JESTEŚCIE WOLNI I POCZUJCIE TĄ WOLNOŚĆ !

Każdy z Was w obecnej chwili jest zalany olbrzymią ilością energii Miłości Bezwarunkowej i światłem Boskim koloru niebieskiego. Oznacza to błyskawiczną transformację każdego z Was i osiągnięcie sukcesów w każdej dziedzinie życia.

 

Energie, które blokowały Waszą drogę do Boga, Wasze życie zostały raz na wieki usunięte.

 

533984_558158114209689_2011164883_n

 

Teraz każdy ma zadanie do wykonania. Każdy z Was musi odnaleźć Boga w swoim sercu i w sercu każdego człowieka. Każdy z Was ma tak traktować innych jak sam chciałby być traktowany. Każdy z Was musi oczyścić swoje ciało, aby zrównoważyły się wibracje waszej duszy. Wysyłajcie miłość, wybaczenie i wdzięczność do całego stworzenia, a w szczególności do pasożytów, niszczycieli, którzy byli powodem Waszych chorób i wszystkich nieprzyjemnych sytuacji w Waszych życiach. Wasze ciała będą się błyskawicznie oczyszczać. Jeśli będziecie codziennie, regularnie wysyłać miłość, wybaczenie i wdzięczność do tych rzeczy to Wasze ciała będą błyskawicznie wracać do zdrowia i równowagi psychofizycznej.

Światło Boże, które jest w Waszym wnętrzu, kiedy wytwarzacie wysokie wibracje poprzez powtarzanie: Wysyłam miłość, wybaczenie i wdzięczność, błyskawicznie rozszerza się z każdą minutą, z każdą sekundą i podnosicie się do góry, do piątego wymiaru.

 

Każdy budzi się teraz błyskawicznie do Boskiego życia w Bogu i z Bogiem, ale każdy z Was musi zachować spokój i równowagę w organizmie. Bierzcie się do pracy nad sobą, do oczyszczania swojego ciała.

 

Pamiętajcie, że nie pomogą Wam ani leki, wizyty u bioenergoterapeuty czy szukanie metod zastępczych. Sami musicie wytwarzać w sobie potężne energie poprzez wysyłanie miłości, wybaczenia i wdzięczności do całego stworzenia, do Boga i do wrogów oraz panowanie nad swoimi emocjami. Spokój, spokój, spokój.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s