BĄDZCIE WDZIĘCZNI BOGU ZA WSZYSTKO I WSZYSTKICH

Jedyną pomyłką człowieka jest to, że człowiek myśli, że JEST TYLKO CIAŁEM i wiąże się z ciałem i wtedy podlega 3 gunom Radżas, Tamas, Satwa i reaguje na wszystko w sposób umysłu – emocjonalnie.

Człowiek powinien wiedzieć, że jest DUCHEM – TCHNIENIEM BOGA, a ciało jego służy mu jako instrument, wtedy ciało się podporządkuje ENERGII BOSKIEJ, która jest w człowieku .

Bóg zrobił Globalizację krystalicznej sieci, krystalicznej siatki, która była nad Atlantydą i Lemurią, nastąpiła aktywacja kryształu ognistego w Bimini i Kryształu Totha pod Jeziorem Titicaca.

Krystaliczna siatka tzw. fala stojąca otoczyła już całą ziemię i ziemia świeci jak żarówa. Jest to dopełnienie restartu 144-częściowej sieci krystalicznej i 12-stu złotych słonecznych dysków.

Jest to bardzo silna krystaliczna energia Boża Wszechmocna energia źródła, której znaczenie, wielkość, siła wykracza daleko poza obecną ludzką zdolność pojmowania.

Aby zapanować nad huśtawkami emocjonalne ludzi na ziemi Bóg aktywował kryształowe siatki aby pomogły ludziom w dalszej transformacji ich i oczyszczeniu.

Na dzień dzisiejszy jest zmniejszanie huśtawki nastrojów poprzez zmostkowanie obu półkul mózgowych człowieka.

Dzieje się to tak, że fala stojąca podczas medytacji przesuwa się przez korę przedczołową mózgu, stymulując szyszynkę i przenosi ją na wyższy stopień świadomości.

Aktywność kryształowych wirów wzrasta błyskawicznie i błyskawicznie idzie oczyszczenie całego stworzenia .

Następnie ziemia weszła w tzw. kwantowy skok, oznacza to koniec ery Kaliyuga , koniec zwierzęcych energii w ludziach, a początek nowej ery miłości, dobra „Wiecznej Szczęśliwości”

Reklamy

One thought on “BĄDZCIE WDZIĘCZNI BOGU ZA WSZYSTKO I WSZYSTKICH

  1. Pingback: Aktualności » Blog Archive » BĄDZCIE WDZIĘCZNI BOGU ZA WSZYSTKO I WSZYSTKICH

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s