Tajemnica Vescica Piscis cz. I

Ronna Herman, Święta Skryba, LM-10-2012


WYOBRAŻENIE VESICA PISCIS JEST SYMBOLEM NASZEGO ZJEDNOCZONEGO BOGA OJCA MATKI JAKO DWÓCH GŁÓWNYCH ASPEKTÓW NAJWYŻSZEGO STWÓRCY W KOSMICZNYM ŁONIE TWORZENIA Z VESICA PISCIS W CENTRUM. VESICA PISCIS JEST PORTALEM ŚWIATŁA. TO ŁONO TWORZENIA I ŹRÓDŁOŚWIADOMOŚCI JEDNOŚCI. TWORZENIE OBEJMUJE CORAZ SZERSZE I WIĘKSZE KOŁA PRZEPLATAJĄCE SIĘ WZAJEMNIE Z PORTALEM VESICA PISCIS POŚRODKU – CO RAZEM TWORZY SYMBOL KWIATU ŻYCIA. SYMBOL VESICA PISCIS TWORZY PRZEJŚCIE POMIĘDZY ŚWIATAMI: DUCHOWYM I MATERIALNYM.

BÓG OJCIEC / BOGINI MATKA WSZECHŚWIATA

BIAŁA CZĘŚĆ, „VESICA PISCIS”: KOSMICZNE ŁONO DLA STWÓRCZYCH „SŁOŃC” – WSPÓŁTWÓRCÓW SYNÓW I CÓREK. TAKŻE KOSMICZNY KIELICH, Z KTÓREGO SPŁYWAJĄ NA WSZECHŚWIAT DIAMENTOWE CZĄSTKI ŚWIATŁA STWÓRCZEGO W POSTACI KOSMICZNYCH PROMIENI.

VESICA PISCIS, TROISTY PŁOMIEŃ I FIOLETOWY PŁOMIEŃ SIÓDMEGO PROMIENIA

EPOKA SIÓDMEGO PROMIENIA WYZWALA I ROZPOCZYNA NASZ EWOLUCYJNYPROCES WZNOSZENIA, PRZY CZYM TROISTY PŁOMIEŃ BOSKIEJ ŚWIADOMOŚCIGWAŁTOWNIE PRZYSPIESZA SWÓJ BEZPOŚREDNI WPŁYW NA ZIEMIĘ I LUDZKOŚĆ. PODCZAS TEGO PRZYSPIESZANIA PRZESUWA SIĘ SPIRALNIE W GÓRĘ ZGODNIE Z CZĘSTOTLIWOŚCIAMI WIBRACYJNYMI POWODUJĄC STOPIENIE W JEDNOŚĆ BŁĘKITNEGO I RÓŻOWEGO PŁOMIENIA WOKÓŁ CENTRALNEGO ZŁOTEGO PŁOMIENIA. TAKI SPIRALNY RUCH PROWADZI DO WYMIESZANIAPŁOMIENIA RÓŻOWEGO Z NIEBIESKIM, A TYM SAMYM DO UTWORZENIA ŚWIĘTEGO FIOLETOWEGO OGNIA – BOSKIEJ ALCHEMII, DZIĘKI KTÓREJ MOGĄ BYĆ TRANSMUTOWANE LUB PRZEKSZTAŁCANE NA POZYTYWNĄ SUBSTANCJĘ SIŁY ŻYCIOWEJ WSZYSTKIE NIEODPOWIEDNIE I NIEHARMONIJNE ENERGIE. TAKIE OCZYSZCZANIE JEST KONIECZNE, ABYŚMY MY, SŁONECZNI SYNOWIE I CÓRKI „SŁOŃCA” MOGLI ZNOWU PRZYCIĄGAĆ DIAMENTOWE CZĄSTKI ŚWIATŁA STWÓRCZEGO WYPROMIENIOWYWANE PRZEZ NASZEGO BOGA OJCA MATKĘ, DWA SPLECIONE KRĘGI TWORZĄCE SYMBOL NASZEGO BOGA OJCA MATKI JAKO DWA NAJWAŻNIEJSZE ASPEKTY NAJWYŻSZEGO STWÓRCY W KOSMICZNYM ŁONIE TWORZENIA, Z VESICA PISCIS W CENTRUM. TEN SYMBOL JEST ZAKODOWANY GŁĘBOKO W NASZYCH DIAMENTOWYCH BOSKICH KOMÓRKACH RDZENNYCH, A KIEDY JEST AKTYWOWANY DIAMENTOWYMI CZĄSTKAMI ŚWIATŁA STWÓRCZEGO, STAJE SIĘ PAŁAJĄCYM TROISTYM PŁOMIENIEM.

