Człowiek przeszedł na ziemię, aby wzrastać w miłości do całego stworzenia

Każdy powinien mieć świadomość, że jedząc mięso zjada swoich braci, którzy mają niższa, zwierzęcą świadomość. Prawie każde zabite duże zwierze przez człowieka, w bardzo krótkim czasie odradza się. Jego dusza przychodzi na ziemię, najczęściej w niskich energiach rodzi się jako człowiek. Była to dusza bez paszportu ludzkiego, ze świadomością zwierzęcą, mającą tylko podstawowe instynkty: jedzenie i prokreacja. I tak np. zabijała drugą osobę i nie rozumiała, dlaczego to zrobiła. Najczęściej mówiono, że działała w afekcie. Zachowanie takiej osoby dalej jest takie same jak zwierzęcia i dopiero w tym ludzkim ciele uczy się i doświadcza.

387464_10151432740098904_1365394802_n

Bóg wie, że niższa świadomość jest zdolna do wszystkiego. Ale Bóg się nieustannie rozprzestrzenia w różne formy i miejsca i tym samym doświadcza Siebie w ewolucji wszystkich istot, – dlatego jest Wszechmocny, Wszechogarniający i Wszechwiedzący.

saibaba-collage1

Są różne poziomy świadomości, które ewoluują do Boskości. A niezliczona ilość świadomości form to ekspansja Boskiego Źródła, Życia, Istnienia, dlatego tak ważne jest, aby nikt z nas nie krytykował, tylko szanował każdą świadomość. Każdy tylko swoim przykładem dobra, miłości bezwarunkowej podnosi wzrost świadomości takiej duszy. Każda osoba zachowuje się i dostosowuje się do swojego poziomu świadomości. Człowiek przeszedł na ziemię, aby wzrastać w miłości do całego stworzenia, bezwzględnie, jakie spotykają go jego własne odbicia, reakcje i jakie przeszkody napotyka w życiu.

543866_4381924461162_1584189978_n

– Krystyna

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s