Podziękowania Sathya Sai Babie i Krystynie za uzdrowienie mojej córki

Pragnę podziękować Sathya Sai Babie i Krystynie za uzdrowienie mojej córki. Przyjmij Boże proszę moje skromne podziękowanie, bo nie znam słów, które wyraziłyby moją wdzięczność. Dziękuję za transformację, łaski i błogosławieństwa dla nas. Dziękuję za Twoją miłość, za to że po wielu moich walkach z Tobą, Ty znowu przytuliłeś nas do Swego Serca. Dziękuję że wszystko stało się teraz takie proste, dziękuję że dajesz nam więcej niż sami oczekujemy. Dziękuję że mogłyśmy przyjechać do Puttaparthi i spędzić tam 6 miesięcy. Om Sri Sai Ram.

Dziękuję że dzięki łasce Sathya Sai Baby mogłyśmy większość dnia spędzać w Jego aszramie, na pudży rano, potem podczas śpiewania Wed i bajhanów. Ninka dostawała do picia Vibuthi – święty proszek materializowany przez Sai Babę, piła wodę z płatkami kwiatów z Samadhi. Na Samadhi i w Mandirze, gdzie energia Sai Baby jest niezwykle silna Ninka przebywała, kiedy tylko to było możliwe.

Dziękuję Krysi, dzięki której ten wyjazd się urzeczywistnił. Dziękuję za możliwość uczestniczenia w paleniu Świętego Ognia, podczas którego Krysia oczyszczała Ninkę i modliliśmy się za całe Stworzenie. Dziękuję za możliwość zobaczenia jak Bóg Twoimi rękami czyni cuda.

Po powrocie do Polski wszyscy widzą i cieszą się wielkimi zmianami u Ninki. Przez te 6 miesięcy przybrała na wadze, jak również urosła. Jej oczy pracują w bardziej skoordynowany sposób. Potrafi wodzić oczami za osobami lub przedmiotami w jej polu widzenia, czas reagowania jest o wiele szybszy niż przed przyjazdem. Jej słuch się poprawił, co widać po reakcji na bodźce słuchowe, rozpoznaje dźwięki i reaguje odpowiednio. Wydaje więcej dźwięków, próbuje nawiązać rozmowę. Jej brzuch nie jest taki wzdęły, lepsze trawienie. Jej ruchu są mniej spastyczne, potrafi na polecenie świadomie zgiąć i wyprostować nóżki. We wszystkich jej ruchach zwiększyła się celowość. Zwiększyła się jej muskulatura, wzmocniła szyja, klatka piersiowa, ręce i nogi. Jej nóżki, które do tej pory nie pracowały w ogóle, wzmocniły się na, tyle, że potrafi się odepchnąć stopą od oparcia. Potrafi utrzymać ciężar ciała przez parę sekund stojąc z przytrzymaniem. Emocjonalnie Ninka zmieniła się z dziecka płaczem i prężeniem reagującym na wszelkie zmiany na dziecko, które z uśmiechem wita nowe osoby, interesuje się otoczeniem.

Przesyłam całemu Stworzeniu Miłość, Wybaczenie i Wdzięczność dziękując za uzdrowienie Ninki, za przywrócenie wiary, za wszystkie łaski które spływają na nas. Dziękuję w ten sposób, bo nie mogę ująć słowami mojej wdzięczności za Nieskończone Miłosierdzie, którego doświadczam w każdej chwili.

P1050245

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s