CUD DOKONA SIĘ W TOBIE I WOKÓŁ CIEBIE

Jeśli nie ma w sercu człowiek Przebaczenia, Miłości i Prawego Postępowania wobec siebie i całego stworzenia, to nie pomoże mu odmawianie różańca czy innej modlitwy, nie pomoże chodzenie do kościoła.

Człowiek, jeśli nie posiada tych trzech elementów w sobie: Miłości, Wybaczania i Prawego Postępowania, to jego modlitwa jest PUSTA.

To praca jego umysłu.

Człowiek, zachowując się tak, myśli, że jest wykonawcą modlitwy, i za to najczęściej oczekuje łask od Boga. A tymczasem stoi on w miejscu ze swoją modlitwą. Bo takie modlitwy nie dochodzą do Boga i często umysł człowiekowi mówi, że nie ma Boga.

Modlitwa jakakolwiek do Boga, wysłuchana jest wtedy, jeśli człowiek posiada w sercu Miłość Bezwarunkową, Przebaczenie i Prawe Postępowanie w swoim życiu, do siebie, do drugiego człowieka i każdej istoty – wtedy otrzymuje łaskę od Boga i błogosławieństwo. Ale dopiero w chwili, gdy posiada w sercu Miłość Bezwarunkową, Przebaczenie i Prawe Postępowanie.

Często bywają takie sytuacje, człowiek idzie do kościoła, przystępuje do komunii świętej, a wychodzi z kościoła i czyni to samo, tj. wyszydza, przeklina, źle życzy drugiemu itd. Jego modlitwa i uczestnictwo we Mszy Świętej są puste.

Każdy musi się zastanowić na samym sobą i swoim postępowaniem.

Należy bezzwłocznie wprowadzić w życie 10 przykazań Bożych, a nie bezmyślnie klepać różaniec i źle życzyć drugiemu.

Miłość Bezwarunkowa, Przebaczenie i Prawe Postępowanie w myślach, słowach i uczynkach, chodzenie do kościoła, uczestniczenie we Mszy Świętej i służenie bezinteresownie drugiemu człowiekowi – to jest prawdziwa modlitwa do Boga i zadośćuczynienie.

Dlatego już od dziś, NIE OCZEKUJ CUDÓW OD BOGA, ZMIEŃ SIĘ SAM, A CUD DOKONA SIĘ W TOBIE I WOKÓŁ CIEBIE.

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s