. Nie ma się co dziwić, że jesteśmy tak zmęczeni. Pracujemy tak ciężko, podczas gdy na zewnątrz prawie nic nie robimy, jak by się wydawało.

To, co jest przed nami, w tej chwili leży poza możliwościami naszego pojmowania. Mówią mi, że ten nowy świat będzie o wiele wspanialszy, niż możemy sobie obecnie wyobrazić. Dzieje się tak, ponieważ ten nowy świat posiada mniej ograniczeń kreatywności, manifestacji i samego życia. Mam nadzieję, że to do was dochodzi, ponieważ to też jest DUŻA sprawa. Naprawdę nie wiemy, w co teraz wchodzimy. Będziemy bardzo zaskoczeni. Gwiezdna Starszyzna również i tą informacją dzieliła się z nami przez wiele lat.

Jak na teraz jedyną aktywnością, która działa, wydaje się stawianie jednej nogi przed drugą oraz wdychanie i wydychanie. Wszystkie inne rzeczy teraz będą działać tylko częściowo. Ważne jest jednak, żebyśmy się nadal poruszali, gdy razem podróżujemy przez tę pustkę. Jest to również dobry czas na to, by dać sobie przerwę, wytchnienie, rozluźnić się i nie brać rzeczy zbyt osobiście. Wszyscy wiemy, że jedyną stałą w tym wszechświecie jest zmiana, i w swoim czasie wyjdziemy z tej pustki po drugiej stronie. Ważne jest, aby BYĆ tu, gdzie jesteśmy, i nie popychać nurtu zbyt mocno…nawet jeśli mielibyśmy na to ochotę. Rozbieg w 2013 roku był wyboisty.

Gwiezdna Starszyzna przez wiele lat mówiła, że przy nawigowaniu po nieznanym terytorium można się spodziewać wybojów w trakcie przejścia podczas przemiany wieków. Ale to już zaczyna się zmieniać dzięki paru niewielkim korektom kursu, i teraz ten impet został przekierowany i podbudowany. Wkrótce zaczniemy czuć się lżej. Cierpliwość jest cnotą nie bez powodu, a w tych dniach stała się naszym największym testem. Jeśli do tej pory nie nauczyliście się cierpliwości, jeszcze się nauczycie. Pamiętajcie, aby otaczać i spowijać swe cele wiarą i zaufaniem, gdy podróżujemy przez tę tymczasową pustkę.

Błogosławieństwa dla wszystkich, i chcę powiedzieć, że czekam już aby zobaczyć was wszystkich w tym nowym świecie. Niech wasze marzenia będą wielkie, a nasza rodzina światła pomoże nam zamanifestować je jako jeszcze większe.

Aluna Joy Yaxk’in, 7 lipca 2013 http://www.AlunaJoy.com

http://lightworkers.org/channeling/185277/2013-energy-update-772013

Przetłumaczyła wika

 

reblogged from http://krystal28.wordpress.com/2013/07/16/zyjemy-w-roku-zerowym/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s