Uwierzcie w swoją Moc

W obecnej chwili możecie odczuwać pustkę lub chwilową niemoc w orientacji w Waszej sytuacji. Uwierzcie w swoje siły i w swoją Moc. Bądźcie silni i wytrwali w spokoju. Uwalniajcie się cały czas od swojej przeszłości i kroczcie do Boga, do swojego Ojca, który czeka na Was. Wasze negatywne doświadczenia i powiązania z poprzednich wcieleń trochę Was ograniczają i blokują Waszą drogę do Boga. Nie martwcie się tym. Starajcie się wysyłać Miłość, Wybaczenie i Wdzięczność do swoich skutków związków karmicznych z przeszłości. A owoce swojej pracy ofiarować Bogu. Błyskawicznie wszystko będzie pękać i będziecie wolni.

Wzywajcie na pomoc swoich opiekunów, Aniołów i przewodników, bo Oni cały czas są przy Was. Prości Ich o ochronę i opiekę boską w każdej sytuacji Waszego życia. Poczujcie się wolni, poczujcie wolność od wszystkiego. Swoją Miłością Bezwarunkową, która wypełnia Wasze serca, obdarowujcie wszystkich wokół i czyście sobie drogę powrotu do Boga, do szczęścia, dobrobytu i raju na Ziemi.

Jest ot ostatni moment dla każdego na odnowę, na wzrost, na naukę i na powrót do domu Ojca. Przyjmujcie pozycję neutralną w każdej sytuacji. Bariery, które blokowały dostęp do Boga, do Waszej doskonałości, czystości, cały czas pękają jak bańki mydlane, upadają z każdą sekundą.

Odcinajcie się od przeszłości i wizualizujcie sobie przyszłość opartą na wartościach Bożych tj. Prawdzie, Prawości, Miłość, Dobru, Niekrzywdzeniu w myślach, słowach i uczynkach.

Pamiętajcie, że gniew, zazdrość, odrzucanie, brak akceptacji, agresja, separacja, dyskryminacja, żale, roszczenia sobie praw do drugiej osoby nie mają miejsca w Nowej Erze Miłości, do której wchodzicie. Musicie tak pracować nad sobą, aby zachować neutralność w każdej sytuacji w życiu i nikogo od tej chwili nie krzywdzić.

Bądźcie wolni i szczęśliwi.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s