Przebudźcie się ku prawdzie tego, kim jesteście

Skupimy się dzisiaj na kwestii koncentracji. Z bardzo wielu powodów jest to dla was obecnie ważna sprawa. Jest to kluczowy instrument w waszej skrzynce z narzędziami, który służy zarazem do osiągnięcia waszych celów, czyli podniesienia waszej energii i częstotliwości, oraz dla waszej ochrony, i umożliwia to wam w najlepszy i najłatwiejszy sposób.

Prosimy, abyście w o wiele większym stopniu skoncentrowali się na waszej ścieżce i waszej intencji: aby zawsze, w każdej chwili, czuć się dobrze. Prosimy was, abyście skupili się na znalezieniu coraz to większej liczby sposobów, by mieć dobre uczucia na temat samych siebie. Prosimy, abyście coraz bardziej się koncentrowali na odczuwaniu bezwarunkowej miłości dla wszystkich, którzy was otaczają.

Dlaczego prosimy was teraz o to – poza tym, że jest oczywiste, iż potrzebujecie tego, aby móc stworzyć lepsze życie dla siebie i innych? Powiedzieliśmy, że dotyczy to waszej ochrony. Chcielibyśmy, abyście się skupili wyłącznie na tych sprawach, abyście nie mieli czasu zwracać jakiejkolwiek uwagi na rzeczy negatywne, które wydarzają się w tym czasie poza sferą waszego własnego świata.

Wiele wysiłku wkłada się w to, by was rozproszyć. Mówimy do wszystkich tych, którzy nazywają siebie pracownikami światła, i którzy starają się jak tylko mogą, aby zamanifestować nowy świat dla najwyższego pożytku wszystkich. Dla tych, którzy pragną utrzymać swoje status quo, najważniejszą sprawą jest odciągnięcie waszych energii od tego zadania. Widzicie, jest tak, że odnosicie olbrzymie sukcesy. Taki jest powód ich rozpaczliwych wysiłków, by wprawić was w stan strachu. Bądźcie w stanie miłości, najdrożsi przyjaciele, a nie znajdziecie się w stanie strachu.

I bądźcie w stanie miłości nie po to, aby wprawić innych w stan strachu, lecz aby pokazać im stan miłości w jaki mogą wejść w każdym momencie, gdy zdecydują, że chcą się zmienić. To jest prawdziwa droga.

Jeśli odnaleźliście dla siebie coś do zrobienia, poświęćcie całą swoją uwagę i moc, aby to robić. Jeśli wciąż czekacie by odkryć, co możecie uczynić, wtedy po prostu BĄDŹCIE, najukochańsi. Bądźcie tą istotą bezwarunkowej miłości, którą naprawdę jesteście, a wszystko inne potoczy się tak, jak powinno.

Tego właśnie coraz większa liczba was dowiaduje się teraz i uczy każdego dnia. Przebudźcie się. Przebudźcie się ku prawdzie tego kim i czym jesteście. W tym ja, Michał, i my, wasi strażnicy, aniołowie i doradcy, będziemy wam pomagać na każdym kroku jaki stawiacie na swej drodze. Macie tylko o to poprosić.

Pozostańcie w pokoju, najdrożsi, a my bardzo niedługo znów się odezwiemy. Dobrego dnia.

Przekazał Ron Head, 23 kwietnia 2013

http://oraclesandhealers.wordpress.com/2013/04/23/awaken-to-the-truth-of-who-and-what-you-are-channeled-by-ron-head/

Przetłumaczyła wika

reblogged from http://krystal28.wordpress.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s