Teraz ludzie będą posługiwać się Intuicją Bożą

Teraz przez te kilka dni możecie się czuć otępieni, zaspani, zmęczeni, możecie odczuwać zawroty głowy. To są normalne objawy. Bóg całkowicie odcina całemu stworzeniu  myślenie, umysł i ego. Teraz ludzie będą posługiwać się Intuicją Bożą. Będą odczuwać i wiedzieć jak się mają zachować w danej sytuacji.  Już nie będą planować sobie przyszłości i swojego życia, będą żyć w Tu i Teraz.

Jeśli człowiek myślał negatywnie, sam tworzył sobie i innym negatywną karmę. Jeśli człowiek myślał pozytywnie, sam tworzył sobie i innym pozytywną karmę.

 

Bądźcie wyrozumiali i miejcie współczucie dla tych, którzy sami stworzyli swój świat, na swoich zasadach a nie na Boskich Prawach, a teraz go tracą. Bo przecież ludzie byli karmieni przez lata, przez całe życie fałszem. Mówiono im że prawda to kłamstwo, a kłamstwo to prawda. Tacy ludzie mogą się teraz czuć bardzo zawiedzeni, niespełnieni, zdenerwowani i agresywni. Takim ludziom wysyłajcie tylko miłość, wybaczenie, wdzięczność i błogosławieństwo, bo oni teraz najwięcej potrzebują energii miłości bezwarunkowej.

 

Pamiętajcie, że wszystko jest jednością i wszyscy tworzymy Wielką Rodzinę. Poza Bogiem, Miłością Bezwarunkową na tej, ziemi, nic innego nie istnieje. To wszystko wokół nas – cały świat materialny- to projekcja, to wytwór naszego umysłu. To wszystko sami wykreowaliśmy. Sami przez swoje myśli, słowa i czyny zmaterializowaliśmy ten świat mai-iluzji, który jest ok dziś, ale jutro go nie będzie. Dlatego nie przywiązujcie się do świata materialnego, do iluzji i do swojego ciała fizycznego, bo to wszystko jest przemijające.

Jedynie wieczna jest Miłość Bezwarunkowa i Jedność z Bogiem.

20183_439481976099026_1958931816_n

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s