Otwarcie Siódmej Pieczęci Apokalipsy?…

KARMICZNY METEORYT
SYMBOL 11.02.2013 – UDERZENIE PIORUNA W KOPUŁĘ BAZYLIKI ŚW. PIOTRA
w kilka godzin po zapowiedzi ABDYKACJI Benedykta XVI

Co faktycznie powiedział światu Benedykt XVI w dniu 11 lutego?

Najpierw fakty:

● 11 lutego 2013 (kin 259 – 12 Wicher/inaczej Burza): Decyzja papieża Benedykt XVI o abdykacji.
● Kard. A. Sodano, dając wyraz zaskoczeniu powiedział, że ta wiadomość to „grom z jasnego nieba”. I dosłownie:
● Wieczorem, kilka godzin po oświadczeniu papieża, nad Watykanem rozpętała się potężna burza, jeden z piorunów trafił w kopułę Bazyliki św. Piotra. Czy to przypadek?
Zobacz nagranie (piorun powtórzony w zwolnionym tempie): youtube.com/watch?v=GjLeJA3jSGk


Watykan, 11.02.2013

● Apokalipsa św. Jana: A gdy otworzył pieczęć siódmą, zapanowała w niebie cisza… Anioł wziął naczynie na żar, napełnił je ogniem z ołtarza i zrzucił na ziemię, a nastąpiły gromy, głosy, błyskawice, trzęsienie ziemi. (Ap. 8:1-13)

● 11 lutego 2012 (kin 154 – 11 Mag), czyli rok wcześniej, największe włoskie gazety informowały o bezprecedensowym klimacie „spisków” i intryg wśród hierarchów, wysnuwały hipotezy, że papież umrze w ciągu roku. Emerytowany watykański hierarcha, kolumbijski kardynał Hoyos, naciskany przez media, nie zaprzeczył doniesieniom, jakoby to on zaniósł do Sekretariatu Stanu anonimową notatkę na temat noty, napisanej po niemiecku i ujawnionej przez dziennik „Il Fatto Quotidiano”, że papież miałby „umrzeć w ciągu 12 miesięcy”. Watykan nazwał te doniesienia „bredniami” i „szaleństwem”.

● 11 lutego – to Światowy Dzień Chorego, święto chrześcijańskie ustanowione przez Jana Pawła II w dniu 13.05.1992 (kin 225 – 4 Wąż), w 11. rocznicę zamachu na jego życie (13.05.1981 /kin 110 – 6 Pies). Może dziś to także światowy dzień początku procesu uzdrawiania karmicznej choroby Watykanu?

● 11 lutego 1929 (kin 19, 6 Wicher) podpisano Traktaty laterańskie. W zamian za poparcie faszystowskiego rządu Benito Mussoliniego prze Stolicę Apostolską powstało Państwo Miasta Watykańskiego. Stolica Apostolska, pozostająca wówczas w miernej kondycji finansowej, otrzymała od dyktatora w ramach rekompensaty szczodre wsparcie finansowe. Watykan zainwestował pieniądze w prestiżowe nieruchomości w Londynie i Paryżu oraz w Szwajcarii, przez lata ich wartość urosła do pół miliarda funtów. Fakt, że są to dobra kościelne, pozostawał tajemnicą. Informacje ujawnił brytyjski dziennik „Guardian” w dniu 21.01.2013 (kin 238 – 4 Zwierciadło).
● Nazwa „Watykan” pochodzi od łacińskiego vaticinius, vaticinia, vaticinium, co oznacza: proroczy, przepowiadający przyszłość, wieszczy, wróżebny. Nazwę „Państwo Watykańskie” wymyślił Benito Mussolini podczas negocjacji traktatu laterańskiego, strona kościelna proponowała nazwę „Rzym watykański” (Roma vaticana).

● 11 lutego – to święto (objawienia) Matki Bożej z Lourdes; pierwsze objawienie nastąpiło 11.02.1858 (kin 104 – 13 Ziarno).

