Wielki Projekt Energetyczny

reblogged from http://krystal28.wordpress.com/2013/04/17/wielki-projekt-energetyczny/

 

gratitude1

Witajcie Kochani,

“Wielki Projekt” wiąże się ze zjednoczeniem grupy istot, która będzie wysyłać “czyste” energie na całą Gaję.

(…) “Wielki Projekt” ma za zadanie do końca tego roku stopniowo ustabilizować sytuację jaka obecnie panuje na Gai oraz wprowadzić zmiany w ciałach ludzi, zwierząt, roślin i minerałów.  Wiecie, moi Drodzy, jaka jest obecnie sytuacja na Gai, a więc aby można było ją ustabilizować jest potrzebna ogromna masa energii do wprowadzania widocznych zmian.

Do końca tego roku zostało zaplanowane również stopniowe aktywowanie ciała świetlistego istot świadomych na Gai.  To znaczy, że każdy kto podąży za “Wielkim Projektem” będzie miał absolutną możliwość zmiany i udoskonalenia własnego ciała, którym się obecnie posługuje.  Ciało świetliste zostanie aktywowane, kiedy dana osoba zacznie posługiwać się wysokimi częstotliwościami takimi jak: Bezwarunkowa Miłość, Radość i Życzliwość, ale pod warunkiem, kiedy te częstotliwości będą wypływały z wnętrza danej osoby automatycznie i przy każdej okazji.  Jeżeli osoba przeznacza tylko krótką chwilę w ciągu dnia na odczuwanie radości i miłości, energii będzie zbyt mało, aby można było aktywować ciało świetliste w sposób kompletny.

Odczuwanie Bezwarunkowej Miłości, Radości i Życzliwości krystalizuje każdą komórkę w ciele, która będzie od Teraz przepuszczać większe energie światła niż robiła to do tej pory.  Ciało zacznie przekształcać się na waszych oczach w doskonałe i nieograniczone formy, którymi będzie się o wiele łatwiej sterowało.

Pamiętajcie!  Odczuwanie Miłości tworzy światło w waszym ciele.  Natomiast odczuwanie Bezwarunkowej i czystej Miłości tworzy Bezwarunkowe i czyste światło.  Dlatego im bardziej czysta jest Wasza Miłość, im bardziej niewinna jest Wasza radość, tym większe częstotliwości przepłyną przez Wasze ciało aktywując coraz bardziej i zmieniając Waszą dotychczasową formę w świetlistą doskonałość. Zwierzęta i rośliny automatycznie zostaną podłączone pod “Wielki Projekt”, ponieważ w naturalny sposób tworzą czyste pole Bezwarunkowej Miłości.

Osoby, które jednak nie skorzystają z tej szansy i pozwolą sobie w dalszym ciągu utrzymywać niskie częstotliwości takie jak zwątpienie czy też lęk świadomie doprowadzą do tego, że zablokują przepływ tej Wielkiej Energii i ich własne ciała będą nadal wrażliwe na wszelkie trójwymiarowe choroby, czy też iluzje śmierci.  Nie przejmujcie się, Kochani, waszymi bliskimi, którzy nie przyjmują tej idei.  Jeżeli odejdą z tej planety, powrócą w ramiona Ojca, a tam czeka na nich tylko Miłość i wszelka pomoc i żadnej krzywdy nigdy nie doznają, jedynie otrzymają zupełnie nową ścieżkę życia, a to będzie kolejną szansą dla niekończącej się ewolucji istnienia.

A teraz, Moi Kochani, opiszę Wam jak możecie świadomie podłączyć się pod “Wielki Projekt”.  W ciągu dnia, co godzinę, przez pięć minut, proszę Was, abyście odczuwali stany Bezwarunkowej Miłości do wszelkiego stworzenia, Radości czy też Życzliwości. Tutaj możecie wybrać uczucie, którym będziecie się posługiwać, ponieważ stan Miłości, Radości czy też Życzliwości posiada takie same częstotliwości wibracyjne. Możecie tak po prostu zrelaksować się i odczuwać wdzięczność połączoną z Miłością lub Radością.  Możecie przez te 5 minut wyobrażać sobie sytuacje, którą chcecie doświadczyć.  Jeżeli dane wyobrażenie wywołuje w Was uczucie Radości, to nie tylko dana sytuacja szybciej pojawi się w Waszym życiu poprzez regularnie tworzone wibracje pragnienia, ale również podłączycie się pod “Wielki Projekt”.  Ważnym jest w tym wielkim procesie zachowanie “regularności”.