Archanioł Michał powiedział, że starożytny rysunek Troistego Płomienia był stosowny w swoim czasie; jednak nie był prawdziwym obrazem tego, co naprawdę oznacza ów symbol, ani nie był to dokładny rysunek. Ludzkość nie była gotowa na dokładne wyjaśnienia; jakkolwiek mógł być pomocny będącym na Ścieżce rozpoznawania, że w górnej części ludzkiej klatki piersiowej jest odciśnięta eteryczna osłona, która zawiera energie trzech Boskich Promieni.

Koło z prawej strony jest opalizująco niebieskie (lub jasnoniebieskie) i symbolizuje naszego Boga Ojca; koło po lewej stronie jest opalizująco różowe (lub jasnoróżowe) – symbol naszej Bogini Matki, a trzecia – środkowa część (stanowiąca symbol Vesica Piscis), kosmiczne Łono Tworzenia, jest barwy złotej.

ARCHANIOŁ MICHAŁ I KOSMICZNA RADA ŚWIATŁA
RONNA / ŚWIĘTA SKRYBA

Najmilsi przyjaciele, to ciekawe, jak archanioł Michał przysłonił moją świadomość w związku z kilkoma innymi objawieniami, a także z informacjami o Vesica Piscis do chwili, aż był gotów włączyć je do tego przekazu wraz z rysunkami dotyczącymi podwszechświatów. Od lat znam termin „Vesica Piscis”, jednak wcześniej go nie rozumiałam i nie byłam na tyle zainteresowana, aby go zgłębić. Uważam, że to bardzo ciekawe, że informacje dawane nam przez archanioła Michała są przekazywane partiami, tak aby mogły być przefiltrowywane i stopniowo rozwijane w naszej świadomości. Tak się stało z informacjami o piramidach Światła, oddychaniu z tworzeniem znaku nieskończoności, Światowej Piramidzie, Piramidzie Służebnika Świata, diamentowych cząstkach Światła Stwórcy, a ostatnio o Ametystowej Piramidzie Odmładzania i Uzdrawiania. Informacje i ilustracje dotyczące podwszechświata były ładowane do mojej głowy przez mniej więcej sześć miesięcy. Sporo czasu zajęło mi zrozumienie tych pojęć i dokładne narysowanie ilustracji. Teraz, w krytycznych czasach wielkich przemian, ukochany Michał powiedział mi, że nadszedł czas, aby podzielić się tymi zdumiewającymi nowymi informacjami z wami wszystkimi.

Najnowsze informacje przekazywał zawsze podczas moich seminariów i spotkań ze studentami, a my w późniejszym czasie przekazywaliśmy je szerokiemu ogółowi. Powiedział mi, że tak się dzieje, ponieważ myśli nasienne mogą być przechowywane w piramidach Światła w piątym wymiarze, gdzie są łatwiej dostępne dla tych, których częstotliwości są na tyle wysokie, aby mogli otworzyć kosmiczną skarbnicę mądrości. Jednak proces wznoszenia i ewolucja przyspieszają tak gwałtownie, iż polecił, abym w ciągu najbliższych miesięcy dzieliła się z wami większą ilością informacji.

Kiedy archanioł Michał powiedział mi, że Bóg Ojciec Matka nie stanowi dwóch oddzielnych istot, lecz jeden zunifikowany BYT z dwoma zestawami indywidualnych cech, cnót i aspektów, byłam zdumiona i uradowana. Na kosmicznym, wszechogarniającym poziomie świadomości nie ma rozdziału, nie ma opozycji.

Poinformował mnie, że w diamentowej boskiej komórce rdzennej mamy krystaliczny atomnasienny, który zawiera mandalę Vesica Piscis.

Nasz Bóg Ojciec Matka rezyduje w Wielkim Centralnym Słońcu tego wszechświata, a aspekt Jego istoty jest zawarty również w naszych Świętych Centrach Serca. Jak to często bywa, kolejne potwierdzenie otrzymałam za pośrednictwem filmu video na YouTube – SPIRIT SCIENCE SEVENTEEN – przesłanego mi przez Randy`ego Monka. Po około trzech minutach trwania filmu pokazano ludzką zapłodnioną komórkę jajową (jajeczko). W ciągu dwudziestu czterech godzin jajeczko dzieli się, tworząc symbol Vesica Piscis. Kontynuując podział, tworzy mandalę Kwiatu Życia. Napis głosił: „JESTEŚMY GENEZĄ TWORZENIA”. To było dla mnie takim wspaniałym objawieniem i przyniosło tak cudowną jasność i zrozumienie, że wywołało ogromną radość i wylanie energii miłości z mojego Świętego Centrum Serca. NASI UKOCHANI BOSCY RODZICE NIE SĄ GDZIEŚ „TAM”. ZAWSZE SĄ Z NAMI, UKRYCI WEWNĄTRZ NASZYCH ŚWIĘTYCH SERC.

reblogged from http://aamichal.blogspot.com/2012/11/tajemnica-vescica-piscis.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s