Palec Boży

15074_547742398574137_2128031462_n (1)21 12 2012 to dzień wyjątkowy. Według analizy astrologicznej jest to dzień pełen niespodzianek i wzmocnienie bardzo silne intelektu (jest to tzw. Palec Boży).

Potężny Palec Boży tworzą planety intelektu – Merkury, Uran, Saturn i Jowisz a ten układ wzmocniony jest przez Pluton i Mars. Ten układ to potężny wulkan energii – wzmocnienie intelektu całej ludzkości na Ziemi.

Oznacza to że teraz 12 starożytnych kryształów przejęło rolę czakr naszej Matki Ziemi, a 13 krystalicznych czaszek wznowiło pole świadomości zbiorowej naszej planety i całego stworzenia.

Oznacza to że każdy człowiek ma dostęp do wiedzy dotąd dla nas tajemnej. Każdy ma dostęp do komputera z kosmicznym Internetem. Wygląda to tak jakby ciało ludzkie miało wbudowaną stację nadawczo-odbiorczą i każdy może kreować sobie i innym cudowną boską przyszłość. W takim przypadku każdy niech oczekuje błyskawicznej konfrontacji karmicznej ze wzorcami zachowań z poprzednich wcieleń. Dlatego każdy z nas musi jak najszybciej rozwiązać wszystkie swoje związki karmiczne do końca.

Teraz jest już krystalizacja zapisu od punktu dla każdej osoby tzn. kontynuacja karmiczna i będzie trwać do marca. A później nastąpi rozpad starej matrycy starych zapisów. Punkt oznacza co jeszcze mamy do zrobienia w świadomości w swoim rozwoju duchowym.

Zachowajcie spokój, cierpliwość i wysyłajcie miłość.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s