● 24.12.2012 (kin dnia – 2 Pies P, także kin nar. Jana Pawła II): Podczas pasterki w bazylice świętego Piotra Benedykt XVI powiedział m.in. Kiedy gasi się światło Boże, gasi się też nadaną przez Boga godność człowieka… To fakt, że w historii monoteizm posłużył za pretekst do nietolerancji i przemocy. To prawda, że religia może ulec chorobie i w ten sposób przeciwstawić się swojej najgłębszej naturze, kiedy człowiek myśli, że musi sam we własne ręce wziąć sprawę Boga, czyniąc w ten sposób z Boga swoją własność prywatną… Trzeba być czujnym wobec wypaczeń sacrum. – To zapewne nie spodobało się wielu hierarchom.

Do przemyślenia:

Może Benedykt XVI, zapowiadając swoją abdykację akurat 11 lutego, miał między wierszami „objawić” światu mroczny sekret o „tajemniczym wirusie” toczącym Watykan?

Karmiczne tło wydarzeń

Spójrzmy na energetyczne kulisy tego, co się wokół nas dzieje od dłuższego już czasu. Ci, którzy czują się rozczarowani, że po 12 grudnia nic się nie zmienia na lepsze, a wręcz przeciwnie – rejestrują drastyczne pogorszenie się sytuacji, spiętrzenie napięć, kumulację absurdów – istną eksplozję „zła” i ciemnoty ludzkiej, znajdą tutaj materiał do głębszej refleksji.

Usunięcie blokad częstotliwości Siedmiu Pieczęci było wydarzeniem na poziomie mentalno-energetycznym, a nie fizycznym. To było mocno akcentowane na naszej stronie, jak również w publikacjach. Otwarcie Siedmiu Pieczęci oznaczało przełamanie zapory oddzielającej ludzką świadomość od siedmiu doskonałych aspektów Świadomości Stwórcy, jak również otwarcie „księgi sekretów” strony przeciwnej. W tym dniu powstała ogromna wyrwa w mentalnym dachu technosfery – runęła mentalna konstrukcja archiwum ciemnych bogów-stwórców, a wraz z nią, niczym deszcz meteorytów, zaczęły spadać na ziemię i nadal spadają odłamki karmicznego gruzu i pyłu.

W rzeczywistości są to same pozytywne znaki. Wreszcie widzimy, co trzeba naprawić. Od tej właśnie strony należy obserwować wydarzenia i cieszyć się ze wszystkiego – także z „każdego zła”, jakie, manifestując się przed naszym okiem, melduje się pilnie do uzdrowienia. Ale nie zapominajmy rejestrować też innych znaków – radować się z każdego nawet najmniejszego sukcesu. Ci, którzy nie zdobędą się na taki „wysiłek”, będą mieli spore trudności z odnalezieniem się w roku 8 Ziarna (kin 164). Będzie to bowiem najtrudniejszy rok w obecnym 13-letnim cyklu przebudzenia, rok scalania wcześniejszych etapów, ogromnych wyzwań, gaszenia wielkich i małych „pożarów” wybuchających jednocześnie w wielu miejscach zbiorowej sfery mentalnej.

Otwarcie Siedmiu Pieczęci to inaczej udrożnienie kanałów przekazu informacji z piątego wymiaru Światła. W kosmologii Majów „5” jest symbolem ukierunkowania przez boski autorytet, co w naszym kręgu religijno-kulturowym oznacza Świadomość Chrystusową. Po księżycu poza czasem, następne siedem księżyców będzie przygotowywać grunt (naszą świadomość) na zapowiadane „powtórne przyjście Chrystusa”, ale nie człowieka, lecz Świadomości Chrystusowej. Natomiast proroctwa prekolumbijskie mówiły o drugim Przyjściu Proroka Quetzalcoatla /boga Kukulkana/Pierzastego Węża.

Przejawem uaktywnienia energii Siedmiu Pieczęci jest wielkie ożywienie w przestrzeni publicznej. Wiele zaczęło się dziać, tematy tabu zaczęły nagle wychodzić na światło dzienne, bulwersując opinię publiczną, dzieląc społeczeństwo na zwolenników i przeciwników, jak np. sprawa homoseksualizmu, śledztwa smoleńskiego czy zapowiedź Benedykta XVI o abdykacji z dniem 28 lutego br. o godz. 20. Kinem tego dnia będzie Elektryczny Wojownik/3 Cib.
– A zatem: to strach, tchórzostwo papieża? Czy może: inteligentna strategia? Nie chodzi tu o pontyfikat jako taki, ale o oddziaływanie wzorca Cib.

reblogged from http://www.maya.net.pl/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s