A teraz podam przykład, aby wszystko było jasne i oczywiste.

Na przykład….

-Godzina 8:00 – wstajecie, a więc przez pięć minut w ciągu tej godziny odczuwacie Miłość Bezwarunkową, Radość, Życzliwość lub wyobrażacie sobie scenę, która wywołuje w Was te same uczucia.

-Następnie godzina 9:00 – robicie to samo. Przez pięć minut odczuwacie te wysokie częstotliwości.

-Godzina 10:00 – przeznaczacie pięć minut na ten sam proces….

…i tak co godzinę do końca dnia.  Gdy będziecie już leżeć w łóżku, poczujcie po prostu Miłość do Siebie samego i wdzięczność za to, że jesteście tutaj w czasie tych wielkich zmian.  Następnie zrelaksujcie się i zaśnijcie. W drugim dniu, powtórzcie to jeszcze raz i tak co dzień.

Kochani, oto co się stanie: Nie tylko poprzez regularne odczuwanie w ciągu dnia wysokich częstotliwości wasze własne doświadczenia poprawią się w każdej formie, to jeszcze podłączacie się pod “Wielki Projekt”, który uaktywnia Wasze ciało świetliste i wprowadza zmiany w ciałach, aby można było je zmodyfikować w krystaliczne światło częstotliwości pięciowymiarowej.  Pięć minut w ciągu każdej godziny to nie jest dużo i myślę że każdy z Was znajdzie czas na to, aby móc to wykonać.

Proszę Was Kochani, nie zwlekajcie z tym ważnym procesem, spróbujcie “pobawić” się tym wszystkim w dniu jutrzejszym, ponieważ im więcej przepuścicie światła przez Wasze ciała, tym szybciej życie wasze jak i ciało stanie się nieograniczone, wolne i nieśmiertelne.  Gdy będziecie to praktykować każdego dnia, życie wasze tak się ułoży, że zrozumiecie, że pięć minut co godzinę jest dla Was za mało i będziecie chcieli ten proces wydłużyć do 10 lub 15 minut. Mistrzostwem jest odczuwanie tych wysokich stanów przez cały czas, czyli wszystkie pełne godziny przez cały dzień. I jeżeli do takiego Mistrzostwa dojdziecie, staniecie się w pełni istotami, które zamieszkują wyższe wymiary świadomości, a Wasze ciało będzie lśniło pięknym światłem, ponieważ w sposób kompletny rozwinięte zostanie ciało świetliste, które jest niezbędnym warunkiem życia w wyższych wymiarach światła.  Ale zanim do takiego Mistrzostwa dojdziecie, proszę Was, abyście na początku spróbowali odczuwać te stany tylko przez 5 minut co godzinę, a dopiero później stopniowo je wydłużali.  To jest naprawdę proces stopniowy i jeżeli te pozytywne stany nie wypływają z Was w sposób automatyczny, natychmiastowe wydłużenie tego procesu nie przyniesie rezultatu.  Ważnym jest, abyście zaczęli od 5 minut, a potem w miarę gdy poczujecie potrzebę wydłużenia tego czasu, wydłużcie go w zgodzie z Waszą wolą.

Proszę Was, abyście tę wiadomość przekazali innym, którzy nie mają dostępu do Internetu, a jednak pragną harmonii we własnym życiu. Ja osobiście wysłałem ją do wszystkich osób, które skontaktowały się ze mną.  Teraz będę pracował z ludźmi, którzy podłączą się pod “Wielki Projekt”.  Osoby świadomie podłączone, będą mogły z punktu widzenia tych wyższych częstotliwości spotkać się z innymi istotami światła.  Ja sam zaplanowałem spotkać się z kilkoma osobami jeszcze w tym roku. Pamiętajcie!  Im wyższe częstotliwości z Was emanują, tym wyższe wymiary i istoty do siebie przyciągacie.  To znaczy: Jesteście do nich idealnie dopasowani.  Jest to prawda absolutna.

Ważnym jest, aby każdy z Was świadomie podłączył się pod “Wielki Projekt”, a wszystko samo się ułoży. To naprawdę jest bardzo łatwe i niezwykle ważne!

Na tę chwilę, zakończyłem przekazywanie informacji w takiej formie.

Do zobaczenia, już wkrótce.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s