ŻYJEMY NIE DLA SIEBIE, ALE DLA INNYCH

377702_470562899660263_880557535_n

 

Bóg ubezwłasnowolnił nasze myśli, przywiązania, emocje, pragnienia, umysł i ego na wieki. Z każdą minutą odczuwamy to, co zrobił. Staraj się nie myśleć o tym, tylko oddać się Bogu w prowadzenie. Cieszcie się i radujcie chwilą Tu i Teraz. Bądźcie pewni siebie i swoich możliwości i utrzymujcie wiarę w Boga i we Wszechświat. Macie nieograniczony dostęp do dóbr całego Wszechświata i z radością z tego korzystajcie. Bądźcie wdzięczni Stwórcy za Dar życia i za każdą sytuację a Bóg i Wszechświat błyskawicznie nagradza wszystkich, szczególnie wdzięczne serca. Każdego czeka rozkwit, obfitość. Przywołujcie imię Boga lub swoich opiekunów, którzy Wam błyskawicznie pomogą.

 

Każdy powinien medytować i kontemplować Boga w sobie, kolor niebieski, który wypełnia każdą komórkę Waszego ciała i wizualizować ogrom Miłości Bezwarunkowej w swoim sercu, które wypełnia Wasze ciało i rozchodzi się na Waszą rodzinę, wszystkich Waszych znajomych i na całe stworzenie. Wizualizować sobie dobro, dobrobyt, radość i szczęście dla całego stworzenia jako Waszej wielkiej rodziny. Należy zrobić sobie ołtarz w domu i palić świece lub święty ogień. Święty ogień to kamfora, żywice, mirra i święte kadzidła. W ciągu dnia unikać emocji, sytuacji stresujących i konfliktowych. Nie oglądać sensacji, filmów przemocy. Doprowadzić organizm do spokoju, do ciszy słuchają spokojnej, relaksującej muzyki. Nie prosić Boga, ale dziękować Bogu za wszystko, za dar życia, za każdą sytuację w życiu. Cieszyć się ze szczęścia innych, bo wszystko jest jednością. ŻYJEMY NIE DLA SIEBIE, ALE DLA INNYCH. TYLE KAŻDY JEST WART ILE MOŻE DAĆ DRUGIEMU BEZINTERESOWNIE SZCZĘŚCIA I RADOŚCI.

 

Każdy niech kontroluje swoje myśli, słowa wizualizując sobie ukochaną formę Boga w swoim sercu i w trzecim oku. Odcinać się od negatywnych myśli, które przychodzą. W każdej sytuacji zachowywać totalny spokój. Kiedy pojawią się emocje, zjeść garść orzechów, wypić szklankę wody i położyć się na plecach. Należy wysyłać miłość, wybaczenie i wdzięczność do sytuacji, która spowodowała emocje albo do całego stworzenia. Spokój i równowaga organizmu wróci błyskawicznie.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s