CHOROBY CZ. II

Żeby choroba mogła się rozwijać, potrzebna jest jej niska energia, żeby człowiek wytwarzał myśli takie jak lęk, strach, złorzeczenie, klątwy, ocenianie, krytykowanie, smutek, nienawiść, zazdrość, walka, kłótnie i rywalizacje. Gdy człowiek posługując się tymi energiami o niskich wibracjach błyskawicznie uszkadza komórki swojego ciała i zaczyna chorować. Niska energia wypowiedzianych słów uszkadza i narusza równowagę wszechświatów w komórkach i między komórkami, co powoduje błyskawiczną zmianę metabolizmu komórek człowieka. To powoduje choroby i różne nieprzyjemne sytuacje w życiu człowieka.

 

Słowa „wysyłam miłość, i wybaczam wszystkim” to antidotum, posiadają najwyższą energię, najwyższą wibrację. Wypowiadając te słowa powoduję się błyskawiczne niwelowanie i usuwanie energii z organizmu oraz usuwanie negatywnych związków karmicznych z innymi osobami.

Oprócz wysyłania miłości do wszystkich wokół należy również powtarzać często: „JESTEM PRAWDĄ, MIŁOŚCIĄ, PRAWOŚCIĄ, DOBREM I NIEKRZYWDZENIEM. JESTEM ZDROWY/A I DZIĘKUJĘ BOGU ZA TO.” Wtedy błyskawicznie podnosi się metabolizm komórek w organizmie i niszczone są negatywne emocje i człowiek sam sobie tworzy boską przyszłość i zdrowie.

 

Jest jeden Bóg, jedno ciało i jedna dusza a my jesteśmy cząsteczkami Boga i wszystko jest jednością. Różnimy się między sobą jedynie poziomem świadomości, niczym innym. Jeśli wyzywasz, przeklinasz drugiego, to wyzywasz siebie samego, krzywdę robisz sobie a nie drugiemu człowiekowi w swojej niewiedzy i ignorancji. Dlatego wybór należy do ciebie, albo zmienisz siebie albo będziesz dalej niszczył sam siebie.

604070_505084882842664_247936833_n

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s