CHOROBY cz.I

6937_499623593391350_1639215337_n

Choroba w organizmie człowieka powstaje z jego negatywnych myśli, nienawiści i zaciekłej pamięci.

NIE TRAFIA W NAS NIC, CO BYŚMY SAMI KIEDYŚ NIE SPOWODOWALI.

W życiu człowieka jest tyle  rodzajów i odmian chorób, ponieważ tak dużo rodzajów i powodów było i jest negatywnych myśli i czynów. Nienawiść jest trucizną dla człowieka, dla jego komórek. Energia nienawiści narusza równowagę wszechświatów w komórkach i między komórkami, zmieniając metabolizm komórek człowieka. Między komórkami organizmu człowieka znajdują się wszystkie wszechświaty: Woda, Ziemia, Powietrze, Ogień. Jeśli człowiek naruszy równowagę wszechświatów – przez złość, gniew, dumę, zazdrość, szkalowanie, ocenianie, oskarżanie, osądzanie, żale, pretensje, brak wybaczania, zaciętość, wyzwiska, klątwy, niezadowolenie, radość z nieszczęść innych itp. – to zmienia się jego metabolizm komórek w organizmie. Komórki zmieniają się i powstaje stan chorobowy, przez ciągłe naruszanie równowagi wszechświatów. Człowiek w swojej niewiedzy i ignorancji staje się zabójcą samego siebie, co jest wbrew przykazaniom Bożym, wbrew przykazaniu „nie zabijaj”.

Jedynym zdrowym pokarmem dla komórek jest czyste pożywienie. Głównym pokarmem dającym zdrowie jest miłość bezwarunkowa. Dlatego zamiast nienawiści wysyłaj Dobro, Miłość, Serdeczność, bo tylko te energie uratują inne osoby, istoty.

Leki są oczywiści potrzebne dla ciała na planie fizycznym. Modlitwy i odpowiednie czyste pożywienie – bez mięsa, są potrzebne dla planu duchowego, który ma zasadniczy wpływ na plan fizyczny człowieka.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s